EL 1/8 finala; Man Utd - Athletic Bilbao; četrtek, 8.3.2012

Liga prvakov 2011/12 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EL 1/8 finala; Man Utd - Athletic Bilbao; četrtek, 8.3.2012

OdgovorNapisal/-a Matija dne 9. marec 2012, 10:54:28

Anderson#8 je napisal:Meni je zadnji gol tako smešen, da se še zdaj smejim, ko se spomnim. Nubska poteza Rafaela, verjetno je mislil, da jo bo De Gea na easy pobral. Je pa res, da je Muniain prišel kot, da je 3 minuta z 100kmh na uro :D


Jaz se pa držim za glavo, da je isti igralec zaradi traparije dvakrat v treh letih izločil United iz Evrope. Če bi tole naredil Evans bi poslušali pred vsako tekmo kako se nekateri tukaj gor tresete od strahu, medtem ko je Rafael pa res borben, dober igralec. In najbolj ironično je pa to, da se ti takim debilizmom smejiš, ne pa da bibil razočaran nad njim.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EL 1/8 finala; Man Utd - Athletic Bilbao; četrtek, 8.3.2012

OdgovorNapisal/-a Zommbie dne 9. marec 2012, 12:28:54

Obrambni igralec nima kaj mislit, da bo vratar dobil žogo. Rafael je bil dosti bliže žogi, zato bi že po defaultu moral iti na njo po mojem, pa tudi če nikjer nobenega nebi blo. Glede na to, da je branile cpa ne vem kako je sploh možno da ni pogledal naokoli če kdo pride, to je njegova primarna naloga v takih primerih.
Uporabniški avatar
Zommbie
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 728
Pridružen: 7. februar 2008, 17:48:44

Re: EL 1/8 finala; Man Utd - Athletic Bilbao; četrtek, 8.3.2012

OdgovorNapisal/-a zimi dne 9. marec 2012, 12:30:56

Matija je napisal:
Anderson#8 je napisal:Meni je zadnji gol tako smešen, da se še zdaj smejim, ko se spomnim. Nubska poteza Rafaela, verjetno je mislil, da jo bo De Gea na easy pobral. Je pa res, da je Muniain prišel kot, da je 3 minuta z 100kmh na uro :D


Jaz se pa držim za glavo, da je isti igralec zaradi traparije dvakrat v treh letih izločil United iz Evrope. Če bi tole naredil Evans bi poslušali pred vsako tekmo kako se nekateri tukaj gor tresete od strahu, medtem ko je Rafael pa res borben, dober igralec. In najbolj ironično je pa to, da se ti takim debilizmom smejiš, ne pa da bibil razočaran nad njim.


This.
Rafa v formi form je top RB, za prste obliznat, šviga gor dol, ustavi Bale-a in vse Messije.
Rafa izven forme deluje kot ciciban, favli za 11-m, tole učeri :o

Sicer pa sm sam najbolj čakal intervju s SAF-om po tekmi. Na žalost je šel v drugo smer - čestitke nasportniku, omenu slabo obrambo - namesto da bi napizdu vse. Sej postava res ni bla najslašba možna, ampak men se je zdela kot da igramo CC al pa FA proti tretjeligašu..
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EL 1/8 finala; Man Utd - Athletic Bilbao; četrtek, 8.3.2012

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 9. marec 2012, 14:11:52

Ah, letošnja evropska sezona je prava blamaža. Prav frustrirajoče je gledati United letos na evropskih tekmah. Odkar spremljam United je letošnja sezona v Evropi daleč najslabša. Sicer smo izpadli že v predtekmovanju tudi v 2005/06, a takrat je bila skupina v CL malo težja in tudi naša ekipa je bila precej slabša od trenutne.

V bistvu igrajo tako, kot da se jim jebe...
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: EL 1/8 finala; Man Utd - Athletic Bilbao; četrtek, 8.3.2012

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 9. marec 2012, 14:51:51

Matija je napisal:
Anderson#8 je napisal:Meni je zadnji gol tako smešen, da se še zdaj smejim, ko se spomnim. Nubska poteza Rafaela, verjetno je mislil, da jo bo De Gea na easy pobral. Je pa res, da je Muniain prišel kot, da je 3 minuta z 100kmh na uro :D


Jaz se pa držim za glavo, da je isti igralec zaradi traparije dvakrat v treh letih izločil United iz Evrope. Če bi tole naredil Evans bi poslušali pred vsako tekmo kako se nekateri tukaj gor tresete od strahu, medtem ko je Rafael pa res borben, dober igralec. In najbolj ironično je pa to, da se ti takim debilizmom smejiš, ne pa da bibil razočaran nad njim.


Ah daj nooooo zdaj nabijaj na polno, samo da spet sprovociraš z tem Rafaelom. Sploh se ne vidi kam ciljaš ha? Najboljše, da je zdaj Rafael spet za vse kriv, drugi pa so bili vsi izjemni, od prvega do zadnjega.. Tvojega Evansa pa je ata Llorente nosil na hrbtu in je dobival prav vsak jebeni skok.. To pa ne omeniš, če se že gremo, kdo je kriv za gole..

Pa itak, da mi je smešno, že zaradi dejstva, na kak GLUP način so dobili žogo, potem pa še to, da je Rafael pričakoval, da bo De Gea prijel žogo in sigurno ni pričakoval, da bo Muniain priletel kot fucking Ferrari v 90 minuti in jo zabil milimeter mimo De Gee.

Samo prosim, nehajte spet z temi jokanji in obtoževanji. To je itak prva tekma in načeloma Bilbao sploh nima takšne prednosti. Še vedno smo mi United in oni Bilbao. In slednji bi lahko včeraj odnesli komaj remi, če ne bi blokirali strel Carricka v 90 minuti ;)
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EL 1/8 finala; Man Utd - Athletic Bilbao; četrtek, 8.3.2012

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 9. marec 2012, 16:07:18

Ti res živiš v pravljičnem svetu, lepo mora biti :) Kot sem že rekel, nima United niti toliko šans na povratni tekmi, kot jih je imel Arsenal doma proti Milanu. S takimi idejami v postavi, s tako igro, hahaha HAHAHA, OHOHO, letos so zaključili. Povej mi eno dobro tekmo v gosteh v Evropi letos?

Hecno je tudi iskanje nekih izgovorov za slabe predstave. V tem primeru Rafaela, drugič Runija,..... Nima veze, včeraj so bili vsi razen golmana PODN in pika. Zakaj? Verjetno najbolj vedo sami s Fergijem na čelu. Lahko jih je pa sram, kako zapravljajo ugled v Evropi, kjer se nam zdaj smejejo vsi ki se malo spoznajo na nogomet, saj tisti, ki se malo bolj vedo kako stvari stojijo. In tistih, ki se malo spoznajo je vilo več....

Pa tale zdravniška služba je nek fenomen, to se vleče še od Sahaja, pa ga sedaj poglejte kako model špila. Ne vem kaj počnejo, vendar nekaj očitno ne klapa v ekipi. Ali je manjko denarja tako majhen in smo tako v minusu, da se špara na vseh koncih, ali pa je feler nekje drugje.

Kako rešiti veliko večino težav? Bog ve, mogoče s kakim Modričem v poletju...
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EL 1/8 finala; Man Utd - Athletic Bilbao; četrtek, 8.3.2012

OdgovorNapisal/-a Matija dne 9. marec 2012, 16:09:50

Kako je lahko Rafael pričakoval da bo De Gea pobral tisto žogo? Žoga se je odbila približno 5 metrov od vratarja, moral se je še pobrati. Ob strelu Athleticovega igralca pa je bil Munain skorajda na sredini igrišča, torej bi lahko Rafael počasi odkorakal proti žogi in tako preprečil zadetek. Torej je imel Rafael res ogrooomno časa. Tako nezainteresiranega igralca bi moral Ferguson s treninga zjagat, ne pa da se to dogaja v knout out fazi evropskega tekmovanja.

Sam sem zamudil prvih nekaj nekaj minut tekme in me zanima kaj je bilo s Smallingom. A je on začel tekmo z obvezo ali je že takoj dobil kakšen udarec? Ker če je začel je resnično neodgovorno da takega igralca pošljejo v igro. Saj take krize s pomanjkanjem branilcev pa vendarle ni.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EL 1/8 finala; Man Utd - Athletic Bilbao; četrtek, 8.3.2012

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 9. marec 2012, 16:17:44

Šivi so se mu najbrž razparal ... Igralca s šivi pošiljat na igrišče je totalni nonsens in to si očitno lahko privošči le naša zdravniška služba.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EL 1/8 finala; Man Utd - Athletic Bilbao; četrtek, 8.3.2012

OdgovorNapisal/-a Metatron dne 9. marec 2012, 20:07:57

Mja, počasi že sam začenjam mislit, da bo treba mal menjat zdravniško osebje (glavnega se je menjalo 2006?) pa tud pomočnika menedžerja ne bi bilo slabo. Se mi zdi, da je pod Quirezom bil dosti bolj opazen njegov taktični vpliv. Smešno, da se trudimo forsirati 4-4-2, ravno ko nismo glih najboljši.

Sem pa bil včeraj presenečen nad kopico stvari, pa da kar začnem. Giggs + Jones proti ekipi, ki ima renome, da igrajo fanatično in z izredno dobro sredino. Že tako ali tako bi morali začeti s tremi v vezi, izbrali pa smo 2 in to najslabšo kombinacijo. Giggs je že tako ali tako naš najbolj ofenzivni "CM" in ni mi jasno, a se je včeraj odpeljalu SAFu, al ma pa Jones mal slabe možgane. V tej navezi, ki je že sama po sebi bila samomor, bi moral Jones odigrati kot pravi holding CM, ne pa se it box-to-box bombanja v napad (ne glede na to, kolk mi je to pr njemu carsko). Eni pravjo, da nikakor ni za v vezo, js ga še vedno bolj kot na CB vidim ali v vezi, kjer bi igral kot del trojke in to ne zadnjega, to naj bo Carrick ali pa na desnem boku. Rafael s svojim brain fartom si ni naredu ravno uslug. Tudi ko se je preselil na CB, je bil eden od krivcev za tretji gol (nešportni Bilbao, Jones, najbolj pa Rafael). Igral je desnega CBja, kaj ima it delat Evansu gužvo nekam na levi bok? Ta odbitek je bil njegov, Rafael je v bistvu sploh lahko zajebal samo zaradi katastrofalnega postavljanja Jonesa. TBH je to njegova daleč največja pomanjklivost, kar pa je pri 19 za pričakovat in tud zarad tega ima potem toliko epskih tacklov. Zelo v stilu Johna Terrya na vrhuncu :D Me pa skrbi, da zna postati "samo" turbo verzija JOSa in ne nek world class.

Druga nejasnost, Young desno, Park levo. WTF? Resno SAF, WTF?
Na desnem boku imaš izredno ofenzivno usmerjenega Rafaela, pol pa pred njega postaviš Younga, ki itak igra na levi ali za napadalcem, pa še ravno se mu je začela dvigovati forma (čeprav zaenkrat sami izgradnji igre še ni prispeval ravno veliko, prej bi rekel, da bremza vseskup). Dobro, to da je bil odrezan, ni njegova krivda, ampak vseeno bi imelo bistveno več smisla ga postaviti levo in Parka desno. Če zaradi nič drugega že zaradi Munianija, saj več doprinese v obrambi.

Ekipa pač obupna, z izjemo De Gee in Evansa. Sploh so me zmotile slabe podaje Rooneya. Mal slab priokus doda še gol iz offsidea (ki pa ni bil nek, da bi lahko fejst jokali) in nespoštovanje fair playa za tretji gol. Sodniška odločitev je bila vsekakor pravilna. Zmaga za 2 gola je vsekakor možna (če bo, ne bo 2-0, fasali ga bomo), so pa favoriti zdaj Bilbao. Me pa razžalosti vseskupaj, sploh ko berem še komentarje kakih Angležev (pa tud nekaj folka tu). Zgleda sem eden redkih, ki si dejansko zelo želi osvojiti EL. Ok, ne bolj kot PL, ne bi je pa zapostavljal, da bomo imeli več šans v PL. Vsaj meni je EL (sploh, ker je še nimamo) > FA Cup in CC.
There are 10 million, million, million, million, million, million, million, million, million particles in the universe that we can observe, your momma took the ugly ones and put them into one nerd!
Uporabniški avatar
Metatron
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: 9. november 2008, 19:05:21

Re: EL 1/8 finala; Man Utd - Athletic Bilbao; četrtek, 8.3.2012

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 9. marec 2012, 20:30:17

Vsaj meni je EL (sploh, ker je še nimamo) > FA Cup in CC.


This. Kje je SAF-ova mentaliteta, da gremo vse zmagat?
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: EL 1/8 finala; Man Utd - Athletic Bilbao; četrtek, 8.3.2012

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 9. marec 2012, 20:34:49

Metatron je napisal:Vsaj meni je EL (sploh, ker je še nimamo) > FA Cup in CC.

EPL > CL > FA > EL > CC=CS

Evropska liga je drugorazredno tekmovanje. Dovolj o tem pove že dejstvo, da maš prenose na TV SLO2.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EL 1/8 finala; Man Utd - Athletic Bilbao; četrtek, 8.3.2012

OdgovorNapisal/-a Metatron dne 9. marec 2012, 20:51:01

Drugorazredno tekmovanje je za premface Angleže ja (podobno kot EPL>CL, čeprav tu bi sam težko kermu dal prednost). Čudno, da se Španci vedno trudijo. Ker pač ni denarja, je kr drugorazredno. I say fuck that shit, men je čist pomembno, pa tud do včerajšnje tekme sem bil mnenja, da bomo lažje osvojili EL kot PL. Sam upam res, da se ne un črni scenarij iz moje glave odvrti.
There are 10 million, million, million, million, million, million, million, million, million particles in the universe that we can observe, your momma took the ugly ones and put them into one nerd!
Uporabniški avatar
Metatron
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: 9. november 2008, 19:05:21

Re: EL 1/8 finala; Man Utd - Athletic Bilbao; četrtek, 8.3.2012

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 9. marec 2012, 21:00:48

Črnega scenarija ni, tudi če kak avion dol pade, se poberemo in pridemo na prestol.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EL 1/8 finala; Man Utd - Athletic Bilbao; četrtek, 8.3.2012

OdgovorNapisal/-a Matija dne 9. marec 2012, 23:37:21

Metatron je napisal:Druga nejasnost, Young desno, Park levo. WTF? Resno SAF, WTF?
Na desnem boku imaš izredno ofenzivno usmerjenega Rafaela, pol pa pred njega postaviš Younga, ki itak igra na levi ali za napadalcem, pa še ravno se mu je začela dvigovati forma (čeprav zaenkrat sami izgradnji igre še ni prispeval ravno veliko, prej bi rekel, da bremza vseskup). Dobro, to da je bil odrezan, ni njegova krivda, ampak vseeno bi imelo bistveno več smisla ga postaviti levo in Parka desno. Če zaradi nič drugega že zaradi Munianija, saj več doprinese v obrambi


Tole bi lahko oporekal s tem, da Rafael ne naredi nič manj v fazi obrambe kot Evra. Morda naredi celo še več od kapetana.

EL (sploh, ker je še nimamo) > FA Cup in CC

+1
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EL 1/8 finala; Man Utd - Athletic Bilbao; četrtek, 8.3.2012

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 9. marec 2012, 23:55:41

Meni je pa FA Cup precej bolj pomemben kot pa Evropska Liga.

Ampak vseeno ne razumem te slabe igre Uniteda na letošnjih evropskih tekmah. Je za to krivo prekomerno rotiranje v postavi ali kaj drugega? Ti igralci, ki so včeraj igrali, se poznajo v nulo, saj trenirajo vsak dan in to nekateri že več let. Tako, da neuigranost ne bi smela biti izgovor. Neuigranost se pozna le v obrambi. Tam pa je zaželjeno, da se igra z isto zadnjo linijo. Naveza Rio - Evans je recimo trenutno zelo dobra.

Ne verjamem, da bi Ferguson jemal EL z levo roko. Tega si pač United ne more privoščiti, saj ni neki vaški klub. Enostavno je letošnja evropska sezona bolj klavrna. Se zgodi. Ampak še vedno verjamem v napredovanje, čeprav bo v Španiji težko.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: EL 1/8 finala; Man Utd - Athletic Bilbao; četrtek, 8.3.2012

OdgovorNapisal/-a DaffyDDuck dne 10. marec 2012, 0:13:27

ManRed je napisal:
Vsaj meni je EL (sploh, ker je še nimamo) > FA Cup in CC.


This. Kje je SAF-ova mentaliteta, da gremo vse zmagat?

Ker raje zmaga EPL kot EL. Zato je pa tudi včeraj ponudil priložnost Jonesu v sredini naprimer. Ko so nekateri navijači tako prosili po tem.
Uporabniški avatar
DaffyDDuck
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 113
Pridružen: 7. maj 2011, 10:36:11

Re: EL 1/8 finala; Man Utd - Athletic Bilbao; četrtek, 8.3.2012

OdgovorNapisal/-a Matija dne 11. marec 2012, 10:37:03

Zdej pa vemo zakaj so Athleticovi igralci premagal United
http://24ur.com/ekskluziv/tuja-scena/po ... renjo.html

Očitno bodo Rooney, Giggs, Anderson in Nani pred povratno tekmo moral it na podobn piknik :lol:
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EL 1/8 finala; Man Utd - Athletic Bilbao; četrtek, 8.3.2012

OdgovorNapisal/-a RyanGiggs#1 dne 14. marec 2012, 19:08:20

Na povratni United travelling squad: Amos, De Gea; Evans, Evra, Fabio, Ferdinand, Rafael, Smalling; Carrick, Cleverley, Giggs, Park, Pogba, Scholes, Young, Valencia; Berbatov, Hernandez, Rooney, Welbeck
Glory Glory Man. United!
Uporabniški avatar
RyanGiggs#1
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 190
Pridružen: 5. februar 2012, 16:00:31
Kraj: Ljubljana

Prejšnji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2011/12

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 2 gostov