COC, polfinale. Manchester United:Sunderland, 22.1.14, 20:45

Vse tekme Premier lige, FA in Ligaškega pokala

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: COC, polfinale. Manchester United:Sunderland, 22.1.14, 2

OdgovorNapisal/-a zani dne 22. januar 2014, 23:49:15

Motivacija pred penali Moyes? Naj spakira čimprej...
Uporabniški avatar
zani
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 856
Pridružen: 20. januar 2012, 1:57:45

Re: COC, polfinale. Manchester United:Sunderland, 22.1.14, 2

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 22. januar 2014, 23:50:02

Tako slabih penalov v življenju še nisem videl. Ekipa je popolnoma brez samozavesti in to se je lepo odražalo tudi pri penalih. Da en profi fuzbaler pošlje žogo tri metre čez gol oz. potleh po sredini vrat je meni totalno nerazumljivo. Ali streljaš tako kot je streljal Fletch ali pa s polno močjo in kamor gre pač gre. Samo ne nek pljunec proti golu... :roll:
Kaj drugega je pa težko napisati, ker niti ne vem več ali mi je vse skupaj žalostno ali smešno ali kaj drugega... :roll:

UNITED!
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: COC, polfinale. Manchester United:Sunderland, 22.1.14, 2

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 22. januar 2014, 23:52:00

dandzo je napisal:ali pa s polno močjo in kamor gre pač gre.



Sej tko sta ustrelila Welbeck in Jones, samo se ni izšlo. Angleži pri penalih 8-)
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: COC, polfinale. Manchester United:Sunderland, 22.1.14, 2

OdgovorNapisal/-a Chicharito dne 22. januar 2014, 23:52:16

Ja sej, koga pa mamo mi za izvajat penale sploh lol. Zdej bomo mel vsaj 3, če bojo kokr tok zdravi čez leto, ampak penalov letos pomojem več ne bo, pol bojo pa še ti k jih znajo strelat vsi spokal haha :D

Zaj**** je malo Moyes z menjavami, težko se je pričakovalo penale ampak obstajala je možnost da do tega pride in on vrže ven Carricka, ter notri pošlje Jonesa in Evraja. Na klopi tako ostanejo Giggs, Young, za katera sem prepričan da mata naštelano nogo mnogo bolš kot Jones in Welbeck. Katastrofalno izvajanje res, česa takega še nisem videl. Pa ko človek misli da hujše ne more it kokr je že, pa nas pobje znova in znova presenetjo.

ČE pride do penalov v LP, mamo koga že? Wazza, RVP, Carrick,.. ostala dva sta pa ugibanje, težka bo tale težka. Dejansko je pomojem naša najboljša možnost v LP bunkerica pa upat na penale :D
Chicharito
Ginger Prince
 
Prispevkov: 478
Pridružen: 4. december 2010, 14:12:21

Re: COC, polfinale. Manchester United:Sunderland, 22.1.14, 2

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 22. januar 2014, 23:55:32

Fluid je napisal:
dandzo je napisal:ali pa s polno močjo in kamor gre pač gre.



Sej tko sta ustrelila Welbeck in Jones, samo se ni izšlo. Angleži pri penalih 8-)

Sam ponavadi jo nažgeš po sredini pa upaš da se bo golman nekam vrgu. Ta dva sta hotela spucat pajčevino iz gola. :lol:
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: COC, polfinale. Manchester United:Sunderland, 22.1.14, 2

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 22. januar 2014, 23:56:52

Carrick in Buttner sta se poškodovala in sta bila zato menjana s primernima zamenjavama. Krivit Moyesa, da ni mislil na penale in temu podredil menjav, je pa res neumno. De Gea bi normalno oddelal svoje in bi šli naprej...
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: COC, polfinale. Manchester United:Sunderland, 22.1.14, 2

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 22. januar 2014, 23:59:50

Grilzi smo do konca in na koncu nam je vendarle uspelo podariti zmago Sunderlandu. United way, the hard way.

Najprej nas je zjebal sodnik, ko nam je narobe dosodil kot, iz katerega smo zadeli.

Potem se je Sunderland odlično držal in dopuščal ogromno prostora, a ga United zelo pametno ni izkoristil. Žal nas je zjebalo dejstvo, da Sunderland skoraj dve uri ni ustrelil proti vratom, zato nismo imeli možnosti, da bi jim podarili kakšen gol.

De Gejeva reakcija je prišla kot naročena; skrajni čas je bil, da se tudi on pridruži ostali ekipi v prizadevanju, da spravimo v finale nasprotnika. A potem se je zgodila nesreča, Januzaj še vedno ni hotel sodelovati in je nabil žogo na Hernandezovo nogo. Mehičan se je skušal umakniti in jo preusmeriti čez gol, a mu ni uspelo.

Smo pa lahko izredno ponosni na enajstmetrovke. To je pač loterija in De Gea ne more vedeti, kam točno bo kdo ustrelil, da bi se lahko vrgel v drugo smer. Zato je pritisk padel na naše izvajalce, ki so opravili vrhunsko delo.

Na koncu si čestitke zasluži tudi Moyes, ki je v vsega nekaj mesecih zmagovito ekipo zreduciral na kup zgubljenih papkov, zrelih za padec na dno lestvice. Zdaj se je treba osredotočiti na ligo. Če bomo tam opravili dobro delo in padli v drugo polovico lestvice, potem bo poraz proti Olympiakosu prišel kar sam od sebe.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: COC, polfinale. Manchester United:Sunderland, 22.1.14, 2

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 23. januar 2014, 0:01:25

Bolj kot menjave se je meni zdelo, da so dejansko pozabili, da tle gol v gosteh ne velja. Ker Evra je pred koncem tekme parkrat zavlačelval z izvajanjem avta pa še z roko je kazal vsem naj upočasnijo in pridobivajo sekunde. Pa tudi tako nazaj smo se povlekli kot da je prišel Bayern na OT in prav obupano branili ta gol prednosti, ki pa ga v resnici ni bilo. Zdej ne vem ali sem edini, ki je to opazil ali je še kdo takega mnenja?
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: COC, polfinale. Manchester United:Sunderland, 22.1.14, 2

OdgovorNapisal/-a Chicharito dne 23. januar 2014, 0:02:27

Cleverley namesto Jones-a noter bi bilo čisto OK. Nobene povezave v igri ni bilo več ko je Jones prišel, mogoče bi bilo s Tomom kaj boljše. Sicer se pa strinjam, primarna krivda na De Gei, ni tle zdej da se je odkupil s penali pol, opravit bi mogu kakor je blo treba pa bi blo. Se zgodi, kaj češ. Sreča letos ni niti pribliiiiižno na naši strani, pamet pa tudi ne.

Glede gola v gosteh pa, če bi ostalo pri 1-0 tudi po podaljških, bi šli mi naprej, če jaz prav vem..

EDIT: Kake pa ta Ra100 poka, hahahaha. Made my night, hvala, da grem lahko nasmejan spat :D
Zadnjič spremenil Chicharito, dne 23. januar 2014, 0:04:01, skupaj popravljeno 1 krat.
Chicharito
Ginger Prince
 
Prispevkov: 478
Pridružen: 4. december 2010, 14:12:21

Re: COC, polfinale. Manchester United:Sunderland, 22.1.14, 2

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 23. januar 2014, 0:03:48

Aja, pozabil sem povedat, da mislim na končnico rednega dela tekme. ;)
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: COC, polfinale. Manchester United:Sunderland, 22.1.14, 2

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 23. januar 2014, 0:05:54

Ja, Cleverley bi danes rešil tekmo...
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: COC, polfinale. Manchester United:Sunderland, 22.1.14, 2

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 23. januar 2014, 0:07:02

A vi ste na jebenih drogah tule? Torej David Moyes je kriv, ker KRAMP DANNY WELBECK(ki ze tako ne zna nogometa in brcnit v 7 meterski gol) in PHIL JONES falit cel gol za 3947490 metrov? Moyes je kriv za blunder De Gee, ki se je zgodil po 2 letih?

Bolano res. Pac je taksna sezona, ko se vse sranje zlije skupaj. Dajte si žile porezat pizda. Kdo bi pa sploh streljal a ste videli Chicharita, stat ni mogel vec.

Pa tisti carji, ki govorijo kaj nam je delal Sunderland. En jeben strel na gol so imeli in ga dali po horrorju De Gee, jaka muda res. In naj me nekdo spomni kdaj smo mi igrali drugace na izpadanje kot danes? Das gol in se branis ter cakas kontre. Falili smo polno sans(Chicho, Januzaj soler, vratnica, stor Welbeck iz 3 metrov) itd..

Sicer pa viva la vida, prihaja Juan Mata. A ni to tisto kar si.vsi zelite? Big money za igralca, ki zna kreirat in podat v prostor. Aja ne je ze flop, ker je zaradi tega ker je preverjen v EPL in ni v formi..
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: COC, polfinale. Manchester United:Sunderland, 22.1.14, 2

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 23. januar 2014, 0:11:15

Če je kdo na drogah si to ti, resno. Prav čakal sem spet tvoje racionaliziranje nastale situacije. Če nisi doumel, bi morali tekmo zaključiti že v rednem delu, kjer Sunderland ni imel za burek. Namesto tega smo se v drugem polčasu raje potegnili nazaj in branili vodstvo, ki nam je prineslo jebene podaljške, Sunderland pa nas je pritiskal, kot da na Old Traffordu gostuje Barcelona. V podaljških (do katerih sploh ne bi smelo priti) pa smo nadaljevali enako strahopetno in valda, da se jim je na koncu posral tisti en gol.

Aja pa še to. Mi smo pa prvi gol zadeli iz neke hudo uigrane akcije? Prav tako se nam je usral ta gol iz kota, ampak če bi ga dal Sunderland bi bli pa spet hudo lucky ne?
Zadnjič spremenil Robierto, dne 23. januar 2014, 0:16:38, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: COC, polfinale. Manchester United:Sunderland, 22.1.14, 2

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 23. januar 2014, 0:14:20

Anderson#8 je napisal: In naj me nekdo spomni kdaj smo mi igrali drugace na izpadanje kot danes?


Tista dolga leta pod Fergijem, ko smo osvajali Mickey mouse pokal z rezervisti?
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: COC, polfinale. Manchester United:Sunderland, 22.1.14, 2

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 23. januar 2014, 0:16:50

Ja, braniš in igraš na kontre lahko proti Bayernu oziroma Barceloni. Ne pa proti 19. ekipi Premier league. Ne vem jaz se recimo spomnim kako smo Milan razštelali na OT enih 5-1, pa Romo 7-1. Pa ni bilo treba se dat nazaj in čakat na kontre. Prvih dvakrat je bil tale unlucky smešen, zdaj pa že resno dvomim če tvoja TV dela v redu.
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: COC, polfinale. Manchester United:Sunderland, 22.1.14, 2

OdgovorNapisal/-a Matija dne 23. januar 2014, 0:22:01

Itak, daš gol, potem se pa kot tretjeligaš proti velikanu Sunderlandu zapreš in čakaš, da ne dobiš gola uro in pol.

Krivec je itak Welbeck, Hernandez pa sploh ne, ker je zgrešil 1 na 1 z golmanom in poslal žogo pet metrov mimo gola. Pa nima veze kdo je zgrešil, da je De Gea naredil napako, da je Januzaj zasoliral, proti fuckin Sunderlandu se United ne sme branit kot nek usran klub.

To pa še nisem slišal, da namesto da razbiješ nasprotnika rečeš, da je away gol pravilo dovolj in čakaš 90 minut do konca tekme. Potem pa jok, kakšna smola spet.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: COC, polfinale. Manchester United:Sunderland, 22.1.14, 2

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 23. januar 2014, 0:30:09

Kot sem ze rekel, upam da si Mata jutri nogo zlomi(fenomenalen igralec, debil tisti ki ima kaj cez njega rect), ker tako pa ze dolgo nisem bil razocaran, zdaj ko vidim kaksen folk navija za Man Utd. Sem mislil da smo nekaj posebnega, pa vidim da imajo Chelsea, Barca, Real, City super navijace proti nam. Vsaj vedo kako stvari stojijo, money rules...

In prav zelim si, da se nadaljujejo porazi in slabe predstave(pa pomanjkanje srece, poskodbo se tezko kdo dobi). Prav lepo bo, da se spuca plevel iz fanbaze..

Idite navijat za City, najboljso ekipo v zadnjih 90 letih. Puh kako igrajo, Yajc je bolan, pa oni Negredo BEAST. Pa se kupujejo boljse, celo ekipo iz Avstralije nabavl za 12M, mi pa nekega olupka, ki je preverjen v neki EPL za 37M.. Buuu fuj, smrdis Moyes.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: COC, polfinale. Manchester United:Sunderland, 22.1.14, 2

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 23. januar 2014, 0:34:42

In kaj ti čakaš, da bo folk pisal hvalnice po enournem branjenju svojega gola na Old Traffordu in po pošiljanju penalov na Stretford End??
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: COC, polfinale. Manchester United:Sunderland, 22.1.14, 2

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 23. januar 2014, 0:40:33

Haha, ne me j*bat. Prav nasmejal sem se ob tem postu Anderson#8 :D. Fak, ti pa res pišeš kr nekaj kar ti pade na pamet.. Čisto v svojem svetu..
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: COC, polfinale. Manchester United:Sunderland, 22.1.14, 2

OdgovorNapisal/-a zani dne 23. januar 2014, 0:58:33

Anderson#8 je napisal:Kot sem ze rekel, upam da si Mata jutri nogo zlomi(fenomenalen igralec, debil tisti ki ima kaj cez njega rect), ker tako pa ze dolgo nisem bil razocaran, zdaj ko vidim kaksen folk navija za Man Utd. Sem mislil da smo nekaj posebnega, pa vidim da imajo Chelsea, Barca, Real, City super navijace proti nam. Vsaj vedo kako stvari stojijo, money rules...

In prav zelim si, da se nadaljujejo porazi in slabe predstave(pa pomanjkanje srece, poskodbo se tezko kdo dobi). Prav lepo bo, da se spuca plevel iz fanbaze..

Idite navijat za City, najboljso ekipo v zadnjih 90 letih. Puh kako igrajo, Yajc je bolan, pa oni Negredo BEAST. Pa se kupujejo boljse, celo ekipo iz Avstralije nabavl za 12M, mi pa nekega olupka, ki je preverjen v neki EPL za 37M.. Buuu fuj, smrdis Moyes.


Ne Anderson, ampak zgleda, da bi ti moral začeti navijati za nek mid-table klub, kjer bi se zadovoljil s porazi proti ekipam iz spodnjega dela lestvice... Noben tukaj ni nek gloryhunter itd, ampak vsi želimo klubu samo najbolše.. Noben ne bo nehal navijati za klub, če letos smradimo in ne končamo med top 4... Ampak smo faking Manchester United in usak kurac ve, da dokler bo tukaj Moyes, rezultatov ne bo... Rabimo trenerja kateri bo znal motivirat igralce, tudi rotirat, ter če vidi da enem igralcu pač ne gre, ga posadi na klop in dati priložnost igralcem z željo.. Moyes me spominja na AVB-ja v Chelseaju.. Izgubljali so vse povprek, predvsem ker trener ni imel nobene avtoritete... Po zamenjavi so pa sicer z nikakršno, nepregledno igro (katero igramo tudi mi), osvojili LP... Menjava je nujna!
Uporabniški avatar
zani
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 856
Pridružen: 20. januar 2012, 1:57:45

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2013/14

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 2 gostov

cron