COC, polfinale. Manchester United:Sunderland, 22.1.14, 20:45

Vse tekme Premier lige, FA in Ligaškega pokala

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: COC, polfinale. Manchester United:Sunderland, 22.1.14, 2

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 23. januar 2014, 7:11:30

Pa kaj je to tako tezko priznat? Faktor srece nas je dejansko zapustil. Res da nima Matic vsega prav, ampak kar smo lani dobili skozi sivankino uho, nam letos gre vse narobe.
Imeli so fucking en strel na gol. Kot sem napisal se to ni bil strel. Ampak pride dan DDG.
Je pa res da bi morali tekmo koncat prej. In bi jo. Ce bi Januzaj igral ekipno, ce bi Cica izkoristil prlizonosti. Ce bi katastrofalni Tona prisel 1x mimo branilca. Pizda mimo vezistov mu se rata, potem pa mu vsak kekec nastavi mogo preden uspe podat ... Da sm jst Moyes, razpucem pol ekipe, ker kar nekaj si jih ne zasluzi vec nosit svetga dresa. Pa ce pride Sveti Jozef trenirat, ne bo ob takem naboru in sreci, spravil kaj vec skupaj ...
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: COC, polfinale. Manchester United:Sunderland, 22.1.14, 2

OdgovorNapisal/-a don G dne 23. januar 2014, 9:29:10

En fuckin Sunderland... pa napišete 8 strani ljubi moji:) NICE!

To bi pomenilo, da je nekaterim še mar, da se upirajo kvazi prispevkom tu gor.

Js nisem gledel prvega polčasa, me je pa vseeno presenetlo naslednje. Kje je spet ta Shinji? :) Z morebitnim prihodom Mate se moče reši njegova usoda... On in Adnan po krilih, Shinji v sredino, Antonio pa na klop! Je pa včeraj vse preveč blo očitno kako so eni totalno pod nivojem... Dost negativno sem bil presenečen, kako je Chicho nesposoben enkrat normalno ustrelit na gol, ko ima šanso 1 na 1. Laufa kot duracel zajček, a mu to ne pomaga... Ah ja, dolga sezona bo še tole.

#INMOYESWETRUST
Since Liverpool last won the league, David de Gea has been born, grown up, signed for Manchester United and won the league himself.

Baby, I'm like a Rubiks cube. The more you play with me the harder I get
Uporabniški avatar
don G
No.1 Dong Fangzhou fan
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: 15. avgust 2007, 13:48:17

Re: COC, polfinale. Manchester United:Sunderland, 22.1.14, 2

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 23. januar 2014, 9:32:41

GoUp je napisal:Ce bi katastrofalni Tona prisel 1x mimo branilca.


Pravzaprav mu je uspelo kar nekajkrat. Včeraj ni bil slab. :)
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: COC, polfinale. Manchester United:Sunderland, 22.1.14, 2

OdgovorNapisal/-a braul dne 23. januar 2014, 10:38:19

Še več gnojnice se zliva...Tekma kot vse druge, brez ideje, vse nekaj na silo, potem pa še tisto kar imamo ne gre. Kot ste že nekateri rekli, bi tekmo morali odločiti že prej, jasno, ampak nam tole ne gre letos od nog sploh. Vse se za nameček potem še obrne proti nam. Sej je blo podobno že na tekmah, ko smo doma potem spušnili. Sunderland je včeraj vseeno igral dopadljiv nogomet in na OT so bili kar pogumni in tu se vidi naša nemoč. Pustimo strele in 100% šanse, ampak tega enostavno ni nihče vajen, da se vsak z nami takole igra. V ekipi marsikaj ne štima in to vemo vsi, vse pa se samo še poglablja iz tekme v tekmo, iz poraza (izpada) v poraz. Nekaj bo potrebno narediti. Tudi sam načeloma nisem za (hitre) menjave trenerjev, ali če ne gre ne gre in kot je nekdo navedel, tudi mene to lepo spominja na primer AVB! Enostavno ni motivacije, za kar pa bi moral poskrbeti strokovni štab! Včeraj se je lepo videlo kako so pred 11m igralci mačk stopili skupaj v krog s trenerjem vred, naši pa so tavali vsak po svoje, namesto, da bi kdo opravil kakšen motivacijski govor ali karkoli...Potem pa še izvajanje 11m, kot bi se nekateri resno zezali in prvič brcnili žogo. Večino sem jih kar uganil, da bodo zgrešili, saj se takoj vidi nervoza in neodločenost. Sej razumem, če ti golman brani, ker te pač prebere, ne razumem pa, da udariš po žogi kot bi igral za U-8.

