LP 1/8 finala: Real vs. Man Utd, 13.2.2013 ob 20:45

Vse tekme na evropskih tleh 2012/13

Moderatorji: Rooskie, Hudički

LP 1/8 finala: Real vs. Man Utd, 13.2.2013 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 10. februar 2013, 19:00:53

Slika VS Slika

Real Madrid vs Manchester United

Stadion: Santiago Bernabeu
Datum: Sreda, 13. februar 2013
Ura: 20:45
Prenos: Sportklub
Ogled: Lepa žoga
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: LP 1/8 finala: Real vs. Man Utd, 13.2.2013 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a CR7 dne 10. februar 2013, 19:34:13

Sem že imel pripravljeno, pa me je Fluid prehitel. :D


Slika



Match Promo

"There's Rooney... overhead kick... oh my word! That's amazing. Sensational.
I just can't believe what I've seen. Only Wayne Rooney can produce a piece of
genius like that. And it could be the winner. 2-1."
- Stewart Gardner, commentator, MUTV
Uporabniški avatar
CR7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1462
Pridružen: 20. december 2007, 13:30:51
Kraj: Ptuj

Re: LP 1/8 finala: Real vs. Man Utd, 13.2.2013 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a blackman dne 10. februar 2013, 19:37:59

Pfffff končno dočakal to tekmo, za moje pojme je to že zdaj finale pred finalom, dva največja nogometna kluba na svetu. Sam pričakujem precej dobro tekmo polno tempa, kar se rezultata tiče pa bo vredu vse kar ne bo poraz brez danega gola :)
Postava? Cjaa..se mi pa tudi sanja ne kaj bo SAF poslal na igrišče, ker kader imamo precej velik in očitno je da se nekateri igralci vračajo počasi v formo (Valencia, Vidič, ..), pustmo se presenetit :), važno da iztržimo dober rezultat pred povratno tekmo..čeprav bo precej težko napredovati, namreč jasno je, da letos Real VSE stavi na CL
Uporabniški avatar
blackman
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 853
Pridružen: 26. avgust 2007, 12:25:51
Kraj: malo tu, malo tam

Re: LP 1/8 finala: Real vs. Man Utd, 13.2.2013 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 10. februar 2013, 19:48:19

CR7 je napisal:Sem že imel pripravljeno, pa me je Fluid prehitel. :D


Letos so pomoje čist vse tekme zmagal, ko sem odpru temo, tko da sem se hitro potrudil. Nič ne bomo prepuščali naključju :l0l: Če me zdej pustijo na cedilu, se upokojim do konca sezone.

Postava mi je res misterij. Sem gledal mal kakšne postave so bile proti najboljšim ekipam v EPL, pa je bilo več ali manj vedno klasičnih 4-4-2 z dvema wingerjema (Young, Nani, Valencia).

Vprašanje je tudi, kdo bo začel na centrlno branilskih položajih. Sem imel v mislih Evans in Ria, ampak me je danes z dobro predstavo Vidič mal zmedu.

Postava:

---------De Gea
Rafael - Rio - Evans - Evra
Cleverley - Carrick - Anderson
------ Rooney - xxx
----------- RVP

S tem, da je xxx lahko praktično kdorkoli izmed: Welbeck, Nani, Young, Valencia, Kagawa, Giggs ...


Pestro bo v glavnem :)


United!
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: LP 1/8 finala: Real vs. Man Utd, 13.2.2013 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 10. februar 2013, 19:48:58

Igralci, ki so pomoje fix med prvih 11: De Gea, Rafael, Rio, Evra, Carrick, Rooney, van Persie. Za ostale si nekako ne upam napovedat. Vidić in Evans sta bila oba odlična danes, mislim da zna vseeno igrati Evans, ker so z Vido letos bolj previdni po vseh poškodbah.
Res že komaj čakam tole tekmo.
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: LP 1/8 finala: Real vs. Man Utd, 13.2.2013 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a infinity dne 10. februar 2013, 20:12:19

Končno debata za Real. :D

Dejansko imamo velik nabor igralcev, tako da je potreben mali čudež za pravo napoved postave.

Osebno sem ves čas pričakoval, da bo Ferguson uporabil Jonesa za Real (podobno taktiko kot je ubral za Balea), ampak očitno temu ne bo tako.

Par današnjih odsotnih imen kaže na delno obliko, kdo bi moral vse igrati. Rio, Kagawa, Welbeck?

Že sam Ferguson je ugotovil, da bo veliko odvisno od njegove izbire igralcev. Da se le ne ponovi Barca, kjer nikoli nismo bili pošten nasprotnik.

Recimo:

DDG
Rafael - Evans - Vidič - Evra
Anderson - Carrick - Cleverley
Kagawa - RvP - Rooney.

Potem pa zgolj odvisno kak se postavijo na zelenici.

Mogoče celo super ofenzivno s Kagawo nižje namesto Andersona/Cleverleya in z Welbeckom na krilu. Opcij malo morje, zgolj upajmo da bo Ferguson zadel pravo.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9260
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: LP 1/8 finala: Real vs. Man Utd, 13.2.2013 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a muki dne 11. februar 2013, 12:01:03

Po eni strani kar malo škoda, da je Giggs odigral celotno tekmo proti Evertonu, ker že skozi od novega leta kaže dobre predstave in sem nekako upal, da ga bo Fergie poslal v boj v Madridu (pa še 2 leti nazaj je odlično igral v Ligi prvakov). Verjetno pa ne namerava igrati s klasičnimi wingerji ampak 4-5-1 (ki letos bolj prehaja v 4-3-3).

Vsekakor pa je res težko zadeti postavo za to tekmo.

De Gea
Rafael Rio Evans Evra
Anderson Carrick
Welbeck Rooney Kagawa
RVP
Uporabniški avatar
muki
Djemba Djemba
 
Prispevkov: 28
Pridružen: 29. marec 2010, 20:31:21

Re: LP 1/8 finala: Real vs. Man Utd, 13.2.2013 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 11. februar 2013, 13:51:09

Tisti, ki ugotovi začetno postavo je legenda :)

Predvsem me zanima, koga bo Fergie postavil v zadnjo linijo. Vsi si zaslužijo mesto v enajsterici, tako Rio kot Evans in Vidić. Evans je malo hitrejši od ostalih dveh, zato bo verjetno začel. Ogromno bo odvisno od obrambnih igralcev.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5052
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: LP 1/8 finala: Real vs. Man Utd, 13.2.2013 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a warioth dne 11. februar 2013, 18:15:17

Prej na loteriji zadaneš kot pa zadaneš postavo proti realu :)

Sicer bo po mojem 4-5-1. Napadalec bo samo RVP, Roney bo pa v sredini. Sem pa tudi skoraj prepričan, da bo igral Jones. Včeraj se je zelo izkazal proti Bale-u.
Uporabniški avatar
warioth
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 880
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:29:08

Re: LP 1/8 finala: Real vs. Man Utd, 13.2.2013 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a MAjster951 dne 11. februar 2013, 21:07:02

warioth je napisal: Včeraj se je zelo izkazal proti Bale-u.


Vceraj Fellainija ;) je pa tudi Bale-a lepo zaprl z Rafaelom 2 tedna nazaj :)
"Nani... ROONEY! It defies description. How about sensational? How about superb?" - Wayne Rooney's Overhead Kick vs Man City.
Uporabniški avatar
MAjster951
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 189
Pridružen: 26. marec 2012, 14:58:45

Re: LP 1/8 finala: Real vs. Man Utd, 13.2.2013 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 12. februar 2013, 14:35:36

Finale pred finalom?

Smo sposobni izločiti Real, ki ni v vrhunski formi, lahko pa, če ima svoj dan, premaga kogarkoli (podobno velja tudi za nas)? Ključno je, da preživimo gostovanje na Bernabeu, sploh ni važno kdo igra, pa smo magar s 3 napadalci ali pa s 5-imi krili. Edina skrb, ki jo imam je to, da je to praktično edino tekmovanje, ki letos karkoli pomeni Madridu in vem da bo Mourinho naspidiral svoje igralce, kar pomeni da lahko naredijo en "Inter".

To je pravi test za United ... smo evropsko zreli po lanski polomiji? V Angliji nam še kar gre, upam, da tudi izven Otoka.

UNITED! :twisted:

Bernabeu 2002/2003:

Barthez, Neviile, Silvestre, Ferdinand, Brown, Butt, Keane, Scholes, Beckham, Giggs, RVN
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3018
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: LP 1/8 finala: Real vs. Man Utd, 13.2.2013 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 12. februar 2013, 18:32:23

Končno tekma, ki sem jo osebno nestrpno pričakoval že dolgo časa. Predvsem zaradi zgodovine obeh ekip, ter rivalstva med kolegi, ko je sedaj kar nekako moderno da stiskaš pesti za Katalonce ali Madrid.

Pirčakujem dobro tekmo, kjer bomo zmagali 6:0! :mrgreen:
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: LP 1/8 finala: Real vs. Man Utd, 13.2.2013 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a braul dne 13. februar 2013, 12:17:25

To pa bo pokalo danes...Upam, da jo odnesemo iz Madrida s čim bolj ugodnim rezultatom. Sem pa zelo optimistično razpoložen in zakaj ne bi že kar na prvi tekmi zmagali...Jasmin, hvala, da si me pomiril s teh pol ducata :) Postava, jah tole je pa res loterija napovedat. Bomo videli. Upam, da ohranimo na sredini kreativnost s Carrickom in Cleverleyem, spredaj RVP in Roonster ostalo pa...
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: LP 1/8 finala: Real vs. Man Utd, 13.2.2013 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a lukac13 dne 13. februar 2013, 12:50:52

Kakšna tekma je pred nami danes...šele v zadnjih dneh, ko se piše o njej in govori dojameš kakšni dve veličini nogometa bosta danes na Bernabeu. Napovedati postavo je kot da bi zadel na lotu, vse je možno, upam da se ne bomo preveč zapirali, ker je moje mnenje, da oni težko branijo naš napad, je pa res da tudi mi nismo ravno briljantni v fazi obrambe. V vsakem primeru, smo močni, kompaktni in spoštovanja vredni nasprotniki in mislim, da ni preveč optimistično če danes pričakujemo zmago...

UNITED!
It's about a dedication and a passion, whatever the score. LUHG
Uporabniški avatar
lukac13
Prebivalec Lepe žoge
 
Prispevkov: 1199
Pridružen: 29. november 2007, 9:34:39
Kraj: Domžale

Re: LP 1/8 finala: Real vs. Man Utd, 13.2.2013 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Izzy dne 13. februar 2013, 13:34:09

Pozdravljeni,

moram reči, da redno spremljam dogajanje na tem forumu, ampak sem se šele danes registriral :) Preprosto preveč živčen sem pred današnjo tekmo in moram izraziti svoje mnenje. Sicer živčen nisem zato, da bi se Reala bal, pač pa zato, ker mislim da danes lahko odnesemo kaj več kot samo gol v gosteh.

Upam, res upam da bo Fergie v igro poslal Kagawo, ob Rooneyu in RVP-ju, ker je Shinji res izjemno agilen in sijajen na žogi, to pa bi danes ob Carricku nujno potrebovali. Sam upam tudi na to, da bo v sredini začel Jones ter nekako ob Rafaelu in Valenciji(Welbecku) ustavil Ronalda. Tako, da moja enajsterica za danes zgleda takole:

----------De gea----------
Rafael-Vidic-Rio(Evans)-Evra
Valencia-Jones-Carrick-Kagawa
-----------Rooney----------
-------------RVP-------------

Lahko, da bo igral tudi Welbeck na desnem krilu, hiter je prav tako kot Valencia, toda vseeno mislim, da lahko Valencia več ponudi v obrambi. Nekako se mi zdi, da bi poleg RVPja in Wazze, na teh dveh tekmah do izraza prišel Kagawa, ter da bi bil lahko mož odločitve. Lahko igra za RVPjem, pa se Rooney preseli na levo krilo, ampak mislim, da na položaju levega wingerja se lahko vključuje v sredino in v kreacijo napada.

Sam upam na postavo v tem smislu, ampak tako kakršno jo bo na teren poslal Fergie bo zagotovo najboljša, pa tudi, če bosta igrala Macheda in Wootton :)

Lp
Uporabniški avatar
Izzy
Newbie
 
Prispevkov: 4
Pridružen: 13. februar 2013, 13:24:27

Re: LP 1/8 finala: Real vs. Man Utd, 13.2.2013 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 13. februar 2013, 14:40:51

Dobrodošel na forumu :)

Glede Jonesa sem tudi jaz že skoraj prepričan, da mu mesto v tokratni postavi ne uide. Do sedaj je lepo omejil nasprotnikove nosilce, ki so nam v preteklosti delali probleme - Fellainija, Balea.. Prav dosti alternativ, ki bi omejile Özila in Ronalda pri njihovem gibanju med linijami, pravzaprav ni. Ostane le še vprašanje, kako preprečiti izolacijo Carricka, ki se pod presingom (Khedira!) do sedaj ni najbolje izkazal.

Ena opcija je, da igramo na kontre in Realu prepustimo žogo, na krila postavimo Valencio in Welbecka, ki sta zmožna oddelat svoje naloge v obrambi in obenem odletet v napad, ko je to potrebno. Tako zgoščeno smo že igrali proti Čelziju in Šitiju. S tem bi omejili njihove protinapade, bi pa marsikaj riskirali, če bi nam oni zabili prvi gol (kar pri takšnem talentu, kot ga premorejo baletke, nikoli ni izključeno).

Druga varianta je, da se Rooney spusti res globoko in napade Alonsa, skozi katerega gre cca 90% Realovih žog. To bi nam morda omogočilo, da jim konkuriramo na sredini in da odrežemo njihovo ofenzivo spredaj.

Tretja (najmanj verjetna) možnost pa je, da iz igre gladko spustimo bodisi Rooneya ali RVPja in postavimo 3 v sredino - Carricka, Cleverleyja, Jonesa; s čimer bi jih verjetno pohabili na vezi, bi pa zato ostali brez pravih opcij v napadu.

Kakorkoli že, Real je boljše (ali vsaj bolj talentirano) moštvo, o tem ni dvoma. Ima pa United več manevrskega prostora in lahko premeša svojo postavitev, kakor mu ustreza. Mimogrede, na tejle strani so odlično zastavili stvari, res vredno branja:http://www.thebusbybabe.com/2013/2/12/3978436/real-madrid-vs-manchester-united-tactical-preview-champions-league
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4019
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: LP 1/8 finala: Real vs. Man Utd, 13.2.2013 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 13. februar 2013, 15:03:38

Alonso v ponedeljek zaradi poškodbe sploh ni treniral, v torek je treniral po posebnem programu pa še tega treninga ni uspel oddelati do konca, izpustil je tudi zadnjo tekmo Reala in reprezentance. Pravijo sicer, da bo igral, ampak 100% pripravljen sigurno ne bo in to zna biti velik handicap za Real, ker on je motor njihove igre. Nekdo se bo moral bolj ostro spustiti v dvoboj z njim in ga poskušati odrezati od igre in potem bo vsaj malo lajžje.
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: LP 1/8 finala: Real vs. Man Utd, 13.2.2013 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Scum4ever dne 13. februar 2013, 15:09:46

Dober člank Ra100.
Karkol bo dons, ne pozabt, da mamo se povratno doma, kjer se lahko zgodi se marsikaj. Se slabih 6 ur :D
Uporabniški avatar
Scum4ever
Ni glasbenik, bobnar je!
 
Prispevkov: 1463
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:32:46
Kraj: Lj

Re: LP 1/8 finala: Real vs. Man Utd, 13.2.2013 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 13. februar 2013, 17:38:45

Jones bo igral in pokrival Ronalda. Posledično bo imel Rafko malo bolj proste noge in bo velik jeziček na tehtnici pri kontra napadih. Glede na zadnje predstave čisto možno tudi, da se bo Rafko zavlekel na vezo in Jones na desno ob Ronalda.
Sam ne bi raskiral s Kagawo in mi je prov žal da se je matral Giggsa na zadnji tekmi, ker mislim da je slednji trenutno najboljša opcija za na levga wingerja. Poskušamo pa lahko celo s Cleverleyem poleg Carricka in Jonesa na vezi, na levem pa Rooney in na desnem wingerju Nani.
DDG
Rafko-Vida-Evans-Evra
Jones-Carrick-Cleverley
Nani-------------Wazza
---------RVP----------
V fazi napada se hitro igra razvije na 442 z Nanijem na levem in Rafkom na desnem wingerskem položaju.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9761
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: LP 1/8 finala: Real vs. Man Utd, 13.2.2013 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 13. februar 2013, 17:42:17

Tole z Rafelom na vezi smo probali že proti West Hamu v pokalu pa se ni odneslo. On mora igrati na beku in pika, ker je tam za dva razreda boljši igralec kot je v vezi.
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Naslednji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2012/13

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost