BPL, 3.krog; Southampton:Manchester United, 2.9.12 17:00

Vse tekme Premier lige, FA in Ligaškega pokala

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: BPL, 3.krog; Southampton:Manchester United, 2.9.12 17:00

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 2. september 2012, 17:57:51

Fluid je napisal:Nani dva kota dal čez prvega branilca, dva gola :P


Ja, ampak fora je, da pri zadnjem golu, je Nani kot izvedel povsem enako kot običajno, na prvo vratnico. :) Tokrat je pač Van Persie vtekel na pravo mesto.
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: BPL, 3.krog; Southampton:Manchester United, 2.9.12 17:00

OdgovorNapisal/-a Scum4ever dne 2. september 2012, 17:59:00

Sej zakon in vse, sam tole dons je blo katastrofa.
Van Persie je pa bog. :)
Uporabniški avatar
Scum4ever
Ni glasbenik, bobnar je!
 
Prispevkov: 1463
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:32:46
Kraj: Lj

Re: BPL, 3.krog; Southampton:Manchester United, 2.9.12 17:00

OdgovorNapisal/-a blackman dne 2. september 2012, 18:00:20

RVP pa dokazuje, da je vreden popolnoma vsakega funta...pa čeprav jih je blo 20mio :))
Uporabniški avatar
blackman
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 853
Pridružen: 26. avgust 2007, 12:25:51
Kraj: malo tu, malo tam

Re: BPL, 3.krog; Southampton:Manchester United, 2.9.12 17:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 2. september 2012, 18:00:26

Noro.. Robin Van Persie dame in gospodje.. Dokaz, da nam 4-4-2 še vedno najbolj pali, ker smo navajeni. Lepo dva vezista, na boke in potem centri noter.. Chicharito je prinesel veliko v igro, Van Persie je dobil veliko prostora..

Najbolj neverjetna stvar danes?



Tole mi je Youtube vrgel ven, ko sem šel danes brskat, video vseh povratkov Uniteda(nekaj jih manjka ali okey).. Nisem pogledal cel video, samo TOP 5.. Noro :D
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: BPL, 3.krog; Southampton:Manchester United, 2.9.12 17:00

OdgovorNapisal/-a R0k dne 2. september 2012, 18:02:11

Neverjetno, res. Igra za kurac, Southampton vodil in z lahkoto odbijal vse napade in nam je še vseeno uspelo. RvP pa od bedaka do junaka. Vsa čast. :)
Uporabniški avatar
R0k
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 541
Pridružen: 15. januar 2009, 15:56:47
Kraj: Maribor

Re: BPL, 3.krog; Southampton:Manchester United, 2.9.12 17:00

OdgovorNapisal/-a infinity dne 2. september 2012, 18:02:39

Faking Robin van Persie. Lepo se je oddolžil za tisti penal.

Sicer pa več sreče kot znanja. Slaba igra, obupne podaje skozi vso tekmo. Igralci delovali zaspano, nezainteresirano. Evra je še enkrat več podaril gol nasprotniku. Vezisti niso uspeli povezati igre. Skratka, vse v stilu lanske sezone. Za dodatek je potem prišel še penal, ki je bil obupno izveden. Če to ne bi bil United, bi z gledanjem zaključil že 20 minut pred koncem.

Hvala bogu, da je Nani končno spravil en dober predložek od sebe.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9278
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: BPL, 3.krog; Southampton:Manchester United, 2.9.12 17:00

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 2. september 2012, 18:03:56

To je bila grozna in katastrofalna predstava Manchester Uniteda. Ena najslabših v zadnjem času. Takoj mi je na pamet padla tekma proti Burnleyju iz sezone 2009/10. Podobna situacija. Začetek sezone, v gosteh pri novincu, veliki favoriti. Na koncu pa obupna igra in poraz. No, danes vsaj zmaga. Še eden izmed mnogih povratkov Uniteda.

