EPL 24.krog, Stoke City:Manchester United, 1.2.2014 ob 16:00

Vse tekme Premier lige, FA in Ligaškega pokala

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: EPL 24.krog, Stoke City:Manchester United, 1.2.2014 ob 1

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 1. februar 2014, 19:24:19

Je pa še folk, ki vidi stvari tako kot so se zgodile..

Slika
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 24.krog, Stoke City:Manchester United, 1.2.2014 ob 1

OdgovorNapisal/-a benko57 dne 1. februar 2014, 19:24:25

Dejstvo je, in to se sedaj vidi iz Lune že, da tudi če kupimo še "5 Van persijev in Roonejev", smo na istem.
POTREBUJEMO IGRALCA NA SREDINI!

Ferguson je to še komaj kompenziral do lani (RVP lani prinesel naslov)...Ekipa je leto starejša, Ferguson bi lahko to predvideval in že on opravil kak odmeven nakup za sredino...

Da tako velik klub kot smo igramo z Jonesom, Cleverleyem ...na sredini je sramota. Pa ne mi zdaj spet z izgovori da nismo Real, Barca, Bayern, ki igra z "zvezdniki"..Enostavno se je era ko je Ferguson s svojimi izkušnjamo iztisnil kar se je dalo..Sedaj pa je potrebno iti v korak s časom, vsi nasprotniki se krepijo, enostavno bo potrebna manjša prevetritev, konkretna okrepitev.
Napaka je prodaja (posoja) Nanija. V ligi prvakov bi nam prav prišel, kot tudi v Premier ligi v nadaljevanju. (mata v ligi prvakov ne bo igral)..

Se pa tudi vidi da Moyes nima neke avtoritete. Med tekmo stoji kot kekec. Da sem jaz trener, nahrulim igralce med tekmo, narediš kak pritisk na sodnika,...skratka tako kot je Ferguson velikokrat naredil.

Jeba, je dilema....Po eni strani bi že Ferguson moral opraviti kak nakup pred leom ali dvema. Po drugi strani pa Moyes dokazuje da nima vajeti v rokah.
Nekaj tekem smo "nesrečno" izgubili. Da bi imeli kakih 8 točk več zdle, bi bilo zanimivo, vršili pritisk na vrh. Zdaj pa smo na psu :!:
Uporabniški avatar
benko57
Ginger Prince
 
Prispevkov: 498
Pridružen: 17. avgust 2007, 12:56:18

Re: EPL 24.krog, Stoke City:Manchester United, 1.2.2014 ob 1

OdgovorNapisal/-a zani dne 1. februar 2014, 19:24:32

Komaj čakam, da vidim Moyesa na klopi Nowicha, Fulhama, Crystal Palaca ali drugje... Glede na njegovo nekombinatoričnost in siljenje wingerjev bi pasal v Stoke kot ata na mamo... Preprosto nabijanje po zraku, brez razne taktične zamisli... Igral bi lahko pravi angleški nogomet.
Uporabniški avatar
zani
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 856
Pridružen: 20. januar 2012, 1:57:45

Re: EPL 24.krog, Stoke City:Manchester United, 1.2.2014 ob 1

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 1. februar 2014, 19:32:47

Napaka je prodaja (posoja) Nanija. V ligi prvakov bi nam prav prišel, kot tudi v Premier ligi v nadaljevanju. (mata v ligi prvakov ne bo igral)..


Nažalost nekaterih je Nani še vedno v klubu. Je pa poškodovan še en dodaten mesec, tako da CL ne bo videl, verjetno čez Olympiakos ne bomo prišli, ker itak Moyes ne zna igrati nogomet v Evropi..
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 24.krog, Stoke City:Manchester United, 1.2.2014 ob 1

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 1. februar 2014, 19:42:15

Anderson#8 je napisal:
Nič jaz plačujem zaupanje v Fergusona. Nisem golazen kot vi tukaj na forumu in bo pošiljal trenerja iz kluba po pol leta. Zakaj pa bi?

Ta današnja tekma pa je še največji dokaz, kakšno sezono imamo. Vse kar smo lani srečno obrnili in imeli zosa z zadetki v pravih trenutkih in 90 minuti, letos dobivamo po pički 3x nazaj. Dominiramo, prihajamo v lepe pozicije za podajo in kaj se zgodi? Charlie Adam zadene Carricka in se žoga odkotali v gol. Izgubimo Evansa in potem še Jonesa pošljejo v bolnico. Gremo v drugi polčas super, zabijemo lep gol in kaj se zgodi? Usrana akcija in prileti Adam in zadene neverjeten gol. Pol pa seveda, vamos odpri bunker z 11 igralci v Stoku, kjer je pihal veter in scal dež, ti pa igraš z Rooneyom na CM-ju in Welbeckom neki vmes postavljenim da drka svoj kurac..

Tako pač je, kriva je slaba igra in dejstvo da nismo zmagali. Vse drugo kar se je danes zgodilo, je popolnoma irelevantno za vas. Kot celotno letošnjo sezono. Moyes je kriv, ker igralci ne znajo izbrati in podati na pravo tarčo(Evra enih 5x, Rafael itd), Moyes je kriv ker se Adamu serje in Moyes je kriv, da je Begovič ubranil neverjeten prosti strel, ga odbil v štango in je potem 6-7 igralcev Stoka nekako rešilo, da ni bil gol. Aja pa še Moyes je kriv, ker sta se Evans in Jones poškodovala, da je moral Michael Carrick naš edini pravi CM na CB-ja..



Ti bom jaz, kot del golazni povedal nekaj.

Lepo da se sveto držiš tistega, kar je Fergie povedal ob odhodu iz kluba. Fino, potem tudi še naprej očitno podpiraš vse kar je kdaj naredil, od nakupov raznih Klebersonov, Đemb, do failov v ligi prvakov. Lej, Fergie je 20 let dihal s klubom in je vedel kako in kaj, vsakega je poznal v piko, samo ni pa in ni mogel poznati, kako se bo odzval Moyes na prihod v tako velik klub. Verjetno tudi ni vedel, da bo Moyes nabrcal ves strokovni štab in privlekel mojstre iz Evertona. Pa tudi če je vedel, ni imel več kaj besede pri tem. Tako, da obešati se samo na to njegovo izjavo, ob tem, da se človek lahko zmoti je zame neumno. Pa vraga, saj imaš mkonec koncev svojo glavo in oči, da vidiš kaj se dogaja na igrišču. Če bi ti Fergie rekel, da se vrži v gnoj???

Res, da današnja predstava ni višnja na vrhu torte Mojesovih predstav. Ampak, poba bomo ali pa bodo ocenjevali za vsak najmanjši flop, ker si jih je preprosto prevoščil preveč. Lahko ti znova naštejem njegove nebuloze od samega štarta v klubu. OD smešnih izjav o nesposobnosti igralcev (očitno je to imel kar prav :lol: ), do nekupovanja v poletnem roku in potem posledično izgovarjanja, da nima kadra, da je ta pa ta slab..... Do njegovih katastrofalnih potez med tekmami, ko se kaj zalomi izgleda nebogljeno kot 3 mesečni dojenček z bebavim pogledom. In nenazadnje do zadnjega nakupa Mate. Pa cela navijaška srenja tuli, da potrebujemo vezista, on gre po MAto. Kapo dol, da ga je privlekel, samo nepotreben nakup je to, če se mene vpraša. ŠE enkrat, kapo dol, igralec je super, samo ne bo pa dodal tiste sigurnosti na sredini, ki bi jo potrebovali ob tem da je Carrick v katastrofalni formi, drugega vezista pa očitno nimamo. Zakaj ni šel v kakšno posojo na CB, LB, krilo? SAm kurac ve zakaj.

