LP 5.krog, Manchester United:Benfica, 22.11.11 ob 20:45

Liga prvakov 2011/12 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: LP 5.krog, Manchester United:Benfica, 22.11.11 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 23. november 2011, 0:10:11

1. Uhh, kaj pa je to? Niti ene besede o danes enemu najboljših nasploh na igrišču, Berbatovu. Ko igra slabo, pa se razpišeš ne?


Dal je gol iz čistega ofsajda, poleg tega pa je zgrešil en zicer.. Kaj zdaj naj se mu klanjam? Dobro je odigral, ni pa bil eden izmed boljših..

Jaz pa ne bi nič čez Chicharita govoril.. Ker koliko je meni jasno, nam je on z svojimi goli in taco prinesel 6 točk na zadnjih dveh gostovanjih v PL :roll:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: LP 5.krog, Manchester United:Benfica, 22.11.11 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 23. november 2011, 1:19:07

Sam čist tko, zadnje čase pa res tolk offsidov naredimo, da je noro. Ne pomnim, da bi jih kdaj toliko. Danes je bla vsaka druga akcija offside.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: LP 5.krog, Manchester United:Benfica, 22.11.11 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Matija dne 23. november 2011, 1:56:54

Dej mal objektivnosti pa lahko.

Glede Berbe. Dal je gol, podal je Youngu, da je prišel sam pred vratarja, pripravil še kar precej priložnosti. Začel akcijo za drugi zadetek. In potem ga zaradi ene zapravljene priložnosti označiš za nič posebnega. Ko Chicharito v celi tekmi nič ne naredi, žoge se ne dotakne 10-krat v celi tekmi, ujame se v pet offsidov, vendar doseže gol ga hvališ kot boga. Berbatovu pa oporekaš vsakič, tudi če zadane zadetek z glavo, ki baje v nogometu šteje še veliko več kot rad omenjaš.

Fabio top 3? Zgrešil je čisti zicer... Po njegovi desni je padel drugi gol. Tolk o njegovi super igri. Če ni bil Berbatov nič posebnega, potem je bil Fabio slab.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6279
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: LP 5.krog, Manchester United:Benfica, 22.11.11 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 23. november 2011, 7:11:17

Kar se Fabia tiče, bi lahko že po 60 minutah šel pod tuš, z rdečim nad glavo. 2x mu je sodnik lepo spregledal "maščevanje" nad nasprotnikom in njegove butaste favle v kolena.... Plus tega je v obrambi delal več zmede kot koristi in me je čudilo, da ga je Fergie toliko časa držal v igri.

Berba je odigral na nivoju, za mene polek Carricka najboljši na igrišču. Nani je sicer kazal željo, samo je očitno pretiraval z driblingi in kombinacijami, ki jih zastopi samo on.

Young, ok po poškodbi se je vrnil, samo bo rabil še nekaj žgancev pojest, da bo spet lahko stalno na prvo 11 računal. Tele njegovi predložki so povprečni, driblinga ni, pač se vrača.

Še vedno sem jezen, zaradi zapravljene priložnosti, tolažba je edino poraz Šitiya v Napoliju....
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: LP 5.krog, Manchester United:Benfica, 22.11.11 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 23. november 2011, 9:25:57

Mal težji nasprotnik, pa obramba že cvika. Jah, SAF že več let jemlje ta skupinski del z levo roko, enkrat se mu bo že maščevalo. Sicer verjamem v napredovanje, vendar le kot drugo uvrščeni. Basel nas je doma presenetil, ponovno mislim, da nas ne bo.

Se vam zdi, da lahko preidemo čez 1/8 finala? Pomoje lahko le, če fašemo letos slab Inter al pa Apoel/Zenit.

Mislite, da imamo več šans proti Barci, Realu al Bayernu v izločilnih bojih kot pa v finalu?
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3018
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: LP 5.krog, Manchester United:Benfica, 22.11.11 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a sLOVEnia FOR UNITED dne 23. november 2011, 9:37:21

Anderson#8 je napisal:No dajte pretiravat.. Kolikor jaz znam brati in gledati, smo še vedno pri in je vse v naših rokah.. Kot da je Basel neka dobra ekipa..


Očitno ne znaš brat...v skupini smo DRUGI, s tem da ima Benfica že zagotovljeno napredovanje.Mi ga še nimamo.

1.Benfica 7:4 9točk
2.United 10:6 9točk
3.Basel 9:9 8točk

Mene zdej zanima kako smo lahko še prvi v skupini, če predvidevamo, da Benfica strese Romune? Kaj se gledajo medsebojna srečanja,število prejetih zadetkov..?

Kot da je Basel neka dobra ekipa....: Kaj je to sarkazem al...Jebemu po 5 kolih imajo 1 točko manj kot mi! Mi pa briljiramo po tvoje al kaj?
Uporabniški avatar
sLOVEnia FOR UNITED
General manager of OT
 
Prispevkov: 364
Pridružen: 9. februar 2009, 12:53:24
Kraj: Črnomelj

Re: LP 5.krog, Manchester United:Benfica, 22.11.11 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a TSD dne 23. november 2011, 10:23:48

Fluid je napisal:Sam čist tko, zadnje čase pa res tolk offsidov naredimo, da je noro. Ne pomnim, da bi jih kdaj toliko. Danes je bla vsaka druga akcija offside.



+1, pol jih je od tega ker se naši vrli napadalci počas vračajo po zajebu proti sredini in medtem mamo mi že novo akcijo :roll:
'Just remember one thing: respect this club.' SAF
Uporabniški avatar
TSD
Ne upa prit prepevat!
 
Prispevkov: 1219
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:15:52

Re: LP 5.krog, Manchester United:Benfica, 22.11.11 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Best dne 23. november 2011, 11:54:46

Matija je napisal:Meni je bila pa igra Uniteda danes všeč. Take predstave nisem videl že kar nekaj časa. Res da vtis precej pokvari slab rezultat, ampak toliko šans kot si je United danes pripravil si jih ni v zadnjih 5 tekmah skupaj. Odlična igra Berbatova, ki bi si s današnjo predstavo zaslužil še kakšno priložnost. In končne je prekinil strelski post v CL.


+1...meni je bilo tole včeraj veliko boljše, kot na prejšnih tekmah...od časa do časa je zgledal tisti stari United z veliko šansami. Ne vem zakaj vsi tako grozno gledate na včerajšno igro, če pa so bile prejšnje tekme veliko bolj obupne od včerajšnje.
If Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro kept his mouth shut and stayed on his feet, he would have been No 3. As things stand, on this list he's No 50.
Uporabniški avatar
Best
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 874
Pridružen: 24. avgust 2007, 8:40:57

Re: LP 5.krog, Manchester United:Benfica, 22.11.11 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a braul dne 23. november 2011, 11:59:59

Berba Mom včeraj tu ni kaj. Če bi zabil še tisti volej pa bi bilo super, škoda. Moram pa poudariti, da se je Young nekako izgubil, ta kemija je izginila in veliko je nesporazumov, da o ofsajdih sploh ne govorim.

Včeraj smo si sami spacali, da na zadnji tekmi ne bo kar tako lahko. Basel, da je slab? Daleč od tega, če je po zaostanku z 0:2 na OTju, kjer bi vsaka povprečna ekipa padla, prišel do izenačenja. V tekmo moramo iti resno, če ne se lahko zgodi najslabše in ostanemo brez napredovanja, kar bi bila sramota, a trenutne igre pač ne vlivajo nekega orto optimizma, čeprav upam, da upravičimo vlogo velike ekipe in velikega favorita.
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: LP 5.krog, Manchester United:Benfica, 22.11.11 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a sLOVEnia FOR UNITED dne 23. november 2011, 12:06:37

Če bi bile na kontu 3 nove pike bi bile vse napake pozabljene, tako pa....upam, da nas te zapravljene priložnosti ne bodo koštale na koncu. Ravno na prejšnjih tekmah smo vse napake nasprotnika kaznovali, včeraj pač ne.Boli me pa včerajšnji remi skoraj isto kot poraz, zaradi dejstva da bomo verjetno na koncu 2. v skupini, kar ni dobro (vemo kakšne nasprotnike lahko fašemo že v osmini). Druga slaba zadeva je rumeni karton Carricka, ki je včeraj eno obdobje igral zelo zelo dobro in takrat smo si priigrali kopico priložnosti.Upam da ga ne bomo preveč pogrešali v Švici.Kaj je z Andersonom?
Uporabniški avatar
sLOVEnia FOR UNITED
General manager of OT
 
Prispevkov: 364
Pridružen: 9. februar 2009, 12:53:24
Kraj: Črnomelj

Re: LP 5.krog, Manchester United:Benfica, 22.11.11 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a CR7 dne 23. november 2011, 15:16:25

Matija je napisal:Dej mal objektivnosti pa lahko.

Glede Berbe. Dal je gol, podal je Youngu, da je prišel sam pred vratarja, pripravil še kar precej priložnosti. Začel akcijo za drugi zadetek. In potem ga zaradi ene zapravljene priložnosti označiš za nič posebnega. Ko Chicharito v celi tekmi nič ne naredi, žoge se ne dotakne 10-krat v celi tekmi, ujame se v pet offsidov, vendar doseže gol ga hvališ kot boga. Berbatovu pa oporekaš vsakič, tudi če zadane zadetek z glavo, ki baje v nogometu šteje še veliko več kot rad omenjaš.

Fabio top 3? Zgrešil je čisti zicer... Po njegovi desni je padel drugi gol. Tolk o njegovi super igri. Če ni bil Berbatov nič posebnega, potem je bil Fabio slab.

Respect za ta post! :!: Se popolnoma strinjam od prve do zadnje črke posta.
"There's Rooney... overhead kick... oh my word! That's amazing. Sensational.
I just can't believe what I've seen. Only Wayne Rooney can produce a piece of
genius like that. And it could be the winner. 2-1."
- Stewart Gardner, commentator, MUTV
Uporabniški avatar
CR7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1462
Pridružen: 20. december 2007, 13:30:51
Kraj: Ptuj

Re: LP 5.krog, Manchester United:Benfica, 22.11.11 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Scum4ever dne 23. november 2011, 15:47:38

Vceri je manjku Vidic. Skor tok je pomemben za united, ko RVP za Arsenal. Skor :)
Če gremo naprej kot 2., upam da v osmini finala dobimo barco al pa real. Al smo rešeni LP, al pa butnemo vn glavnega favorita.
Uporabniški avatar
Scum4ever
Ni glasbenik, bobnar je!
 
Prispevkov: 1463
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:32:46
Kraj: Lj

Re: LP 5.krog, Manchester United:Benfica, 22.11.11 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 23. november 2011, 18:08:20

sLOVEnia FOR UNITED je napisal:
Mene zdej zanima kako smo lahko še prvi v skupini, če predvidevamo, da Benfica strese Romune? Kaj se gledajo medsebojna srečanja,število prejetih zadetkov..?



Če imamo na koncu enako točk kot Benfica, smo v vsakem primeru drugi ne glede na gol razliko. Prvi smo torej lahko samo, če Benfica ne premaga Galatija, mi pa zmagamo Basel. Kar je pa bolj mission imposible :)
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: LP 5.krog, Manchester United:Benfica, 22.11.11 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a gregx dne 23. november 2011, 19:03:12

"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: LP 5.krog, Manchester United:Benfica, 22.11.11 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 23. november 2011, 20:47:40

Sol na odprto rano :P Me prav zanima kaj bi se zgodilo če bi mu noviran to vprašanje postavil na samem :twisted:
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2500
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Prejšnji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2011/12

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost