FA 3.krog, Manchester City:Manchester Utd, 8.1.12 ob 14:00

EPL, FA, CC v sezoni 2011/12 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: FA 3.krog, Manchester City:Manchester Utd, 8.1.12 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 8. januar 2012, 20:04:11

Drugi polčas so odigral tolk kot so ga morali in nič več.


This. Kot vedno, ko v prvem polčasu vodimo.. Redko se nam utrga, da potem še nafilamo po 2-3 komade ;)
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: FA 3.krog, Manchester City:Manchester Utd, 8.1.12 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 8. januar 2012, 20:10:43

No če se o nečem strinjava oba z Maticem, potem je to fact! :lol:
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9763
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: FA 3.krog, Manchester City:Manchester Utd, 8.1.12 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 8. januar 2012, 20:14:30

Jebemo mater stari, če s kom lahko furam mnenje, pa je to s tabo.. Ga ni junaka, ki bi rekel kaj čez :D
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: FA 3.krog, Manchester City:Manchester Utd, 8.1.12 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 8. januar 2012, 20:56:21

Cut the crap 8-)

Ne mi rečt, da Fergie nebi vzel skalpa Šitiyu do konca, kolikor bi se le dalo? A ti ko bi bil na klopi Uniteda, pa te doma ponižajo mestni tekmeci, bi potem na njihovem terenu, ko bi jim že zlomil hrbtenico igral na izi, pač da tekma mine? Ali bi jih hotel zdrobiti v sončni prah? C`mon man....

Za moje pojme je večji poraz preprečil Mancini z menjavami in mi z nesposobno igro v drugem polčasu, da ne rečem usrano.
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2463
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: FA 3.krog, Manchester City:Manchester Utd, 8.1.12 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 8. januar 2012, 21:06:03

Jst sem že ob polčasu napisal da bo skoraj verjetno vstopil Paul. Kaj to pomeni ob njegovem polletnem neigranju si lahko misliš. Pač smo se zaprli (nazaj postavili), kot že v 99ih% dosedaj. Ni bilo ne prvič ne zadnjič. Vsekakor pa Alex ni toliko nespameten da bi se zaletaval naprej v želji po visokem porazu Citya in s tem omogočil Cityu lahke kontre (v čemer bi Silva in Nasri blestela po moje).
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9763
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: FA 3.krog, Manchester City:Manchester Utd, 8.1.12 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 8. januar 2012, 21:21:27

Eh, Mancini se je že vdal v visok poraz, ko je ob polčasu potegnil gradnike ven iz igre (med njimi tudi Silvo), potem smo mu pa sami prinesli na pladnju nazaj možnost da pobaše še dodatno tekmo...

Saj vem, pač sem bil živčna razvalina, pa mi gre to malo na živce in se kar ne morem sprijaznit, ko je že vse kazalo na petardo, smo potem komaj odnesli celo pizd...
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2463
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: FA 3.krog, Manchester City:Manchester Utd, 8.1.12 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a r.keane dne 8. januar 2012, 21:30:18

Ko sem jaz videl Scholesa nazaj na igrišču, mi je srce poskočilo od sreče bolj kot pri kateremukoli golu. Še ga bomo potrebovali letos. Po pol letni pavzi ga je dal direkt na tekmo z maksimalnim tempom ob času ko so City bili najbolj napaljeni. In napaka se zgodi. Ampak njegov prihod na igrišče je prinesel umirjenost na sredini in veliko kombinacij s kratkimi podajami. Upam da bo proti Boltonu kaj igral, da bo pokazal koliko znanja je ohranil. Vsekakor sem prepričan da je to velika pridobitev za United. Aja pa še zmagal smo :mrgreen:
Uporabniški avatar
r.keane
Chief of Execution
 
Prispevkov: 211
Pridružen: 22. september 2009, 14:50:35

Re: FA 3.krog, Manchester City:Manchester Utd, 8.1.12 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 8. januar 2012, 21:55:50

Tisti, ki pravite, da Ferguson ni hotel ponižati Cityja in je zaprl igro, samo iščete izgovore, ker United dejansko ni potolkel "glasnih sosedov." Ko smo razbili Arsenal je bil Ferguson mogočen in veličasten nad Wengerjem in vsi smo bili navdušeni nad popolnim razmontiranjem topničarjev. Zdaj pa kar na enkrat ni več potrebno dotolči nasprotnika, kar na enkrat smo postali viteški in najbolj plemenita ekipa v Premierleague...

Če bi City na koncu dosegel zadetek za izenačenje bi bil Ferguson največji tepec, ker ni naročil igralcem naj zabijejo še dva zadetka in igrajo, kot da bi bilo 0:0. Viseli smo na tanki nitki, to je treba priznati. Ne vem kje ste nekateri videli kontrolo nad tekmo. Kar precej paničnih situacij je bilo moč videti z naše strani in prepoceni zapravljenih žog.

Še sam Ferguson je po tekmi rekel, da ni navdušen nad tem, da so njegovi igralci stopili s plina in dopustili Cityju razvijati svojo igro.

Sem izredno zadovoljen nad napredovanjem preko mestnega rivala, a malce sem jezen zaradi neprepričljivega drugega polčasa. Ta zmaga bi morala biti zanos za naprej. Samo spomnite se sezone 07/08, ko smo v FA Pokalu premagali Arsenal s 4:0. Od takrat naprej se je prvenstvo začelo obračati v naš prid, Arsenal je začel popuščati. Se lahko ponovi zgodba?
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5055
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: FA 3.krog, Manchester City:Manchester Utd, 8.1.12 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 8. januar 2012, 22:04:12

r.keane je napisal:In napaka se zgodi.


Tam je tud Evra samo stal in čakal, da žoga pride do njega. Načeloma se gre proti žogi...
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: FA 3.krog, Manchester City:Manchester Utd, 8.1.12 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 8. januar 2012, 22:05:13

A dj ga no srat!? Na koliko lanskih tekmah smo pa plin do konca držal??? Mogoče so letos na začetku res kazali drugačen obraz in celotne forum z mano vred, se je čudil kaj je zdaj to. Smo ja bili vajeni zaprtja igre takoj ko smo gol dali. In na ta račun smo tud marsikatero piko zgubili.
Verjamem da je bila želja po razbitju, verjamem pa tudi, da so pri 3:0 in po hitrem prejetem golu te želje uplahnale. Če bi bile prisotne, Alex ne bi potegnu Nanija in dal noter Paula.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9763
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: FA 3.krog, Manchester City:Manchester Utd, 8.1.12 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 8. januar 2012, 22:15:31

Heh, lani smo imeli Vidiča in Riota v obrambi, baš nam je bilo težko držat ničlo..... Letos se pa vsakič dokler je samo 1:0 tresem do konca tekme...
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2463
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: FA 3.krog, Manchester City:Manchester Utd, 8.1.12 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 8. januar 2012, 22:22:10

Tisti, ki pravite, da Ferguson ni hotel ponižati Cityja in je zaprl igro, samo iščete izgovore, ker United dejansko ni potolkel "glasnih sosedov." Ko smo razbili Arsenal je bil Ferguson mogočen in veličasten nad Wengerjem in vsi smo bili navdušeni nad popolnim razmontiranjem topničarjev. Zdaj pa kar na enkrat ni več potrebno dotolči nasprotnika, kar na enkrat smo postali viteški in najbolj plemenita ekipa v Premierleague...


No čakaj malo prosim. City je igral z igralcem manj ja, ampak to je Mancini in že dejstvo, da je postavil total bunker z 5 branilci in pa enim klasičnim DM-jem, ter Milnerjem, je dovolj dober razlog, da ne bi mogli dati več kot mogoče 5 golov skupaj. Poleg tega pa primerjaš Arsenal in City, kar je kot limona in lubenica. Arsenal se ne zna braniti, na OT pa so oni ob največjem gaženju hoteli še nas napasti z bočnimi branilci in se boriti za kakšen gol, kot da smo igrali vaterpolo.. Kaj je delal City? Gledal, čakal in se branil in dobil dve darili in jih izkoristil..

Pa še to. Če bi res SAF hotel razbijati City, zakaj je potem fuknil Nanija ven v 60 minuti in ga zamenjal z Scholesom, ki je CM? Zakaj je menjal Welbecka z Andersonom v 76 minuti?

Je pa res, da bi bil rezultat drugačen, ampak je Foy spustil čisti penal nad Valencio. Mogoče bi se 1-4 lepše slišalo kot 2-3, ampak zmaga je zmaga in mi smo naprej, kar je najbolj pomembno..

Pa kako se lahko bunite.. V zadnjih letih smo jim našibali 3 poraze v 90 +++++ minuti, pa je bila največja žurka. Zdaj pa ker so imeli enega igralca manj, pa ste jezni, ker jih nismo prefukali? Ja razumem, maščevanje in fajn bi bilo, samo dajte malce ustaviti horse.. Mi smo bili underdogi, šupki iz Uniteda ter mi smo bili tisti, ki smo prišli na Etihad z nalepko "na robu propada" kot pravijo mediji.. ;)
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: FA 3.krog, Manchester City:Manchester Utd, 8.1.12 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 8. januar 2012, 22:28:16

Možno, da so želje po naprezanju malo usahnile, celo dobrodošlo je pri takem rezultatu, da se malo umiri igro. Ampak ali je zato treba prejeti dva gola in narediti živčno tekmo? Ne, ne, ne... Ne verjamem, da si je kaj takšnega želel Ferguson, niti igralci ne.

Je bilo pa fantastično, ko je režiser pokazal legendarno vezno linijo - Giggs in Scholes na zelenici ter Keane in Beckham na tribuni :twisted:
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5055
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: FA 3.krog, Manchester City:Manchester Utd, 8.1.12 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 8. januar 2012, 22:30:58

Ja ok, itak da gola nista bila v planu, niti nista bila v planu Mancinija, saj to se je takoj videlo. Pač gola sta padla in tu ne moreš nič.

Ampak jaz res mislim, da če bi se SAF res hotel spustiti, bi vrgel noter kaj bolj ofenzivnega, on pa je dal noter ball-holding vezista Scholesa in zaprl vezo z 3 vezisti.. Potem pa še dodatno zaprl z Andersonom, da so si lahko potem podajali na koncu in se zajebavali..

To je tipičen United iz gostovanj, gol ali dva in skušaš držati žogo ter clean sheet.. A dejstvo je, da smo izven forme in nekateri igralci niso fit, zato pa tega ne delamo dobro in pride do napak, tako v fazi branjenja in kreiranja..
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: FA 3.krog, Manchester City:Manchester Utd, 8.1.12 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 8. januar 2012, 22:36:31

Prav nič narobe, da je dal dva vezista v igro namesto dveh ofenzivnih igralcev. Ampak potem bi pričakovali malo več kontrole nad igro, potem se ne bi smelo zgoditi to, da smo v zadnji minuti dopustili protinapad in prekršek pred kazenskim prostorim, kjer je Kolarov nevarno zapretil. Ne vem kako ste vi videli tekmo, ampak jaz sem videl precej naprepričljivosti v drugem polčasu.

"Usrala" sta se jim dva gola. Kaj kmalu bi se jim lahko še tretji...
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5055
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: FA 3.krog, Manchester City:Manchester Utd, 8.1.12 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a Matija dne 8. januar 2012, 22:47:05

Anderson#8 je napisal:Pa še to. Če bi res SAF hotel razbijati City, zakaj je potem fuknil Nanija ven v 60 minuti in ga zamenjal z Scholesom, ki je CM? Zakaj je menjal Welbecka z Andersonom v 76 minuti?


Ker ga je stisnilo ob drugem zadetku Citya in je videl, da je bolje da igra malce bolj zaprto, da ne dobi še enega komada, dali bi ga težko. Resnično ne razumem tega vašega spoštovanja zakaj pustiti nasprotniku da se vrne v igro. Pred tremi meseci je City razbil United na domačem terenu, mar ni dobro maščevanje če jim vrneš z istim rezultatom? Mar ni dobro glavnemu in edinemu konkurentu za naslov prilimati eno bolečo klofuto pred nadaljevanjem prvenstva in s tem morda povzročiti kaos v njihovi garderobi? Mar ni bolje tekmo čimprej pripeljat do konca, ne pa se tresti do zadnjih sekund da se mestni rival vrne po velikem zaostanku? Ali se ni bolje po dveh bolečih porazih vrniti s suvereno zmago, kot pa prenehati igrati po prvem polčasu? In za konec, mar ni bolje ponuditi možnost za igro obetavnim mladeničem (Pogbaju, ali je prav Pogbi?) kot pa iz penzije klicat Scholesa?
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6284
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: FA 3.krog, Manchester City:Manchester Utd, 8.1.12 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 8. januar 2012, 23:06:50

Kaj pa, če so ubistvu želeli dati še kakšen gol, ampak ga niso mogli, ker je bila Cityjeva obramba dobro postavljena, ker ni bilo z naše strani dovolj moči, ker ni bilo sreče.


Vse tud ni tako črnobelo kajne...
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: FA 3.krog, Manchester City:Manchester Utd, 8.1.12 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 9. januar 2012, 0:02:53

Matija je napisal: In za konec, mar ni bolje ponuditi možnost za igro obetavnim mladeničem (Pogbaju, ali je prav Pogbi?) kot pa iz penzije klicat Scholesa?

Zato ker bo Pogba rabil še pol sezone da se bo uigral s prvim moštvom, kot tudi Sneijder, Modrič in še kdorkoli drug. Nihče od naštetih pa po kvaliteti ne prekaša toliko Paula - edino verjetno da ga po sapi (pač kolk še lahko ded prelaufa).
Paul je prišel v ekipo, kot da sploh ni nikol šel v penzijo in to je to. Za pol sezone bo OK, potem pa bodo že dobil kaj novega ali pa uigral mladce.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9763
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: FA 3.krog, Manchester City:Manchester Utd, 8.1.12 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a mateya dne 9. januar 2012, 0:05:36

What cost 400 million and expired after 38 mins?

City’s name on the FA cup.
Uporabniški avatar
mateya
Simply the Best
 
Prispevkov: 922
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:38:50
Kraj: Solkan

Re: FA 3.krog, Manchester City:Manchester Utd, 8.1.12 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 9. januar 2012, 0:17:47

Dejstvo je, da smo dobili z igralcem več 2 (dva!) faking gola in trepetali do zadnje minute, kar je neuspeh, ne glede na to, ali smo se šli v 2. polčas branit ali pa napadat. Celo Fergie se je ob to obregnil v intervjuju po tekmi, čeprav do sedaj skoraj nikoli ni skritiziral ekipe po zmagi na velikih derbijih.

Ampak jebiga zdaj, zmagali smo in pred tekmo bi vsi podpisali tak razplet.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4019
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2011/12

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost