EL 1/8 finala; Athletic Bilbao - ManUtd; čet, 8.3. ob 7ih

Liga prvakov 2011/12 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EL 1/8 finala; Athletic Bilbao - ManUtd; čet, 8.3. ob 7ih

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 15. marec 2012, 21:35:50

Lahko ti očita. Preberi si pravila foruma.
Če ti očitaš slovnično napako, ne vem zakaj ti jo drugi ne bi. Najprej pometaj pred svojim pragom, potem pa se ozri naokoli.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EL 1/8 finala; Athletic Bilbao - ManUtd; čet, 8.3. ob 7ih

OdgovorNapisal/-a infinity dne 15. marec 2012, 21:57:45

in infinity vseeno je ali pišem z malo ali z veliko začetnico...dokler napišem pravilno priimek mi nimaš kaj očitati

Ok. Naj bo po tvoje.

Glede Evansa. Tudi OK. Sam nisem videl kakšnega negativnega izstopanja glede na povprečje ostalih igralcev, ampak tudi možno. Sem pa opazil, da je kazal malo več želje po boljšem rezultatu. In ja, to je nekaj kar štejem igralcu v pozitivno. Enako bi lahko rekel za Rooneya. Tudi Pogbo navsezadnje. On je vsaj bil toliko, da je vsekal nasprotnika po nogah, ko ga je le ta prehitel/preigral/premagal... Včasih ne vem za koga se tako varčujejo z rumenimi kartoni. Že lani proti Barci so z izjemo Valencie zgolj gledali kako so si podajali žogo okrog njih.

Nihče še ni omenil, ampak navijači Athletica so bili top. Že odhod Giggsa so lepo pozdravili. Že pred tekmo sem bral, da naj bi nadpovprečno dobro sprejeli Unitedove navijače. Potem pa samo prebreš še kaj takega po tekmi:
An Athletic Club fan gave me his scarf after the game.

Lots of nice gestures from Athletic Club fans. Scarves & hugs exchanged.

A small group of Athletic Club fans waved a Saurez shirt but got abuse from other Athletic fans.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: EL 1/8 finala; Athletic Bilbao - ManUtd; čet, 8.3. ob 7ih

OdgovorNapisal/-a Chicharito dne 15. marec 2012, 22:06:01

Oh, kje je tista forma iz začetka sezone, oh kje si Vida, da bi nas reševal. Res, tista ekipa z začetka, praktično vsak posameznik je bil na svojem vrhuncu. 8:2, 0:5, itd. Razbijal smo vse po vrsti. Zgleda, da niti SAF, niti celo moštvo evropskih tekmovanj letos ni vzelo resno. Ker to kar sm pa vidu na teh dveh tekmah je pa polom. Pa da ne govorim o Baslu in vodstvu že z 2:0, kjer bi mirno pripeljali tekmo do konca, pa smo komaj zvlekli remi. Vglavnem, Evropa je letos u pizdi, dejte se potrudt pa dobit ligo ajde fantje!

Believe!

P.S.: Vsaj nismo edini iz Manchestra, ki jih ni več v Evropi. Malo za tolažbo, hehe =)
Chicharito
Ginger Prince
 
Prispevkov: 478
Pridružen: 4. december 2010, 14:12:21

Re: EL 1/8 finala; Athletic Bilbao - ManUtd; čet, 8.3. ob 7ih

OdgovorNapisal/-a CR7 dne 15. marec 2012, 22:11:06

In spet bo City izgubil na dan, ko je pri nas vstopil v igro Pogba. Tretjič.
"There's Rooney... overhead kick... oh my word! That's amazing. Sensational.
I just can't believe what I've seen. Only Wayne Rooney can produce a piece of
genius like that. And it could be the winner. 2-1."
- Stewart Gardner, commentator, MUTV
Uporabniški avatar
CR7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1462
Pridružen: 20. december 2007, 13:30:51
Kraj: Ptuj

Re: EL 1/8 finala; Athletic Bilbao - ManUtd; čet, 8.3. ob 7ih

OdgovorNapisal/-a Matija dne 15. marec 2012, 22:12:36

Zelo redko ugasnim TV pred koncem tekme, letos proti Cityu po petem zadetku, tokrat od 55 minute naprej nisem mogel več gledat. Obupno, nobene želje. Nevem, a igralcem ni vseeno, da jih nasprotniki tako ponižujejo? A nikogar ne peče vest, ko ne uspejo skupaj spravit 5 zaporednih podaj? Glede na svoje plače bi morali iti na polno proti vsakemu nasprotniku, tudi ekipi Reddevils-rdeči.

Robierto je napisal:Ne vem zakaj ni Pogba dobil šanso ze od začetka, če so se prišli zajebavat sem.. Slabše sigurno ne bi odigral, kot pa tisti ki so začeli tekmo..


Tako je, isto Berbatov. In grem stavit, da bi današnji morebiten nastop Pogbaja v prvi dal velik zagon za njega, ampak ok, nima veze.

Če se vzame tole tekmo z manj borbe kot trening, potem je vseeno, če bi večina igralcev ostala kar v Angliji.

RyanGiggs#1 je napisal:Zadnjič sem sprejel poraz ker SAF je bil kriv za naš poraz, ampak danes po itak že slabi igri potem še sodnik piska samo za eno stran. Pa to ni res, sramota preklet sodnik :evil: . Najbolje da se mi kar lepo posvetimo 20 zvezdici v PL in pozabimo na to sramotno igro in tega k******a sodnika :evil: . GGMU!


Se strinjam. Sodnik bi danes moral pokazat 3 penale in United bi šel naprej, ali pa še enega več, za zihr.

zani je napisal:infinity pokomentiraj še svojega evansa...


Katastrofalno posredovanje pri prvem golu, sramota!

podal v sredino, kjer je potem iraola izigral 3 igralce (vključno z evansom)


1. Evans se piše z veliko začetnico, dragi učitelj pravopisa. To ni tako kot van der Sar
2. Evans je bil katastrofalen pri tem driblingu, a Ferdinanda pa ni izigral?
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EL 1/8 finala; Athletic Bilbao - ManUtd; čet, 8.3. ob 7ih

OdgovorNapisal/-a braul dne 15. marec 2012, 22:16:22

Takšnih tekem in nemoč Uniteda pa res nismo vajeni. Ne vem s kje, da smo šli v tekmo že z belo postavo. Postava je bila več kot dobra. Kdo pa je manjkal od boljših??? Tako, da v tem iskati opravičila je brezveze. Že po prvi tekmi sem napisal, da bi poraz veliko lažje sprejel, če bi dejansko igrala druga ekipa, prvokategorniki pa bi se šparali za EPL. Igra ni imela ne repa ne glave, na sredini so nas stisnali, tako da smo si žogo s težavo podajali sem in tja, gol pa smo lahko gledali le od daleč. Sicer pa je tako boljše, da smo zapustili to tekmovanje že v tej fazi in nimamo za čim žalovati, sedaj je sezono, ki je bila in je polna nihanj/presenečenj takšnih in drugačnih okronamo z 20. zvezdico, druge ni.
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EL 1/8 finala; Athletic Bilbao - ManUtd; čet, 8.3. ob 7ih

OdgovorNapisal/-a infinity dne 15. marec 2012, 22:41:21

Aja, ko sem že omenjal kako nekateri igralci (tudi trenerski štab) izgledajo nezainteresirano.

Sicer nisem ravno kakšen pretiran navdušenec nad Mourinhom (prej obratno), ampak moram pa mu le priznati eno odliko. In sicer zahteva perfekcijo od svojih igralcev. Včeraj sem ujel par minut tekme, kjer je CSKA slučajno prišel do enega strela iz razdalje. Mourinho je odreagiral, kot da bi si Real sam streljal na svoj gol. Tisto njegovo plastenko je metal naokrog, kot da so ravno izgubili finale LP.

Si ga samo malo predstavljam kaj bi šele počel, če bi Real igral tako kot United danes. Ne samo plestenke, še stoli bi leteli na igrišče.

Pogrešam kakšen podoben odziv na naši strani. Upam da jih bo Ferguson vsaj malo napizdil.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: EL 1/8 finala; Athletic Bilbao - ManUtd; čet, 8.3. ob 7ih

OdgovorNapisal/-a zani dne 15. marec 2012, 22:59:12

Matija je napisal:2. Evans je bil katastrofalen pri tem driblingu, a Ferdinanda pa ni izigral?


če bi prebral komentar bi lahko videl kaj sem napisal..ampak naj ti bo..bom ti kopiral

.....podal v sredino, kjer je potem iraola izigral 3 igralce (vključno z evansom)

kot lahko vidiš sem napisal,da je izigral 3 igralce,vključno z evansom, ampak do te priložnosti sploh nebi prišlo, če ne bi evans amatersko podal v sredino...

in ja..smešno, da vas vse motijo pravopisne napake oziroma velike začetnice, nobenega pa ne moti narobe napisan priimek..ni kaj..pravopisci :)
Uporabniški avatar
zani
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 856
Pridružen: 20. januar 2012, 1:57:45

Re: EL 1/8 finala; Athletic Bilbao - ManUtd; čet, 8.3. ob 7ih

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 15. marec 2012, 23:12:02

Ne vem v čem je fora, da se zdaj posamično izpostavlja enega igralca? Po taki tekmi je to popolnoma bedasto, ker nihče ni bil na nivoju (na obeh tekmah).
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: EL 1/8 finala; Athletic Bilbao - ManUtd; čet, 8.3. ob 7ih

OdgovorNapisal/-a zimi dne 16. marec 2012, 14:10:07

Matija je napisal:Obupno, nobene želje. Nevem, a igralcem ni vseeno, da jih nasprotniki tako ponižujejo? A nikogar ne peče vest, ko ne uspejo skupaj spravit 5 zaporednih podaj? Glede na svoje plače bi morali iti na polno proti vsakemu nasprotniku, tudi ekipi Reddevils-rdeči.


This.
To je prva stvar, ki mene moti. Ma mi igramo na rekreaciji bolj zavzeto, ker pač nočeš zgubit (al si tak karakter al pa nisi). Tle pa ne vem, al:
1. so naši res tok slabi, kot proti Barci v finalu lani, ko res boli nemoč (ampak to mal dvomim)
2. jim je čist vseen (slab karakter).

In točka 2 me skrbi, ko pogledam v prihodnost. Po preobratu v CS proti Cityu so vsi hvalil team spirit, kak se to prenaša iz generacije v generacijo, da mi imamo v sebi to, da ne odnehamo itd. Neki probaš nardit (pa magari grob prekšrek in rumeni karton, kot Scholes v finalu proti Barci) in na nek način pokazat, da ti ni vseen, da te boli nemoč. S tako igro pa so dajal občutek, da jim je res vseen oz. da jim je bolje, da zgubijo. Halo? Mi smo United in res ne vidim razloga, da ne bi vsako tekmovanje šli do konca. Ni problem, če zgubijo in se borijo. Boli način na katerega izgubijo, ta nezainteresiranost. Mislim, da Keane, Scholes in starejši ne bi dopuščal, da se nekdo tak poigrava z njimi.
Poleg tega smo se lani veselil tekem sreda-nedelja-sreda-nedelja. Zdej mamo do maja sam še nedelje, torej 11 igralcev, ostali čakajo še 1 teden na priliko.

Robierto je napisal:Ne vem zakaj ni Pogba dobil šanso ze od začetka, če so se prišli zajebavat sem.. Slabše sigurno ne bi odigral, kot pa tisti ki so začeli tekmo..


To je druga stvar, ki me zelo moti. Sm že po prvi tekmi napisu: zakaj Fergie fejka, da mu je EL pomembna? Dober, vem, da ne more v kamero rečt, da mu je vseen. Ampak kljub temu bi lahk dal priložnost Berbi, Pogbaju, Chichi od prve minute in spočil Carricka, Evraja.. razn, če smo res hotl zmagat, ampak je bil Bilbao pač klaso boljši :) (dvomim).
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EL 1/8 finala; Athletic Bilbao - ManUtd; čet, 8.3. ob 7ih

OdgovorNapisal/-a JoKeR dne 17. marec 2012, 14:33:54

Mah dol njim visi za Ligo Europa.. Lahko SAF govori kolikor želi kako bomo vzeli Europa League resno ampak na 4 tekmeh nismo niti enega spodobnega polčasa skup spravili.. Letos smo Evropo očitno vzeli z levo roko.. Izpadli iz na papirju najlažje skupine v Ligi Prvakov in potem še ta sramota v Europa League kot nas nadigra Athletic Bilbao in doma premaga Ajax..Mislim, da je edini način, da se ekipa oddolži navijačem za tako sramotno sezono v Evropskih pokalih le ta, da osvoji 20.naslov prvaka..
Uporabniški avatar
JoKeR
Simply the Best
 
Prispevkov: 985
Pridružen: 20. april 2011, 15:47:20
Kraj: Domžale

Re: EL 1/8 finala; Athletic Bilbao - ManUtd; čet, 8.3. ob 7ih

OdgovorNapisal/-a Zommbie dne 17. marec 2012, 22:52:54

Jaz še zdaj ne vem, s kako zanesljivostjo vi vsi tukaj trdite, da dvomite, da je Atl. Bilbao boljši od Uniteda in da se je to dogajalo zaradi nezainteresiranosti za EL. A v ligi pa blestijo? Očitno samo zmagat morajo, pa je že super blesteča igra Uniteda. A za CL se jim je tudi jebalo? Če se prav spomnim, tud tam niso blesteli, glede na to, da so samo Otelul uspeli zmagat doma :)

Point: moje mnenje je, da je United enostavno slab. Po igri gledano, seveda. Rezultatsko so vsaj v EPL uspešni, igra pa ni že od septembra na nobenem nivoju, zato se mi zdi nefer do Bilbaa. Ali pa je to samo metanje peska v oči :)
Uporabniški avatar
Zommbie
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 728
Pridružen: 7. februar 2008, 17:48:44

Re: EL 1/8 finala; Athletic Bilbao - ManUtd; čet, 8.3. ob 7i

OdgovorNapisal/-a Rooskie dne 3. april 2012, 10:40:07

Kdo je asistiral Rooney-u?
Uporabniški avatar
Rooskie
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 818
Pridružen: 26. april 2008, 19:45:27

Re: EL 1/8 finala; Athletic Bilbao - ManUtd; čet, 8.3. ob 7i

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 3. april 2012, 11:38:45

Rooskie je napisal:Kdo je asistiral Rooney-u?


Danny Welbeck..Por Qué?
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2486
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Prejšnji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2011/12

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost

cron