Škoda, ker jaz pa pred finalom ne bi bil takšen pesimist, saj bi to le bil mestni derbi, kjer nikoli ne veš kaj se zgodi. (enako je veljalo za Shitty pred prihodom arabcev) in jasno časa do marca bi bilo nekaj kot tudi za spremembe takšne in drugačne....ali kar je je, izpadli smo iz še enega tekmovanja. Ta sezona počasi, a zanesljivo tone v čimprejšnjo pozabo. Ne vem pa, kdo bo to ladjo vsaj malo dvignil, da bomo lahko gledali malo bolj spodobne predstave in bolj realno sanjali TOP4.
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: COC, polfinale. Manchester United:Sunderland, 22.1.14, 2

OdgovorNapisal/-a infinity dne 23. januar 2014, 10:48:21

Včeraj se je lepo videlo kako so pred 11m igralci mačk stopili skupaj v krog s trenerjem vred, naši pa so tavali vsak po svoje, namesto, da bi kdo opravil kakšen motivacijski govor ali karkoli

Zgolj kot zanimivost. Ferguson je pred leti rekel, da njegova ekipa med/pred tekmo ne potrebuje nekih "krogov" in posvetov, češ da njegovi igralci pridejo motivirani že na igrišče.

Sam ostajam na tistem bregu, kjer pravijo da se da Moyesu čas. Seveda razumem tiste, ki jim je že zdavnaj dopizdlo. Ampak kot prvo bi rad videl Moyesa z malo bolj polnim kadrom.

Motile so me včeraj slabe menjave. Morali bi strmeti k večji posesti, boljši kontroli tekme. Ne pa da se vrže Valencio in Jonesa not. Prvi se drži svoje avt linije kot pijanec plota. Slabi so bili pa vsi. Tekmo bi že zdavnaj prej zaključili, ampak kot da niso vedeli, da 1:0 ni dovolj.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9262
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: COC, polfinale. Manchester United:Sunderland, 22.1.14, 2

OdgovorNapisal/-a Best dne 23. januar 2014, 11:37:07

Sam ostajam na tistem bregu, kjer pravijo da se da Moyesu čas. Seveda razumem tiste, ki jim je že zdavnaj dopizdlo. Ampak kot prvo bi rad videl Moyesa z malo bolj polnim kadrom.


Razumem tvoje mnenje. Samo nekaj me zmoti pri vsem tem. Saj tudi v tej sezoni ni bilo vedno toliko poškodb da bi se izgovarjali na njih. Pa saj more vsaka ekipa igrati tudi takrat, ko jim kakšen igralec manjka. In prav tu smo se vedno primerjali z Arsenalom, da smo tu mi moćni ker lahko pokrijemo te poškodbe z klopjo. Ekipa je ista kot lani. Je res da smo na zadnjih tekmah z več poškodovanimi igralci ampak po drugi strani pa tudi ne moremo rečt da ni bilo letos tekem, kjer je bilo poškodn zanemarljivo malo, pa vseeno nismo bili nič boljši kot včeraj.
If Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro kept his mouth shut and stayed on his feet, he would have been No 3. As things stand, on this list he's No 50.
Uporabniški avatar
Best
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 874
Pridružen: 24. avgust 2007, 8:40:57

Re: COC, polfinale. Manchester United:Sunderland, 22.1.14, 2

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 23. januar 2014, 11:47:50

United je kanonfuter. To je evidentno.

Vsi prvokategirniki so zanič, vse je treba odprodati v Hull, MLS in Krylia Samara. Rezerve so še slabše, Welbeck bi moral loščiti čevlje pred štadionom, pa še za to je preveč lesen. V zadnjih seoznah je United imel prazne zdravniške kartoteke, letos se je pa na igralce vsulo sedem egiptovskih nadlog. Zelo verjetno so kakšni plemenski vrači zacoprali ves kader, ker bi z malo več sreče United bil na prvem mestu s +10 pikami. Nasprotnikovi vratarji so na dopingu.

Moyes stvari vodi rutinsko.

HE NEED MORE TAJM!
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2306
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: COC, polfinale. Manchester United:Sunderland, 22.1.14, 2

OdgovorNapisal/-a infinity dne 23. januar 2014, 12:14:26

Best je napisal:
Sam ostajam na tistem bregu, kjer pravijo da se da Moyesu čas. Seveda razumem tiste, ki jim je že zdavnaj dopizdlo. Ampak kot prvo bi rad videl Moyesa z malo bolj polnim kadrom.


Razumem tvoje mnenje. Samo nekaj me zmoti pri vsem tem. Saj tudi v tej sezoni ni bilo vedno toliko poškodb da bi se izgovarjali na njih. Pa saj more vsaka ekipa igrati tudi takrat, ko jim kakšen igralec manjka. In prav tu smo se vedno primerjali z Arsenalom, da smo tu mi moćni ker lahko pokrijemo te poškodbe z klopjo. Ekipa je ista kot lani. Je res da smo na zadnjih tekmah z več poškodovanimi igralci ampak po drugi strani pa tudi ne moremo rečt da ni bilo letos tekem, kjer je bilo poškodn zanemarljivo malo, pa vseeno nismo bili nič boljši kot včeraj.

Pred poškodbo Robina smo bili še zraven oziroma celo pred Cityem. Tako da ni bilo vse tako slabo od začetka. Tudi v decembru smo imeli lepo serijo dobrih rezultatov in smo imeli še nek realen priključek k vrhu. Januarja se je šele začelo sesuvati - Rooney, RVP out; Rafael, Jones, Carrick, Vidič, Evra se ali vračajo po poškodbi ali na novo poškodujejo; skratka vse prej kot rožnata situacija. Tako da puščam Moyesu rezerve glede tega.

Ampak kot pravim, razumem "drugo" stran logike. Ni igre, ni rezultatov. Vidno nekaj ne štima, ker kader je vseeno dovolj dober, da ne bi izgubljali tekem v seriji. Moti me taktika, včeraj so me zmotile menjave. Že Evertonovi navijači so pravili, da Moyes nima neke taktične žilice (sem prilepil link v Moyes temi pred časom). Nesposoben prilagajanja, kar naj bi tudi bil razlog da ni imel kakšnih away zmag proti top 4 ekipam v zadnjem desetletju. Po videnem letos to kar lepo drži. Glede taktike bi lahko imel na klopi kakšnega poštenega asistenta (kot jih je imel Ferguson), ki bi dobro svetoval. Ne več če je glih naveza Giggs - P.Neville dorasla temu.

Skratka, zavedam se da ne vse štima in da Moyes ni brez napak. Ampak ostajam optimističen in upam da se bo v kratkem vse obrnilo.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9262
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: COC, polfinale. Manchester United:Sunderland, 22.1.14, 2

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 23. januar 2014, 12:38:05

infinity je napisal:Pred poškodbo Robina smo bili še zraven oziroma celo pred Cityem. Tako da ni bilo vse tako slabo od začetka. Tudi v decembru smo imeli lepo serijo dobrih rezultatov in smo imeli še nek realen priključek k vrhu. Januarja se je šele začelo sesuvati - Rooney, RVP out; Rafael, Jones, Carrick, Vidič, Evra se ali vračajo po poškodbi ali na novo poškodujejo; skratka vse prej kot rožnata situacija. Tako da puščam Moyesu rezerve glede tega.


Januarja se je začelo sesuvati? Že konec novembra smo izviseli iz top4. Od tistega niza štirih tekem brez zmage se valjamo med šestim in osmim mestom.

Realen priključek z vrhom pa smo izgubili že septembra po tistem porazu z West Bromom in remiju s Southamptonom. Naj spomnim, da sta tako Rooney kot RvP igrala na tistih tekmah in da je bila igra do pičice enaka včerajšnji.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4019
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: COC, polfinale. Manchester United:Sunderland, 22.1.14, 2

OdgovorNapisal/-a zimi dne 23. januar 2014, 12:43:21

Se strinjan z zgornjim postom infinity-ja.

Resnica je nekje vmes. Res je, da Moyes nima celega kadra, da je ogromno igralcev poškodovanih, da nam je na tekmah, kjer smo igrali dobro, tudi sreča obrnila hrbet..
Ampak po drugi strani je tudi res, da so igralci čisto raztreseni, da bi tudi te poškodbe lahko izkoristili za odločitev, kje dejansko bo igral Kagawa (čeprav igra zelo pod nivojem), da se ne ve, kaj je taktika, podatek, da ima MU v PL enako število točk in gol razliko kot Everton lani?! (to drži?), ...

Skratka težke odločitve za vse v klubu..
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5780
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: COC, polfinale. Manchester United:Sunderland, 22.1.14, 2

OdgovorNapisal/-a infinity dne 23. januar 2014, 12:57:22

Odvisno od tega kako vzameš realen boj. Konec novembra smo bili piko za Cityem, piko za top 4 - z izjemo Arsenala se nam nihče ni odlepil.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9262
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: COC, polfinale. Manchester United:Sunderland, 22.1.14, 2

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 23. januar 2014, 13:45:50



Preroški film!
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5053
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: COC, polfinale. Manchester United:Sunderland, 22.1.14, 2

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 23. januar 2014, 13:52:58

Infinity, bom poenostavil; septembra smo zaostali za vrhom, novembra pa za prvimi štirimi. Ne enega ne drugega zaostanka nismo nadoknadili, ker v resnici skačemo iz krize v krizo. Tekom sezone se spreminjajo samo izgovori, ki si jih Moyesovi odvetniki na tem forumu sproti izmišljujejo. Enkrat je kriv razpored, potem poškodbe, potem gola sreča, pa sodniki, po novem je kriv celo Fergie, ker je zapustil gnila jajca.

Če odštejem tista dva forumska klovna, ki sta zelo zadovoljna z Moyesom, potem vsi ostali bazirajo razmišljanje na neki predpostavki, da so aktualni rezultati prehodna faza in da bomo sedaj v velikem slogu naredili en dober niz in se vrnili v boj za prva štiri mesta, kamor United nedvomno spada. Zaenkrat nisem videl ničesar, kar bi to nakazovalo. V šestih jebenih mesecih nisem videl nobenega napredka na igrišču, kvečjemu nazadovanje. V bistvu me ta vse bolj porazna igra skrbi veliko bolj od poraznih rezultatov.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4019
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: COC, polfinale. Manchester United:Sunderland, 22.1.14, 2

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 23. januar 2014, 15:29:14

Ta tekma je bila precej smešna, a še kako žalostna in sramotna. Zelo sem razočaran nad igralci, Moyesom, skratka vsemi.

Precej dejavnikov vpliva na trenutno stanje - poškodbe, odsotnost dveh najboljših posameznikov, smola, Moyes, slaba forma in ne vem še kaj, a to ne sme biti izgovor za izpad proti jebenemu Sunderlandu. Smo v stanju, ko nam ne uspeva nič, a tako grozne nogometne (?) igre nisem niti pričakoval, niti doživel že nekaj časa. 119 minut katastrofe, nato pa za nameček še neverjeten zaključek z napako De Gee, povratkom Chicharita in češnjico na torti - najslabšimi penali kar sem jih videl. Od desetih strelov, zgolj trije goli... Obup.

Po številnih razočaranjih sem mislil, da bodo igralci pojedli travo na Old Traffordu za finale proti Cityju.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5053
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: COC, polfinale. Manchester United:Sunderland, 22.1.14, 2

OdgovorNapisal/-a zimi dne 23. januar 2014, 17:10:40

King_Cantona_7 je napisal:Ta tekma je bila precej smešna, a še kako žalostna in sramotna. Zelo sem razočaran nad igralci, Moyesom, skratka vsemi.

Precej dejavnikov vpliva na trenutno stanje - poškodbe, odsotnost dveh najboljših posameznikov, smola, Moyes, slaba forma in ne vem še kaj, a to ne sme biti izgovor za izpad proti jebenemu Sunderlandu. Smo v stanju, ko nam ne uspeva nič, a tako grozne nogometne (?) igre nisem niti pričakoval, niti doživel že nekaj časa. 119 minut katastrofe, nato pa za nameček še neverjeten zaključek z napako De Gee, povratkom Chicharita in češnjico na torti - najslabšimi penali kar sem jih videl. Od desetih strelov, zgolj trije goli... Obup.

Po številnih razočaranjih sem mislil, da bodo igralci pojedli travo na Old Traffordu za finale proti Cityju.



Tako je. Kljub nekaterim težavam, ki jih tudi sam priznavam, sem bil prepričan, da se bodo borili za vsako žogo, hoteli pokazati navijačem nekaj, in nasploh odigrali bolje. Tako pa smo (kot že večkrat letos) videli sramotno predstavo, brez podaj, idej, posesti. Res ne vem kaj delajo na treningih.

Pa Ra100 ima kar prav. Ni toliko problem rezultat, kot igra. Če sem proti Chelsea-ju zaradi dobre igre na začetku vsaj malo racionaliziral poraz, potem je tukaj treba povedati, da to ni bilo za nikamor!
In pričakoval bi, da Moyes javno povzdigne glas.

Tudi Mata nam ob tej igri ne bo NIČ pomagal, ampak se izgubil v (pod)povprečju.

Ps: od 5-ih failov so bili 3 tekme doma, in to ne proti top top ekipam..
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5780
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: COC, polfinale. Manchester United:Sunderland, 22.1.14, 2

OdgovorNapisal/-a benko57 dne 23. januar 2014, 17:14:14

Po moje prva (glavna?) napaka menjava Kagawe...Potem soliranje Januzaja nekajkrat...
Chicharito poleg gola ni pokazal praktično ničesar...žoge slabo štopal, vse se je odbijalo od njega, tisto šanso ko mu je podal Januzaj bi moral zadeti...Prav čuden mi je s svojim tekom, k Inzaghi...k da ne bi znal laufat :lol:

Welbeck se mi je zdel dober, odkrival se je, podajal, borben(penal pa katastrofalno!)..Tudi Fletcher in Carrick kar zadovoljivo..
Potem pa spet napaka ko je poškodovanega Carricka zamenjal Jones. Potem smo kar padli. Tle bi moral namesto njega vstopiti Cleverley ali pa Giggs, s tem bi "skrili" žogo, se umirili...pametno odigrali, bila bi neka sigurnost. Valencia je kar prodiral, ampak ko pa pride do predložka pa zajebe kot vedno.

Skratka škoda...
Uporabniški avatar
benko57
Ginger Prince
 
Prispevkov: 498
Pridružen: 17. avgust 2007, 12:56:18

Re: COC, polfinale. Manchester United:Sunderland, 22.1.14, 2

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 23. januar 2014, 20:21:44

Ra100 je napisal:Če odštejem tista dva forumska klovna, ki sta zelo nezadovoljna z Moyesom, ....

goodpost Remmy in Ra100?
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: COC, polfinale. Manchester United:Sunderland, 22.1.14, 2

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 23. januar 2014, 21:08:46

Ne, tole štafetno palico že nekaj časa midva nosima od štarta do cilja.. ;)
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: COC, polfinale. Manchester United:Sunderland, 22.1.14, 2

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 23. januar 2014, 21:14:37

Malo bolje preberi citat :lol:
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: COC, polfinale. Manchester United:Sunderland, 22.1.14, 2

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 23. januar 2014, 21:16:59

Fuck you :lol:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2013/14

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost