EPL 24.krog, Stoke City:Manchester United, 1.2.2014 ob 16:00

Vse tekme Premier lige, FA in Ligaškega pokala

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: EPL 24.krog, Stoke City:Manchester United, 1.2.2014 ob 1

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 1. februar 2014, 20:15:30

GoUp je napisal:Danijel dal je že dva prestopna roka skozi v Unitedu.
Kje ti sam vidiš da škripa?
Kako lahko ti vidiš, pa nisi v Unitedu?!
Zakaj on tega ni videl in ukrepal? Aja ker ne ve kaj narediti za zmago.

Matic zakaj mi ne odgovoriš na vprašanja iz prejnšnje strani?

Prvi prestopni rok je bil zajeban, ker je komaj 1. julija prevzel posle in zraven sebe namesto Gilla imel Woodwarda, ki je zelenec v tem poslu.
Kje škripa? Povsod razen na golu in v napadu (če so vsi zdravi). Ampak to vidim zdaj. Jaz sem bil julija zadovoljen z obrambo in se preklinjal vse po spisku, ko sem videl, da se nas povezuje z Garayem pa nisem bil edini. ;) Zdaj smo pripeljali Mato in prav je tako, ker takih igralcev se ne spušča. Ozil je isti šmorn pa vas je bilo poleti večina jeznih, ker ga nismo vzeli. Saj bi lahko zdaj na silo kupili dva CM-ja in enega wingerja, ampak to bi bili panic buyi in short term fixi, ki so meni osebno mimo. Raje vidim, da se poleti zahvalimo precej igralcem, ki so odveč in potem nabavimo okrepitve in ne short term fixe. Kaj bi ti zdaj pomagal ne vem en Fernando pa Cabaye, če bi se pa potem vsi pizdili, ko bi nas City ali pa nekdo v CL pregazil na sredini in bi bili te dve okrepitvi spet zanič?

Jaz imam pač malo potrpljenja še in ga ne gonim ven. Zame se bo popolna slika videla čez natanko 365 dni (torej po koncu zimskega prestopnega roka v naslednji sezoni) in če se bodo do takrat podobne stvari nadaljevale potem sem tudi jaz v prid zamenjave trenerja. Prej pa ne.
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: EPL 24.krog, Stoke City:Manchester United, 1.2.2014 ob 1

OdgovorNapisal/-a c.ronaldo dne 1. februar 2014, 20:15:49

Giggsy je napisal:Lej, Fergie je 20 let dihal s klubom in je vedel kako in kaj, vsakega je poznal v piko, samo ni pa in ni mogel poznati, kako se bo odzval Moyes na prihod v tako velik klub. Verjetno tudi ni vedel, da bo Moyes nabrcal ves strokovni štab in privlekel mojstre iz Evertona. Pa tudi če je vedel, ni imel več kaj besede pri tem..


Točno tako. Tudi Moyesa pozna v nulo in je bil prepričan da bo uspešen. Sedaj se vidi da je Moyes stopil v prevelike čevlje. Počakajmo še dve tekmi potem pa se bo videlo ali so res krive poškodbe ali je pa zgrešen naslednik SAF-a Ker po polovici sezone ne vidiš nobenega napredka v igri je res katastrofa in največjo odgovornost za to nosi prav trener.
Uporabniški avatar
c.ronaldo
Malcom Glazer's slave
 
Prispevkov: 80
Pridružen: 5. januar 2008, 19:37:25

Re: EPL 24.krog, Stoke City:Manchester United, 1.2.2014 ob 1

OdgovorNapisal/-a DaffyDDuck dne 1. februar 2014, 20:16:42

zani je napisal:
DaffyDDuck je napisal:A ti si tudi drugače ekspert za mimiko in telesno govorico?


Recimo da sem.. Poker mi kar gre od rok.



Super. Po tem boš z današnjih posnetkov SAFa znal razložit zakaj še nismo sackali Moyesa, če je že uvidel svojo napako.
Uporabniški avatar
DaffyDDuck
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 113
Pridružen: 7. maj 2011, 10:36:11

Re: EPL 24.krog, Stoke City:Manchester United, 1.2.2014 ob 1

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 1. februar 2014, 20:22:59

Danijel od 2009 naprej vsi gonmo tle po forumu (mogoče jaz najkasnej :))da rabimo enega če ne dva CM. Da rabimo nujno LB. In da rabimo wingerja.
1.7. je Moyes vedel kako stvari stojijo. Ni ukrepal. Kako vemo? Ker je sam dejal, da bo dal priložnost vsem da se mu dokažejo in bo kasneje ukrepal.
Zakaj hudirja je mislal da se bodo njemu bolj (ne)dokazal, kot so se Alexu Young, Valencia, Evra, Tom in Ando?
Če bi mel dans enga sposobnega vezista, ki bi znal pripeljati žogo čez sredino do svete trojice spredaj, bi verjetno zmagal. Tko pa je šlo za eno prekleto nabijanje, pa igro po krilu preko Younga in Evraja. Ki sta vsakič veleumno zajebala. Še tisto kar smo pa odigral, je pa klada Welbeck bil prepočasen za Mato :D
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 24.krog, Stoke City:Manchester United, 1.2.2014 ob 1

OdgovorNapisal/-a zani dne 1. februar 2014, 20:23:55

DaffyDDuck je napisal: Super. Po tem boš z današnjih posnetkov SAFa znal razložit zakaj še nismo sackali Moyesa, če je že uvidel svojo napako.


To vprašanje pa moraš postaviti Glazerom. + Verjetno naš trmasti SAF ne bo nikoli priznal napake. Raje bo obtožil bilokoga drugega kot pa sebe. Verjetno bo tudi po sacku Moyesa (če bomo to dočakali) dejal, da bi mu morali še dati čas....
Uporabniški avatar
zani
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 858
Pridružen: 20. januar 2012, 1:57:45

Re: EPL 24.krog, Stoke City:Manchester United, 1.2.2014 ob 1

OdgovorNapisal/-a DaffyDDuck dne 1. februar 2014, 20:25:30

zani je napisal: Verjetno naš trmasti SAF ne bo nikoli priznal napake. Raje bo obtožil bilokoga drugega kot pa sebe. Verjetno bo tudi po sacku Moyesa (če bomo to dočakali) dejal, da bi mu morali še dati čas....

To se ne sklada s tem, kar si prej napisal.
Uporabniški avatar
DaffyDDuck
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 113
Pridružen: 7. maj 2011, 10:36:11

Re: EPL 24.krog, Stoke City:Manchester United, 1.2.2014 ob 1

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 1. februar 2014, 20:27:20

GoUp je napisal:1.7. je Moyes vedel kako stvari stojijo. Ni ukrepal. Kako vemo? Ker je sam dejal, da bo dal priložnost vsem da se mu dokažejo in bo kasneje ukrepal.
Zakaj hudirja je mislal da se bodo njemu bolj (ne)dokazal, kot so se Alexu Young, Valencia, Evra, Tom in Ando?

Iz istega razloga kot ste nekateri tu gor branili te iste Tome, Younge, Riote in Evraje. Da bi Moyes izpadel debil, če bi totalno spremenil ekipo, ki je lani brez težav zmagala PL. Raztrgali bi ga že v prvem tednu, če bi odjebal 5 ali 6 igralcev iz lanske ekipe in zato se je pač odločil, da bo letos še fural SAF-ovo ekipo in bo videl kako gre. Tako si jaz to predstavljam.
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: EPL 24.krog, Stoke City:Manchester United, 1.2.2014 ob 1

OdgovorNapisal/-a zani dne 1. februar 2014, 20:29:27

DaffyDDuck je napisal: To se ne sklada s tem, kar si prej napisal.


Pri sebi je ugotovil, da je naredil napako, ampak zagotovo zaradi svojega egota, ne bo te napake priznal v javnosti.
Uporabniški avatar
zani
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 858
Pridružen: 20. januar 2012, 1:57:45

Re: EPL 24.krog, Stoke City:Manchester United, 1.2.2014 ob 1

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 1. februar 2014, 20:32:12

dandzo je napisal:
GoUp je napisal:1.7. je Moyes vedel kako stvari stojijo. Ni ukrepal. Kako vemo? Ker je sam dejal, da bo dal priložnost vsem da se mu dokažejo in bo kasneje ukrepal.
Zakaj hudirja je mislal da se bodo njemu bolj (ne)dokazal, kot so se Alexu Young, Valencia, Evra, Tom in Ando?

Iz istega razloga kot ste nekateri tu gor branili te iste Tome, Younge, Riote in Evraje. Da bi Moyes izpadel debil, če bi totalno spremenil ekipo, ki je lani brez težav zmagala PL. Raztrgali bi ga že v prvem tednu, če bi odjebal 5 ali 6 igralcev iz lanske ekipe in zato se je pač odločil, da bo letos še fural SAF-ovo ekipo in bo videl kako gre. Tako si jaz to predstavljam.

Noben ne bi nič rekel, če bi že takrat rekel hvala Andu, Fabiu, Youngu in Buttnerju. Ter namesto njih pripeljal prvokategornike, tak oda bi bili razni Evraji, Rioti, Tomi in Tonči samo backup.
Tako pa je počakal, potem v naslednjem roku, odpadkom rekel hvala, igramo pa še vedno z istimi ...
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 24.krog, Stoke City:Manchester United, 1.2.2014 ob 1

OdgovorNapisal/-a SAF_boy dne 1. februar 2014, 21:04:49

Zelo sem zadovoljen s porazom. Ekipa pri kateri je v prvi enajsterici Tom Cleverley kaj drugega ne sme pričakovati. Potnik na SP v Braziliji in eden nosilcev Manchester Uniteda, eden in edini biser naše nogometne šole Tom "Clevzz" Cleverley!
Uporabniški avatar
SAF_boy
Malcom Glazer's slave
 
Prispevkov: 80
Pridružen: 30. avgust 2007, 13:28:44

Re: EPL 24.krog, Stoke City:Manchester United, 1.2.2014 ob 1

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 1. februar 2014, 21:20:33

Fino je,d a naslednjo tekmo igramo doma proti Fulhamu, tam bomo res lahko pokazali kaj znamo. Ne bo vetra, ne bo visokih in štorastih igralcev Stokea, sreča mora biti na naši strani, ker igramo doma in tudi taktika bo povsem druga, ker bo začel Valencia. Pa verjetno Giggs. To bo zadostovalo za preobrat v naši igri in gladke 3 pike.

lp Anderson#8
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL 24.krog, Stoke City:Manchester United, 1.2.2014 ob 1

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 1. februar 2014, 21:22:43

Še en rekord.

Kdaj je bilo nazadnje, da United ni imel top 3 strelca lige? Ne spominjam se.... Letos smo pa na odličnem 7. mestu z Runstrjem in 9 goli. To pove vse o kakovosti veze v naši ekipi, pa tudi o krilih, če že igramo krosiranje. :roll:
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL 24.krog, Stoke City:Manchester United, 1.2.2014 ob 1

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 1. februar 2014, 21:42:09

Prvi polčas je bil obupen. Drugi pa boljši, ker smo si dejansko uspeli pripraviti vsaj nekaj priložnosti, iz katerih bi morali doseči izenačujoči zadetek. Jezilo me je vztrajno nabijanje dolgih žog (Rooney, Smalling, Tom) proti Stokeu, ekipi sestavljeni iz samih orjakov, in to v vetrovnem vremenu! S prihodom Mate ne moremo pričakovati takojšnjega preskoka na konkretnejšo igro kratkih podaj in kombiniranja po sredini, ampak več zadrževanja žoge in kombinatornejše igre pa proti Stokeu pričakujem. Izbira Welbecka, ki je igral neko nedoločeno pozicijo, je bila napačna.

Izgovarjanje na smolo, čeprav je danes bila prisotna v obliki avtogola in dveh poškodb, je nesmiselno. Postava je bila dovolj močna, vzdušje pred tekmo pozitivno. Proti Stokeu je pač treba zmagati in predvsem bolje igrati (prvi polčas). Čeprav imam občutek, da se nam je pod Fergijevim vodstom, vsaka takšna tekma obrnila nam v prid.

Opažam pa, da se še vedno niste odločili glede kakovosti/kvalitete/moči tega moštva. V nekem trenutku je kot aktualni prvak dovolj dobro za merjenje z najboljšimi, nato pa berem o ekipi, ki je že doseglo svoj maksimum in je zanič...

Razumem razočaranje, a malo več treznosti in premišljenosti v določenih komentarjih bi pa pričakoval.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5053
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: EPL 24.krog, Stoke City:Manchester United, 1.2.2014 ob 1

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 1. februar 2014, 22:20:10

Trenutno je po moje to mešanica vrhunskih igralcev v napadu, s prestaro ali prezeleno obrambo in slabo sredino. Slednje zaradi poškodbe Carricka in neponujanje šans Fletchu (lahko da ne zmore takšnega tempa) in katastrofalnih wingerjev.
Dejstvo da zelo neuravnotežena.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 24.krog, Stoke City:Manchester United, 1.2.2014 ob 1

OdgovorNapisal/-a DaffyDDuck dne 1. februar 2014, 22:29:27

Carrick je utter shit letos regardless od poškodbe. Isto Anderson in Fellaini. Cleverley je imel ene 5 solidnih predstav ostalo je bil zanič. Fletcher niti približno ni pripravljen. Jones in Rooney sta naša najboljša vezista. Fuck me.


zani je napisal:
DaffyDDuck je napisal: To se ne sklada s tem, kar si prej napisal.


Pri sebi je ugotovil, da je naredil napako, ampak zagotovo zaradi svojega egota, ne bo te napake priznal v javnosti.

Jap SAF ziher ni človek, ki bi naredil tisto kar se mu zdi najboljše za klub.
Uporabniški avatar
DaffyDDuck
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 113
Pridružen: 7. maj 2011, 10:36:11

Re: EPL 24.krog, Stoke City:Manchester United, 1.2.2014 ob 1

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 1. februar 2014, 22:54:12

DaffyDDuck je napisal:Carrick je utter shit letos regardless od poškodbe.


Se strinjam, presenetljivo veliko ljudi je to spregledalo.

Je pa seveda tudi res, da ob porazih vsi izpadejo slabo. Če odštejemo De Geo in pogojno Rooneyja, so vsi igralci padli za vsaj en kakovostni razred napram lanski sezoni.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4019
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: EPL 24.krog, Stoke City:Manchester United, 1.2.2014 ob 1

OdgovorNapisal/-a zani dne 1. februar 2014, 23:01:03

DaffyDDuck je napisal: Jap SAF ziher ni človek, ki bi naredil tisto kar se mu zdi najboljše za klub.


Pa kaj ti resno misliš, da bo sedaj jokal Glazerjim, da je zajebu in da naj popravljajo njegovo napako in ustoličijo novega trenerja??
Uporabniški avatar
zani
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 858
Pridružen: 20. januar 2012, 1:57:45

Re: EPL 24.krog, Stoke City:Manchester United, 1.2.2014 ob 1

OdgovorNapisal/-a DaffyDDuck dne 1. februar 2014, 23:15:00

Ne, mislim da bi SAF, če bi že mislil da je naredil napako, skupaj z boardom že sackal Moyesa. Ker pač veš, SAF zna naredit tisto, kar meni, da je prav za klub. Ubistvu to raje naredi kot pa, da je o nečem tiho, če misli, da klubu škoduje.

Če povzamemo. SAF še vedno misli, da je lahko Moyes uspešen in tvoji skilzi branja telesne govorice ter mimike so zanič oz. neobstoječi ergo jih ne piši kot dejstva. Dovolj imamo že ljudi, ki so ugotovili kako nezadovoljen je RVP pod Moyesom iz celih dveh slik. Fakin mojstri.
Uporabniški avatar
DaffyDDuck
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 113
Pridružen: 7. maj 2011, 10:36:11

Re: EPL 24.krog, Stoke City:Manchester United, 1.2.2014 ob 1

OdgovorNapisal/-a TSD dne 1. februar 2014, 23:33:58

Meni je smešno, da veliko ljudi za nastalo situacijo krivi Ferguson...wtf?!?! Alex je bil z slabšo ekipo (se pravi brez Mate in Fellainija) gladko prvak Anglije in noben me ne bo prepričal, da je Moyesu zapustil mid-table ekipo. Noben ni pričakoval naslova letos, ampak obstanek v top 4 in vsaj neka konkurenčnost pa ne bi smela bit problem s to ekipo. Vem, nehvaležno je zdej Davida primerjat z Alexom in tudi res je, da je kar nekaj starejših igralcev lani odigralo nad svojimi zmožnostmi + manj poškodb je blo, samo kljub vsemu je vse skupaj pod minimalnim nivojem, ki bi moral bit dosežen.

Tle se tudi pojavi vprašanje nezaupanja igralcev trenerju, kar se sicer ne bi smelo zgodit, ampak ko se, je pa pizdarija spet vzpostavt nek šampijonski nivo vzdušja v ekipi.

Na koncu bi izpostavil še to: kritika trenerju (ali igralcu) =/= želja po njegovem odhodu. Jst še zmeri želim, da David dobi več priložnosti, kot le do konca sezone, ker lahko vidimo, kako se je izšlo ostalim klubom, ki so menjaval trenerje po pol leta.
'Just remember one thing: respect this club.' SAF
Uporabniški avatar
TSD
Ne upa prit prepevat!
 
Prispevkov: 1219
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:15:52

Re: EPL 24.krog, Stoke City:Manchester United, 1.2.2014 ob 1

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 2. februar 2014, 0:14:56

Ko berem izjave Moyesa po tekmi mi gre dejansko na bruhanje. Ta tip je očitno povsem izgubil kompas in mu mu ni niti približno jasno kaj za vraga sploh počne. 80% sem že prepričan, da drugo leto ne bo lige prvakov na Old Traffordu.. Še eden izmed neslavnih rekordov, ki jih bo postavil faking Moyes. Edino kar upam, da se nam ne rata uvrstiti v evropsko ligo, ker potem bomo naslednjo sezono verjetno na robu izpada iz PL. Prav zanima me kakšen rebuild bo poleti naredil Moyes, s katerim se je tako hvalil po podpisu Mate, ki bo očitno njegov highlight kariere pri Unitedu.

Aja, pa prav čudim se, da po tekmi ni izjavil, da kljub porazu ne odstopa od ciljev (naslov prvaka)..
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2013/14

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 2 gostov