EPL 31. krog, United vs. City, 8.4.2013 ob 21:00

Vse tekme Premier lige, FA in Ligaškega pokala

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: EPL 31. krog, United vs. City, 8.4.2013 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 8. april 2013, 22:18:17

Matijo bo se peklo do maja :lol: Stoke in WH nam bosta dokaj verjetno pozrla pike, glede na visok nivo motivacije (izpad iz LP, FA, poraz prot mestnemu tekmecu ...). Pa Arsič na konc meseca. Če bomo do Čelsija še na +6 bom super zadovoljen, glede na predstave naših. Z Alexom na čelu se že imajo vsi za prvake.

Drgač pa poraz danes več kot zaslužen. Tudi zaradi nešportnosti, kot je že omenil infinity. To da ne pošlješ žoge z igrišča ob poškodbi nasprotnika je mizerno. Da pa žoge iz avta ne vrneš, ko jo tja zaradi taiste poškodbe pošlje nasprotnik, je pa podn od podna!

Drgač pa sta Giggs in RVP igrala z veliko več elana od 60.minute, kot pa Welbeck in Wazza. Tako da bi si prej ta dva prho zaslužila in sta si sicer jo, ampak 20 minut prepozno.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 31. krog, United vs. City, 8.4.2013 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 8. april 2013, 22:20:52

United way.. šokiran bi bil, če bi danes dejansko zmagali, v kar sem dvomil že dolgo časa.

Potrebno bo odgovoriti proti Stoke Cityju, drugače bo res še kriza do konca. :o
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: EPL 31. krog, United vs. City, 8.4.2013 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 8. april 2013, 22:24:40

It wasn't a bad performance by us, so I'm not disappointed in that respect. I'm disappointed with the goals we gave away.

"I think we were unlucky to lose the game. But it is easy to see why these were the best two teams in the country - the evidence was there tonight."


:roll:

Ajde, dam mu to, da sta bila gola unlucky in iz 2 edinih šans(pa še to Milner skefil direkt v Jonesa, da se je odbila).
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 31. krog, United vs. City, 8.4.2013 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 8. april 2013, 22:25:42

Haha sem že htel napisat prej, da bo Fergie sigurno izjavil besedno zvezo "we were unlucky" :D
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: EPL 31. krog, United vs. City, 8.4.2013 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a braul dne 8. april 2013, 22:27:09

Buuu zelo slaba predstava. V bistvu bi zdej vsi podpisali remi in vse bi bilo drugače.Tako pa se je zgodilo ravno to česar sem se najbolj bal. In ko sem gledal in premleval naslednje tekme enih in drugih sem prišel do spoznanja, da zna bit še kako gusto. Spet smo šli v tekmo z mislijo na remi, ampak kolikokrat smo mi že dokazali, da tega ne zmoremo. Enostavno treba igrati na polno in na zmago, samo tako lahko popolnoma uspeš. Tudi, ko smo izenačili, isto naprej in logično spet smo ga fasali. Menjave čudne, nekatere prepozne in potem je to to. Težko bi danes sploh koga izpostavil, vsi so bili pod svojim nivojem in enostavno nekaj na silo pač ne gre. Upam, da jih Fergie čim prej spravi skupaj.
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EPL 31. krog, United vs. City, 8.4.2013 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 8. april 2013, 22:29:39

Alex očitno še vedno v devetih nebesih s takšno prednostjo in ga še izguba pik proti Stoku ne bo predramila :? Pa 3 tekme v devetih dneh bo tud jeba za Carricka. Matija bo po tekmi z WBA najbolj glasno pel We'll never die ... :twisted:

braul je napisal:Težko bi danes sploh koga izpostavil, vsi so bili pod svojim nivojem in enostavno nekaj na silo pač ne gre.

No Jones je bil izjemen.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 31. krog, United vs. City, 8.4.2013 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a Matija dne 9. april 2013, 0:02:17

GoUp je napisal:Matija bo po tekmi z WBA najbolj glasno pel We'll never die ... :twisted:


Matija bo po tekmi z WH pel Champions of England 8-)

Ne resno, sploh ni nekega razloga za paniko. 10 pik rabimo, če City vse zmaga. In jasno je da bodo tudi oni izgubil še kakšno tekmo. Torej United rabi 3 zmage iz sedmih tekem.

Jaz sem po brutalnem štartu Nanija vedel da bo United letos prvak. Po zadetku Baja pa sem dobil popolno prepričanje v to.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL 31. krog, United vs. City, 8.4.2013 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 9. april 2013, 1:12:55

Razen tekem proti Sunderlandu in Readingu, smo vse velike tekme izgubili in zajebali..

Rdeči karton Nanija, pa je katalizator vsega.. Od takrat smo patetični, pa čeprav jih razumem, ker jaz bi jih vse pobil, da me nek gnili Turek izključi zaradi tega, ker sem hotel žogo štopat.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 31. krog, United vs. City, 8.4.2013 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a Matija dne 9. april 2013, 1:50:06

Anderson#8 je napisal:Razen tekem proti Sunderlandu in Readingu, smo vse velike tekme izgubili in zajebali..

Rdeči karton Nanija, pa je katalizator vsega.. Od takrat smo patetični, pa čeprav jih razumem, ker jaz bi jih vse pobil, da me nek gnili Turek izključi zaradi tega, ker sem hotel žogo štopat.

Kaj je mišljeno s prvim stavkom? Verjetno po porazu z Realom misliš. Izgubili danes in proti Chelseaju. Še kaj? V prvenstvu pa samo 3 točke.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL 31. krog, United vs. City, 8.4.2013 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a braul dne 9. april 2013, 6:49:22

GoUp je napisal:
braul je napisal:Težko bi danes sploh koga izpostavil, vsi so bili pod svojim nivojem in enostavno nekaj na silo pač ne gre.

No Jones je bil izjemen.


No. Mogoče je res odigral na najvišjem nivoju od vseh, to je res. Veliko zadev je rešil pred golom, ampak ni pa bil pa izjemen, ker potem bi moral brez problema zabiti žogo v gol, ne da jo je falil tok grdo, da je zadel Kompanyja v hrbet(in to z metra v prazno mrežo)...in mu tudi Aguero ne bi smel spizditi ( tu je še krivda ostalih(predvsem Welbeck), ampak dobro...) ;)
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EPL 31. krog, United vs. City, 8.4.2013 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 9. april 2013, 16:09:39

Matija je napisal:
Anderson#8 je napisal:Razen tekem proti Sunderlandu in Readingu, smo vse velike tekme izgubili in zajebali..

Rdeči karton Nanija, pa je katalizator vsega.. Od takrat smo patetični, pa čeprav jih razumem, ker jaz bi jih vse pobil, da me nek gnili Turek izključi zaradi tega, ker sem hotel žogo štopat.

Kaj je mišljeno s prvim stavkom? Verjetno po porazu z Realom misliš. Izgubili danes in proti Chelseaju. Še kaj? V prvenstvu pa samo 3 točke.


Saj to.. 3 pomembne tekme in na vseh frontah. V CL bi lahko šli naprej, imeli bi šanse. V FA bi šli naprej, pa nas je Chelsea ruknil. City bi lahko vsaj smrdljiv remi ven izvlekli, ampak ne, mi še vedno dajemo malenkostne šanse.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 31. krog, United vs. City, 8.4.2013 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 11. april 2013, 11:36:16

Giggsy je napisal:Briga me, igralci so dali večinoma vse od sebe, Young je trgal, Jones je mlel, Ronster se je razdajal po celem igrišču, potem pa zajebemo tekmo z nemenjavami, boli, tole boli, ker so nas spet nascali doma, pa ne bi rekel, če bi se zgodilo potem, ko bi nas nadigrali...

A sva gledala isto tekmo? Young je odigral popolnoma nekoristno v napadu, kjer se sploh ne upa spustit v preigravanje 1 na 1 proti right-backu ampak samo nekaj čaka. Da ne govorimo o tem, da je Zabaleti puščal odprto avtocesto na desnem boku. Namesto da bi šel ga zapirat ta debil stoji noter v kazenskem ko ena pička. Rooney je pa tudi zgodba zase. Vlekel se je po igrišču vseh 70 minut kot ena megla in če misli tako nadaljevat naj kar spoka poleti k tistemu, ki nam da največ denarja za njega. Ker pri taki plači in na eni izmed najpomembnejših tekem sezone ne moreš odigrati tako slabo in brezvoljno kot je on.
Največji biser je bil pa seveda vstop Valencie po golu Aguera. Zakaj je Giggs začel na CM-ju namesto Toma mi tudi nikoli ne bo jasno. V glavnem, vse skupaj je bila ena velika žalost od tekme, še vzdušje razen takrat ko smo izenačili ni bilo nič posebnega in res sem razočaran, da so tako pocarsko odigrali eno izmed največjih tekem sezone.
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2012/13

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost

cron