EPL 22.krog, Arsenal:Manchester United, 22.1.2012 ob 17:00

EPL, FA, CC v sezoni 2011/12 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 22.krog, Arsenal:Manchester United, 22.1.2012 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 23. januar 2012, 11:29:44

Če se je Rafael pognal v protinapad, bi moral nekdo zakrpati luknjo, ki je nastala za njim. Tu se je zgodila napaka. To je pač osnova nogometa. Akcija se je v nadaljevanju odvijala prehitro, da bi Rafael s svojim povratkom na kakršen koli način pomagal v obrambi. Bolj me moti njegov odziv v kazenskem prostoru Arsenala, kjer je precej nerodno sprejel žogo.

Je pa Welbeck včeraj zapravil nemalo priložnosti. Ali je slabo zaključil ali pa si je preslabo zaustavil žogo. Še dobro, da je potem zabil za 2:1. Je pa fantastičen napadalec. Veliko preteče in nenehno vnaša nemir v nasprotnikovo obrambo.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5053
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: EPL 22.krog, Arsenal:Manchester United, 22.1.2012 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 23. januar 2012, 13:20:45

Dobra predstava obeh moštev, zelo lep in gledljiv nogomet, tako da sem prijetno presenečen.

Sreča v nesreči je bila pri 2 zdrsih naših branilcev spet prisotna, drugače pa smo meli igro bolj kot ne pod kontrolo. Tempo je bil res ubijalski in to se je pri naših igralcih, ki trenutno nimajo prave zamenjave začelo poznati - tu predvsem mislim na Carricka, tako da je vprašanje s kako postavo bo SAF štartal proti Poolu. Drugače pa take šanse kot smo jih imeli na tekmi je treba izkoristit.

P.s. zgleda da je proti Boltonu Valencia po pomoti podal z levo nogo, ker smo včeraj vidli da jo ima še vedno samo za na avtobus (je pa res da ne rabiš znat uporablat obeh nog pa si najboljši nogometaš na svetu ala gollum Messi) - drugače pa je bil Tona spet MOM za moje pojme.
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2503
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: EPL 22.krog, Arsenal:Manchester United, 22.1.2012 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a zimi dne 23. januar 2012, 13:55:08

Robierto je napisal:
zimi je napisal:Ra100 se strinjam s tabo, ampak tud z Matijatom. Dejstvo je, da smo po njegovi strani dobl gol in pri vodstvu ne greš na vso silo v napad (proti taki ekipi). Mogoče je bil tud to razlog za njegovo menjavo (če ni blo poškodbe)


zimi, to je bullshit.. Sej v tisti akciji niso šli z vsemi močmi v napad. Bil je protinapad treh igralcev Uniteda v katerega se je vključil tudi Rafael in pravilno, da je naredil tako, saj bi v tej akciji z boljšo podajo Rooneya (na levo stran in ne na desno) dosegli zadetek in verjetno zaključili tekmo. To so bili le trije igralci, kje pa je bilo ostalih 7? Če se Rafael (ali katerikoli drug igralec) spusti v tak protinapad mu mora za tiste pol minute kriti hrbet njegov kompanjon na desni strani igrišča. Včasih jamrate, da se po vodstvu z 1:0 United preveč zapre in ne poskuša zabiti še enega zadetka ter tako zaključiti tekmo, ko pa to skušajo narediti pa spet ni prav. Ta gol nismo pokasirali zaradi tega, ker so se v protinapad spustili 3-je igralci Uniteda, ampak zaradi slabega branjenja celotne ekipe pri protinapadu Arsenala.


Sej nism reku da je bil sam Rafael kriv za gol :) Dejstvo je, da je mali zlo dober igral, ampak tud to, da je zaletav - tako v štartih na nasprtonika, kot v kontrah. Zato je Fergie IMO rabu neko zanesljivost in ga je menju..
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5780
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 22.krog, Arsenal:Manchester United, 22.1.2012 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 23. januar 2012, 15:40:15

Matija je napisal:Point mojega posta ni bil v tem, da se Rafael ne sme vključevat v napad, ampak da če izgubi žogo naj se vrne nazaj, ne pa da z roko tolče po travi.



Tvoj point je večkrat tudi ta, da moraš skritizirat "Andersonove ljubljenčke", pa čeprav včasih zato niti ni prave osnove. In v tem primeru je šlo bolj za ta point, kot kaj drugega IMO. Sej vem, da se predrkavate iz tekme v tekme in mi je vseeno, ampak mal kmečko zdrave presoje pa ne škodi sem pa tja.


Bi pa reku, da je cela ekipa odigrala vsaj solidno, večina dobro. Problem je bil spet ta, da smo se na začetku drugega polčasa SPET potegnili nazaj in čakali kdaj bomo fasal gol. Na srečo ga nismo. Smo pa ga potem po nepisanem pravilu, kdor ga ne da, ga dobi! Eno od tistih smrtnih šans bi enostavno morali izkoristiti... No na srečo se je končalo srečno!
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2011/12

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost

cron