EPL 30.krog, Sunderland:Manchester United, 30.3.13 ob 13:45

Vse tekme Premier lige, FA in Ligaškega pokala

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: EPL 30.krog, Sunderland:Manchester United, 30.3.13 ob 13

OdgovorNapisal/-a Scum4ever dne 31. marec 2013, 12:37:20

Ma najboljš mi je, k je Young kriv, da RVP fali šanso, ki bi jo strikerji njegovega kova moral z lahkoto realizirat. Ampak z lahkoto :D
Uporabniški avatar
Scum4ever
Ni glasbenik, bobnar je!
 
Prispevkov: 1463
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:32:46
Kraj: Lj

Re: EPL 30.krog, Sunderland:Manchester United, 30.3.13 ob 13

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 31. marec 2013, 13:38:47

To mi je tako všeč na tem forumu.. Res ste posebni tukaj.. Vsi, absolutno vsi so prefu*ali Younga povsod, tu pa še celo izpade, da je bil odličen in da je odigral vrhunsko tekmo, ker je šlo po njegovi strani in ker je celo pripravil par kvazi šans :lol:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 30.krog, Sunderland:Manchester United, 30.3.13 ob 13

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 31. marec 2013, 13:56:52

Meni osebno dol visi za posamezne predstave, ker itak nisem gledal tekme. Samo zabavalo me je dejstvo, da te je statistika tako jasno postavila na laž.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: EPL 30.krog, Sunderland:Manchester United, 30.3.13 ob 13

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 31. marec 2013, 14:02:51

No če nisi gledal tekme pa prosim ne govori nič o tej stvari. To kako si on podaja do najbližjega in odigrava z Buttnerjem, mene ne zanima.. V prvih 10 minutah je pokazal kakšno tekmo bo imel, ko je 3 napade zajebal z podajo, ko je vključeval Buttnerja v kazenski prostor.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 30.krog, Sunderland:Manchester United, 30.3.13 ob 13

OdgovorNapisal/-a Matija dne 31. marec 2013, 14:18:12

Anderson#8 je napisal:V prvih 10 minutah je pokazal kakšno tekmo bo imel, ko je 3 napade zajebal z podajo, ko je vključeval Buttnerja v kazenski prostor.

Je pa potem briljiral v nadaljevanju. Samo 5 napačnih podaj do konca tekme. Za wingerja več kot odlično ;)
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL 30.krog, Sunderland:Manchester United, 30.3.13 ob 13

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 31. marec 2013, 14:25:03

Oh, ta črnobeli svet... :)

Tisto na koncu je Young čisto v redu odigral, spravil je žogo do Robina, ki je bil z golmanom 1 na 1. Kaj več ne moreš pričakovat.

Je pa res, da Young ni imel nevem kako dobre tekme, bil je povprečen. Tako kot Valencia. In Anderson. In še kdo.

Kagawa pa lepo odigrava, ampak je premalo direkten in premalo agresiven. Pomoje bo drugo sezono raztural :)
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 30.krog, Sunderland:Manchester United, 30.3.13 ob 13

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 31. marec 2013, 14:28:14

Ne vem Matic če si ti gledal tekmo. Statistika glede šans in uspešnosti podaj, totalno negira tvoj prvi post o Youngu. Ko taista statistika kaže dobro predstavo Andersona (za njegove kratke pase s Carrickom), je pa tvoje glavno orožje. Dejstvo je, da si preveč objektiven in kritičen do določenih osebkov v klubu.
Tudi nisi (+ infinity) podal objektivne ocene Valencie, Chrisa, Andersona in Kagawe. Ker če je res kar sta trdila glede Younga, je dejstvo da je polovica ekipe odigrala včeraj katastrofalno tekmo.

Najbolj bosa je pa itak ta, da je Robin zgrešil zarad Younga. Tudi ni bilo nbene potrebe da strelja iz prve, ker ni bilo v bližini obrambnega igralce, pa tudi golman bi isto napadel naprej, če bi bila podaja zgodnja ali še v kasnejši fazi. Tu je totalno zajebal Robin.

Smo pa v obeh krogih, za katera me je bilo dokaj strah, dobili vseh 6 pik in povečali prednost na 15 pik. Odlično!
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 30.krog, Sunderland:Manchester United, 30.3.13 ob 13

OdgovorNapisal/-a infinity dne 31. marec 2013, 15:05:15

Tudi nisi (+ infinity) podal objektivne ocene Valencie, Chrisa, Andersona in Kagawe. Ker če je res kar sta trdila glede Younga, je dejstvo da je polovica ekipe odigrala včeraj katastrofalno tekmo.

Nisem podal nobene ocene za Valencio, Smallinga in Andersona. Zgolj strinjal sem se z oceno Anderson#8 glede slabe predstave Younga. Pretiraval je v zaničevalnih pridevnikih, ni pa pretiraval z oceno. Tako da ne vem zakaj sem omenjen. Moja ocena Kagawe je tudi bila mislim da na mestu.

In ja, tudi ostali so bili slabi. Kritiziranja Valencie sem se že naveličal, enako za Andersona, in zdaj prvič v Unitedovem dresu sem pokritiziral še Younga, ko nabija predložke brez kakšnega učinka. In gladko si jo je zaslužil. Daleč od okrepitve, ki smo jo pričakovali (no, hudih pričakovanj nisem nikoli imel glede Younga, ampak vsaj na nivoju predstave iz Aston Ville bi lahko igral).

Večina teh njegovih statističnih priložnosti izvira iz nastavljanja žoge ob prostih strelih. Kakšne prave priložnosti pač ni pripravil. Razen seveda v zadnji akciji, kjer pa tudi mu ne dam kakšne posebne hvale za čakanje s podajo. Ni bilo perfektno. Ga pa lahko pohvalim za ostali del akcije, ko je šel na polno v napad, čeprav je bilo tekme že skoraj konec.

Kako ni bil pod pritiskom? Če bi si ustavil žogo, bi ga Sunderlandov branilec zlahka dohitel. Akcijo bi se dalo precej lepše izpeljati.

Glede objektivnosti - kritizira se Nanija, ko ni sposoben kakšnega spodobnega predložka. Zakaj je potem tak problem za isto kritiziranje Younga? Ker ne pokritiziram še v istem trenutku ostalih? Veš da. V tej debati se gre bolj za nasprotovanje Anderson#8, kot pa za kakšne objektivne ocene.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: EPL 30.krog, Sunderland:Manchester United, 30.3.13 ob 13

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 31. marec 2013, 15:39:32

V tej debati se gre bolj za nasprotovanje Anderson#8, kot pa za kakšne objektivne ocene.


A ti si tudi to opazil? :D

Imaš pa popolnoma prav. Ne vem zakaj moram(o) ko nekoga okaraš še druge očrnit in njihovo igro pokomentirat. To je vedno tako, en igra za kurac, pa se nabija o nekomu, ki sploh ni igral ali ga ni v kadru.

Young ima veliko preveč kredita že od lani. Pri Villi je delal vse, tu pa kot da ne zna kje in kdo kaj špila(pa čeprav je nazadoval kot Agbonlahor pri Villi v zadnjih letih). Kote nažiga v trololo, prebran je še bolj kot Valencia(sprejme na levo, se obrne na desno in poda nazaj). Nima niti enega gola letos(lani je dal 2 meganora proti Arsenalu, pa potem na koncu sezone Spursom in Swanseaju, vmes bolj kot ne tema).. Nanija treba vsakič prefukat, pa nam doda nekaj novo dimenzijo v igro, hitrost, šut od daleč, mimo nasprotnika pride za šalo, gre proti sredini itd..

Pa da še zaključim glede Andersona. Včeraj je bil to kar se od njega pričakuje. Imel je kao "navadno" podajo do Van Persieja, pripravil je 2 šansi Buttnerju, imel je skorajda šut, ampak mu je zaklizal v zadnjem trenutku. Lepo je izmenjeval podaje z Carrickom in Kagawo, v obrambi pa itak ni bilo preveč problemov. Več pa kaj še lahko dobiš od njega? 3 gole in 4 podaje? To bi moral Young delati in pripravljati šanse drugim. Ne pa da prešprinta 50 metrov, ima 2 na 1 z RVP-jem in počaka do zadnje stotinke in komajda spravi žogo do Perzijca..

Ampak okey, tudi včeraj nisem hotel nič napisati o Youngu, ampak se nisem več mogel zadržati. To ni bilo zdaj prvič in zadnjič, da je imel tako za kurac tekmo. Pa saj ne da sem kaj preveč pričakoval, a vseeno, vsaj kakšnih 7-10 golov in 10 podaj..
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 30.krog, Sunderland:Manchester United, 30.3.13 ob 13

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 31. marec 2013, 16:19:39

infinity nimaš prav. Če si gremo objektivno ocenjevanje, potem se naj popljuva vse, ki jim to pritiče in ne samo dotičnemu osebku v ekipi, ki nekomu ne sede. Vsi ki sem jih jaz naštel so odigrali slabo, ja tudi Kagawa. Kaj je pa naredil? Je pripravil gol, akcijo za gol, priložnost? Ni in on ni za obrambo v ekipi, ampak za kreirat šanse, vsaj polovico takšne kot jih je Young. Anderson je bil na nivoju Valencie, torej prej slabo, kot povprečno. Žalostna je pa tudi njegova kondicija. Že dolgo nisem videl da bi odigral na nivoju 70 minut. Smalling je za beka odigral katastrofalno slabo, saj ni v fazi napada spravil popolnoma nič skupaj. Še v obrambi ni briljiral. Naj se še dotaknem Tonča. Ko je prišel v ekipo je bil gonilna sila ekipe in prikazoval res izjemno igro. Po poškodbi prikazuje totalno zanič predstave. S takšno igro na wingerskem položaju v Unitedu nima kaj iskat. Mislim da bi veliko bolj prišel prav na RB, kot menjava Rafaelu. Po moji skromni oceni so vsi omenjeni (razen Kagawe) odigrali slabše kot Young. Zato sem se tudi obregnil, ker se je kritiziralo samo njega. Kritiko si zasluži tudi Robin za nonšalanten strel v zaključku tekme. Žogo bi si kamot speljal na desno stran in zaključil z levico v daljši kot, ampak je šel streljat na prvo. Pa tudi s tem strelom bi lahko nameril drugam kot pa v golmana. Strelec njegovega kova, bi to moral zadeti.
In če bi Matic objektivno podal mnenje ekipe, se ne bi ob njega obregnil nihče. Tako pa ima on nekaj grešnih kozlov v ekipi in samo čaka da jih lahko popljuva. Iste napake pri ljubljencih pa prikriva in jih izničuje z raznoraznimi statističnimi podatki, ki pa za kozle ne veljajo.

All in all s slabo predstavo smo dobil tri pike na gostovanju. Včerajšnja tekma kaže na to, da bo Sunderland izpadel. Mi smo še daleč od naslova. Prelomna bo naslednja tekma v EPL. Remi ali zmaga pomeni naslov. Poraz lahko pomeni preobrat.

EDIT: Sam to še glede Kagawe - zame je zaenkrat podoben nakup kot Veron. Odličen igralec, ki ne pride do izraza v Unitedu, z občasnimi prebliski. Upam da se to kmalu obrne.
Pa moj namen ni bil kritiziranje vsepovprek, ker mi je bila samo važna zamga na tem težkem gostovanju. Zato si vsi igralci in ekipa zaslužijo pohvale!
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 30.krog, Sunderland:Manchester United, 30.3.13 ob 13

OdgovorNapisal/-a infinity dne 31. marec 2013, 16:49:50

Popljuva se itak vse, ampak ne moreš eno in isto trobit skozi celotno sezono. Valencia nam je že zdavnaj dvignil pritisk; Anderson s svojo pripravljenostjo je itak zgodba zase; Smallingu pa še dajem rezerve - za razliko od prej omenjenih, ga ne pričakujem da bo gonilna sila v klubu. Zanj je še čas.

Preprosto je zame bil čas, da tudi Young dobi kritiko. Včeraj je imel ogromno prostora in priložnosti, da bi raztrgal Sunderland na koščke. Tako je pa večinoma nabijal žogo bolj napamet, kot na glavo Perzijca in kompanije. Preprosto to ni dovolj za nivo Uniteda. Če bosta z Valencio (zanj se sploh čudim, da ga še Ferguson rine v igro) nadaljevala v tem stilu, potem bo Zaha imel lahko delo, da se prebije do minut.

Velik manjko je s strani wingerjev to sezono. Sploh zadnje čase nas drži v prednosti odličen Carrick na sredini. Če bi še tam bila podobna slika, kot kakšni dve sezoni nazaj, potem teh 15 pik prednosti ne bi nikoli videli.

Glede Kagawe pa kot že rečeno: prvi polčas sem videl kot enega boljših z njegove strani. Par lepih potez, viden vseskozi, odigral je par lepih podaj za potencialne priložnosti (1x Anderson, 1x Perzijec ziher). Skratka, viden potencial za prihodnost.

Objektivnost #Anderson#8 je pa itak že vsem poznana, ko se pride do kakšnega Younga. In razumem zakaj se skoči v zrak, še posebej ko doda svoje dramatične pridevnike. Ampak v osnovi se pa le morem strinjam s kritiko. Young pač ne pokaže dovolj. Meni je včeraj dopizdlo, ko sem ga gledal nabijati žoge čez vse igralce. Ampak kot rečemo, za ostale (Tonč, Anderson) mi je dopizdlo že zdavnaj. Ne bom zdaj zato trobil isto vsak vikend.
Zadnjič spremenil infinity, dne 31. marec 2013, 17:11:56, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: EPL 30.krog, Sunderland:Manchester United, 30.3.13 ob 13

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 31. marec 2013, 17:01:48

Ma Young meni osebno nikoli ni dišal... Glavo v tla pa predložek. To je zelo prišlo do izraza takrat pri Villi, ko so imeli same konje in so itak dali največ golov z glavo od vseh ekip. United ni taka ekipa.

Tudi nisem največji ljubitelj Nanija, ker me isto stalno nervira, ampak izberem njega pred Youmgom v trenutku.

Valencia je bil lani naš najboljši igralec sezone. Letos je zanič, to je dejstvo. Ampak za njega me ni strah, on se bo pobral.


Se pa mormo vsi strinjat, letos so wingerji totalno slabi, zato tudi naša igra velikorat ni preveč gledljiva.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 30.krog, Sunderland:Manchester United, 30.3.13 ob 13

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 31. marec 2013, 17:05:27

Tako pa ima on nekaj grešnih kozlov v ekipi in samo čaka da jih lahko popljuva. Iste napake pri ljubljencih pa prikriva in jih izničuje z raznoraznimi statističnimi podatki, ki pa za kozle ne veljajo.


Kakšni grešni kozli spet? To si mi isto nabil na križ pri Berbatovu, pa sem jaz BIL PRVI in glavni ob nakupu njega in sem delal na zadnji dan prestopnega roka darmar po celem forumu, pa čeprav je to pomenilo, da mi bo Tevez trpel, ki ga še zdaj cenim kot mojega TOP 5 napadalca po priljubljenosti.

Younga pa se ne smem(o) dotaknit iz enega samega in ključneg razloga. Ker je fucking Anglež. Samo zato. Nanija, Andersona, Valencio, Rafaela in še celo jebeno izjemnega Chicharita pa lepo prosto po prešernu, navali narode.

Pa tu se sploh ne gre o kritiziranju. Saj ne zdaj, da jaz govorim, da Young ni dober ali da si ne zasluži igrati v Unitedu. Hočem povedati, da takšne predstave niso tisto, kar se bi naj pričakovalo od njega. Včeraj je imel preveč prostora, imel je žogo, cel čas smo igrali po levi strani, pa ni nič naredil. Izvaja kote, proste pa ne al so pri nas glupi ali ne vidijo, da ne moremo nič? Pač mi je včeraj dojadil, vedno ko smo šli kam, je zapravil žogo ali ustavil napad. Pravijo da Valencia nima desne noge, pri mej duš, a je Young že kdaj sprejel ali udaril z njo? Pa to je zdaj bilo prvič, da sem se resno oglasil in nekaj napisal. Nani pride po 2 mesecih, pa eni nabijajo na polno kako ni v formi in ni igral dobro..

Fora je, da se meni nabija dvojna merila, nekateri pa lahko branite svoje ljubljence in zraven kontrirate v paketu dobesedno. Bluzim o dreku, drugi me napade o driski in potarna, da je dejansko drek dobro odigral(namesto pridevnikov vstavite imena igralcev Uniteda random)..

Se pa mormo vsi strinjat, letos so wingerji totalno slabi, zato tudi naša igra velikorat ni preveč gledljiva.


Skupaj v PL so dali točno 1 gol in da smo 25x zmagali na 30 tekmah in imamo +15 je fascinantno.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 30.krog, Sunderland:Manchester United, 30.3.13 ob 13

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 31. marec 2013, 19:21:48

Anderson#8 je napisal:Skupaj v PL so dali točno 1 gol in da smo 25x zmagali na 30 tekmah in imamo +15 je fascinantno.

Asistenc?
Po Giggsu in Ronaldu itak nismo mel wingerja ki bi bil golgeter - tudi Nani ni. So pa vedno bili dobri asistentni.
Zaha bi pa kamot bil prvi winger v tem delu sezone. Škoda za posojo, ker bi imel lepo priložnost igrat in se uigrat.