Če pogledaš današnjo tekmo, dve super špici spredaj, ki sta sami dovolj, da naredita razliko, potem dve solidni krili Mata in Young (ki je danes odigral povsem ok), samo sredina pa obup. Okej, potem so prišle poškodbe, samo že pred poškodbami nismo ščarali pol kurca nič. Nabijali so odbojko, čeprav imamo tehničarje, da bi jih z lahka morali obračati po tleh. Edini strel je bil od Cleverlya po sredini in po telh, pa še s tem je imel Begovič veliko težav.

Ostalo pa gledamo isto sranje že celo sezono. Krosi na polno, dajmo dajmo dajmo, en bo že padel na glavo ni bog da ne. S tem da pol ekipe ne zna poslati uporabnega predložka. Druga stvar je ta, da je očitno Mojes z mislimi še vedno v Evertonu, saj naši igrajo kot stekleni psi, neka preforsirana borbenost za nepomembne žoge, ki se potem končajo s poškodbami. Nikjer v naši igri ni zapaziti elegance, tehnike, vse se dogaja nekaj na silo, z glavo skozi zid. Zdaj ti lahko še vedno čakaš čudež v obliki Mojesove odrečitve, samo meni se model v pol leta ni izkazal v ničemer. NAsprotno, iz tekme v tekmo mi potrjuje moje prepričanje, da očitno tudi njemu ni jasno kaj sploh počne v Unitedu....

Lep pozdrav, golazen.
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL 24.krog, Stoke City:Manchester United, 1.2.2014 ob 1

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 1. februar 2014, 19:42:39

Nani ne bo odigral do konca sezone vsega skupaj 5 tekem. MARK MY WORDS!
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: EPL 24.krog, Stoke City:Manchester United, 1.2.2014 ob 1

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 1. februar 2014, 19:45:14

Greš stavt za rundo v Lepi žogi Jasmin?

Drgač pa sm jst že tud Zverjasec. Še mal pa bom prestopil k Rastu med golazen :lol: Mogoče že do Arsenala, da mi bo potem za pijačo lahk dal.

No pa izjava da ne ve kaj naredi da bo United zmagal, je tudi zelo močna. Če manager ne ve več kaj naj naredi (ali je potrebno prevetriti ekipo, kako kaj zamenjati, kako koga nahrulitit, zamenjati mogoče pomočnika, trenerje ...), potem je potrebno zamenjat tega ni ne ve kaj narediti. V tem primeru managerja.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 24.krog, Stoke City:Manchester United, 1.2.2014 ob 1

OdgovorNapisal/-a Scum4ever dne 1. februar 2014, 19:47:12

Uf, kako nesrečo smo mel. Največja nesreča je pa to, da mamo nesrečo res na vsaki tekmi. Nesrečno
Mogoče bi pa kacga vudu mojstra rabl v klubu, da odpravi vse te uroke in nesrečo. Al pa če nehajo razbijat ogledala v slačilnci, pa pobijejo vse črne mačke v okolici Olt trafforda. Mogoče je pa to rešitev. Ah ja, ta nesrečna nesreča :)

Uuu, že vem. Sreča spremlja hrabre. Mogoče jim morjo pa sam jajca zrast ;)
Uporabniški avatar
Scum4ever
Ni glasbenik, bobnar je!
 
Prispevkov: 1463
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:32:46
Kraj: Lj

Re: EPL 24.krog, Stoke City:Manchester United, 1.2.2014 ob 1

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 1. februar 2014, 19:47:36

benko57 je napisal:Dejstvo je, in to se sedaj vidi iz Lune že, da tudi če kupimo še "5 Van persijev in Roonejev", smo na istem.
POTREBUJEMO IGRALCA NA SREDINI!

Ferguson je to še komaj kompenziral do lani (RVP lani prinesel naslov)...Ekipa je leto starejša, Ferguson bi lahko to predvideval in že on opravil kak odmeven nakup za sredino...

Da tako velik klub kot smo igramo z Jonesom, Cleverleyem ...na sredini je sramota. Pa ne mi zdaj spet z izgovori da nismo Real, Barca, Bayern, ki igra z "zvezdniki"..Enostavno se je era ko je Ferguson s svojimi izkušnjamo iztisnil kar se je dalo..Sedaj pa je potrebno iti v korak s časom, vsi nasprotniki se krepijo, enostavno bo potrebna manjša prevetritev, konkretna okrepitev.
Napaka je prodaja (posoja) Nanija. V ligi prvakov bi nam prav prišel, kot tudi v Premier ligi v nadaljevanju. (mata v ligi prvakov ne bo igral)..

Se pa tudi vidi da Moyes nima neke avtoritete. Med tekmo stoji kot kekec. Da sem jaz trener, nahrulim igralce med tekmo, narediš kak pritisk na sodnika,...skratka tako kot je Ferguson velikokrat naredil.

Jeba, je dilema....Po eni strani bi že Ferguson moral opraviti kak nakup pred leom ali dvema. Po drugi strani pa Moyes dokazuje da nima vajeti v rokah.
Nekaj tekem smo "nesrečno" izgubili. Da bi imeli kakih 8 točk več zdle, bi bilo zanimivo, vršili pritisk na vrh. Zdaj pa smo na psu :!:

Ampak za to se lahko zahvalimo stricu Alexu, da je zapustil tako skropucalo od ekipo. Lani je uspeh v EPL in odlični Carrick zakril našo bedo v vezni liniji. Ostali so se okrepili in rezultati so jasno vidni. Naši nosilci so postali še eno leto starejši in to se jim močno pozna, predvsem v obrambi, ki je bila lani dobra, letos so pa teli isti igralci obupni. Nekateri pa žal enostavno niso na nivoju Uniteda. Kar smo pa imeli talentov smo jih pa zapravili z aktivacijo legend in uporabo Rafaela in Parka na vezi. Jaz upam, da se bo poleti končno zahvalilo nekaterim in začelo z novo ekipo pisati novo zgodbo. Tale je namreč končana.

Pa kaj ti pomaga da nahruliš nevem npr. Cleverleya, Buttnerja, Valencio itd. ker bo še vedno enako in dokler se jim ne zahvali in jih pošlje s kluba nima veze pa če si praska jajca na avt liniji.


Verjetno tudi ni vedel, da bo Moyes nabrcal ves strokovni štab in privlekel mojstre iz Evertona.
Reneju je ponudil sodelovanje pa ga je slednji zavrnil, za Phelana se pa pomoje vsi strinjamo, da je bil papak in bi ga jaz isto prvi dan odžagal.
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: EPL 24.krog, Stoke City:Manchester United, 1.2.2014 ob 1

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 1. februar 2014, 19:49:27

Giggsy ti si golazen, jaz pa klovn.. Kje je razlika? Jaz se držim svoje priče, vi pa jo menjate vsaki dan in se obnašate na razpoloženje in poraze ali zmage. Dvoličnost.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 24.krog, Stoke City:Manchester United, 1.2.2014 ob 1

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 1. februar 2014, 19:50:05

Danijel dal je že dva prestopna roka skozi v Unitedu.
Kje ti sam vidiš da škripa?
Kako lahko ti vidiš, pa nisi v Unitedu?!
Zakaj on tega ni videl in ukrepal? Aja ker ne ve kaj narediti za zmago.

Matic zakaj mi ne odgovoriš na vprašanja iz prejnšnje strani?
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 24.krog, Stoke City:Manchester United, 1.2.2014 ob 1

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 1. februar 2014, 19:50:13

Meni je v bistvu čisto všeč, da imamo na tem forumu še vedno vsaj enega pravega navijača, ki v totalnem kolapsu sistema letos vidi popolno naključje. :lol:

Zdaj pa mi oprostite, ker sem zaposlen s širjenjem anti-Moyes propagande.

Fun fact #3: Moyes je prekinil skoraj tri desetletja trajajoči urok Stoke Cityja proti Unitedu. Rdeči vragi so proti Lončarjem nazadnje izgubili leta 1984. :appl:
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: EPL 24.krog, Stoke City:Manchester United, 1.2.2014 ob 1

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 1. februar 2014, 19:55:48

Anderson#8 je napisal:Giggsy ti si golazen, jaz pa klovn.. Kje je razlika? Jaz se držim svoje priče, vi pa jo menjate vsaki dan in se obnašate na razpoloženje in poraze ali zmage. Dvoličnost.



Jaz svoje izjave ne menjam že lep čas. Greš lahko gledati nazaj. Jasno da sem vesel, če zmagamo, to je letos tako redko kot božič... :lol: Ojej, resno smo v kurcu :roll: Močno upam na uspeh v LP ;)
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL 24.krog, Stoke City:Manchester United, 1.2.2014 ob 1

OdgovorNapisal/-a DaffyDDuck dne 1. februar 2014, 19:58:47

Carrick. :lol: Kaka pička je ta tip ne morem verjet. Prav spominjala me je ta tekma na tisto lansko proti Sotonu, ko se je podobno odločil, da bo brejkal igro, če se le da.
Kadar je prišla žoga do zgornjih štirih v prvem polčasu so se dokaj solidno interchange-ali( kero lomljenje besed) in povezovali. Žal je od oka prišla ene trikrat. Po golu pa itak brezveze.
Če bi te izkušene igralce ala Rio, Vidič, Carrick in Evra odjebali po koncu sezone me ne bi niti motilo. Igralci, ki naj bi z svojimi izkušnjami pomagali pri tem prehodu so tako zelo bottlali, da boli glava :lol:
Uporabniški avatar
DaffyDDuck
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 113
Pridružen: 7. maj 2011, 10:36:11

Re: EPL 24.krog, Stoke City:Manchester United, 1.2.2014 ob 1

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 1. februar 2014, 20:00:40

GoUp je napisal:Danijel dal je že dva prestopna roka skozi v Unitedu.
Kje ti sam vidiš da škripa?
Kako lahko ti vidiš, pa nisi v Unitedu?!
Zakaj on tega ni videl in ukrepal? Aja ker ne ve kaj narediti za zmago.

Matic zakaj mi ne odgovoriš na vprašanja iz prejnšnje strani?


Ker nima nobenega smisla. Jaz na to sezono gledam na čisto drugačen način kot vi. Kaj naj jaz če gre vse narobe, vi pa vidite samo težavo v Moyesu. Kriv je veliko stvari, ampak mater mi mila božja, če mu je bila kakšna zmaga podarjena ali pa karkoli drugega. Kader je star in z luknjami in nekateri igralci igrajo močno pod nivojem. Ampak kaj moreš, slabše itak ne more it..
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 24.krog, Stoke City:Manchester United, 1.2.2014 ob 1

OdgovorNapisal/-a zani dne 1. februar 2014, 20:00:49

Kaj ti Matic pove to, da vsi večji rivali v ligi navijajo in upajo, da Moyes ostane na čelu še kar nekaj časa? In Moyes we trust, govorijo in pišejo samo še razni navijači Šitija, Čelsija, Arsenala, Liverpoola itd... Seveda v posmehovalnem načinu. Tisti prijemi za glavo SAF-a na tekmi ni bilo naključje. Verjetno je uvidel, kakšno napako je naredil, ko ga je ustoličil in da pač Moyes(h)i(t) ne more voditi te ekipe. To lahko vidi usak laik! Moyes out!
Uporabniški avatar
zani
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 856
Pridružen: 20. januar 2012, 1:57:45

Re: EPL 24.krog, Stoke City:Manchester United, 1.2.2014 ob 1

OdgovorNapisal/-a kafkaesque dne 1. februar 2014, 20:03:59

Nič ni narobe z zastopanjem Moyesa. Problem je, da ga nekateri ščitijo iz napačnih razlogov. Nesreča in poškodbe niso razlog za neuspeh, pač pa Moyesovo doslej katastrofalno vodenje ekipe. Treba je priznati, da dela napake in da nekaj (ali več) stvari ne štima. Ne pa, da ga operemo vse krivde in jo zvalimo na metafizične dejavnike in na Cleverleyja.
Uporabniški avatar
kafkaesque
Bend it like Becks
 
Prispevkov: 57
Pridružen: 16. april 2013, 17:06:05

Re: EPL 24.krog, Stoke City:Manchester United, 1.2.2014 ob 1

OdgovorNapisal/-a DaffyDDuck dne 1. februar 2014, 20:06:03

zani je napisal: Tisti prijemi za glavo SAF-a na tekmi ni bilo naključje. Verjetno je uvidel, kakšno napako je naredil, ko ga je ustoličil in da pač Moyes(h)i(t) ne more voditi te ekipe. To lahko vidi usak laik!

A ti si tudi drugače ekspert za mimiko in telesno govorico?
Uporabniški avatar
DaffyDDuck
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 113
Pridružen: 7. maj 2011, 10:36:11

Re: EPL 24.krog, Stoke City:Manchester United, 1.2.2014 ob 1

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 1. februar 2014, 20:10:39

Anderson#8 je napisal:
GoUp je napisal:Danijel dal je že dva prestopna roka skozi v Unitedu.
Kje ti sam vidiš da škripa?
Kako lahko ti vidiš, pa nisi v Unitedu?!
Zakaj on tega ni videl in ukrepal? Aja ker ne ve kaj narediti za zmago.

Matic zakaj mi ne odgovoriš na vprašanja iz prejnšnje strani?


Ker nima nobenega smisla. Jaz na to sezono gledam na čisto drugačen način kot vi. Kaj naj jaz če gre vse narobe, vi pa vidite samo težavo v Moyesu. Kriv je veliko stvari, ampak mater mi mila božja, če mu je bila kakšna zmaga podarjena ali pa karkoli drugega. Kader je star in z luknjami in nekateri igralci igrajo močno pod nivojem. Ampak kaj moreš, slabše itak ne more it..

Vidiš, to je problem. Naredil je ogromno napak, pa se ni nič naučil. Prvi prestopni rok sem mu pogledal še skoz prste. Drugi prestopni rok, se gre znebit solidnega backupa, nabavi pa nič. In to na mestih kjer smo preprosto zanič. Tega mu ne oprostim. Verjetno bo tretji prestopni rok enak - thre is no value on the market (zarad SP).
Kolikokrat smo letos že takole igral? Smo se kaj naučil? Bi rekel da ne, ker še vedno eno in isto foro špilamo - nabijanje preko kril. Ob dejstvu da imamo spredi Mato in Rooneya, ki bi verjetno z več žogami v nogah naredila več. Ker dokler nista prihajala po žoge na našo polovico, je sploh vidla nista. Tom in Carrick sta popolnoma zatajila. In ne Fletcher ne špila obrambno. Letos je bil dokaj napadalen - samo poglej si njegovo zadnjo tekmo, kjer bi bil skor več v nasprotnikovem kazeneskem, kot našem.
Slabo je bilo tole danes. Toliko slabše, ker smo na isti način zgubili že vse dosedanje tekme.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 24.krog, Stoke City:Manchester United, 1.2.2014 ob 1

OdgovorNapisal/-a zani dne 1. februar 2014, 20:12:48

DaffyDDuck je napisal:A ti si tudi drugače ekspert za mimiko in telesno govorico?


Recimo da sem.. Poker mi kar gre od rok.
Uporabniški avatar
zani
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 856
Pridružen: 20. januar 2012, 1:57:45

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2013/14

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost