LP 1/8 finala: Real vs. Man Utd, 13.2.2013 ob 20:45

Vse tekme na evropskih tleh 2012/13

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: LP 1/8 finala: Real vs. Man Utd, 13.2.2013 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a TSD dne 13. februar 2013, 23:07:04

Samo to bom rekel....a dons se pa ne bo nič dissalo De Geo?!?! :) ;)
'Just remember one thing: respect this club.' SAF
Uporabniški avatar
TSD
Ne upa prit prepevat!
 
Prispevkov: 1219
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:15:52

Re: LP 1/8 finala: Real vs. Man Utd, 13.2.2013 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 13. februar 2013, 23:07:20

Se popolnoma strinjam z napisanim do sedaj. David je odbranil fenomenalno! Ze tist strel Coentraa bi moral v gol, pa je cudezno obranil. Naslednji v vrsti za pohvalo je Danny. Zabil, vnasal nemir v nasprotnikovo obrambo in konkretno oddelal po celem igriscu. Pohvale se Evansu in deloma Riu in Jonesu.
Najslabse Kagawa ki ga ni nikjer. Izjemno slab in zaenkrat totaln flop. Wazza je tud odspilal slabo, je pa res igral na poziciji ki je ni vajen. Slabo tudi Rafko, ki je bil na nivoju Rafka prot Bayernu.
Ampak rezultat je dober. Taksnega bi pred tekmo podpisali vsi. Sploh pa se po prvem polcasu. No v drugem so le stopili na zogo in odigravali kot znajo. Prisli tudi do nekaj smrtnih sans, ampak se ni izslo. Bo kanonada v Realovi mrezi na Old Traffordu.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9765
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: LP 1/8 finala: Real vs. Man Utd, 13.2.2013 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a infinity dne 13. februar 2013, 23:11:36

To še. Dokazali so nam in tudi sebi, da Real ni bav bav.

ČE bi Kagawa odigral na nivoju Ozila (kar je sposoben), bi imeli še precej več od sami igre.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9274
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: LP 1/8 finala: Real vs. Man Utd, 13.2.2013 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a blackman dne 13. februar 2013, 23:13:06

Faq..že vidim kako se mi bojo vlekli teli trije tedni do povratne...me pa veseli dejstvo da ima Real pred povratno še 2x el classico in to zaporedoma :mrgreen:
Uporabniški avatar
blackman
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 853
Pridružen: 26. avgust 2007, 12:25:51
Kraj: malo tu, malo tam

Re: LP 1/8 finala: Real vs. Man Utd, 13.2.2013 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a infinity dne 13. februar 2013, 23:14:27

Z eno podobno potezo nam je postregel že lani.
Slika
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9274
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: LP 1/8 finala: Real vs. Man Utd, 13.2.2013 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 13. februar 2013, 23:15:31

Ma, jst mislim, da Kagawa niti ni bil namenjen, da bi igral v stilu Ozila. Pač preprosto je Fergie nekoga moral dati v igro, pa naj se sliši še tako čudno, samo Kagawa naj bi premogel dovolj tehnike in pregleda, da bi nekako mogoče kdaj našel RVP-ja. Dobro lahko bi poskusil s Tomom, samo ima Kagawa vseeno več izkušenj. Meni niti ni bil tak flop, saj naša taktika ni bila napadanje, ampak branjenje in potem po kontri si ustvarit kakšno šanso.

Rafko je pa dobil lepo učno uro, kako se NE sme pokriti igralca na avt liniji.
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2463
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: LP 1/8 finala: Real vs. Man Utd, 13.2.2013 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 13. februar 2013, 23:16:08

No Ozil je odigral izjemno. S takim Kagawo bi tekmo zmagal.
Verjetno bi jo tudi, ce bi Wazza odigral na nivoju Benzemaja (ki je bil vse prej kot dober) :)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9765
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: LP 1/8 finala: Real vs. Man Utd, 13.2.2013 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a CR7 dne 13. februar 2013, 23:18:03

+ De Gea, Welbeck, Jones
- Rafael

Deloma pod minus tudi Rooney, ampak kot ste že napisali, igral je zelo defenzivno, kar mu je še precej tuje. Igralec tekme zame sijajni De Gea (predvsem s tistima obrambama Coentrau me je navdušil), Welbeck tudi zelo blizu, garal je celo tekmo, vsepovsod ga je bilo polno in konec koncev je seveda tudi zadel. Jones pa pravtako izjemen, zdi se mi, da bo čez par let izjemen destruktor (kaj je naredil z Di Mario tam), res močan kot bik.

Izjemna tekma, imamo odlično izhodišče pred OT-jem. Po moje povsem zaslužen remi, vseeno pa ostaja grenak priokus, kaj bi bilo, če bi sodnik izključil Varana, kar bi moral.

Vsekakor pa pohvale vsem. Pred tekmo bi vsi podpisali 1:1.
"There's Rooney... overhead kick... oh my word! That's amazing. Sensational.
I just can't believe what I've seen. Only Wayne Rooney can produce a piece of
genius like that. And it could be the winner. 2-1."
- Stewart Gardner, commentator, MUTV
Uporabniški avatar
CR7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1462
Pridružen: 20. december 2007, 13:30:51
Kraj: Ptuj

Re: LP 1/8 finala: Real vs. Man Utd, 13.2.2013 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a blackman dne 13. februar 2013, 23:19:12

Mislim da je bilo za Kagawo mišljeno kot FLOP nakup, vsaj do sedaj ni pokazal ničesar omembe vrednega. Pa to pravim kot en največjih zagovornikov Kagawe na začetku sezone :roll: :oops:
Nikakor se mu ne rata vklopit v ekipo
Uporabniški avatar
blackman
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 853
Pridružen: 26. avgust 2007, 12:25:51
Kraj: malo tu, malo tam

Re: LP 1/8 finala: Real vs. Man Utd, 13.2.2013 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 13. februar 2013, 23:20:19

GIGGS WHY YOU NO SHOOT ???



Sicer pa ni bilo švoh. Sem pričakoval večje sranje od igre z naše strani.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9312
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: LP 1/8 finala: Real vs. Man Utd, 13.2.2013 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 13. februar 2013, 23:23:00

Haha, Gigs je pa tam res zabalinal, pa še na levo je dobil.

Ja Kagawa ima smolo, prvič je bil mišljen kot huda okrepitev, potem faše poškodbo, vmes pa začne Fergie furati Toma in krog je sklenjen. Rabil bo še nekaj časa, čeprav imam še vedno upanje.

A ima kdo posnetek, ko se modrić razlima ob Jonesu, hahaha, neprecenljivo.
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2463
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: LP 1/8 finala: Real vs. Man Utd, 13.2.2013 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a infinity dne 13. februar 2013, 23:26:08

Kagawa res ni imel podobne vloge kot Ozil, ampak po mojem mnenju bi jo moral imeti. Tako pa je bil postavljen v igro, da je pobiral žoge, ki jih je Robin spušal v prostor. Mogoče taktika v stilu Dortmunda proti Realu, ko je Lewandovski spušal žoge soigralcem. Ampak še vseno bi moral Kagawa večkrat priti v stik z žogo. Osebno sem ga pričakoval precej nižje v postavitvi.

Počasi upam da se bo našlo pravo mesto zanj.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9274
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: LP 1/8 finala: Real vs. Man Utd, 13.2.2013 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a CR7 dne 13. februar 2013, 23:26:56

Slika

Slika

Brilliant!
"There's Rooney... overhead kick... oh my word! That's amazing. Sensational.
I just can't believe what I've seen. Only Wayne Rooney can produce a piece of
genius like that. And it could be the winner. 2-1."
- Stewart Gardner, commentator, MUTV
Uporabniški avatar
CR7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1462
Pridružen: 20. december 2007, 13:30:51
Kraj: Ptuj

Re: LP 1/8 finala: Real vs. Man Utd, 13.2.2013 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 13. februar 2013, 23:34:16

Ampak gol Ronalda je bil pa isti kot tisti v Moskvi, majke mi :)
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9312
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: LP 1/8 finala: Real vs. Man Utd, 13.2.2013 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 13. februar 2013, 23:55:42

Je bil ful podoben gol ja, samo da smo ga v Moskvi bili milijonkrat bolj veseli kot danes. :)
Drugače pa v celoti pogledano ni bilo slabo. V drugem polčasu smo bili boljši od njih in z malo več zbranosti pred golom bi lahko šli na povratno tekmo tudi s prednostjo. Po drugi strani pa se lahko Davidu zahvalimo za to, da ne gremo domov s tremi kosi v mreži. Nekatere njegove obrambe so res izvenzemeljske in tudi če ga kdaj polomi se splača vztrajati z njim. Navdušil me je Welbeck, ki ga je bilo povsod polno in je bil vsaj v prvem polčasu največja nevarnost pred golom Reala. Tudi Jones je svoje delo opravil zelo korektno.
Razočarali pa so Carrick, ki so ga odlično zaprli tako da ni mogel razviti svoje prepoznavne igre, sploh če vemo da je ob njemu igral Jones, ki ni tako spreten z žogo kot Tom. Oba beka sta tudi plavala na polno in še zdaj ne vem kako so lahko pustili da gre Evra na skok z Ronaldom, ker proti njemu nima nobene možnosti... Slaba sta bila tudi Wazza in Kagawa, ki nista prišla do izraza. Japonec ma žal smolo, da je bil en lep del sezone poškodovan po tistem dobrem začetku. Mišljen je bil, da bo igral za Rooneyem v svoji naravni poziciji, potem pa smo kupili Robina (thanks god for that), tako da se še malo išče v našem sistemu, ki je kar drugačen od tistega v Dortmundu in tudi ostali se na njega še navajajo. Sigurno, da zaenkrat ni upravičil vseh pričakovanj, ampak če ne letos bo trgal pa drugo leto, ker se mi zdi predober igralec, da bi lahko tko na hard flopnil. Ko bo pridobil malo na samozavesti, zabil kak gol in se dokončno aklimatiziral pri nas bomo videli tistega Kagawo iz Dortmunda. ;)

Sem pa siguren, da Robin ne more več zgrešiti tega kar je zgrešil danes, tako da bo že povedal svoje na povratni. :)
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: LP 1/8 finala: Real vs. Man Utd, 13.2.2013 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 14. februar 2013, 0:08:13

Eden izmed citatov Alexa v izjavi po tekmi, ko ga je novinar vprašal o golu Ronalda.. :D

"What a header, unbelievable. "You can't stop that. The leap, the spring and holds himself in the air and unbelievable power in the header.

"I came in at half-time and said to Patrice, 'Are you not challenging for that?' and I saw the video and thought, ‘God, what was I talking?’
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: LP 1/8 finala: Real vs. Man Utd, 13.2.2013 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 14. februar 2013, 0:52:51

Naredili smo tisto po kar smo prišli. To je away gol in po možnosti še remi. Lahko bi zmagal Real, lahko bi pa komot tudi United. Ti streli od njih so ena velika prevara, več kot 12 njih je prišlo izven kazenskega, ko je Ronaldo pokal kadarkoli je pač imel šanso. 3/4 le-teh pa je bilo itak blokiranih. Mi smo imeli ogromno šans, glede nato, da smo bili gosti in smo čakali na kontre. Welbeck tam v prvem, RVP 3x v drugem, Giggs bi lahko pokno, Jones tam ko je razpalo žogo z glavo preko gola in par zelo lepih situacij, kjer bi lahko naredili več.

De Gea je bil fenomenalen, ampak to ni nobene presenečenje. Lepo da ga je zdaj svet videl, jaz in nekateri vedo to že dalj časa. Jones je bil super kot flajšter in je pokril vse na vezi. Welbeck odlično, nisem pričakoval tega od njega. Rio-Evans stabilno in brez napak, Rafael je bil v prvem polčasu čuden, ni delal napak, ampak je kompliciral stvari z nekimi postavljanji, kjer je 2x žogo izgubil. V drugem polčasu niso 2x prišli po levi strani.

All in all, odlično za nas. Vse je še odprto, 50/50, ampak na OT bo jasno druga priča. Moramo imeti enega wingerja(Nani bi bil super pomoje), da potegne kontro. Kagawo moraš izkoristit, ne pa ga preskakovati kot smo mi danes. To je bedarija. Jasno potem on izpade slab in švoh, ker razen talne igre ti ne more nič dat. Ima pa GoUp prav, zaenkrat ni še bogvekaj pokazal ali ok, 2 in pol meseca ga ni bilo.

Zdaj pa znova pomemben krog v PL in težko gostovanje pri QPR-u.. Če bomo tako zbrani in kompaktni, jih ubijemo 5-0. Pričakujem pa seveda Cleverleye, Andersone, Nanije, Valencio in verjetno tudi Chicharita.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: LP 1/8 finala: Real vs. Man Utd, 13.2.2013 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 14. februar 2013, 11:31:56

Tekme žal nisem mogel gledat, mi pa je rezultat neznansko polepšal večer. Toliko bolj, ko sem pogledal nekaj highlightov in prebral nekaj komentarjev. Po zadržanem prvem polčasu je SAF prilagodil nekoliko sistem in bili smo bolj kompaktni in zbrani. Super.

So Ronadlu žvižgali, peli po/pred/med tekmo? Kakorkol, lahko smo pozitivno naravnani pred povratno tekmo. Vsekakor upam, da SAF ne bo igral na 0:0, ker zna bolet potem na koncu. :)
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3019
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: LP 1/8 finala: Real vs. Man Utd, 13.2.2013 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a benko57 dne 14. februar 2013, 11:44:55

Welbeck in pa De gea sta bila odlična...

Carrick niti ni odigral slabo, pač ko je iblo treba je malo zadržal žogo ali jo prenesel...Mi moramo vedeti da smo igrali proti Realu - alonso, khedira, ozil, dimaria, ronaldo...sami "oldični" igralci...in da se bomo mi z njimi igrali na sredini na njihovem igrišču, plus da oni so vse sile usmerili sedaj v ligo prvakov je utopija...

Igra je bila dokaj zadovoljiva, de gea nas je na začetku rešil, pa potem tudi skozi celo tekmo...Kagawa je svoje oddelal, pač taka taktika je bila in kolikor sem ga spremljal je bil zadovoljiv... - ko je dobil žogo je lepo potegnil, podal naprej, skratka zadovoljivo..pa seveda lep pregled nad igro ima, za njega se ne bojim, on bo svoje še dodal, ne se bati...

Škoda tistih šans rvpja - tisti strel ko je Lopez odbil v štango, in pa seveda ko je bil sam pred golom..Ali pa Giggs, jao, jst sm jo že notri vidu - samo ustreliti na prvo pa je to to..In tako bi šli na povratno tekmo s prednostjo..

Sem zadovoljen - gol v gosteh imamo, izgubili nismo...
Uporabniški avatar
benko57
Ginger Prince
 
Prispevkov: 498
Pridružen: 17. avgust 2007, 12:56:18

Re: LP 1/8 finala: Real vs. Man Utd, 13.2.2013 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 14. februar 2013, 13:02:00

Zanimiva strategija, ne pomnim, da bi kdaj igrali na tak način.

V bistvu smo Realu namenoma prepustili sredino in potem v kontrah širili igro na krila, kar je zahtevalo res neverjetno žrtvovanje Welbecka in Kagawe (če se ne motim, je do 60. minute pretekel skoraj 8km, kar je celo za tekmo na tem nivoju noro), medtem ko Carricka praktično nismo koristili. Jones je po pričakovanju sledil Ronaldu, Rooney je namesto polšpica igral desnega beka, Evra je igral enkrat kot štoper, drugič pa kot napadalec.. Zdi se mi, da smo zmedli tako Real kakor tudi sebe.

Vse skupaj je delovalo kot en čuden bunker, ampak hej, tako kot baletke je imel tudi United lepe priložnosti za zmago. Torej smo nekaj vendarle počeli prav.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4020
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2012/13

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost