EPL 37.krog, Manchester United:Swansea, 6.5.2012 ob 17h

EPL, FA, CC v sezoni 2011/12 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 37.krog, Manchester United:Swansea, 6.5.2012 ob 17h

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 6. maj 2012, 17:00:46

Pajade. Že Srake jih bi naj zagotovo. Oni majo moment oz. so ga dobil ko smo z Evertonom puhnal pike. Čeprav zdaj je nam lažje, saj lahko samo napadamo in nič drugega.
Al gremo na zmago 10:0 in pri tem zgubimo mi je čist vseen. Naj SAF da na polno postavo. Še Nanija namest Jonesa in Valencio nazaj postavt.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 37.krog, Manchester United:Swansea, 6.5.2012 ob 17h

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 6. maj 2012, 17:11:55

Ne vem kaj spet menca Alex. Naj kurac pošlje ekipo v totalno ofenzivo pa konc. Če bi bilo ene 4:0 do 60.minute, bi se oni lahko zloml.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 37.krog, Manchester United:Swansea, 6.5.2012 ob 17h

OdgovorNapisal/-a aRTyMK4 dne 6. maj 2012, 17:42:26

Chicharito nadaljuje s slabo formo. Preveč zapravljenih priložnosti
Uporabniški avatar
aRTyMK4
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 164
Pridružen: 2. december 2009, 20:07:31
Kraj: Radovljica

Re: EPL 37.krog, Manchester United:Swansea, 6.5.2012 ob 17h

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 6. maj 2012, 17:55:47

Game over.

3 pike so tu, gol razlika ostaja ista - položaj je isti. Prvenstva ne moremo več zmagati z gol razliko (pred tekmama je bila verjetnost nekoliko večja).

Danes me matra skoraj bolj kot v ponedeljek... :!:
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3019
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: EPL 37.krog, Manchester United:Swansea, 6.5.2012 ob 17h

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 6. maj 2012, 17:58:52

zgleda da bi blo boljše lani kupit drevo pa ga posadit pred nasprotnikov gol, kot pa da smo zapravlali za Hernandeza..učinek bi bil tako nekje isti. Pa še videt je da so se že vsi predali (tu najbolj mislim SAF-a), kar pa je po eni strani logično. Letos si naslova nismo zaslužili in to je pač dejstvo. Me pa skrbi, da če v ekipo poleti ne pripeljemo nekaj svežine in konkretnik igralcev, bomo drugo leto že prej lahko nehali izgubljat živce kot letos, tako v PL, kot v LP :evil:
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2503
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: EPL 37.krog, Manchester United:Swansea, 6.5.2012 ob 17h

OdgovorNapisal/-a gregx dne 6. maj 2012, 18:02:34

Meh...
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: EPL 37.krog, Manchester United:Swansea, 6.5.2012 ob 17h

OdgovorNapisal/-a MAjster951 dne 6. maj 2012, 18:03:36

Lahko bi vsaj pokazal vec zelje da zabijejo vec golov, tako pa so bili na case brezvoljni. 3 tocke pa so.

Young je za mene se najbols igral danes.

Upat na QPR, sam ta bo res tezka..

GGMU
"Nani... ROONEY! It defies description. How about sensational? How about superb?" - Wayne Rooney's Overhead Kick vs Man City.
Uporabniški avatar
MAjster951
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 189
Pridružen: 26. marec 2012, 14:58:45

Re: EPL 37.krog, Manchester United:Swansea, 6.5.2012 ob 17h

OdgovorNapisal/-a Zommbie dne 6. maj 2012, 18:07:58

Vsi s(m)o upali, da bo Newcastle kaj naredil proti Cityu, na koncu bo pa QPR raztural :)
Uporabniški avatar
Zommbie
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 728
Pridružen: 7. februar 2008, 17:48:44

Re: EPL 37.krog, Manchester United:Swansea, 6.5.2012 ob 17h

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 6. maj 2012, 19:09:13

Ma kaki QPR, pa Srake, če jih niti drugouvrščena ekipa v borbi za naslov ni zmogla ...
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 37.krog, Manchester United:Swansea, 6.5.2012 ob 17h

OdgovorNapisal/-a benko57 dne 6. maj 2012, 19:27:28

Ah, nekako upat da nam drugi pomagajo je bilo iluzorno, čeprav tudi jaz sem malo polagal upe na newcastle..posebej tista šansa v drugem polčasu Ben arfe pri nula nula je bila odlična, tam bi moral zadeti...

Skratka, zadnjih nekajtekem smo igrali brezidejno...Poleti bo potrebno nekaj svežine, kajti tekmeci bodo nastrojeni, napaljeni v naslednji sezoni...Samo upam da ne bo suša ta prestopni rok, ker potem bomo tanko piskali.. :!:
Uporabniški avatar
benko57
Ginger Prince
 
Prispevkov: 498
Pridružen: 17. avgust 2007, 12:56:18

Re: EPL 37.krog, Manchester United:Swansea, 6.5.2012 ob 17h

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 6. maj 2012, 19:47:18

Glede nato, da je v bistvu vsega konec(99%), bom rekel takole in pričakujem kakšne napade, ampak me prav briga.

Tale zapravljen naslov štejem kot največji kolaps v zgodovini Uniteda in kot največjo črno piko Fergusona. Če bi bil City v takšnem položaju, bi še mogoče razumeli, ker bi bili prvič v tem, ampak da si pa je to privoščil SAF in Manchester United to pa je over the top. V bistvu sramota. Toliko izkušenj, precej lažji razpored in več tekem doma kot v gosteh ter ves momentum ki smo ga imeli po porazu Cityja z Arsenalom, tega ne bom(o) počasi pozabili.

Pa niti toliko ne krivim ekipo, kot pa dejansko SAF-a. Zajebal je 3x z taktiko. Ne bom štel Blackburna, pa čeprav bi tudi tam kakšno lahko rekel(res je bilo poškodb ogromno). Prvo proti Wiganu, čeprav na njihovem terenu in dejstvu, da so igrali v dobri, nismo naredili nič. Premalo želje in tam smo bili totalno nadigrani. Potem je tu Everton, kjer smo vodili z 3-1 in 4-2, ter imeli vse pod kontrolo. 10 minut pred koncem, je bilo potrebno samo zabiti še enega(tista štanga Evraja eden od momentov sezone) ali pa dati nekatere igralce ven in zapreti, da Everton prdnit ne bi mogel. Ampak ne, prejmemo 2 gola in konec. Za piko na i, pa še TOTALNO faljena in gnila postava proti Cityju, kjer nismo naredili nič in so igrali igralci, ki so IMO dobili tako tekmo za igrat, samo zaradi vseh zaslug za klub v preteklosti(Giggs, Park, malček tudi Nani). Igranje brez Valencie in še enega napadalca, je bilo delo strahopetca in nekoga, ki ni verjel v to ekipo. Seveda bil bi kralj, če City ne bi dal gola iz svoje edine prave šanse pred vodstvom, a kljub vsemu.

Sem die crkni hard navijač Uniteda in bom kar tu povedal, da me ne boli, da bo City prvak. Money buys everything, tudi Chelseaju je uspelo tako z srečo kot z sodniki. Bmk kdo je prvak, gre se samo za način in dejstvo, da ga je United izgubil na tako grozovit način. 8 točk zajebat, to moraš res biti mojster.

Mogoče sem harsh in pretiravam, ker glede na vse poškodbe, je itak totalen čudež da smo tam kjer smo(Obrez se je danes smejal, ko je videl, da City nima prav nobenih poškodb) in da bo naslednje leto vse drugače. A vseeno, tega si res SAF in United ni smel privoščiti in zdaj bodo dejansko nekateri igralci trpeli in ždeli v strahu, da bodo odleteli. Takšen prestopni rok kot čaka United.. to bo pekel in pol.. Vsaki dan nov igralec in vsaki dan 100 novih govoric.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 37.krog, Manchester United:Swansea, 6.5.2012 ob 17h

OdgovorNapisal/-a RyanGiggs#1 dne 6. maj 2012, 19:48:52

United bi moral zmagati Swansea minimalno 6:0 potem bi še nekaj možnosti bilo tako pa da bi QPR remiziral z Cityem pa zelo težka kot tudi da United igra 15:0 proti Sunderlandu.
Glory Glory Man. United!
Uporabniški avatar
RyanGiggs#1
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 190
Pridružen: 5. februar 2012, 16:00:31
Kraj: Ljubljana

Re: EPL 37.krog, Manchester United:Swansea, 6.5.2012 ob 17h

OdgovorNapisal/-a RyanGiggs#1 dne 6. maj 2012, 19:51:22

Anderson#8 je napisal:Glede nato, da je v bistvu vsega konec(99%), bom rekel takole in pričakujem kakšne napade, ampak me prav briga.

Tale zapravljen naslov štejem kot največji kolaps v zgodovini Uniteda in kot največjo črno piko Fergusona. Če bi bil City v takšnem položaju, bi še mogoče razumeli, ker bi bili prvič v tem, ampak da si pa je to privoščil SAF in Manchester United to pa je over the top. V bistvu sramota. Toliko izkušenj, precej lažji razpored in več tekem doma kot v gosteh ter ves momentum ki smo ga imeli po porazu Cityja z Arsenalom, tega ne bom(o) počasi pozabili.

Pa niti toliko ne krivim ekipo, kot pa dejansko SAF-a. Zajebal je 3x z taktiko. Ne bom štel Blackburna, pa čeprav bi tudi tam kakšno lahko rekel(res je bilo poškodb ogromno). Prvo proti Wiganu, čeprav na njihovem terenu in dejstvu, da so igrali v dobri, nismo naredili nič. Premalo želje in tam smo bili totalno nadigrani. Potem je tu Everton, kjer smo vodili z 3-1 in 4-2, ter imeli vse pod kontrolo. 10 minut pred koncem, je bilo potrebno samo zabiti še enega(tista štanga Evraja eden od momentov sezone) ali pa dati nekatere igralce ven in zapreti, da Everton prdnit ne bi mogel. Ampak ne, prejmemo 2 gola in konec. Za piko na i, pa še TOTALNO faljena in gnila postava proti Cityju, kjer nismo naredili nič in so igrali igralci, ki so IMO dobili tako tekmo za igrat, samo zaradi vseh zaslug za klub v preteklosti(Giggs, Park, malček tudi Nani). Igranje brez Valencie in še enega napadalca, je bilo delo strahopetca in nekoga, ki ni verjel v to ekipo. Seveda bil bi kralj, če City ne bi dal gola iz svoje edine prave šanse pred vodstvom, a kljub vsemu.

Sem die crkni hard navijač Uniteda in bom kar tu povedal, da me ne boli, da bo City prvak. Money buys everything, tudi Chelseaju je uspelo tako z srečo kot z sodniki. Bmk kdo je prvak, gre se samo za način in dejstvo, da ga je United izgubil na tako grozovit način. 8 točk zajebat, to moraš res biti mojster.

Mogoče sem harsh in pretiravam, ker glede na vse poškodbe, je itak totalen čudež da smo tam kjer smo(Obrez se je danes smejal, ko je videl, da City nima prav nobenih poškodb) in da bo naslednje leto vse drugače. A vseeno, tega si res SAF in United ni smel privoščiti in zdaj bodo dejansko nekateri igralci trpeli in ždeli v strahu, da bodo odleteli. Takšen prestopni rok kot čaka United.. to bo pekel in pol.. Vsaki dan nov igralec in vsaki dan 100 novih govoric.


Mah saj je itak celotna sezona mim. Comm. Shield smo osvojili držimo korak z Cityem samo goli nam manjkajo tako da glede na sezono mislim da je kar...no...ni ne vem kak uspeh ampak...saj veš.
Glory Glory Man. United!
Uporabniški avatar
RyanGiggs#1
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 190
Pridružen: 5. februar 2012, 16:00:31
Kraj: Ljubljana

Re: EPL 37.krog, Manchester United:Swansea, 6.5.2012 ob 17h

OdgovorNapisal/-a gregx dne 6. maj 2012, 20:05:52

Se kar strinjam z Maticem. Od Uniteda kaj takega nisem pričakoval. Še najbolj me je razočaral Ferguson.
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: EPL 37.krog, Manchester United:Swansea, 6.5.2012 ob 17h

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 6. maj 2012, 20:17:41

Tudi jst podprem Matica. Recimo v zadnjih treh tekmah je bilo vse odvisno predvsem od Alexa, ki je na vsaki tekmi posebaj zajebal.
Proti Evertonu smo že pred časom pušnal v rednih podaljških, ker ni menjal. Nič se ni naučil na lastni napaki (gre res samo osel 2x na led?) in je ponovno zajebal dobljeno tekmo. Če je res glede Evansa + slabe menjave so ubile tempo, nisa pa zaprle poti do gola.
Proti Cityu je lepo opisal že Matic. Pa če so že dobili priložnost prej omenjeni igralci, bi jih še vedno lahko poslal ven oz. prerotiral med njimi samimi. Tako pomembno tekmo končat brez strela na gol pove povsem dovolj o popolnoma zgrešeni taktiki.
Swansea? Kaj nam faking šteje zmaga, če rabmo gole? A resnično Alex vse upa polaga edino še na QPR? Ma ne me jebat. Ko sta padla oba gola, bi moral izvesti frontalni napad, poslat na igrišče hitre igralce, tako pa ... smo mal čakal, če še slučajno kerga zabijemo.

Pa koji kurac se zahvaljuje medicinski službi, ko pa je letos naredila nekaj kapitalnih napak in posledično otežila delo celotni ekipi?!

EDIT: lahko bi se mogoče na zadnji tekmi v Lepi žogo vsi skup dobil?
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 37.krog, Manchester United:Swansea, 6.5.2012 ob 17h

OdgovorNapisal/-a blackman dne 6. maj 2012, 20:37:49

Se popolnoma strinjam z zadnjimi posti! Ne boli me to da nismo osvojili prvenstva, ampak boli način na katerega smo izgubili, pa ne se zdaj zgovarjat na poškodbe in na nevem kaj vse,ker to da smo imeli par krogov do konca 8 točk prednosti, in to v trenutku ko se je večina poškodovanih že vrnila, in ob dejstvu da imamo v ekipi dovolj izkušenih igralcev je to zame nedopustno. Če ob vsem temu dodam samo še totalno nezainteresiranost igralcev v igri, taktično nerazumljivih napak SAF-a, je po mojem mnenju letošnja sezona v celoti gledano ena najslabših od 99' dalje!

Pa tako lepo je kazalo na začetku sezone, ob tistih visokih zmagah, fantastični igri za oko,..nato pa sramota v Evropi, in neumno izgubljeno prvenstvo, ah ja...zdaj pa obvezno po nove okrepitve, ker s tako ekipo, lahko lovorike v prihajajoči sezoni samo sanjamo. Torej obvezno vsaj CM, in levega zadnjega, pogojno tudi novega napadalca.

GG MAN UNITED !!
Uporabniški avatar
blackman
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 853
Pridružen: 26. avgust 2007, 12:25:51
Kraj: malo tu, malo tam

Re: EPL 37.krog, Manchester United:Swansea, 6.5.2012 ob 17h

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 6. maj 2012, 20:53:07

Če kdo tukaj svoje upe polaga na QPR živite v pravljicah... Občutek mam, da bodo proti Shittyju skasirali podobno petardo kot ene dve koli nazaj proti Chelseaju, ko je bilo 6:1.
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: EPL 37.krog, Manchester United:Swansea, 6.5.2012 ob 17h

OdgovorNapisal/-a vidic15 dne 6. maj 2012, 21:43:54

Sem die hard fan zato rud mene recimo ne boli kurac za to da so teli nasi sosedje obarvani modro osvojila prvenstvo
Sploh pa nimam kaj powedat na vse to saj ste v zgornih postih vse opisali .

Ampak vseeno kak se je dogajalo to sezono s fergusonom ? To je nevrjetno.
(ne pase v post) ampak kaj je fergie delal v ligi prvakov ? KATASTROFA!
upal sem na danasnji remi newcastla ampak da bi odgovornost dav na QPR to je lahko le pravljica !
Tako da na naslednjo lovoriko !naslednjo sezono
Ggmu<3
Take me home UNITED road <3
Uporabniški avatar
vidic15
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 101
Pridružen: 22. april 2012, 12:05:30

Re: EPL 37.krog, Manchester United:Swansea, 6.5.2012 ob 17h

OdgovorNapisal/-a DaffyDDuck dne 6. maj 2012, 21:56:14

frogie out
Uporabniški avatar
DaffyDDuck
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 113
Pridružen: 7. maj 2011, 10:36:11

Re: EPL 37.krog, Manchester United:Swansea, 6.5.2012 ob 17h

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 6. maj 2012, 22:05:48

Slika
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4019
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2011/12

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 2 gostov