EPL 33.krog, Wigan:Manchester United, 11.4.2012 ob 20:45

EPL, FA, CC v sezoni 2011/12 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 33.krog, Wigan:Manchester United, 11.4.2012 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a braul dne 12. april 2012, 11:17:36

Kaj pa je bilo tole včeraj? Kar nisem mogel verjeti, da gledal bodočega prvaka, pa ekipo, ki bo mogoče obstala v EPL. Ampak dobro, to tako vemo, da slabih ekip pač ni, sploh pa v EPL, ko je vedno vse mogoče. Bolj kot sam poraz sem bil presenečen nad nemočjo Uniteda. Ko sem že mislil, da jih bo vsaj prejet gol zbudil, pa iz tega ni bilo nič. Mogoče smo še pravi čas prejeli eno zaušnico, ko je prednost še vseeno lepa in do konca še nekaj tekem, h katerimi pa bomo morali pristopiti sila resno. Ne želim si, da se matramo kje za naslov na zadnji tekmi proti Sunderlandu...
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EPL 33.krog, Wigan:Manchester United, 11.4.2012 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a TSD dne 12. april 2012, 11:32:35

Anderson#8 je napisal:Najslabši United, ki sem ga kdaj videl.



Tudi jst že od učeri zvečer razmišljam v podobno smer, pizda da je tole top 3 govno kar sem ga videl v vseh žnj tekmah Uniteda v življenju.
'Just remember one thing: respect this club.' SAF
Uporabniški avatar
TSD
Ne upa prit prepevat!
 
Prispevkov: 1219
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:15:52

Re: EPL 33.krog, Wigan:Manchester United, 11.4.2012 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a infinity dne 12. april 2012, 11:48:32

JoKeR je napisal:Samo eno vprašanje imam.. Glede na to, da je za vikend pokal ali se Premier League tekme vseeno igrajo?? Ker zadnjič so bile na sporedu ligaške tekme zraven pa še pokal..

PL poteka nemoteno čez vikend.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9262
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: EPL 33.krog, Wigan:Manchester United, 11.4.2012 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 12. april 2012, 15:14:33

braul je napisal: Bolj kot sam poraz sem bil presenečen nad nemočjo Uniteda.


Hvala enako. Sam sem nekako pričakoval remi, poraza ravno ne. Za nami je krasna serija zmag oz. nepremagljivosti in enkrat je pač moral nastopiti tudi spodrsljaj. Tokrat je ta prišel v obliki poraza. Ok, ni panike, porazi so sestavni del nogometa in jih sprejemam. Ampak porazi se med seboj razlikujejo. Če bi bili včeraj boljši in bi nesrečno izgubili, ne bi bil jezen in razočaran, ker pač enostavno ne bi bilo sreče. Toda poraz ob popolni neborbenosti, nezainteresiranosti in neagresivnosti, pa težko sprejmem. To je bila zagotovo letošnja najslabša tekma Uniteda v prvenstvu. Prava mala katastrofa od (ne)igre. Če te Wigan prekaša v posesti žoge, potem enostavno ne moreš zmagati tekme. Ni bilo vezista, ki bi stvar vzel v svoje roke in rezultat tega je bil poraz.

Prednost se je zmanjšala, a še vedno imamo vse v svojih rokah. Treba je iti od tekme do tekme. Po mojem bosta tako United kot City še izgubljala točke.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5053
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: EPL 33.krog, Wigan:Manchester United, 11.4.2012 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 12. april 2012, 16:10:35

Zgodilo se je ravno tisto, česar sem se bal. Jebiga.


Treba si je otežit položaj, kot vedno.

United way, hard way ... all over again.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 33.krog, Wigan:Manchester United, 11.4.2012 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 12. april 2012, 16:57:18

Na koncu sezone se nam bojo pa scouserji smejal z mikimiška pokalom v roki, mi pa dolgimi nosovi ...
Na žalost sem prepričan v izgubo vsaj dveh pik proti Sunderlandu. Upam samo na borbenost proti mestnemu tekmecu in osvojitvijo pike pri njih, vendar glede na včeraj, bomo zagotovo doživeli katastrofo. Je pa zdaj City v mentalni prednosti, ker je mnogo lažje vodstvo loviti, kot ga držati. Oni nimajo na nobeni tekmi kaj izgubiti in lahko gredo v vse tekme na vse ali nič ... naši pa še vedno lahko kalkulirajo in se zakalkulirajo kot so se včeraj.

Kar so včeraj prikazali Alex in njegovi igralci je katastrofalen odnos do tekmeca, lige in navijačev. Sicer težko verjamem da so šli podcenjevalno v tekmo in se močno bojim da se bo sedaj tudi v EPL začela odražati naša nemoč, ki smo jo že kazali v Evropi. Upam da je prišel nekdo višji včeraj v slačilnico in nadrl Alexa in igralce. Tudi trener si je včeraj zaslužil kopačko v glavo.

O igralcih sploh ne mislim zgubljati besed, čeprav do obrambe in golmana je kritično govoriti o slabi predstavi. Ampak veza in napad pa totaln kolaps sistema. Me zanima kako bo ko bo Paul nazaj - če bo toliko bolje, potem se imajo vsi včerajšnji akterji (tudi menjave) močno za zamisliti ali so sploh primerni za United?! Še Wazza ni znal potegniti voza naprej ...
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 33.krog, Wigan:Manchester United, 11.4.2012 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 12. april 2012, 18:07:57

Fuck, jaz sem pa mislil, da je City v krizi, ne pa United. Mislim nekateri ste res smešni.. Še 10 krogov nazaj bi vsi podpisali takoj crno na belo, 5 pik prednosti pred začetkom 34 kroga. Mislim halo? Lani smo imeli 3 pike prednosti pred Chelseajem, pa smo lepo pojadrali do konca. Razpored pa nam letos gre čudovito na roko, pa tu berem neke klice na pomoč. Prvi poraz po Newcastlu away in že kriza. Pač off dan, Wigan pa je v odlični formi, kaj lahko tu narediš?

Pa še to. A resno misliš, da bo City zmagal vse tekme do konca? Prvo kot prvo morajo premagati nas(nam godi že remi), potem pa moramo mi še vsaj enkrat failat. Oni pa že ta vikend gredo v Norwich, kjer je zaenkrat od velikih ekip zmagal samo United in pa še v Newcastle, ki se krčevito bori za CL in so v super formi. In ko oni gostujejo, United igra doma.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 33.krog, Wigan:Manchester United, 11.4.2012 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 12. april 2012, 18:25:14

Matic tako kot si bil gotov v zmago proti Wiganu. Tako kot si 100% da sta nam dva poraza in en remi dovolj za osvojitev naslova (slednje upam da maš prav, ker po moje tolk pik bomo še zgubili). Tako kot si bil 100% v osvojitev La Lige za Real ...

Zakaj vidim krizo? Zaradi slabe predstave, ki je nbena menjava (sicer vse neposrečene) ni morala popraviti. To da 13 igralcev (DDG ne štejem zraven) ne zmore konkretno odigrat proti super Wiganu, je torej zate povsem normalno in nikakor zaskrbljujoče? Tudi če proti Evertonu odigramo remi ne bo zaskrbljujoče, ker Everton je pač v formi. Pa City, pa Sunderland. No sj tud Swansea ni ravno slab :lol:
Mene tudi skrbi, ker Alex ni znal včeraj nič narediti. Giggsa ni upal dat na klop, Jonesa je držal v igri... Ker goji zamere do Berbe ob zanič Hernandezu in Welbecku.

Drgač pa maš prov, da 10 krogov nazaj bi se mi zdela prednost 5 pik ZF.

Za City - sem že prej rekel. Mnogo lažje je prednost loviti, kot pa držati vodstvo. Oni so tolk močni, da če gredo v vse tekme na polno (ker itak nimajo nič zgubiti), bodo vse tekme dobili.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 33.krog, Wigan:Manchester United, 11.4.2012 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 12. april 2012, 18:32:33

Itak, da sem bil 100% v zmago proti Wiganu, če pa nas nikoli niso premagali, redko so nam dali gol in mi smo bili v formi ter z prednostjo 8 točk. Noben včeraj tega ni pričakoval, ampak jebiga, pač je prišla ta off-tekma. Kako lahko kaj rečeš čez igralce in ekipo? Zmagali so zadnjih 12-13 tekem v PL in si pripravili izjemno prednost ter imajo vse v svojih rokah. Zdaj pa jih naj na podlagi te slabe tekme linčamo? Ja poraz je glup in bolj kot misliš, pa fuck no Wigan, ampak zdaj bodo vsaj skužli, da še nič ni končano in da treba še maksimalno responsat in pogurat. Zdaj imamo 2 tekmi doma in City 2 v gosteh. Moramo verjeti, da bo City spet kiskal, drugo ne preostane.

Kar se tiče Reala pa je tako, da še vedno mislim, da bodo prvaki. Sicer bo res smeh če jim ne uspe, ampak verjamem, da lahko vse tekme do konca zmagajo in si privoščijo tisti poraz z Barco, ki je itak samoumeven.. Z takšnim Ronaldom, se jim ni kaj za bati. Vselej pa ne pridejo takšne tekme ala Guaita power.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 33.krog, Wigan:Manchester United, 11.4.2012 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 12. april 2012, 18:39:17

Anderson#8 je napisal:Zdaj pa jih naj na podlagi te slabe tekme linčamo?

O linčanju ni govora. Čeprav včeraj bi jih Alexu nadeval okol kepe :D
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 33.krog, Wigan:Manchester United, 11.4.2012 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 12. april 2012, 19:50:51

v tem primeru se moram strinjat z Andersonom#8. Tudi jaz mislim da je bil včerajšni večer posledica utrujenosti nosilcev igre in neuigranost igralcev ki so nazaj po poškodbah + ultra motiviran nasportnik ki je na igrišču pustil srce. Upam da je bil ta poraz včeraj budnica za naše igralce, kot vodstvo, a odgovor na to bomo dobili že v nedeljo. Če bomo igrali tako kot znamo in nadzirali potek igre, ter na kocu zmagali, se nam ni česa bat. V kolikor pa bomo spremljali podobno igro kot včeraj pa se bojim, da se nam zna naslov izmuznit iz rok.
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2503
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: EPL 33.krog, Wigan:Manchester United, 11.4.2012 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 12. april 2012, 20:02:41

Villa po moje ne bo realen pokazatelj, prej Everton.
No pa tudi Norwich za City.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 33.krog, Wigan:Manchester United, 11.4.2012 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a zimi dne 12. april 2012, 22:20:08

GoUp je napisal:Zakaj vidim krizo? Zaradi slabe predstave, ki je nbena menjava (sicer vse neposrečene) ni morala popraviti. To da 13 igralcev (DDG ne štejem zraven) ne zmore konkretno odigrat proti super Wiganu, je torej zate povsem normalno in nikakor zaskrbljujoče? Tudi če proti Evertonu odigramo remi ne bo zaskrbljujoče, ker Everton je pač v formi. Pa City, pa Sunderland. No sj tud Swansea ni ravno slab :lol:
Mene tudi skrbi, ker Alex ni znal včeraj nič narediti. Giggsa ni upal dat na klop, Jonesa je držal v igri... Ker goji zamere do Berbe ob zanič Hernandezu in Welbecku.


Drama queen :D Ja zdej je spet vse slab, in zaskbrbljujoče in vsi slabi in SAF sovraži Berbo? Se strinjam, da bi mogu Berba od tako zelo zelo zanič Hernandezu in zelo povprečnemu Welbecku dobit šanso. Ampak kaj mata onadva, vesta samo SAF pa Berba. Sovražita se pomoje ne, SAF je sam trmast pa hoče svoje dokazat. Se pa strinjam, da bi mogu Giggsa dat po pou ure že vn. Oz. kr vseh 11. Še bolj pa bi mogu to povedat po tekmi. Tud po tekmi z Atleticom in Ajaxom je bil tih in govoru da se bojo popravl, nikol pa se ni razpizdu kot Mourinho in reku, da bi mogl vse menjat, tak so slab igral :) Pa dost o tem :)

Anderson#8 je napisal:Noben včeraj tega ni pričakoval, ampak jebiga, pač je prišla ta off-tekma.

Jz sm. Call me stupid, ampak tud po menjavah se mi je zdel, da hočemo dobro stranko zadržat v ligi - ker Chelsea, Liverpool se stalno namučita tam. Jebiga, enkrat smo mogl še mi padit in sm si kr mislu da bomo.

GoUp je napisal:
Anderson#8 je napisal:Zdaj pa jih naj na podlagi te slabe tekme linčamo?

O linčanju ni govora. Čeprav včeraj bi jih Alexu nadeval okol kepe :D


Tako. En fenomenaln niz se je prekinil, we can bounce back. Upam, da bomo! Res je igra katastrofala, letos že parkrat (Basel away, včeraj, itd.). In neki bo treba ornk spremenit, ker to ni več smola in slabi dnevi, ampak slabi igralci.
Je pa res, da je tud SAF včeri čaral z menjavami.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5780
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 33.krog, Wigan:Manchester United, 11.4.2012 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a infinity dne 12. april 2012, 22:36:40

V bistvu bi se lahko strinjal z obema.

Po eni strani, zaenkrat ni nobene potrebe po kakšni paniki. Skozi zadnja 2/3 mesece so v PL rezultati naravnost fantastični. Prednost Citya izničena, prednost tudi lepa za ta del sezone.

Ampak po drugi strani je bilo par tekem letos (tudi ta proti Wiganu), kjer si lahko podvomil v končni uspeh. In kar je najbolj pomembno: skoraj vse te slabe tekme imajo podoben imenovalec. Tekmec je odigral agresivno, visok presing, odrezal osrednja vezista, posledično pa vemo kaj se je zgodilo. Athletic/Wigan pristop do tekme je očitno krypton za United. Čudim se, da več ekip ne poskuša na podoben princip. Že Norwich je pred tem Atletic polomom pokazal, kako se lahko uspešno bori s precej večjim klubom. Takrat so večino tekme trgali in za zmago se lahko le zahvalimo dobri obrambi + DDG in spremembi sistema pri Norwichu, ko so se raje povlekli v obrambo ob pozitivnem rezultatu.

Še sreča da obstajajo ekipe kot sta QPR in Blackburn, ki raje odigrata preverjeni bunker. Za United je v tem trenutku to očitno boljše. Scholes ima možnost povezovat igro, Valencia možnost cirka 20 predložkov, pa ni hudiča da v 90 minutah nekaj ne pade v gol.

Skratka, situacija ni kritična. Zaenkrat. City je zdaj to tekmo pričakovano dobil (home record imajo vrhunski v letošnji sezoni), bomo videli kako se bodo odrezali na tujem. United pa bo zgolj moral pokazati najboljše. Potem ne bi smelo biti težav. Je pa tale poraz lahko pozitiven tudi za finiš. V zadnjih tekmah smo že navijači malo zaplavali med oblake. Toliko o tem kako bo vse že odločeno pred tekmo s Cityem. Ni dvoma da so tudi igralci malo podlegli.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9262
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: EPL 33.krog, Wigan:Manchester United, 11.4.2012 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a JoKeR dne 13. april 2012, 6:50:12

Anderson#8 je napisal:Fuck, jaz sem pa mislil, da je City v krizi, ne pa United. Mislim nekateri ste res smešni.. Še 10 krogov nazaj bi vsi podpisali takoj crno na belo, 5 pik prednosti pred začetkom 34 kroga. Mislim halo? Lani smo imeli 3 pike prednosti pred Chelseajem, pa smo lepo pojadrali do konca. Razpored pa nam letos gre čudovito na roko, pa tu berem neke klice na pomoč. Prvi poraz po Newcastlu away in že kriza. Pač off dan, Wigan pa je v odlični formi, kaj lahko tu narediš?

Pa še to. A resno misliš, da bo City zmagal vse tekme do konca? Prvo kot prvo morajo premagati nas(nam godi že remi), potem pa moramo mi še vsaj enkrat failat. Oni pa že ta vikend gredo v Norwich, kjer je zaenkrat od velikih ekip zmagal samo United in pa še v Newcastle, ki se krčevito bori za CL in so v super formi. In ko oni gostujejo, United igra doma.


Sicer sem bil tudi sam precej jezen po tekmi na naše pa tudi še včeraj ampak po drugi strani pa če pogledamo malo širši pa lahko rečemo mi fantom samo bravo fantje!! Predlani je bila situacija glede poškodb precej podobna letošnji pa smo do zadnjega kroga bili v boju za naslov.. Letos pa tudi s pol polamane ekipe vodimo 5 pik pred Cityjem, ki ima recimo ene 2-3× boljši kader kot mi.. Tako da se strinjam s Andershowow.. Sam porka madona zmeraj si moramo otežit situacijo, kot je rekel Goup: United way- the hard way..
Uporabniški avatar
JoKeR
Simply the Best
 
Prispevkov: 985
Pridružen: 20. april 2011, 15:47:20
Kraj: Domžale

Re: EPL 33.krog, Wigan:Manchester United, 11.4.2012 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 13. april 2012, 14:11:08

infinity je napisal:V zadnjih tekmah smo že navijači malo zaplavali med oblake. Toliko o tem kako bo vse že odločeno pred tekmo s Cityem. Ni dvoma da so tudi igralci malo podlegli.

Sj to je problem ... jst sem že videl kanto v naši vitrini, zdj je pa ne vidim več :D
Upam da me demantirajo.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 33.krog, Wigan:Manchester United, 11.4.2012 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 13. april 2012, 17:21:16

Ueee, ueee, zgubil smo tekmo, buhuhuhuhu.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4019
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: EPL 33.krog, Wigan:Manchester United, 11.4.2012 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 13. april 2012, 17:54:31

Rasto joka, ko nima šnopca :lol:
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 33.krog, Wigan:Manchester United, 11.4.2012 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a JoKeR dne 14. april 2012, 7:34:44

GoUp je napisal:
infinity je napisal:V zadnjih tekmah smo že navijači malo zaplavali med oblake. Toliko o tem kako bo vse že odločeno pred tekmo s Cityem. Ni dvoma da so tudi igralci malo podlegli.

Sj to je problem ... jst sem že videl kanto v naši vitrini, zdj je pa ne vidim več :D
Upam da me demantirajo.


No dobro jaz so še vedno vidim samo, če bomo pa kazali take blede predstave kot proti Wiganu v sredo potem pa je tudi jaz ne vidim.. Upanje umre zadnje pravijo :D B.E.L.I.E.V.E. :D
Uporabniški avatar
JoKeR
Simply the Best
 
Prispevkov: 985
Pridružen: 20. april 2011, 15:47:20
Kraj: Domžale

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2011/12

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 2 gostov