EL 1/8 finala; Athletic Bilbao - ManUtd; čet, 8.3. ob 7ih

Liga prvakov 2011/12 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EL 1/8 finala; Athletic Bilbao - ManUtd; čet, 8.3. ob 7ih

OdgovorNapisal/-a Mustang dne 15. marec 2012, 20:23:28

Pa to ni res jebemo mater! Pa igra slabša kot od NK Triglava... Zdej 2:0 že! Podaje na sredini so take, kot bi gledal tekmo Helene Puhar mater...
Mustang
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 128
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:39:36

Re: EL 1/8 finala; Athletic Bilbao - ManUtd; čet, 8.3. ob 7ih

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 15. marec 2012, 20:25:12

Eh, že ob menjavah je bilo vse jasno, prodaja ugleda se nadaljuje, Fergiju pa se jebe za tole ligo. Škoda :roll:
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2463
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EL 1/8 finala; Athletic Bilbao - ManUtd; čet, 8.3. ob 7ih

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 15. marec 2012, 20:29:36

Ne vem zakaj ni Pogba dobil šanso ze od začetka, če so se prišli zajebavat sem.. Slabše sigurno ne bi odigral, kot pa tisti ki so začeli tekmo..
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: EL 1/8 finala; Athletic Bilbao - ManUtd; čet, 8.3. ob 7ih

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 15. marec 2012, 20:34:24

Hvala bogu, da bo za nekaj minut konec te katastrofalne evropske sezone. Velika velika sramota in razprodaja ugleda. Škoda, da nismo izpadli že proti Ajaxu ali pa da bi bil SAF pošten in naglas povedal, da ga boli kurac za EL, ker tega se res ne da gledat.
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: EL 1/8 finala; Athletic Bilbao - ManUtd; čet, 8.3. ob 7ih

OdgovorNapisal/-a infinity dne 15. marec 2012, 20:50:58

Običajno nimam časa kaj pisati med tekmo, ampak danes bi lahko spisal cel roman med to žalostjo, ki jo spremljamo.

Ajde, bi še nekako razumel par igralcev, da jim liga Europa ni ravno velik motiv. Ampak ne razumem par igralcev, ki bi morali trgati na takšnih tekmah. V prvi vrsti Rafael. Igrati bi moral z raketo v riti, da bi se vsaj malo odkupil za bedarije iz prejšnih tekem. Ampak ne. On se bo sprehajal okrog, namesto da bi kaj pripomogel v obrambi, kjer ga mimogrede, danes ni bilo nikjer. Kako lahko takšen igralec igra brez motivacije? Nerazumljivo!

Enako obupen tudi Evra na svoji strani. Ne moreš računati na čudež, če se igralec niti ne potrudi več priti nazaj do nasprotnika, ki mu je že tako ali tako prelahko pobegnil. Faking neverjetno. Kapetan pa tak. Ne vem če sta Keano in Robson kdaj igrala tako brezvoljno s kapetanskim trakom na svoji roki. Od kapetana bi jaz pričakoval da bo prvi, ki bo primer Unitedove pregovorne vztrajnosti do zadnje minute.

Dvomim da jih je Ferguson poslal tako nezainteresirane v tekmo. On bi prvi zagovarjal tezo, da je potrebno ohraniti ugled tudi na takšnih tekmah. In ravno v tem je finta. Me ne toliko gane tale izpad (bo se vsaj na ligo 100% skoncentriralo), ampak pristop k tekmi. Pa ja ne igrajo za kakšne vaški klub. Pričakujem opravičilo vsem navijačem, ki so potovali v Španijo na ogled te žalosti og igre.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9286
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: EL 1/8 finala; Athletic Bilbao - ManUtd; čet, 8.3. ob 7ih

OdgovorNapisal/-a zani dne 15. marec 2012, 20:53:08

infinity pokomentiraj še svojega evansa...
Uporabniški avatar
zani
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 862
Pridružen: 20. januar 2012, 1:57:45

Re: EL 1/8 finala; Athletic Bilbao - ManUtd; čet, 8.3. ob 7ih

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 15. marec 2012, 20:56:42

Ne seri pa ne izpostavljaj zdaj posameznikov tukaj. Ko te ena ekipa dvakrat posili v enem tednu ne moreš izbrati enega ali dva krivca za katastrofa, ampak veš da so bili vsi obupni. Ob takih dneh je brezveze koga posebej grajati ali koga posebej izpostavljati kot svetlo točko (izjema De Gea prejšnji teden), ker enostavno veš da so vsi igrali za en kurac.
Zdaj pa na polno v EPL proti 20. zvezdici!
United!
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: EL 1/8 finala; Athletic Bilbao - ManUtd; čet, 8.3. ob 7ih

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 15. marec 2012, 20:59:01

Bielsa je popolnoma nadigral/posilil Fergusona. Na obeh tekmah je našel način, kako z lahkoto streti United.

Malo je pomagala še podhranjena Unitedova obramba.
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2310
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: EL 1/8 finala; Athletic Bilbao - ManUtd; čet, 8.3. ob 7ih

OdgovorNapisal/-a RyanGiggs#1 dne 15. marec 2012, 20:59:26

Zadnjič sem sprejel poraz ker SAF je bil kriv za naš poraz, ampak danes po itak že slabi igri potem še sodnik piska samo za eno stran. Pa to ni res, sramota preklet sodnik :evil: . Najbolje da se mi kar lepo posvetimo 20 zvezdici v PL in pozabimo na to sramotno igro in tega k******a sodnika :evil: . GGMU!
Glory Glory Man. United!
Uporabniški avatar
RyanGiggs#1
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 190
Pridružen: 5. februar 2012, 16:00:31
Kraj: Ljubljana

Re: EL 1/8 finala; Athletic Bilbao - ManUtd; čet, 8.3. ob 7ih

OdgovorNapisal/-a infinity dne 15. marec 2012, 21:00:26

zani je napisal:infinity pokomentiraj še svojega evansa...

Resno tole? Ker on je bil katastrofalno slab danes ne? Povprečen, ampak še zdaleč ne katastrofalen. S Ferdinandom sta vso tekmo pokrivala celotno obrambo. Atletic je pa napadal s celo četico. In če ne kaj drugega, vsaj pizdil je malo na svoje soigralce. Vloga, ki bi jo moral kapetan opravljati!

Bi pa z veseljem rad zvedel v čem je bil tako slab, da si ga izpostavil? V čem je bil slabši od soigralcev?

nevem no...sam se mi zdi, da bi navijači lahko poznal svoje igralce...

Da ti še na to odgovorim. Težko jemleš resno nekoga (ki bi rad opozarjal na druge napake), ki še velike začetnice ni sposoben uporabljati.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9286
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: EL 1/8 finala; Athletic Bilbao - ManUtd; čet, 8.3. ob 7ih

OdgovorNapisal/-a blackman dne 15. marec 2012, 21:01:24

Krivdo valit na sodnika je pa totalno mimo... če so igralci fckin nesposobni ni in nemore bit sodnik kriv..tudi če bi vsak dotik sodil v našo korist pa tud če bi nam kak penal šenku danes..vseeno nebi šli naprej.. tko da ja ...
Uporabniški avatar
blackman
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 853
Pridružen: 26. avgust 2007, 12:25:51
Kraj: malo tu, malo tam

Re: EL 1/8 finala; Athletic Bilbao - ManUtd; čet, 8.3. ob 7ih

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 15. marec 2012, 21:03:15

:D Sam nisem vedel da lahko xxx programe prikazujejo ob takšnih urah. Posilstvo na kubik.

Sramotna predstava vseh naših. Oba beka pa podn od podna.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9771
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EL 1/8 finala; Athletic Bilbao - ManUtd; čet, 8.3. ob 7ih

OdgovorNapisal/-a gregx dne 15. marec 2012, 21:03:29

Kaj pa je Evans zajebal danes? Nisem gledal cele tekme, vendar sem ves čas spremljal komentarje na RedCafeju pa ni bilo nič za prebrati o njem. No bilo je, pisalo je, da sam težko drži celo obrambo pokonci.
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5806
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: EL 1/8 finala; Athletic Bilbao - ManUtd; čet, 8.3. ob 7ih

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 15. marec 2012, 21:04:30

RyanGiggs#1 je napisal:Zadnjič sem sprejel poraz ker SAF je bil kriv za naš poraz, ampak danes po itak že slabi igri potem še sodnik piska samo za eno stran. Pa to ni res, sramota preklet sodnik :evil: . Najbolje da se mi kar lepo posvetimo 20 zvezdici v PL in pozabimo na to sramotno igro in tega k******a sodnika :evil: . GGMU!

Kadar si dvakrat posiljen podolgem in po čez je težko sodnik kriv. Rajše se pizdi na dopustnike v modro-črnem, ki bi jim bilo za odvzeti par plač. ;)
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: EL 1/8 finala; Athletic Bilbao - ManUtd; čet, 8.3. ob 7ih

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 15. marec 2012, 21:07:16

prav srečen sem da več ne rabim gledat letošnjega mučenja žoge v evropskih tekmovanjih (igre tak praktično ni blo nobene iz naše strani na nobeni tekmi). Nevem kaj je SAF tako dolgo čakal z menjavami, je pa menjal po pričakovanjih. Vse je zgledalo bol kot ena trening tekma..pač tolko da naši nosilci igre v PL ne zgubijo občutka za igro (Rio, Carrick, Giggs in Ronney). Edino škoda da se reskira z taki igralcami, ko bi mirno lahko igrali Chicha, Berba, Fabio, Pogba že od začetka tekme, eni zato če že prejemajo plačo pa naj vsaj igrajo, drugi da pridejo v ritem in igro prvega moštva ter občutek za doseganje golov.

Letošna avantura v Evropi je mejila že na majhen debakel, in jasno je da smo še delač pri izgradbi moštva, ki bi lahko ponovno osvojilo evropsko krono. Če nebo letos kakih odmevnih okrepitev na večih pozicijah bo pri tem tudi ostalo, po drugi strani pa zgleda da še imamo vseeno dobro moštvo za osvajanje angleških lovorik...zdaj pa kako dolgo bomo navijači zadovoljeni le s tem bo dobro, ko bojo apetiti narastli pa se bo treba nekaterim igralcem žal zahvalit.

Upam le da nas ta poraz nebo kaj preveč psihično potolkel in da že v nedeljo mi potolčemo volkove ;)

Se beremo v temi Angleško prvenstvo :twisted:
Zadnjič spremenil knoxvill, dne 15. marec 2012, 21:10:52, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2515
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: EL 1/8 finala; Athletic Bilbao - ManUtd; čet, 8.3. ob 7ih

OdgovorNapisal/-a RyanGiggs#1 dne 15. marec 2012, 21:09:54

A ti sploh gledaš tekmo, nič ni mimo ta sodnik 3x ni piskal prekršek za Parka in ni piskal prekršek ki je bil storjen nad Cleverleyem, ne gledam drugega polčasa ker te igre in teg sojenja enostavn ne prenesem, kolikokrat je še pogledal mimo sodnik, medem za Baske pa piska vsak dotik, rekel sem že da je igra za en drek ampak to še ne pomeni da sodnik mora soditi samo zaeno stran. Prv tekmo ko smo zgubili nisem krivil sodnika ampak SAFa, samo kaj danes je delal ta sodnik pa živa sramota, kot da že igra ni dovolj sramotna. :x
Glory Glory Man. United!
Uporabniški avatar
RyanGiggs#1
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 190
Pridružen: 5. februar 2012, 16:00:31
Kraj: Ljubljana

Re: EL 1/8 finala; Athletic Bilbao - ManUtd; čet, 8.3. ob 7ih

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 15. marec 2012, 21:12:12

Svaka čast Bilbau jim privoščim uspeh in zmago v Ligi Europa. Super so odigrali, zdaj pa lahko še Llorente gre v PL, da malo nakaže..

United torej TOTALKA na PL. Ne bom kritiziral današnje igre in igralcev, ker sem že s začetno postavo uro pred tekmo dobil signal, da ima namen Ferguson dat vse na PL. Unitedu ta pokal itak ne bi nič pomenil, Bilbau pa se je šlo za življenje in smrt, čast in slavo. Rezultat je jasen, mogoče bo za ene fane Uniteda to sramota, ampak sistem ki ga laufa Bielsa in kakšne igralce ima(5 TOP igralcev za prodajo), rezultat sploh ni čuden. Ne pozabit, da je Bilbao letos remiziral z Barco, pa še Real pride..

Bomo videli, kaj bo zdaj naredil City. Resnično dvomim, da bodo šli na polno, tudi oni namreč potrebujejo počitek, ne pa nadležne tekme v četrtek še 2x.. :)
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10744
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EL 1/8 finala; Athletic Bilbao - ManUtd; čet, 8.3. ob 7ih

OdgovorNapisal/-a RyanGiggs#1 dne 15. marec 2012, 21:13:56

dandzo je napisal:
RyanGiggs#1 je napisal:Zadnjič sem sprejel poraz ker SAF je bil kriv za naš poraz, ampak danes po itak že slabi igri potem še sodnik piska samo za eno stran. Pa to ni res, sramota preklet sodnik :evil: . Najbolje da se mi kar lepo posvetimo 20 zvezdici v PL in pozabimo na to sramotno igro in tega k******a sodnika :evil: . GGMU!

Kadar si dvakrat posiljen podolgem in po čez je težko sodnik kriv. Rajše se pizdi na dopustnike v modro-črnem, ki bi jim bilo za odvzeti par plač. ;)


Sem se že prejšnjo tekmo, za to se ne bom ampak bom raje pozabil na to sranje in se veselil tekem in upanja 20 zvezdice, We believe. GGMU!
Glory Glory Man. United!
Uporabniški avatar
RyanGiggs#1
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 190
Pridružen: 5. februar 2012, 16:00:31
Kraj: Ljubljana

Re: EL 1/8 finala; Athletic Bilbao - ManUtd; čet, 8.3. ob 7ih

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 15. marec 2012, 21:15:31

infinity je napisal:Enako obupen tudi Evra na svoji strani. Ne moreš računati na čudež, če se igralec niti ne potrudi več priti nazaj do nasprotnika, ki mu je že tako ali tako prelahko pobegnil. Faking neverjetno. Kapetan pa tak. Ne vem če sta Keano in Robson kdaj igrala tako brezvoljno s kapetanskim trakom na svoji roki. Od kapetana bi jaz pričakoval da bo prvi, ki bo primer Unitedove pregovorne vztrajnosti do zadnje minute.


+1

Sem vedel da sem nekaj pozabil prej napisat. Evra res nevem zakaj nosi kapetanski trak, ko pa je na večini tekmah med našimi najslabšimi igralci. Najboljše kaj je še letos bilo iz njega, je da je zjebal Suareza za 8 tekem prepovedi :D

Po drugi strani pa mu je itak pol oproščeno, saj dejansko človek nima elikvatne zamenjave in je praktično iz železa kar se tiče poškodb. Zato pa pravim da bo treba it malo v Shopping pogledat ;)

Anderson#8 je napisal:Ne bom kritiziral današnje igre in igralcev, ker sem že s začetno postavo uro pred tekmo dobil signal, da ima namen Ferguson dat vse na PL.


Ja kakšna pa bi mogla bit prva postava da bi SAF "resno" mislil?!? Edino Park je bil iz kravje riti ven potegnjen, vsi drugi naj bi bili eni naših boljših igralcev (čeprav se to danes na igrišču sploh ni videlo:)
Zadnjič spremenil knoxvill, dne 15. marec 2012, 21:22:01, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2515
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: EL 1/8 finala; Athletic Bilbao - ManUtd; čet, 8.3. ob 7ih

OdgovorNapisal/-a zani dne 15. marec 2012, 21:18:27

evans...zajebal 2 gol(poglejte posnetek in boste videli,da je prav on igral igralca,ki je zadel-žal mu je pobegnil)...podal v sredino, kjer je potem iraola izigral 3 igralce (vključno z evansom)...celo tekmo so ga igralci obračali, kot da ga ni...(čeprav moram priznati, da so tudi vse ostale v obrambi)...toliko o napakah, ki jih vi niste videli...včasih deluje kot kokoš brez glave...krivec je sam in potem se dere na druge...in infinity vseeno je ali pišem z malo ali z veliko začetnico...dokler napišem pravilno priimek mi nimaš kaj očitati ;)
Uporabniški avatar
zani
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 862
Pridružen: 20. januar 2012, 1:57:45

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2011/12

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost

cron