BPL 1.krog, Everton:Manchester United, 20.8.12 ob 21:00

Vse tekme Premier lige, FA in Ligaškega pokala

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: BPL 1.krog, Everton:Manchester United, 20.8.12 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 20. avgust 2012, 22:25:35

Welbeck je bi klasični Welbeck lanske sezone. Dobro v polju, lepo se odkrije, ko pa pride pred gol in ga je treba zabit pa postane ekstremno štorast. Danes bi moral vsaj en šanso realizirat, ker je imel dve čudoviti. Tam na začetku tekme, ko je prišel do strela in mu je nekdo blokiral, bi pa moral podat Kagawi, ki je bil čisto sam. Skratka, finišing ma slab in na tem bo moral veliko delat. Potem bo top napadalec. Ker šans ma on ekstremno veliko, realizacija je pa zelo slaba. 1 na 1 z vratarjem ne vem če sem ga videl že zadet, falit pa ogromnokrat.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9338
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: BPL 1.krog, Everton:Manchester United, 20.8.12 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 20. avgust 2012, 22:26:51

Čičo ni dost dober niti za Berbo, sj si videl kdo sedi na klopi :D
Drgač pa tole še AirJordan ne bi do žog ob takšnih predložkih Nanija, Evraja in Younga prišel. Valencia jih je parkrat dobr not zgural, samo premalo ker je moral igrat za Nanijem. Ne vem zakaj, ko pa mamo na klopi Rafka in bi z Valencio bila verjetno gonilna sila.
Welbeck? Ja take debate sva že mela - prišel je do šanse. Ne samo po zaslugi podaje do njega, ampak ker dobro vletava, ima pregled kako in kje se odkriti, zna podati. Manjka mu pika na i - izkoristit šanso.
Kdo od napadalcev je še danes prišel do šanse?
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9800
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: BPL 1.krog, Everton:Manchester United, 20.8.12 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a Matija dne 20. avgust 2012, 22:28:24

Že po petnajstih minutah igre sem si rekel kaj zaboga počne Fellaini v Evertonu? Model je prerasel že davno ta klub. In ja, lani smo dobili bolečo lekcijo od njega, a vendar se nič ne naučili. Ni mi jasno kako je lahko Carrick pokrival Fellainija? Vsaj pri prekinitvah bi ga moral nujno Vidić. Morda bi moral SAF poskusiti z Andersonom v prvi, da bi se vsaj nekdo morda kosal z njim. Vsaj zagradil bi se s svojo kilažo in bi verjetno dobil kakšno žogo več kot pa tako. In bi ga dal kot flajštr na njega.

Leva stran je obupna. Ko že misliš, da po desetih zapravljenih napadih pride končno en nevaren, se spet ponovi ista zgodba. Ali slaba podaja na relaciji Nani/Young - Evra, ali pa Nanijev predložek na prvega branilca oz. za gol. Res tip je spet obupen postal, upam da je to samo slab dan, ker sicer smo spet tam kot 3 leta nazaj, ko ni uspel pridt mimo drevesa.

Kagawa lepo, zame drugi najboljši pri Unitedu. Nekaj lepih podaj, dobre zamisli. Verjamem da bo s časom le še bolje. Cleverley in Scholes pa nič posebnega. S porumenelim Scholsom v 10. minuti ne moreš igrat na sredini in ne moreš kontrolirat potek tekme. Cleverley je pa tudi usekal tisto žogo čisto na izi, škoda. Sicer pa lepa poteza Kagawe, ki je vedel da sam ne more storiti ničesar in je raje podal. Aja, pa še kaj pomaga menjava 5 minut pred koncem? Cleverley je bil slab, potem pa ga menja šele 5 minut pred koncem. Če je namen menjave da prinese neko svežino v igro je to potrebno storiti prej, ne pa zadnjih 5 minut.

Napad slab, Rooney tak kot ponavadi proti Evertonu, Welbeck nekako na svojem nivoju. Škoda ker ni šla tista žoga v prvem polčasu v gol, bil je blizu.

De Gea pa izjemen. Tisti strel/lob Pienaarja je lepo obranil, nato pa dve izjemni obrambi ko je bil pokrit. Škoda je samo to, da te obrambe na koncu ne pomenijo prav dosti.

Glede gola pa. Spet napaka na levi strani, ko je Evra nespretno poslal žogo v kot. Kako je lahko Carrick pokrival Fellainija in je Vidić delal gužvo De Gei? Kako je možno, da med 11m in golom ni bilo enega branilca? In kaj zaboga je delal Welbeck 1 meter stran od bližnje vratnice?

Slabo so se tole naši pripravili na prvo tekmo..
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6303
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: BPL 1.krog, Everton:Manchester United, 20.8.12 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a zimi dne 20. avgust 2012, 22:30:49

A8 haha, to je photoshop? :)
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5792
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: BPL 1.krog, Everton:Manchester United, 20.8.12 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 20. avgust 2012, 22:32:20

Ne.. Res je igral z napačnim imenom na tekmi :lol: :lol: Saj Jelavič je tudi samo z blank dresom igral, ko je začel krvavet :)
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10751
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: BPL 1.krog, Everton:Manchester United, 20.8.12 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 20. avgust 2012, 22:37:06

TSD je napisal:Na zapadu ništa novo, ko ne izgubljamo igramo pasivno, bedno in nezainteresirano, ko pa dobimo gol pa začnemo jalovo napadat.


Če že, potem je to prava novost v naši igri. Kolikokrat se je United že znašel v zaostanku, pa je potem v par minutah spreobrnil rezultat? :?

Kakorkoli že, ne vidim še ničesar alarmantnega. V bistvu bi bil bolj zaskrbljen, če bi začeli sezono v polnem naletu z izidi 5:0 tako kot lani. Še skoraj vse zmagovalne kampanije v PL smo začeli s porazi ali remiji na uvodni tekmi.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4025
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: BPL 1.krog, Everton:Manchester United, 20.8.12 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a SAF_boy dne 20. avgust 2012, 22:44:34

Škoda za ta boleč poraz takoj na začetku, danes kot vsi pravite ni bil nihče na nivoju razen de Gea-e delno Kagawe, ter Valencie in Carricka(nista igrala na svojem položaju tako, da bi jih blo neumno ocenjevat). Nerad pljuvam po naših igralcih ampak to kar je danes odigrala naša sredina Scholes ter posebno Nani in Cleverley je bilo kriminalno, zdi se mi da bi namesto Nanija raje videl Ibraimija iz Maribora danes, namesto Cleverleya pa Mertlja!! Glede opevanega Fellainija vse in eno prekinitev se naslanja na nasprotne igralce, udarja vratarje vleče igralce in sodnik mu seveda ne sodi nič. Ob prekinitvah ga pa krije fizično dominantni Michael Carrick res nevem a se kdo dela norca al kaj. Edino Vidić od naših lahko kolikor toliko omeji Fellainija ob prekinitvah. Pa tudi na drugi strani, ko je Jagielka podrl Welbecka bi lahko sodnik kaj dosodil pa nič, ta sodnik zgleda sodi na sigurno s tem mislim, če je kaj sumljivo raje ne sodi kot pa da dosodi na koncu se pa izkaže, da prekrška ni bilo in zato vsi pljuvajo po njem.

Za konec pa na Goodisonu izgubiti ni sramota redkokatera ekipa bo pobasala domov tri točke, mi pa se moramo še bolj uigrati in začeti ustvarjati priložnosti, ker danes je bilo to le mučenje nas vseh.
Uporabniški avatar
SAF_boy
Malcom Glazer's slave
 
Prispevkov: 80
Pridružen: 30. avgust 2007, 13:28:44

Re: BPL 1.krog, Everton:Manchester United, 20.8.12 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a zimi dne 20. avgust 2012, 22:49:13

Ra100 je napisal:Kakorkoli že, ne vidim še ničesar alarmantnega. V bistvu bi bil bolj zaskrbljen, če bi začeli sezono v polnem naletu z izidi 5:0 tako kot lani. Še skoraj vse zmagovalne kampanije v PL smo začeli s porazi ali remiji na uvodni tekmi.


Sam se ne bi nič branil zmage 5:1, kot npr. Barcini navijači včeraj.. Je pa res da smo po slabih štartih vedno dobival sezone, to maš prav..

Glede na to, da je bila šele 1 tekma, res ni potrebe za paniko. Je pa problem, da smo že lani par tekem zgubil na identičen način - brez pravih možnosti, da bi "igral". Rezultat je pač slab, ampak bolj me moti igra, ki je ni. Da United ne more sestavit 5 podaj 70 minut in zadržat žogo..?!
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5792
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: BPL 1.krog, Everton:Manchester United, 20.8.12 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 20. avgust 2012, 22:50:02

Tiote bi nam sedel ob 4-2-3-1.
Danes je bilo lepo vidno, da je Evra le bleda senca samega sebe. Upam da ga bo ta nizozemc sposoben zamenjat takoj.
Nani s tako igro lahko poka v Sibirijo. Upam da se čim prej sestavi, čeprov po moje velik šans več ne bo dobil, ker bo prišel Rafko nazaj v ekipo in Tonči naprej.
Po moje nekako takole za naprej:
Rafko-Evans-Vidič-Büttner
Carrick-Anderson
Valenci-Wazza-Kagawa
RVP
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9800
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: BPL 1.krog, Everton:Manchester United, 20.8.12 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a blackman dne 20. avgust 2012, 22:54:04

Kaj ti pomaga če se znaš dobro odkrivat pa prihajaš do priložnosti, če le teh ne znaš realizirat? in jih približno 90% pošleš mimo gola ali pa se spotakneš ob žogo (Welbeck). Fant bo moral še precej precej delat na tem da bo nekoč world class napadalec...sam osebno sem nekako v dvomih da mu bo to ratalo..., no upam da me dementira čimprej..

Zdaj me bote tak vsi po vrsti spluvali... :twisted:

Potem sta pa tu še Nani in Young...res nevem kaj se dogaja z njima? Na eni tekmi lahko blestita in dobesedno sama odločita tekmo, na naslednji pa tak smrdita da nista dost dobra niti za slovensko 2. ligo.., enega solidnega predložka danes nista bla sposobna skup spravit, še večji udarec je pa to, da ponavadi vedno to počneta v duetu...pm ko bi vsaj en bil v formi pa pol drugi ne pa 1x oba v formi pa 1x noben od njiju :roll:

Edini pohvali danes si zaslužta De Gea in Kagawa :)
Uporabniški avatar
blackman
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 853
Pridružen: 26. avgust 2007, 12:25:51
Kraj: malo tu, malo tam

Re: BPL 1.krog, Everton:Manchester United, 20.8.12 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a SAF_boy dne 20. avgust 2012, 23:06:26

blackman je napisal:Kaj ti pomaga če se znaš dobro odkrivat pa prihajaš do priložnosti, če le teh ne znaš realizirat? in jih približno 90% pošleš mimo gola ali pa se spotakneš ob žogo (Welbeck). Fant bo moral še precej precej delat na tem da bo nekoč world class napadalec...sam osebno sem nekako v dvomih da mu bo to ratalo..., no upam da me dementira čimprej..


Men osebno je to bolje kot pa to, da Rooney ni več niti blizu hiter kot dve tri sezone nazaj in tudi, če ima prednost pred branilci ga oni dohitijo... Distin ni več v cvetu mladosti pa je hitrejši od njega. Drugače pa pač nismo dali gol šans nismo mel velik ampak vseeno bi mogl kej zadet iz glave se spomnem ko je Cleverley mlahavo streljal pa je Jagielka odbil, Rooney v prvem polčasu ko je zadel Howarda v golu, pa Welbeck ob prekršku Jagielke..
Uporabniški avatar
SAF_boy
Malcom Glazer's slave
 
Prispevkov: 80
Pridružen: 30. avgust 2007, 13:28:44

Re: BPL 1.krog, Everton:Manchester United, 20.8.12 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 20. avgust 2012, 23:13:09

Zgleda, da se nismo nič naučili od tistega remija 4-4 lani. Fellaini nas je spet posilil in se šalil iz naše veze in obrambe. Razen De Gee in Kagawe pri naših ne vidim igralca za pozitivno oceno. Navečji hendikep je bil pa ta da je moral Carrick igrati štoperja in tako posledično ni bilo enega igralca, ki bi lahko držal sredino pokonci. Kdo se prvi vrne od poškodovanih?
Najbolj mi je pa padel v oči Rooney. Spet se je vrnil na prvi pogled par kg pretežek, pokazal ni nobene želje in volje, katastrofalno je oddajal in sprejemal žogo, pri zaključkih je bil slab. Je world-class igralec, ampak ko ni optimalno fizično pripravljen in ima za povrh še slab danes ni sposoben igrati niti za Wigan. Ob takih dnevih ti res spije vse živce...
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: BPL 1.krog, Everton:Manchester United, 20.8.12 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 20. avgust 2012, 23:39:10

Lol, kakšna izjava Fergusona po tekmi:

"We were the better football team, they had eight shots on target and De Gea did very well for us in that way," he told MUTV.

"But we had the possession and made some great openings without actually finishing it.

"That was the only difference. These shots on targets the goalkeeper did really well.

"Other than that we played good football, good combination play, on another day we would have won the match."
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: BPL 1.krog, Everton:Manchester United, 20.8.12 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a DaffyDDuck dne 21. avgust 2012, 0:20:55

Quote z enega drugega foruma pred tekmo.

Howard, Baines, Jagielka, Distin, Hibbert, Fellani, Neville, Pienaar, Osman, Gibson, Jelavic

Fuck.



Tole nekak pove vse.

Everton zasluženo. Lahk se pa to u izi krivi naše doktarje ne nobenega drugega. Pač z enim zdravim CB-jem bi tekma zgledala precej drugače.

Everton je pametno igral z presingom in dolgimi žogami na Fellainija in Jelaviča. Naši vezisti tak niso mogli ničesar ker ni Carrick dobil enega skoka ergo so bili brez žoge.

Kar smo dejansko imeli žogo v posesti smo bili solidni. Samo pač smo bili žal pofukani na najbolj osnovno taktiko lol.
Jaz sem tak pričakoval počasen začetek prvenstva tbfh sploh s to krizo v obrambi.

Pa Fellaini bo spet fajn overejtan lol. Sej ne, da ni odigral super in porejpal Carricka, samo je igral target mana ne pa dcm-ja kar je njegova dejanska pozicija lol.
Uporabniški avatar
DaffyDDuck
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 113
Pridružen: 7. maj 2011, 10:36:11

Re: BPL 1.krog, Everton:Manchester United, 20.8.12 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a braul dne 21. avgust 2012, 6:15:55

Bravo Everton. Toliko agresivnosti, toliko želje. Sej je tudi pri nas mogoče bila prisotna a vsaj na terenu tega ni bilo moč opaziti. Fellaini pa norc na kubik, včeraj je zgledalo kot da je iz drugega planeta, vse mu je šlo. Tudi Baines je sploh prvi polčas haral po levi strani. Ne vem ali res vedno igralci, ki se vsaj zanimamo zanje igrajo še z dodatno energijo, očitno! Pri nas se je itak poznala odsotnost pravega branilca v obrambi, ter tudi sredina je bila daleč od nekega nivoja. Nani je tut čisto izgubljen. Kagawa solidno, pob ima ideje, vendar malo več se bo moral še upati...Jasno, vsi smo čakali na vstop RVP, ampak takoj se je videlo, da vse potrebuje svoj čas. Preveč nisem razočaran, saj sem kar vajen slabšega vstopa v prvenstvo. Lani smo začeli dobro prvih par tekem, pa potem silovito padli...

Pa še en lol z včerajšnje tekme, nov igralec Andesron hehe

Slika
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: BPL 1.krog, Everton:Manchester United, 20.8.12 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 21. avgust 2012, 6:51:41

Ah ja, po prespani noči je lažje :)

SAm še vedno trdim, da ko se bo tale naš stroj vnesel in uigral, pa da pride nazaj še vsaj ne od obrambe, potem bo pokalo. Toliko idej, kot jih ima že samo Kagawa, ki je talal žoge sem in tja pri Unitedu že lep čas nisem zapazil. Ko se mu pridruži še en sposoben vezist in bo na krilu spet Valencia, v napadu pa RVP in Ronster bo joj.

Ok, včeraj je bila prva tkema v sezoni. Everton nahajpan u tri pm, verjetno so odigrali tekmo sezone, da o Fellainiju ne govorim. Če ponovi še letos tako predstavo, potem je res klasa igrač, samo vseeno se mi zdi, da je imel en ekstra dan, ki ga bo težko ponavljal skozi sezono. Smo pa ob tem sami krivi, da je do tega prišlo, če bi v začetku nad njim bilo storjenih nekaj bolj ostrih štartov, bi ga verjetno prikovali na tla, ne da se je žogal in delal norca iz naših kekcev, ki so letali okoli njega kot muhe okoli dreka. Mi pa fašemo 2 rumena v prvih 5 minutah, s trapastimi prekrški na njihovi strani.

Ko smo držali žogo in igrali po tleh, je bil Everton nemočen, takoj ko je žoga odšla od tal, pa se je začela panika v naših vrstah.

Zaradi tega poraza nisem nič v skrbeh, fino bi bilo sicer da bi vseeno še pogledali po kakem CM-ju, vseeno ima pa ekipa tako perspektivo, da komaj čakam prihodnje tekme.

Hecno mi je, da mi tale Kagawa deluje kot Iniesta pri Barci, hiter, kreativen, če dobi še Xavija zraven smo pa sploh na olimpu 8-)
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2473
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: BPL 1.krog, Everton:Manchester United, 20.8.12 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a lukac13 dne 21. avgust 2012, 12:07:38

Ah ja, nimaš kej...bolš droppat pike zdej kot pa na konc prvenstva, čeprav še boljš jih je ne spuščat sploh, ampak pač to ne gre tko. Dejansko pri nas za izpostavit razen DDG in Kagawe ni, Valencia na trenutke pokazu neke prebliske, ostalo pa precej slabo. Men je zgledal kot da lahko igramo do pojutrišnem pa bi ga težko dal... Škoda za tist strel Cleverlya da je šel mimo in pa zgrešeni priložnosti Welbecka, nimaš kej, glave gor v soboto je nova tekma, doma proti sicer mega napaljenemu Fulhamu, ampak mi smo Manchester United na konc koncev.

UNITED!
It's about a dedication and a passion, whatever the score. LUHG
Uporabniški avatar
lukac13
Prebivalec Lepe žoge
 
Prispevkov: 1199
Pridružen: 29. november 2007, 9:34:39
Kraj: Domžale

Re: BPL 1.krog, Everton:Manchester United, 20.8.12 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 21. avgust 2012, 13:12:19

Obramba je srce moštva. Še posebej uigrana in izkušena. Tako pa je to doseči ob štirih poškodovanih branilcih zelo težko. Carricku ne gre nič zameriti, saj se vselej trudi ponuditi najboljše v obrambi. Ampak on ni Ferdinand. Pa še slednji bi imel težave s Fellainijem, še Vidić jih je imel. Fellaini je zares fantastičen nogometaš. Mislim, da ni takšnega na svetu. Je prav specifičen in edinstven. Zlahka bi se ujel v bilokatero ekipo.

Gledal sem zgolj drugi polčas. Če ga povežem z videnimi priložnostmi iz prvega dela srečanja, lahko rečem, da se je potrebno zahvaliti De Gei za znosen rezultat. Everton je bil precej bolj nevaren. Ko so postavili bunker, pa nismo mogli narediti ničesar. Nani je imel na tekmi 8 predložkov in niti eden ni bil uspešen. Scholes in Cleverley sta sicer imela odličen izkoristek uspešnih podaj (97% in 92%), a konkretnosti z njune strani ni bilo.

Videlo se je, da ekipa ni uigrana. Igralci se (še) ne poznajo dovolj dobro med seboj. RVP ni prišel do izraza. Kagawa se je kar izkazal. Všeč mi je njegov način igranja - hitre globinske podaje in hitre odločitve. Ampak mislim, da Fergie ni še našel prave postavitve. Robina ni bilo na pripravljalnih tekmah, Kagawa ni igral dosti z Rooneyjem, Welbeckom, Nanijem in ostalimi, ki so bili odsotni za časa pripravljalnega obdobja. Po mojem je Fergiju zmanjkalo časa za temeljitejšo pripravo ekipe in postavitve. Včeraj ni delovalo tako kot je treba.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5083
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: BPL 1.krog, Everton:Manchester United, 20.8.12 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 21. avgust 2012, 13:22:26

Včeraj se je pokazalo kolko nam je lani z svojo doboro igro doprinesel Jonny. Če bi bil včeraj pripravljen za igro in bi lahko Carrick igral na svojem primarnem položaju namesto Toma, sem prepričan da bi iztržili najmajn remi. Po drugi strani pa sta 2 prava branilca spet premalo za mirnost in suverenost v obrambi. Tu z svojo konstantno slabo igro že od lanske sezone naprej mislim predvsem na Evraja. Lani edino kaj je blo dobrega iz njegove strani je to, da je jokal ko ga je Suarez "očrnil" in s tem pridobil 8 tekem prepovedi igranja za urugvajca. Že to da je lani bil kapetan francoske reprezentance, letos pa je odigral zgolj 1 tekmo nakar ga je menjal Clichy pove več kot dovol. Upam samo, da ima nov nizozemec kvaliteto in talent, da ga kaj kmalu menja.

In potem še absurd na drugi strani obrambe. A ni blo full govora kako je Rafael naša prva izbira na desnem boku kadar je zdrav in kako bi naj bil on novi Neville. Po videnem včeraj, temu že ni tako, če more na njegovem mestu igrat winger. Kaj šele če bi bila zdrava Jones in pa Smalling, potem Rafkota verjetno niti na klopi nebi bilo. Včeraj se je pač videlo, da Valencia preprosto more igrat na njegovi poziciji in ne da ga SAF koristi kot branilca. Že če bi naša nova 7 začel na desnem krilu, mislim da bi bila pesem drugačna.

Drugače pa na vse skupaj videno, so včeraj naši prav tekmovali kdo bo slabši (z izjemo DDG in Kagawe). Nani in Young sta skupaj glih za eno WC krilo, drugače pa al igrata zanič al pa super..vmesne faze pri njiju ni. Welbeck bo še mogo malo potrenirat nadzor žoge in pridobit malo na hitrosti, če ne bo kr lepo klopco grel, Rooneya pa bo SAF zopet mogel malo prizemljit, ga parkrat menjat že med polčasom, al pa ga kakšno tekmo kr na klopci pustit, če bo nadaljeval z tako povprečno igro.

Upam, da bo že v soboto boljše in bo stroj počasi začel mleti, tako kot se je od njega pričkovalo. GGMU!
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2527
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: BPL 1.krog, Everton:Manchester United, 20.8.12 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a gregx dne 22. avgust 2012, 19:47:11

Anderson#8 je napisal:Slika

Nubi.. :D


Slika
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5813
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2012/13

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 2 gostov