RVP = CLASS
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5059
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: BPL, 3.krog; Southampton:Manchester United, 2.9.12 17:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 2. september 2012, 18:11:28

Van Persie on his penalty miss: 'I don't know what I was thinking'
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: BPL, 3.krog; Southampton:Manchester United, 2.9.12 17:00

OdgovorNapisal/-a benko57 dne 2. september 2012, 18:12:46

Fantje, tole je bilo mučno gledati...ampak, kot že nekaj časa govorim, to se je dogajalo že lani kar na velikhi tekmah, pa smo se velikokrat rešili.. - razlog? Sredina, nimamo igralca ki bi malo zadržal, podajal žoge, napadel v obrambi, odvzem žoge..Carrcik ne more vse sam...Cleverley prešvoh, anderson nekonstanten...NUJNO se okrepiti na sredini, pozimi če je možno, naslednje poletje pa definitivno!

RVP je car, Nani je res beden s temi koti in predložki..mater, dj nj se nadrka na treningu dat nekje na območje penala ali bližje predložek...

Taka čudna zmaga upam, da jih prebudi in začnejo malo resneje!
Uporabniški avatar
benko57
Ginger Prince
 
Prispevkov: 498
Pridružen: 17. avgust 2007, 12:56:18

Re: BPL, 3.krog; Southampton:Manchester United, 2.9.12 17:00

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 2. september 2012, 18:19:46

Igra ni bila dobra, ampak od 70. minute naprej so bili Southamptonovci že zelo očitno zmatrani. Še dodatno jih je pojebal trener s svojimi menjavami.

United je zadnji del tekme dominiral in če bi Persie zadel penal, najbrž ne bi imeli nobenih problemov. Tako pa.. Eh. 3 pike so, pa še en v vrsti povratkov v zadnji minuti bo dvignil motivacijo za naprej.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4022
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: BPL, 3.krog; Southampton:Manchester United, 2.9.12 17:00

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 2. september 2012, 18:20:11

Anderson#8 je napisal:Dokaz, da nam 4-4-2 še vedno najbolj pali, ker smo navajeni. Lepo dva vezista, na boke in potem centri noter.. Chicharito je prinesel veliko v igro, Van Persie je dobil veliko prostora..


Evo točno to govorim že od začetka tekme. Mi enostavno moramo igrati z dvema wingerjema, drugače smo totalno nenevarni. Ravno o tem sta zdaj na Premier League kanalu govorila strokovna gosta, ko so delali analizo tekme (Alan Curbishley in še en bivši nogometaš).
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: BPL, 3.krog; Southampton:Manchester United, 2.9.12 17:00

OdgovorNapisal/-a Matej127 dne 2. september 2012, 18:24:08

Igra je bila res katastrofa do 70minute od takrat naprej velika premoč zlati od vstopu scholesa in nanija. Ni mi pa jasno kako hudiča ne morejo tako igrati že prej sej ok ne moreš celo tekmo pritiskat pa bit brez napak samo hudiča vedno ko zaostajamo šele nato začnemo igrati nogomet to me skrbi. Drugo leto bo res nuja sredinc. Letos bo še mogoče šlo s scholesu ki je dobro poživil igro in smo bili dominantni na sredini. Uniteda se nikoli ne odpiše :)) Kokr kol obrnemo mi smo zadeli 3 oni samo 2x in zmaga je tukaj bi si pa definitvno zaslužili točko prikazali so res dobr nogomet in tukaj bodo imela številna moštva kar precej težav.
Uporabniški avatar
Matej127
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 187
Pridružen: 3. februar 2012, 23:33:21

Re: BPL, 3.krog; Southampton:Manchester United, 2.9.12 17:00

OdgovorNapisal/-a blackman dne 2. september 2012, 18:31:48

"When Paul Scholes came on, everything started ticking. For me, he's the Man of the Match today." - Robin van Persie
“It's been 1000 heartattacks for me. We didn’t start playing until Paul Scholes came on the pitch.” - SAF

Res nevem kaj bomo potem ko gre Scholes v penzijo...
Uporabniški avatar
blackman
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 853
Pridružen: 26. avgust 2007, 12:25:51
Kraj: malo tu, malo tam

Re: BPL, 3.krog; Southampton:Manchester United, 2.9.12 17:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 2. september 2012, 19:21:41

Igrat smo začel, ko smo prešli na standardni 4-4-2, z neke kvazi 4-3-3 (4-2-3-1), tako da ni samo Paul tisti jeziček na tehtnici. Niti sam nimam pojma kak sistem špilamo, je pa dejstvo da se bo Kagawa težko vklopil v naš sistem. Moje mnenje je, da ga je čim prej potrebno poskusit na krilu al pa na centralni vezi.
Drugače pa dokaj sramotna predstava.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9767
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: BPL, 3.krog; Southampton:Manchester United, 2.9.12 17:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 2. september 2012, 19:22:08

Še nekaj..

Kot se že strinjam z Robiertom, se vidi, da je 4-4-2 še vedno naša postava. Enostavno je proces na 4-2-3-1 zelo težaven in mi še nikakor ne znamo izkoristiti Kagawe, poleg tega pa se slednji šele privaja na vse skupaj. Potem pa vidimo, da mora Welbeck po sili razmer igrati nekega LW playerja, ko ni pol kurca tam vreden, potem pa ker ima instinkte napadalca igra proti sredini in gužva vse po vrsti. Danes je v prvem polčasu izgledalo, kot da igramo z 2 CM, 2 AM(Welbeck-Kagawa), Van Persie, Valencia pa je bil tam desno. Evra pa je tam lepo celo levo stran vozil, brez kritja in nič(zato pa je Clyne hodil kot bedak za Puncheonom)..

Torej, če se ne misli dat neki pravi winger ala Nani/Young na bok, nima smisla igrati neke posiljene postave, da bi lahko igrali z Kagawo. Naslednja tekma je proti Wiganu, upam da začneta Van Persie in Chicharito in da igramo 4-4-2. Če bo Kagawa na klopi ali ne je zdaj v bistvu nepomembno, enostavno moramo nekaj spremeniti.

Bomo videli kako bo, glavno da smo danes zmagali in z vsako tekmo in dnevom, se vračajo novi igralci.

Zdaj pa 12 dni počitka :)
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: BPL, 3.krog; Southampton:Manchester United, 2.9.12 17:00

OdgovorNapisal/-a gregx dne 2. september 2012, 19:32:58

Kaj a zmagal smo? :lol:

Me je net zajebaval pa sem obupal.

O kakšnem 433 vi sanjate. United igra s praktično isto formacijo kot lani. Danes je bil problem ker je bil Welbeck na krilu in ker je bila sredina zanič. Sicer nisem gledal tekme, ampak kolikor berem sta Nani in Scholes bila glavna razloga za preobrat.
Kot sem že večkrat napisal, Kagawa igra na isti poziciji kot je Rooney igral lani. S tem, da je Kagawa bolj ustvarjalen, Rooney pa je bil večja nevarnost za gol. Preden rinete Kagawo na vse možne pozicije raje počakajte, da se ekipa vsaj malo uigra.

Sicer pa podobno kot lani ni dovolj pomoči sredine obrambi, Cleverley se sploh ne zna pravilno postavljati v fazi branjenja (kje je bil Anderson, spet na malici?). In zato smo v obrambi tako ranljivi kot smo.

Upam, da SAF preneha z igranjem Welbecka na krilu in raje zaupa Naniju.
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5802
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: BPL, 3.krog; Southampton:Manchester United, 2.9.12 17:00

OdgovorNapisal/-a blackman dne 2. september 2012, 19:34:19

Upam, da SAF preneha z igranjem Welbecka na krilu in raje zaupa Naniju.


S tem predložkom si je Nani zagotovil LW na naslednji tekmi ;)
Uporabniški avatar
blackman
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 853
Pridružen: 26. avgust 2007, 12:25:51
Kraj: malo tu, malo tam

Re: BPL, 3.krog; Southampton:Manchester United, 2.9.12 17:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 2. september 2012, 19:36:14

gregx za ta tvoj 442 s Kagawo sta centralna vezista krepko prezadaj in Zakaj potem v isti liniji igrajo Valencia in Welbeck?
Dejstvo je, da ne igramo našega sistema. Zarad mene se lahko Kagawo posedi na klop in se nov sistem uigrava na Carringtonu.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9767
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: BPL, 3.krog; Southampton:Manchester United, 2.9.12 17:00

OdgovorNapisal/-a gregx dne 2. september 2012, 19:43:53

GoUp je napisal:gregx za ta tvoj 442 s Kagawo sta centralna vezista krepko prezadaj in Zakaj potem v isti liniji igrajo Valencia in Welbeck?
Dejstvo je, da ne igramo našega sistema. Zarad mene se lahko Kagawo posedi na klop in se nov sistem uigrava na Carringtonu.


Saj nisem rekel, da igramo 442. Po pravici povedano na te formacije ne dam kaj veliko. Igrajo tako kot trener določi, ne tako kot piše na papirju.
A si gledal lani kakšno tekmo. Kako visoko je igral Rooney? Ja točno, v liniji z wingerji. Welbeck je pa spredaj laufal med branilci. V bistvu je Rooney lani pogosto igral še bol "globoko", včasih celo v liniji s centralnima vezistoma.
Samo nehati je treba s posiljevanjem Rooneya in Welbecka na krilo in bo ta sistem deloval brez težav.

Sem pa še vedno mnenja, da je bil nakup RVP-ja nepotreben. Rooney, Kagawa, Welbeck in Hernandez bi bili po mojem mnenju dovolj. Sedaj bosta Hernandez in Welbeck redno sedela na klopi/tribuni, poleg njiju pa bo še eden od trojice RVP, Kagawa, Rooney.
Veliko bolj potreben bi bil nakup CM-ja ali pa celo wingerja, ki je močnejši z levico.


EDIT: Da še dodam, 442 United ne igra že več let.
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5802
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: BPL, 3.krog; Southampton:Manchester United, 2.9.12 17:00

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 2. september 2012, 19:45:10

Štirje si zaslužijo pozitivno oceno. Van Persie je zares klasa napadalec. Prvi gol je bil odličen, v svojem slogu. Bi pa kaj kmalu lahko bil velik osmoljenec tekme. Zapravil je eno lepo priložnost in ob tem še penal. Ampak s hat-trickom se je zares izkazal. Pravi mojster. Rio se je v prvem polčasu malo lovil, nato pa je v drugem dominiral. Enkrat je rešil čisti zadetek. Imel je prste vmes pri drugem golu, škoda ker ga ni on dosegel, bi mu ga res privoščil. Chicharito je poživil igro in prinesel neko spremembo, Scholes pa je zopet dokazal, da je verjetno naš najboljši vezist. Igra se je takoj razvila, vse je bilo bolj hitro.

Strinjam se s tistimi, ki pravite, da je formacija 4-4-2 tista prava za United. Danes je spet izgledalo vse skupaj precej neuigrano, brez pravega koncepta. Welbeck je sicer precej naredil v obrambi, a kot krilini igralec bolj malo. Kagawa je danes razočaral. Nekajkrat je prav smešno padel po tleh ob najmanjšem kontaktu.

Fergie pravi, da ima nešteto različic, postavitev in variant. Čas je, da najde eno pravo. Ta trenutno ni prav nič prepričljiva, saj ni igre. Nekaj bo treba spremeniti, ampak škoda bi bilo žrtvovati Kagawo. Kaj bo šele, ko pride nazaj Rooney?
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5059
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2012/13

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 2 gostov