EPL 34. krog, Manchester Utd:Aston Villa, 15.4.11 ob 17:00

EPL, FA, CC v sezoni 2011/12 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 34. krog, Manchester Utd:Aston Villa, 15.4.11 ob 17:

OdgovorNapisal/-a braul dne 15. april 2012, 21:43:50

Zmagaaaa in to je to! :001:
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EPL 34. krog, Manchester Utd:Aston Villa, 15.4.11 ob 17:

OdgovorNapisal/-a CR7 dne 15. april 2012, 21:45:26

Ne vem, zakaj se sploh trudite Maticu nekaj dopovedat, če pa itak veste, da to ne gre .. da mu lahko privlečete 1500 dokazov in primerov pred nos, pa bo še vedno bluzil svoje. Rajši vidi, da United pušne naslov, kot pa da ga dobimo z odličnimi/dobrimi predstavami Younga (ki pač tu in tam zadajva, ampak BMK, dokler nam to prinaša zmage), ki pa jih jasno, tako ali tako ne bo priznal.
"There's Rooney... overhead kick... oh my word! That's amazing. Sensational.
I just can't believe what I've seen. Only Wayne Rooney can produce a piece of
genius like that. And it could be the winner. 2-1."
- Stewart Gardner, commentator, MUTV
Uporabniški avatar
CR7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1462
Pridružen: 20. december 2007, 13:30:51
Kraj: Ptuj

Re: EPL 34. krog, Manchester Utd:Aston Villa, 15.4.11 ob 17:

OdgovorNapisal/-a infinity dne 15. april 2012, 21:57:50

A zdaj mi rabimo proti Aston Villi doma, da on v obrambi pomaga in čisti namesto Evraja

Mi na vsaki tekmi rabimo nekoga, ki bo čistil namesto Evraja. Magari gre za AV ali pa City. Proti faking Wiganu je ves polčas moral pomagati obrambi. Celotno sezono nas že trgajo po levi. Vsaka ekipa ve, kje bo najlažje prišla do priložnosti. Tako da ja, potrebujemo nekoga ki bo garal kot Valencia pa desni. Končno da se je Young spravil k stvari in je začel zapirati prostor. In to je izboljšanje. Še v začetku sezone je bil zanič v tem elementu.

Praviš da se šverca na račun poškodb. Težko oporekam, ker ni bilo priložnosti, ko bi moral sploh koga izpodriniti. Bomo videli kako bo zdaj z Nanijem. Zagotovo je pa že zdaj se izkazal za dober nakup. 12 asistenc, 4 goli (bolj ugibam, ampak zagotovo nekje tukaj :D ) Zagotovo boljši izplen, kot če bi Park igral namesto njega.

Tudi neuporaben zame ni. Če bi ga že vsi danes tako prečitali, potem do dajva sploh ne bi prišlo. V tisti akciji je že nanizal par igralcev v nizu. Tako da le ni vse tako slabo, ne?

Tudi sam pred sezono nisem ravno računal, da bo Young glavna izbira za LW. Še zdaj mislim da imata Nani / Valencia prednost na wingerskih položajih. Ampak še vseno nočem zmanjševati deleža, ki ga je Young prinesel v ekipo. Če se zanemari dive (itak se je že ob nakupu vedelo, da je to ena njegovih specialitet), potem še vedno praviš da je odigral slabo danes?
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9278
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: EPL 34. krog, Manchester Utd:Aston Villa, 15.4.11 ob 17:

OdgovorNapisal/-a TSD dne 15. april 2012, 22:01:41

Se strinjam da je letos Valencia nivo nad Youngom, ampak kar se pa tiče crossov pa zadnje tekme tudi Toni ni sposoben sestavit enga dobrega predložka, vse nabija po tleh v kazenca in valda prvi obrambni razčisti zadevo.
'Just remember one thing: respect this club.' SAF
Uporabniški avatar
TSD
Ne upa prit prepevat!
 
Prispevkov: 1219
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:15:52

Re: EPL 34. krog, Manchester Utd:Aston Villa, 15.4.11 ob 17:

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 15. april 2012, 22:06:46

Kakšni dokazi spet? Vprašal sem, kaj je izboljšal. Da mi nekdo odgovori, da je winger izboljšal svojo defenzivno vlogo na igrišču, pa res clap clap. Vsi gledamo iste tekme in vsi beremo isto statistiko, potem pa berem, da se je tip izboljšal.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 34. krog, Manchester Utd:Aston Villa, 15.4.11 ob 17:

OdgovorNapisal/-a infinity dne 15. april 2012, 22:16:30

No, katero statistiko potem mi beremo? Tisto, da ne daje golov (4), nima crossov (12,13,14 asistenc), ne dela razlike?

Torej za izboljšanje ne šteje, če igralec večino tekem igra za kurac v obrambi, nato pa začne dejansko pokrivati igralce, krpati luknje,.. ?? Uau, vsak dan se naučim nekaj novega.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9278
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: EPL 34. krog, Manchester Utd:Aston Villa, 15.4.11 ob 17:

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 15. april 2012, 22:24:34

Praviš da se šverca na račun poškodb. Težko oporekam, ker ni bilo priložnosti, ko bi moral sploh koga izpodriniti. Bomo videli kako bo zdaj z Nanijem. Zagotovo je pa že zdaj se izkazal za dober nakup. 12 asistenc, 4 goli (bolj ugibam, ampak zagotovo nekje tukaj ) Zagotovo boljši izplen, kot če bi Park igral namesto njega.


Parkov delež? A ni on tisti, ki nas vedno iz dreka reši na velikih tekmah? Tako da ne vem o čem govoriš. Kar se tiče teh asistenc pa odvisno kako gledaš. Valencia ti poda pred gol in zabiješ gol. Young je dobil 2 asistenci proti Arsenalu, ker je piknil žogo Rooneyu pri prostem strelu. Dobil je podajo za avtogol proti WBA na začetku sezone, zrihtal je 3 penale in če gledaš fantasy "podaje", potem imaš še za to podaje. Njegovi edini podaji sta dejansko tista proti Norwichu(katero je bolj falil kot ne) in kot proti Tottenhamu.

Tudi neuporaben zame ni. Če bi ga že vsi danes tako prečitali, potem do dajva sploh ne bi prišlo. V tisti akciji je že nanizal par igralcev v nizu. Tako da le ni vse tako slabo, ne?


Kolikokrat se to zgodi? To je zdaj bilo prvič po dolgem času, da je prišel mimo prvega obrambnega igralca.

Jaz ne zastopim ali pa ne vem no, če gledam isto tekmo. Young je winger in je v primetimu kariere, pa ne zna enega crossa spravit na naše napadalce. Ne mimo igralca, pa ima kao veliko hitrost v sebi.

Zdaj me bo spet en napadel, da ga pikam, zato ker je Anglež, ampak to sploh ni zaradi tega. Enostavno ne zastopim, ko se pravi, da je Young v formi in ne vem kaj dela, ko pa ima obupen cross in ne zna mimo igralca. Wasteful da glava boli. Potem pa ga še more SAF vsakič po tekmi branit, češ, da mogoče je dive oz. je padel easy.

Se strinjam da je letos Valencia nivo nad Youngom, ampak kar se pa tiče crossov pa zadnje tekme tudi Toni ni sposoben sestavit enga dobrega predložka, vse nabija po tleh v kazenca in valda prvi obrambni razčisti zadevo.


Danes je 2x zadel Welbecka, prvič mu je Given branil v prečko, drugič je tistem dolgem crossu zadel branilca Ville. Podal je za gol Rooneya in špilal teror nad levo stranjo Ville. Edino Figueroa ga je lepo pokril proti Wiganu, to se strinjam, ampak pomoje ni njegova krivda, če on poda v srce kazenskega prostora, Rooney, Welbeck pa stojita na 16tki oz. se ne znata postavljat..
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 34. krog, Manchester Utd:Aston Villa, 15.4.11 ob 17:

OdgovorNapisal/-a TSD dne 15. april 2012, 22:30:57

No se pravi dva uspešna od 10+ ki jih je poslal...slab procent. Zadnje 3-4 tekme jih usaj 5 pošlje po tleh in s takim predložkom nimaš kej ker itak najprej pridejo branilci do njega. Oz sploh predložek to ni.
'Just remember one thing: respect this club.' SAF
Uporabniški avatar
TSD
Ne upa prit prepevat!
 
Prispevkov: 1219
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:15:52

Re: EPL 34. krog, Manchester Utd:Aston Villa, 15.4.11 ob 17:

OdgovorNapisal/-a CR7 dne 15. april 2012, 22:34:28

Valda, ko da Valencia cross, se nihče ne zna postavljat, ko pa ga da Young, je pa slab predložek. Klasika. ;)
"There's Rooney... overhead kick... oh my word! That's amazing. Sensational.
I just can't believe what I've seen. Only Wayne Rooney can produce a piece of
genius like that. And it could be the winner. 2-1."
- Stewart Gardner, commentator, MUTV
Uporabniški avatar
CR7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1462
Pridružen: 20. december 2007, 13:30:51
Kraj: Ptuj

Re: EPL 34. krog, Manchester Utd:Aston Villa, 15.4.11 ob 17:

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 15. april 2012, 22:38:41

TSD je napisal:No se pravi dva uspešna od 10+ ki jih je poslal...slab procent. Zadnje 3-4 tekme jih usaj 5 pošlje po tleh in s takim predložkom nimaš kej ker itak najprej pridejo branilci do njega. Oz sploh predložek to ni.


Ja uspešen cross pa je se ti ne zdi? To sta 2 gola danes, ampak je Welbeck falil. Pa še Rooneyu je danes podal za gol. To pa je IMO drugače, kot pa cross v božjo mater in nikogar ni blizu od naših. Pa pomoje driven cross po tleh dosti boljši, ker je napadalcu lažje zabit, žoga se lahko odbije, pa še gol lahko daš, kot je Valencia nazorno dokazal. Pa dobro, 2 zadeta crossa, lahko da je še kdaj spravil žogo do naših igralcev, vsega se natančno ne spomnim..
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 34. krog, Manchester Utd:Aston Villa, 15.4.11 ob 17:

OdgovorNapisal/-a infinity dne 15. april 2012, 22:43:59

Parkov delež. Seveda je fantastičen. Mojster za velike tekme. Prejšna leta poglavitni člen pri dobrih rezultatih v LP. Pravim zgolj, da je Young dosegel boljši izplen kot bi ga Park skozi takšno obdobje letos. Park nikoli ni bil klasičen winger. Raje imam igralca s katerim lahko lažje igramo 4-4-2. S Parkom v postavi sta Rooney/2. napadalec pogosto krila Parkovo bolj centralno pozicijo. Sicer pa ni to stvar debate.

Samo čakal sem na te fanstasy podaje. In spet se pojavi problem, ker naenkrat boma spet pri dvoličnosti in debatah, kako se vedno primerja. Ker brez težav vpeljem sem še Nanija in njegov lanski naziv najboljšega asistenta lige. Kot da je on samo crosse mel, ne?

Ajde, če so zdaj tiste kratke podajice tako moteče. Kdo ve, mogoče bi Rooney zgrešil brez uigrane akcije. Sej ni tako pomembno. Ker v osnovi nisem nikjer šel v to podrobnost.

Osnova je bila v tem, da te je motila uporaba "izboljšanje". Nikjer nisem pel hvalospevov za Younga in njegove crosse in driblanje. Zgolj podal sem opazko, da tip izboljšuje svojo igro v smeri defenzive. Sem utemeljil (upam da kolikor toliko razumljivo med hkratnim pisanjem in gledanjem filma) to že prej.

Smešno, da debatirama zdaj že o vsem mogočem, tako da sem na koncu pristal na bregu: Young je najboljši winger leta. Pa se še zdaleč ne strinjam s tem. Na parih tekmah letos mi je dopizdevalo njegovo nabijanje v prvega igralca pred sabo. Ampak trenutno igra precej bolje kot takrat. In to je point cele kolobocije. Da ni več tako za kurac, kot je bil na parih tekmah. Tudi v napadu ni več povprečen. Igra aktivno, od kod je tebi neviden ne vem. V 60 minutah sem ga danes videl precej. Za konec, bil je danes enakovreden soigralcem. Torej, dober!
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9278
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: EPL 34. krog, Manchester Utd:Aston Villa, 15.4.11 ob 17:

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 15. april 2012, 22:53:07

Glej, rečma da se strinjama, da se ne strinjama. Kot rečeno, ti si omenil izboljšavo, jaz pa sem skočil, zaradi dejstva, ker v napadu neuporaben in wasteful. Potem si rekel, da se je izboljšal defenzivno, kar pa me je še bolj zmedlo, ker Young ni tak winger in bi moral biti vsemogoča nevarnost in nadležnost za nasprotne branilce.

Pa dal še ti bom en primer, v katerem nas je Young 2x zapored evidentno skoraj ogrozil. Tekma proti Fulhamu, ko je 2x zapored izgubil žogo in skoraj spravil v krsto Fergusona. In nekateri še zdaj polemizirajo, če bi tam Murphy lahko dobil penal za kontakt. To sem samo pozabil še prej povedati, glede izboljšave na defenzivi..
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 34. krog, Manchester Utd:Aston Villa, 15.4.11 ob 17:

OdgovorNapisal/-a infinity dne 15. april 2012, 23:03:40

Tekma proti Fulhamu, ko je 2x zapored izgubil žogo in skoraj spravil v krsto Fergusona

Na to sem tud čakal :D Nimam proti argumenta. Pač je zajebal.

Vso sezono me je motila slaba igra Evraja v osnovi. Njegova stran je bila prebojna za vsakega hloda, ki je prišel mimo. Takrat sem pogrešal wingerja, ki bi vsaj poskušal pomagati. Young zdaj to končno počne. Pa če je v osnovi tak winger ali ni. Ni to Barcelona, kjer se parim igralcem ni potrebno vračati v obrambo. Na žalost je potrebno. Če je lahko Nani izboljšal ta segment igre, potem ga more tudi Young.

Na koncu verjetno nisma tako daleč v pogledu na Youngove kvalitete. Ker tudi mene marsikaj moti. Lahko bi bilo precej bolje. Ampak nekje je potrebno začeti. Sam poskušam gledati optimistično na njegove igre. Pričakujem pa še precej več.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9278
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: EPL 34. krog, Manchester Utd:Aston Villa, 15.4.11 ob 17:

OdgovorNapisal/-a zani dne 15. april 2012, 23:31:51

Če že omenjate crosse...Ob današnjem crossu Evansa sm se začel smejati :lol: Ampak dobro, je le branilec... In če bo nadaljeval s takimi predstavami, ki jih ima na zadnjih tekmah mi bo še postal všeč :) Vendar bi ga vseeno še rad videl v paru s Smallingom ali Jones-om (dva izmed te trojice bosta v kratkem long time future CB-duo)..
Uporabniški avatar
zani
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 860
Pridružen: 20. januar 2012, 1:57:45

Re: EPL 34. krog, Manchester Utd:Aston Villa, 15.4.11 ob 17:

OdgovorNapisal/-a yoco dne 16. april 2012, 6:32:06

Še highlights, če koga zanima :D
Koda: Izberi vse
Match Of The Day 2
http://www.embedupload.com/?d=2JG2KEC1RJ

EPL - Man Utd v. Aston Villa - HIGHLIGHTS - 30 Mins
http://www.embedupload.com/?d=6EUFEWQSUN
Uporabniški avatar
yoco
The real Keano
 
Prispevkov: 604
Pridružen: 26. april 2008, 20:01:51

Re: EPL 34. krog, Manchester Utd:Aston Villa, 15.4.11 ob 17:

OdgovorNapisal/-a Davodax dne 16. april 2012, 8:04:25

@infinity: pointless se je nekaj kregat z Andersonom#8, ker mudel še zmeraj nima nekaj dost pojma in še vedno drka na latinote.
Fact je, da če nebi Evra bil letos defenzivno tak apn potem Young nebi rabil igrati tako defenzivno. In hvala bogu, da se je v tem segmentu močno izboljšal, ker drugače bi še bili v velikih težavah. Anderson je sam tupil kak proti Villi tega nebi bilo treba, kak je tisti penalty uničil igro pa ne vem kaj vse. Kaj pa bo potem, ko bomo igrali proti Cityu in bo tam Milner or whoever jahal Evraja kot konj kobilo? Nima veze ne, samo da se ofenziva igra. Also, kako pr pizdi lahko ti pametuješ po sedmih minutah igre v title-raceu proti klubu, ki se mu gre za obstanek, da je bila poteza za penalty totalno nepotrebna, ker bi itak razbili Villo, ko pa se je že neštetokrat dokazalo, da lahko mimogrede fašeš beden gol iz kontre potem pa si v kurcu pa moliš boga, da bo nekdo v zadnjih minutah porinil žogo čez črto. Skos večje gluposti pišeš
"If Iniesta would have made that pass people would talk about how brilliant he is."

Rio Ferdinand on Darron Gibson's assist to Antonio Valencia vs. Schalke, Champions League Semi-Final
Davodax
Ginger Prince
 
Prispevkov: 458
Pridružen: 18. avgust 2007, 15:43:11

Re: EPL 34. krog, Manchester Utd:Aston Villa, 15.4.11 ob 17:

OdgovorNapisal/-a infinity dne 16. april 2012, 10:02:46

Slika
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9278
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: EPL 34. krog, Manchester Utd:Aston Villa, 15.4.11 ob 17:

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 16. april 2012, 10:14:37

Anderson#8 je napisal:neuporaben in wasteful.


Nagnusna laž.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4021
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: EPL 34. krog, Manchester Utd:Aston Villa, 15.4.11 ob 17:

OdgovorNapisal/-a gregx dne 16. april 2012, 11:37:19

Matic, problem pri njem je tudi to, da je desničar in igra na levem krilu. Koliko uporabnih predložkov pa Nani spravi v kazenski? Zato je tu Evra, ki pa za sabo pusti veliko prostora, tako da se mora levi winger precej vračati v obrambo. Pa naj bo to Young ali Nani.
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5802
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: EPL 34. krog, Manchester Utd:Aston Villa, 15.4.11 ob 17:

OdgovorNapisal/-a SAF_boy dne 16. april 2012, 13:29:51

Anderson#8 je napisal: Vsak ga prečita in ga ustavi in če ne bi bil Evra tako visoko v igrišču bi cel čas podajal nazaj na vezo ali v obrambo.


Hmm zanimivo pa samo highlite poglej pa boš vidu kako je pršu u pozicijo da lahko penal priigra...

Drugač pa tekma zelo dobra vid se da je Scholes svetlobna leta pred vsemi ostalimi CM-ji v Unitedu..Rooney je meu tut ene 15min blackout kjerkol je biu je zgubu žogo :) pa vseeno dou 2 gola. Veseli me zadetek Welbecka, ki je tudi zelo nadležen v obrambnih nalogah kot tudi don Antonio, ki nas iz tekme v tekmo navdušuje.
Uporabniški avatar
SAF_boy
Malcom Glazer's slave
 
Prispevkov: 80
Pridružen: 30. avgust 2007, 13:28:44

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2011/12

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 2 gostov