Drgač pa mislim da je odgovor na tale stavek Matic samo eden - Carrick.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 30.krog, Sunderland:Manchester United, 30.3.13 ob 13

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 31. marec 2013, 19:29:42

Eh, samo razvajeni ste še od Ronalda, ki je pač briljiral na krilih. Še najbližje mu je prišel lani Valencia, letos pa Giggs na tekmah, ki jih je odigral. Ostalo je bilo letos na krilih slabo. Pa kaj, smo ekipa, ki ji ni para, če ne gre enemu, vskoči durigin potegne voz naprej. Zakaj pa mislite da smo pobasali 19 naslovov? Ker smo kupovali 100 miljonske zvezdnike, ker smo imeli 30 trenerjev, ker se po medijih stalno piše o tem in onem igralcu Uniteda? Frata prata, zato ker je United to kar ima v imenu, United, torej vsi za enega, ta pa je ekipa. Leta in leta dokazujemo vsem v angliji in tudi v evropi, da čeprav nimamo nikoli nekih super zvezd, da smo vedno na vrhu ali tik pod njim, ker se naloge porazdelijo. Ko ni šlo Ronsterju je zabijal RVP in v prvem delu sezone vlekel voz naprej, ko ne gre v obrambi, gara sredina in napad, da zabije večkrat kot jih fašemo. Zdaj ne vem, ali se je zato potrebno zahvalit Fergiju, amapak ta sistem teče kot namazan že vsaj 20 let in bo očitno tekel še naprej, medtem pa se katarski šejki sprašujejo kaj bi še dodali v svoje ekipice, da bi le premagali United. V zadnjih letih je to uspelo le Čelziju, ki je imel takrat res super ekipo in karizmo za trenerja, ki je znal približati in zbližati vse egote v ekipi, da se je približal miselnosti ekipe, pa Arsenalu že dolgo tega. Vse ostalo so samo pobožne želje, ki razne Šitiye poskušajo na silo preoblikovati v velik klub. Lani se jim je itak posralo do amena, zato to sploh ne štejem za uspeh, letos so že spet padli tja kjer so bili (ves čas kreganje, pisanje po cajtengih, izbruhi na treningih......)

Tako da ne pizdit zdaj tlele, če je Young ok ali ne, ko je pa lani zabijal okoli ovinkov ste pa samo UJali pa Ajali. Two face fucks :lol:
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL 30.krog, Sunderland:Manchester United, 30.3.13 ob 13

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 31. marec 2013, 19:30:16

GoUp je napisal:Tako pa ima on nekaj grešnih kozlov v ekipi in samo čaka da jih lahko popljuva. Iste napake pri ljubljencih pa prikriva in jih izničuje z raznoraznimi statističnimi podatki, ki pa za kozle ne veljajo.


Anderson#8 je napisal:Fora je, da se meni nabija dvojna merila, nekateri pa lahko branite svoje ljubljence in zraven kontrirate v paketu dobesedno. Bluzim o dreku, drugi me napade o driski in potarna, da je dejansko drek dobro odigral(namesto pridevnikov vstavite imena igralcev Uniteda random)..


Obožujem dejstvo, da drug drugemu konstantno spuščata identične očitke (že kakšnih 5 let) :lol: Matic in Grega sta si bolj podobna, kot si upata priznati.

Vse skupaj me spominja na tista love-hate razmerja iz cenenih tv-dram, kjer se fant in dekle prepirata cel večer, potem pa si iznenada planita v objem in se strastno poljubita. Čemur sledi dolg in zadovoljujoč spolni odnos. ;)
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: EPL 30.krog, Sunderland:Manchester United, 30.3.13 ob 13

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 31. marec 2013, 20:06:09

Jao Rasto :lol:
Zato pa vedno nosim žganje s sabo, da bi mi uspelo Matica napit. Zaenkrat mi je ratal sam pr Lukci, ti ga pa prevč neseš :twisted:
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 30.krog, Sunderland:Manchester United, 30.3.13 ob 13

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 31. marec 2013, 20:08:06

Kaj pa 9+18 sezona Nanija? Tole smo uspešno pozabili mar ne? Valencia isto lani.. United igra preko dominantnih wingerjev, ki so med najboljšimi na svetu, letos pa so vsi klimavi, poškodovani in nekonstantni. A vseeno, to je še vedno najboljši izbor, poglejte kakšne težave ima City, ko nima bokov in so prebrani preko te Silve.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 30.krog, Sunderland:Manchester United, 30.3.13 ob 13

OdgovorNapisal/-a braul dne 31. marec 2013, 21:13:37

Slika
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EPL 30.krog, Sunderland:Manchester United, 30.3.13 ob 13

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 31. marec 2013, 21:23:21

Raven argumentacije je slabša kot v tajvanskem parlamentu :lol:

"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2304
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2012/13

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost

cron