EPL 24.krog, Stoke City:Manchester United, 1.2.2014 ob 16:00

Vse tekme Premier lige, FA in Ligaškega pokala

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: EPL 24.krog, Stoke City:Manchester United, 1.2.2014 ob 1

OdgovorNapisal/-a zimi dne 2. februar 2014, 0:35:50

http://www.youtube.com/watch?v=bbfy05y5 ... e=youtu.be


Haha, evo, isto mi. Ni kej, treba se je nasmejati tudi na svoj račun. Pa čeprav bo boleče brez lige prvakov (čeprav upanje še imam).
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 24.krog, Stoke City:Manchester United, 1.2.2014 ob 1

OdgovorNapisal/-a zani dne 2. februar 2014, 1:33:05

DaffyDDuck je napisal: Ne, mislim da bi SAF, če bi že mislil da je naredil napako, skupaj z boardom že sackal Moyesa. Ker pač veš, SAF zna naredit tisto, kar meni, da je prav za klub. Ubistvu to raje naredi kot pa, da je o nečem tiho, če misli, da klubu škoduje.


No vsak ima svoje mnenje, ampak moje je, da ne bi priznal lastne napake in da ne bi sackal Moyesa. Preprosto. Ima prevelik ego. In še en popravek. SAF ne zna, ampak je znal*. Kaj pa veš. Mogoče mu pa porazi 'pašejo' in s tem samo pokaže svojo veličino oz. kako velik je bil.....
Uporabniški avatar
zani
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 856
Pridružen: 20. januar 2012, 1:57:45

Re: EPL 24.krog, Stoke City:Manchester United, 1.2.2014 ob 1

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 2. februar 2014, 9:49:43

Eden najboljsih chantov zimi :) res sem se nasmejal. To je razlika med angleskimi navijaci in nami. Mi bi zvizgal svoji ekipi.

Drgac pa je Moyes vceraj direktno povedal da ne zna. Izjava da ne ve kaj storiti za zmago bo ogromen boost za ekipo. David bo res moral na solo za stike z javnostjo.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 24.krog, Stoke City:Manchester United, 1.2.2014 ob 1

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 2. februar 2014, 11:38:12

Ko sem ga pa jaz skurcal decembra proti Newcastlu ste mi pa rekli, da se je brezveze utikal v njegove izjave in da vas prav dosti ne briga, kaj tip govori po medijih. Takrat se je šlo zaradi tega, ker je rekel, da je bil RVP pripravljen za 60 minut igre, ampak ga je zaradi strahu pred reakcijo navijačev obdržal na igrišču 90 minut. Danes je pa vse narobe pa je povedal iste vrste neumnost kot takrat decembra... :roll:
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: EPL 24.krog, Stoke City:Manchester United, 1.2.2014 ob 1

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 2. februar 2014, 12:55:06

Preroški Danijel ;)
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 24.krog, Stoke City:Manchester United, 1.2.2014 ob 1

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 2. februar 2014, 13:18:56

Daleč od tega, samo težijo mi dvojna merila. ;)
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: EPL 24.krog, Stoke City:Manchester United, 1.2.2014 ob 1

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 2. februar 2014, 13:37:33

Sam sem spremenil mnenje. Še pred tekmo s Stokem sem trdil da mora Moyes met šanso dve sezoni.
Zdaj nisem več prepričan. Prvič ker tako bluzi med prestopnimi roki, drugič ker kljub širokemu kadru ne prepozna kdo bi spremenil tok igre. Lahko da preveč zaupa svojemu neizkušenemu trenerskemu kadru.
Je pa izjava da nima pojma kako zmagati, vsaj ene 10x težja kot tista z Robinom.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 24.krog, Stoke City:Manchester United, 1.2.2014 ob 1

OdgovorNapisal/-a zimi dne 2. februar 2014, 14:12:20

Jaz se tudi že gungam. Sploh ker je sedaj že imel spodobno ekipo (neki poškodovanih se je že vrnilo). Sem mislil, da bo Mata res boost in se bo vse dvignilo, čeprav sem rekel, da rabimo vse prej druga kot takšnega igralca.
Novembra, začetek decembra sem bil absolutno proti. Ampak igra v zadnjem obdobju se nič ne premakne. Tudi pod SAF-om (zadnje obdobje) večinoma nismo briljirali z igro, ampak smo pa vsaj imeli kak dober mesec, ko smo gladko zmagovali. Letos se ne spomnem niti ene tekme, da bi res dominirali nasportnika (pa Bayer away je bil sam rezultat lep, igra spet ni bla tako dominantna ...).

Večjo podporo, kot jo ima Moyes, si težko želi katerikoli drug trener. Zdaj bo mogu res udarit po mizi. Jaz bi včeraj (ko je zame res bila must win game) kričal ob igrišču, poskušal vse narediti za spremembo poteka ...
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 24.krog, Stoke City:Manchester United, 1.2.2014 ob 1

OdgovorNapisal/-a DaffyDDuck dne 2. februar 2014, 23:14:16

zani je napisal:No vsak ima svoje mnenje, ampak moje je, da ne bi priznal lastne napake in da ne bi sackal Moyesa. Preprosto. Ima prevelik ego. In še en popravek. SAF ne zna, ampak je znal*. Kaj pa veš. Mogoče mu pa porazi 'pašejo' in s tem samo pokaže svojo veličino oz. kako velik je bil.....

Torej praviš, da je SAF sebična pizda.

Call me delusional ampak temu težko verjamem.
Uporabniški avatar
DaffyDDuck
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 113
Pridružen: 7. maj 2011, 10:36:11

Re: EPL 24.krog, Stoke City:Manchester United, 1.2.2014 ob 1

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 3. februar 2014, 19:47:34

Hitro je šel hype po nokupu Mate v kurac, zdej smo spet na starih tirih. Zdej premagamo Fulham, potem pa spet hladen tuš proti Arseanlu? Zelo verjetno.

Zanimivo se je znašel Cleverley na tapeti. Logično. Podobno je bilo leta nazaj s Fletcherjem. Pa je v svojih letih Cleverley boljši, kot je bil Fletcher. Samo slednji je pred seboj imel Keana, Scholsa, Verona, tako da ni bilo take panike. No, ko so vsi trije manjkali in je Darren moral igrat vseskozi, se je pa usul plaz kritik. Da preidem k bistvu. Ne more biti Cleverley nosilec igre. Tako kot takrat Fletcher ni mogel biti. On je squad igralec, ki igra vsako četrto tekmo, da se nosilci spočijejo in uleti v igro ob koncu tekme, ko se jih zapira. Zato pa že 5 let vsi vpijemo, da rabimo vezista. SAF pa kot da nas je zanalašč jebal v glavo. Moyes pa nadaljuje s tem, dva prestopna roka sta že mimo. Imamo pa Fellainija.

Prav manjko veze se mi zdi največja težave. Igra ni povezana. Ne moreš zgraditi hiše brez ene vrste ceglov. Zadeva se sesuje. Lani nas je reševal Carrick, letos je v nebo vpijajoč problem.

Če bi tako tekmo zgubili pod Fergijem, bi vsi skakli v luft, zakaj sodnik ni piskal penala nad Evrajem (pomojem čisti), zdej nam pa ni treba. Mamo Moyesa, da pišemo čez njega. Igra je celo sezono bolj kot ne slaba. Ampak, da ti pa igralec iz dveh metrov neoviran pošlje žogo čez gol, je pa tudi bolno.

Čudi me, da je najboljši igralec sezone od prihoda Mate kar obsedel. Imena ne igrajo. Ne pravim, da je Mata slab, ampak sigurno pa ne more z ekipo biti bolj uigran kot Januzaj. Slednji na krilu bi tudi bolj uravnotežil vloge na terenu. Mata in Rooney sta se zaletavala med seboj.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 24.krog, Stoke City:Manchester United, 1.2.2014 ob 1

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 3. februar 2014, 20:01:44

No sj Januzaj bi bolje bil kot Young.
Cleverley ni tolk dežurni krivec. Odbijal se je od hrustov Stoka kot pingpong žogica. Ponesrečeno ga je Moyes postavil v postavo, ko bi se veliko bolje obnesel Fletcher.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 24.krog, Stoke City:Manchester United, 1.2.2014 ob 1

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 3. februar 2014, 21:01:12

Eh, kader kot ga je imel na voljo Moyes pred tekmo je bil za pol finale LP pred 2 leti. Brez pardon bi rekli, da gremo v finale. Kaj je Moyes naredil z njim smo pa videli :roll:
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2013/14

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost