FA Cup 3.krog, Manchester United:Swansea, 5.1.14 ob 17:30

Vse tekme Premier lige, FA in Ligaškega pokala

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: FA Cup 3.krog, Manchester United:Swansea, 5.1.14 ob 17:3

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 5. januar 2014, 20:04:03

Bruham kakšne navijače imamo. Nikoli si nisem mislil, da imamo takšne retardirance(Matija vem da se zajebava), ampak kaj berem po FB, Twitterju in po drugih forumih. Nimam besed dejansko, da je to lahko sploh mogoče.

David Moyes pa se mi smili. Vsega je on kriv in on je tisti ki je vse zajebal. Najbolje da se ga odpusti ja, pa gremo Chelsea varianto, nov trener na pol leta in vsakič 10 novih igralcev..
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: FA Cup 3.krog, Manchester United:Swansea, 5.1.14 ob 17:3

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 5. januar 2014, 20:09:03

Anderson#8 je napisal:Bruham kakšne navijače imamo. Nikoli si nisem mislil, da imamo takšne retardirance(Matija vem da se zajebava), ampak kaj berem po FB, Twitterju in po drugih forumih. Nimam besed dejansko, da je to lahko sploh mogoče.


Ja kaj si pa mislil, da ima United briljantne "navijače." Popolnoma enake kot Chelsea, City, Liverpool. Ko ti gre vse dobro, jasno ne moreš prebrati nič kaj slabega. Še ko je bil SAF in ko smo igrali slabo, nismo pripeljali največjih zvezdnikov, izgubili kakšno tekmo, je kar mrgolelo pameti vsepovsod.

Get used to it. :mrgreen: Prihaja razburljiva era in tega bo vse več :)
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: FA Cup 3.krog, Manchester United:Swansea, 5.1.14 ob 17:3

OdgovorNapisal/-a infinity dne 5. januar 2014, 20:10:12

Matija je napisal:
infinity je napisal:Hahahaha :D

Kak super talent je Buttner. Kresne žogo čist na pamet. Pravi čudež da je 2x uspel spraviti žogo v kazenski prostor.

Enkrat jo je res poslal na tribuno. Ampak toliko akcij z ene strani kot danes nisem pri Unitedu videl že dolgo časa. Pa je bil sam na levi, Kagawe ni bilo. Je LB, ampak uporabnih predložkov je dal pa več kot Valencia v celi sezoni.

infinity je napisal:Še koga čudi zakaj ne igra Fabio? :D

A zdaj se bomo pa na njega spravljal? Tip je dobil priložnost prvič po ulala časa, in valda se je želel izkazat, ker ve da bo moral čakat do aprila da bo naslednjič brcnil žogo. Valda je živčen in željan dokazovanja če pa nič ne igra. Tako kot Zaha. Je dobil enkrat 20 minut ko je United izgubljal in na koncu je bil "krivec" ker sam ni prinesel preobrata. Dajmo imet neke normalne standarde. Jaz Fabiu niti malo ne zamerim.

Ne samo enkrat. Nabijal je žogo čist na blef, kam pade pade. Ampak na njegovo in našo srečo je padla dva krat, od tega je enkrat Hernandez uspel zaključiti. Ampak overall še vseeno ni nek nogometni biser, pa čeprav je bil še toliko boljši kot Evra pred dnevi.

So pa tile njegovi številni predložki dober pokazatelj koliko šans bi lahko imeli z dobrim LB, ki bi tolkel pred gol uporabne predložke (khm, Baines?).

Ah dej no, Fabio je ogromen krivec. Brez njega ne bi šel Fletch na RB, kjer bi ga še Berbatov lahko prešprintal mimogrede. Mater, da bi kak nasprotnik šel tako nespametno v kakšnega našega igralca, potem bi pa bil jok in stok.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: FA Cup 3.krog, Manchester United:Swansea, 5.1.14 ob 17:3

OdgovorNapisal/-a Matija dne 5. januar 2014, 20:10:33

Giggsy je napisal:
Giggsy je napisal:Heh, se je vsaj videlo koliko razvajenih navijačev je na OT.... po 2 golu je bil štadion v hipu 3/4 prazen.... sramota!!!!

Resno? Če se jim ne da igrat, ljudje pa plačujejo 50e za karto. A nimajo pravice izkazat nezadovoljstva? A naj ploskajo ekipi, ki se ji ne da igrat? Igralci in trenerski štab se lahko dela norca, navijači naj jih pa podpirajo.. Ne želim niti pomisliti da bi dal 300e za ogled tekme, potem pa vidim tole sranje.


Čakaj malo, a se podpira ekipo v dobrem in slabem, ali samo ko dvigujejo pokale? Ne vem no, sam še nisem prenehal gledati tekme na TV-ju, pa so lahko zgubljali še pa še, kaj šele da bi zapustil štadion pred koncem tekme. Res je da imajo dark serijo trenutno, samo pravi navijači so ostali in navijali do konca, kot se spodobi. Se mi zdi, da so odšle samo razvajene pičke in takšni, ki so iste miselnosti kot ti. Da pa si ekipa ne zasluži navijanja do konca, čeprav niso vsi igrali slabo....

A zato da se lahko štejem med "prave" navijače bom pa moral ploskat in navijat do konca, če pa vidim da se tistim na igrišču jebe? Ja, se zgodi ena tekma ko ti ne gre, morda dve, ne pa ena ali dve na sezono ko se ti dejansko ljubi malce igrat. In potem pričakovat podporo?

@Anderson: kaj se zajebavam? Na spoka model če ne zna. Tole ni za gledat kako se vsi delajo norca iz Uniteda. A naj se klanjam Moyesu, ker je trenutno kar na 7. mestu? On je odgovoren za igro, on je odgovoren zakaj so in niso igralci v formi...
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: FA Cup 3.krog, Manchester United:Swansea, 5.1.14 ob 17:3

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 5. januar 2014, 20:12:54

Matic nihce ne pljuva po klubu. Skrbi jih vodenje Alexovega izbranca, ker bomo zagotovo ostali to sezono brez lovorike, zelo mogoce brez LP in posledicno brez Rooneya, mogoce tudi Robina ...
Pricakujem konkretno cistko v slacilnici poleti. Upam da tudi malo med strokovnim in zdravniskim kadrom. Moyes naj naredi red vsepovsod.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: FA Cup 3.krog, Manchester United:Swansea, 5.1.14 ob 17:3

OdgovorNapisal/-a Matija dne 5. januar 2014, 20:20:56

Ne pravim da je Buttner najboljši LB, samo so ostali, v mojem primeru Valencia, tako gnili da ne bi smeli videt niti klopi, kaj šele da igra vsako tekmo. Medtem pa Zaha greje klop in tribuno zaradi takega nesposobneža...

Itak da vedno krivdo nosi tudi izključen igralec, ampak jaz ga popolnoma razumem da je bil živčen in napaljen 100 na uro. Sicer je bila pa na voljo še ena menjava, Carrick noter in na CB, Smalling nazaj na RB. Morda bi lahko Moyes razmislil tudi v tej smeri ane?

Sicer pa ja, dobro da je United izgubil. Dodatne tekme bi samo otežile delo v PL.

Težko bo Moyes naredil red, če ga ne bo poslušali 15 igralcev. Če te ne poslušajo 3 je že zelo težko, če pa več je pa lažje da gre "eden" in ne pol ekipe.

@Matic: če je Unietd vedno tako zelo izjmen itd.. zakaj pa pusti nasprotnikom da pridejo v zadnjih 10 minut z remijem ali pa golom zaostanka. Zakaj pa ne bi to svojo silno premoč raje vnovčili že prej in tekmo odločili do 80. minute? Ker gol iz kota (penal, prosti strel..) na koncu tekme lahko prejme vsak, tudi "stara" Barcelona, samo s to razliko da United pri 1-1, 1-0, Barca pa na 4 gole podlage.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: FA Cup 3.krog, Manchester United:Swansea, 5.1.14 ob 17:3

OdgovorNapisal/-a Scum4ever dne 5. januar 2014, 20:22:14

Je pa zdej dokaj jasno, zakaj januarja ne bo nobenih okrepitev. Zakaj bi Glazerji dal denar nekomu, ki bo v klubu le še par mescev :mrgreen: :P
Uporabniški avatar
Scum4ever
Ni glasbenik, bobnar je!
 
Prispevkov: 1463
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:32:46
Kraj: Lj

Re: FA Cup 3.krog, Manchester United:Swansea, 5.1.14 ob 17:3

OdgovorNapisal/-a zimi dne 5. januar 2014, 20:28:14

Scum4ever je napisal:Je pa zdej dokaj jasno, zakaj januarja ne bo nobenih okrepitev. Zakaj bi Glazerji dal denar nekomu, ki bo v klubu le še par mescev :mrgreen: :P


:mrgreen:
Vsaj nekaj me je nasmejal v tej temi :)


Nekateri rabte res prespat stvari. Se spomnim začetka sezone, ko ste Younga prodajali v 5. ligo, prejšnjo tekmo ste pa obupno prosili, da menja Valencio. :)

Kot je Nejc rekel, po parih letih (desetletju) je prišel čas, ko nismo avtomatsko 1. ali 2. v ligi. Treba se bo navadit na kritike, posmehovanje z vseh strani - nasprotnikov in naših navijačev. Saj niti na forumu nismo enotni glede ničesar (igre, nakupov)..

PS: Jaz kot navijač bi ostal do konca tekme. Potem pa bi (če sem iskren) žvižgal :lol:
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: FA Cup 3.krog, Manchester United:Swansea, 5.1.14 ob 17:3

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 5. januar 2014, 20:29:26

Matija samo dejansko bi bilo potrebno tudi z drugim trenerjem, zamenjat dobrsn del ekipe. Zato bi jaz vztrajal z Moyesom in mu ponudil moznost da si ekipo postavi po svojih zeljah. Ceprav me skrbi da je te moznosti ze imel, pa meni da ne ekipa dovolj mocna :)
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: FA Cup 3.krog, Manchester United:Swansea, 5.1.14 ob 17:3

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 5. januar 2014, 20:30:41

Btw a gremo spomladi kj gor? Bodo karte verjetno na pol zastonj :)
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: FA Cup 3.krog, Manchester United:Swansea, 5.1.14 ob 17:3

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 5. januar 2014, 20:33:27

Koga briga CL spot?!

At 30th Sept 2013 @ManUtd had cash of £83.6m in the bank and will generate another £80m this season even if finishing outside CL places


:D
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: FA Cup 3.krog, Manchester United:Swansea, 5.1.14 ob 17:3

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 5. januar 2014, 20:38:15

Samo a ni zanimo. Ko je bil Fergie, je bilo z ekipo več ali manj vse ok, samo enega vezista smo si želeli in vsake toliko menjavo za Evraja, ker ga je preveč sral. Zdej je za zamenjat pol ekipe. :mrgreen:
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: FA Cup 3.krog, Manchester United:Swansea, 5.1.14 ob 17:3

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 5. januar 2014, 20:39:35

Mislim, da je bila zlo zgovorna kontra okrog 85. minute, ko je Januzaj potegnu po desni strani, nato pa ni mel nikomur za podat razen Hernandezu, ki se je potem zapletel. Ali se ni nobenemu dalo, ali pa so bili res iztrošeni. Žalost.

Rezultatsko je za nami res sila slabo obdobje, kar seveda še veča pritisk na Moyes-a. Še hujše pa bo, če ne bo nikogar pripeljal v zimskem prestopnem roku. Poškodbe seveda ne pomagajo. Zgradit ekipo po svoji želji? To pomeni -+5 igralcev, ne pa le "uber talentiran, preizkušen, internacionalno znan in vsega možnega sposobni igralec, ki ga postaviš na sredino igrišča, vendar ne nujno na sredino" ali 2.

Kar se tiče United krize in odpada večjega števila navijačev: Pričakovano, samo poglejte kolk L'pool navijačev se je zadnje čase zbudilo.
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: FA Cup 3.krog, Manchester United:Swansea, 5.1.14 ob 17:3

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 5. januar 2014, 20:45:36

Anderson#8 je napisal:Koga briga CL spot?!

At 30th Sept 2013 @ManUtd had cash of £83.6m in the bank and will generate another £80m this season even if finishing outside CL places


:D


Te so dobre ja. Najbrž je treba imet tolk denarja na banki, da lahko klub sploh funkcionira (beri za plače) :lol:

Resno, nehajte verjet tem zgodbam, da je toliko denarja na razpolago ZA NAKUPE. Pred Glazerji se je Fergie večkrat poslužil nakupa velikega zvezdnika za 30 mio +. Kasneje pa bore malo, bolj izjemamo. Tako da tega denarja za nakupe sigurno ni. Itak smo pa ugotovili v temi Prestopni rok, da sploh ni vezista, ki bi rešil naše probleme. Vsaj na razpolago ne :lol:
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: FA Cup 3.krog, Manchester United:Swansea, 5.1.14 ob 17:3

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 5. januar 2014, 20:45:48

Letošnje poletje bo pomoje najbolj pestro odkar spremljam United.. ne pozabit, da je še WC na sporedu, kar pomeni še dodatno zasoljene cene igralcev, nove zvezde, nove probleme s podpisi pred začetkom sezone itd. :D

Gledal sem zadnjih 25 min tekme in videl eno žalost. Res, tole ni za nikamor, nobene želje, borbenosti (ok Fabio se je potrudil s štartom)... tako naprej ne bo šlo, nekaj se bo moralo spremeniti. Naj Moyes udari po mizi ali pa spoka.
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: FA Cup 3.krog, Manchester United:Swansea, 5.1.14 ob 17:3

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 5. januar 2014, 21:09:51

V teh dneh sem hotel odpreti temo z naslovom Četrto mesto ali FA cup?, pa sem dobil nož v hrbet. Izpad iz pokala me je vrgel iz tira bolj kot vsak letošnji poraz na Old Traffordu, ker sem si v tej sezoni zelo želel pokalne lovorike, sploh po odvijanju trenutnih dogodkov, ko izgubljamo bitko za naslov in se bomo morali pošteno potruditi za mesta, ki vodijo v CL. Če bi si pred tekmo odgovoril na svoje zgornje vprašanje, bi gladko izbral lovoriko FA pokala, ker me ta CL v tem trenutku v bistvu ne gane preveč (o razlogih kdaj drugič).

Prvi polčas je bil dober, drugi pa slab. Igralci brez nikakršnega naboja in navdiha. To ni bil pravi United. O posameznikih ne bi, ker so vsi razočarali. In Moyes z njimi. Na koncu vendarle trener odgovarja za nastale zadeve. Seveda sem proti njegovemu odstopu, ker ta pač ne bi imel takojšnega učinka, a takšne predstave in rezultati se tudi ne morejo nadaljevati v nedogled. Ta izpad iz pokala bom res težko požrl.

Fabio je še eden v nizu neumnih pretemperamentnih Brazilcev. Seveda ga ne krivim kot glavnega krivca za poraz, a dejstvo je, da brez izključitve verjetno ne bi izgubili. Takoj ko je prišel na teren se je videlo, da ima pregreto glavo in da ni pri stvari. Štart je bil kretenski in svinjski.

Odkar je Jones poškodovan, je naša igra pol slabša.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: FA Cup 3.krog, Manchester United:Swansea, 5.1.14 ob 17:3

OdgovorNapisal/-a SAF_boy dne 6. januar 2014, 8:56:08

Danes ne bom šimfal igralcev, ampak a se spomni kdo od vas kdaj smo si mi nazadnje priigrali 5+ priložnosti za gol? Mislim, da ne gre za to da je Valencia, Cleverley, Evra, Hernandez, itd. slab, ampak je letos problem v celotnem kolektivu(United zaenkrat ni ekipa, ampak posamezniki). Moyes bo taktično pri branjenju moral narediti velik korak naprej, ker če ne pritiskamo na zadnjo linijo nasprotnika z več kot 2 igralcema je brezveze, da sploh pritiskamo, nima smisla da se napadalci trošijo v prazen nič. Po igri nikakor ne sodimo v top6 ekip v PL. Bo pa od zdaj še težje, ker je United že tolikokrat letos izgubil doma, da bodo imeli vsi klubi ogromno motivacijo, da nas premagajo, ker smo "premagljivi".

http://www.youtube.com/watch?v=-QAYdx1TIy0

Sumljiva reakcija sodnika Deana :?
Uporabniški avatar
SAF_boy
Malcom Glazer's slave
 
Prispevkov: 80
Pridružen: 30. avgust 2007, 13:28:44

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2013/14

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost

cron