EPL 35. krog, Manchester : Manchester, 30.4. ob 21.00

EPL, FA, CC v sezoni 2011/12 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 35. krog, Manchester : Manchester, 30.4. ob 21.00

OdgovorNapisal/-a SAF_boy dne 1. maj 2012, 21:53:36

GoUp je napisal:To glede obrambe in šans se strinjam, ampak tu so pa zelo dobro odigral Rio, Chris in Phil.


Rio pa Phil sta odigrala korektno in nič več od tega, ker Rio je po mojem mnenju čist premal agresiven in pušča igralca z žogo, da dobro pogleda kje pa komu bo oddal žogo ampak vseeno je včeraj odigral solidno.
Glede Smallinga pa: on je kril Kompanya pri kotu in ena napaka branilca je dovolj da ne morem rečt, da je ZELO DOBRO odigral, ker to zame ne more biti dobra tekma. Res je da je branilec najbolj nehvaležna pozicija na igrišču, ampak tko je. Včeraj sem po dolgem času pogrešal Vidića in njegovo agresivnost.
Uporabniški avatar
SAF_boy
Malcom Glazer's slave
 
Prispevkov: 80
Pridružen: 30. avgust 2007, 13:28:44

Re: EPL 35. krog, Manchester : Manchester, 30.4. ob 21.00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 2. maj 2012, 8:37:19

Bo moje mnenje spet podkurilo najbrž forum, sam jst sem mnenja, da je gol prej Davidov kot pa Chrisov.
Če je žoga znotraj peterca, jo mora golman izbijati. DDG je stal na golovi črti in niti pomislil na izbijanje. Res da je poleg njega stal Tevez, ki pa je dosti manjši in lažji tako da oviranje ne more biti izgovor, sj bi ga lahko David preprosto zgazil pred golom.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 35. krog, Manchester : Manchester, 30.4. ob 21.00

OdgovorNapisal/-a CR7 dne 2. maj 2012, 11:08:49

No ja, tako majhen pa twat tudi ni, da bi ga DDG lahko kar preskočil. Zame je Smalling tukaj čisti krivec, Kompanyja je kril tako, da je bil slednji povsem neoviran pri strelu. :roll:
"There's Rooney... overhead kick... oh my word! That's amazing. Sensational.
I just can't believe what I've seen. Only Wayne Rooney can produce a piece of
genius like that. And it could be the winner. 2-1."
- Stewart Gardner, commentator, MUTV
Uporabniški avatar
CR7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1462
Pridružen: 20. december 2007, 13:30:51
Kraj: Ptuj

Re: EPL 35. krog, Manchester : Manchester, 30.4. ob 21.00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 2. maj 2012, 11:17:27

Majhen in grd.
Sicer pa je videti dobro za nekoga, ki je živel pred 230 tisoč leti.

Zato se ga je najbrž DDG bal :D
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 35. krog, Manchester : Manchester, 30.4. ob 21.00

OdgovorNapisal/-a MAjster951 dne 2. maj 2012, 12:46:52

Za mene sta oba enako kriva za gol (Smalling in DDG), ceprav sem prej opazil kako je Kompany neovirano prisel do strela.
"Nani... ROONEY! It defies description. How about sensational? How about superb?" - Wayne Rooney's Overhead Kick vs Man City.
Uporabniški avatar
MAjster951
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 189
Pridružen: 26. marec 2012, 14:58:45

Re: EPL 35. krog, Manchester : Manchester, 30.4. ob 21.00

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 2. maj 2012, 18:30:36

Zdaj bom verjetno spet koga konkretno zbodel, samo mi je čisto vseeno.

Prvič, čestitke Unitedu, da smo iz tako crapy sezone, v kateri smo se utapljali v poškodbah in neformi, uspeli obdržati na vrhu, ali blizu njega do samega konca. Tu ni kaj oporekati..

Drugič, pa prvenstva nismo izgubili na tekmi proti Ctyu, ampak v tekmah proti "levim" klubom, ki jih letos nismo znali zlomiti, ker ni bilo kvalitete. To, da se pokliče upokojenca, da potem vodi ekipo, je kratko-malo smešno in pomilovanja vredno. Tako iz strani samega kluba, kot trenerja. Zdaj, kakšne so bile ali so možnosti za nakup ne vemo, samo kot navijač enega največjih klubov, pričakujem, da se poseže po najboljšem, ne da se v klub vozijo neki no name mogoče pa bo kaj iz njega okrepitve. V zadnji 2-3 letih smo imeli možnost, da bi dobili marsikaj na Old Trafford, pa je bil vedno nek za mene kot navijača trapast izgovor. Potem pa je ta isti igralec zablestel v drugem klubu, mi pa smo se tolkli po glavi. Pa ne bom razglabljal o imenih, sami vemo kdo so.

Polek tega me je na letošnjih tekmah, razen na začetku sezone motilo to, da smo igrali brezjajčno. V Evropi smo itak zapravljali ugled, kot po tekočem traku, da se nam vsak mul`c smeji, potem se je pa to začelo še v domačem prvenstvu. Na redko kateri tekmi letos smo pokazali pravi Unitedov, vražji obraz, nasprotnika zmleli v sončni prah, kar se od prvaka pričakuje in tako natresli strahu v kosti ostalim. Ves čas smo se nekako šlepali iz tekme v tekmo, kakor hitro pa nas je nekdo pojebal na sredini, smo jedli prah.

Še nekaj o igralcih. Nekateri letos res niso bili v formi, kar so jim preprečile poškodbe (Nani), drugi pa so očitno pregoreli (Evra), samo noben me ne bo prepričal, da nimamo nekoga v ekipi, ki bi našemu dragemu Davidu dopovedal, da ob FAKING PREDLOŽKIH IZ KOTA, STOPI V KURČEV 5 M PROSTOR IN NAREDI RED V SVOJEM 5 METERSKEM JEBENEM PROSTORU. PIZDO MATR, OD KAR JE POŽRL PRVI TAK GOL, SE TRESEM OB VSAKEM KOTU, KER SE JEBENI KMET SKRIVA ZA SVOJIMI BRANILCI, VSE EKIPE PA TO IZKORIŠČAJO IN ŠUTIRAJO DIREKT NA JEBENIH 5 METROV!!!

Ne rečem, saj obrani neke "neverjetne" strele, samo od "klase" golmana, za katerega smo plačali ohoho denarja, se v svojem 5 FAKING METERSKEM PROSTORU obnaša kot največja pička pod soncem. To je prva stvari, ki jo je treba popraviti do druge sezone, več samozavesti, da se stera vse, ki so okoli njega stran in da je on GAZDA v 5 m in pika!

Nadalje je jasno, da je potrebno okrepiti sredino, kakršenkoli genialec s pregledom nad igro ala Modrič bi bil super zadeva, krila imamo fantastična, napad pa tudi. Vse skupaj naj samo požegna kdor koli že pač more, da bom jaz navijač vesel.

Izpoved navijača, ki je letos zapravil neznano količino živcev, ob spremljanju tekem Uniteda.
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL 35. krog, Manchester : Manchester, 30.4. ob 21.00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 2. maj 2012, 19:59:07

Giggsy z resnico težko koga zbodeš. Lepo si napisal.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 35. krog, Manchester : Manchester, 30.4. ob 21.00

OdgovorNapisal/-a raven dne 2. maj 2012, 20:23:46

Giggsy je napisal:Drugič, pa prvenstva nismo izgubili na tekmi proti Ctyu, ampak v tekmah proti "levim" klubom, ki jih letos nismo znali zlomiti, ker ni bilo kvalitete. To, da se pokliče upokojenca, da potem vodi ekipo, je kratko-malo smešno in pomilovanja vredno.

Vidiš, tu se vedno spomnim na 2 leti nazaj, ko nas je proti Villi rešil Macheda. Fakin Kiko, ki je kurac od ovce. Noben se ni vprašal, kje so kaki drugi igralci. Faking muha enodnevnica.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2011/12

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost