EPL 35.krog, Everton:Manchester Utd, 20.4.14 / 17:10

Vse tekme Premier lige, FA in Ligaškega pokala

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: EPL 34.krog, Everton:Manchester Utd, 20.4.14 / 17:10

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 20. april 2014, 19:29:32

O čem govoriš? Dal sem samo primer, kako se da lahko folk nategnit in se delajo neke kvazi zgodbe ven..
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 34.krog, Everton:Manchester Utd, 20.4.14 / 17:10

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 20. april 2014, 19:50:57

Eh ja, kako sem se spet nategnil. Po nekaj dobrih tekmah in predstavah je prišlo spet grenko spoznanje, da smo letos ZANIČ! Neverjetno je predvsem to, kako nonšalantno igrajo nekateri v Unitedovem dresu. PAč, boli jih kita kaj se dogaja, banda replačana, saj zato pa je tako, ker kurcipalci dobijo vse servirano na talarček, pfej. Da sem jaz trener, ščijejo kri v 95 minuti, ne pa da od prve igrajo kot polomljeni invalidi. O kljukcu na klopi niti ne bom pisal, ker ni več vreden živcev, žal mi je le, da je naredil že tako veliko škode, da jo bomo z njim na klopi popravljali še 5 let, brez njega pa mogoče samo 2-3.

V celotni sezoni me edino DDG res ni nikoli razočaral, ostali pa tako nihajo v formi, da si ne vem več kaj misliti o tej igri, oziroma kakšna ekipa je to... V letu dni od junaka do bedaka v najlepši možni predstavi...

Groza, če pomislim da imamo pred seboj še 4 tekem, kar pomeni še 4 poraze ob takih predstavah naših preplačančkov. 300 jurjev dobi Šrek spredaj!!!! Da fuck, ker kmet mu je to nakazal, bi ga lastnoročno kastriral in zabrisal v najtemnejšo luknjo.
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL 34.krog, Everton:Manchester Utd, 20.4.14 / 17:10

OdgovorNapisal/-a gregx dne 20. april 2014, 20:52:20

Anderson#8 je napisal:A vidite kaj se dogaja letos? Neverjetno no, potem prihajajo medijske bučke in bedarije ven. Razni PaddyPowerji pa služijo s tem.. Novinarja Dela nategnejo kot prasico :D

Slika


Da bi vsaj pisalo David Moyes...
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: EPL 34.krog, Everton:Manchester Utd, 20.4.14 / 17:10

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 20. april 2014, 21:41:49

Skoraj dva tedna sem čakal na tekmo Uniteda, potem pa vidim popolnoma brezvezno igro. Posest je bila na naši strani, na trenutke je žoga dobro krožila, a do priložnosti nikakor nismo prišli.

Rooney je bil obupen. Preveč je silil nazaj v gnečo, zapravil je precej žog in slabo podajal. Kljub temu ga stežka grajam, saj je letos poleg De Gee in Januzaja naš najboljši posameznik. Kar je smešno, glede na sago v začetku sezone.

Jones včasih naredi tako glupe poteze, da postavlja svojo nogometno inteligenco pod velik vprašaj. Sploh pa je Moyes zajebal z njim in Smallingom, ki mora igrati na CB. Carrick je grozen v primerjavi s prejšnjo sezono. Igra preveč na sigurno.

Da je ta ekipa povsem brez naboja, želje in motivacije je bilo videti po tistem grobem prekršku McCarthyja nad Mato. Nihče ni napadel sodnika in zvršil pritiska nanj, nihče ni napadel McCarthyja, nihče ni stopil soigralcu v bran. V takšnem primeru bi Fergie najprej do obisti napizdil četrtega sodnika in tako pritegnil pozornost glavnega, ki bi ga prišel miriti. Fergie bi napizdil še njega, zvršil pritisk nanj in morda celo izsilil izključitev. V vsakem primeru pa bi Fergie s takšno reakcijo poskrbel, da bi se začela tekma nagibati v Unitedovo korist. Zaradi takšnih trenutkov so igralci grizli v prejšnjih letih. Da ne govorim o Keanu, Giggsu in Scholesu, ki bi McCarthyja raztrgali na prafaktorje.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5053
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: EPL 34.krog, Everton:Manchester Utd, 20.4.14 / 17:10

OdgovorNapisal/-a zimi dne 20. april 2014, 22:03:21

King_Cantona_7 je napisal:Skoraj dva tedna sem čakal na tekmo Uniteda, potem pa vidim popolnoma brezvezno igro. Posest je bila na naši strani, na trenutke je žoga dobro krožila, a do priložnosti nikakor nismo prišli.

Rooney je bil obupen. Preveč je silil nazaj v gnečo, zapravil je precej žog in slabo podajal. Kljub temu ga stežka grajam, saj je letos poleg De Gee in Januzaja naš najboljši posameznik. Kar je smešno, glede na sago v začetku sezone.

Jones včasih naredi tako glupe poteze, da postavlja svojo nogometno inteligenco pod velik vprašaj. Sploh pa je Moyes zajebal z njim in Smallingom, ki mora igrati na CB. Carrick je grozen v primerjavi s prejšnjo sezono. Igra preveč na sigurno.

Da je ta ekipa povsem brez naboja, želje in motivacije je bilo videti po tistem grobem prekršku McCarthyja nad Mato. Nihče ni napadel sodnika in zvršil pritiska nanj, nihče ni napadel McCarthyja, nihče ni stopil soigralcu v bran. V takšnem primeru bi Fergie najprej do obisti napizdil četrtega sodnika in tako pritegnil pozornost glavnega, ki bi ga prišel miriti. Fergie bi napizdil še njega, zvršil pritisk nanj in morda celo izsilil izključitev. V vsakem primeru pa bi Fergie s takšno reakcijo poskrbel, da bi se začela tekma nagibati v Unitedovo korist. Zaradi takšnih trenutkov so igralci grizli v prejšnjih letih. Da ne govorim o Keanu, Giggsu in Scholesu, ki bi McCarthyja raztrgali na prafaktorje.



goodpost


Ne skrbi:
David Moyes za BBC:
Nisem ravno užival ob takem izidu. Popolnoma sem bil osredotočen na tekmo, zato nisem posvečal pozornosti navijačem.

Naša ekipa se bo poleti zelo spremenila, smo v procesu izgadnje moštva. Zavedam se, da ne igramo dobrega nogometa, v naslednji sezoni moramo biti precej boljši.


Jao, to bo še mučno leto, če poleti ostane in naslednje leto zruši še ostale rekorde :roll:
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5780
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 34.krog, Everton:Manchester Utd, 20.4.14 / 17:10

OdgovorNapisal/-a Matija dne 21. april 2014, 6:51:03

GoUp je napisal:Drgac pa gregx, kaj ti nuca 11dni priprav, ce vmes popivas ;)

Tekme nisem gledal, po komentarjih sodec je pa povsem mozno, da je zahteva Glazerjev Moyesu, da se uvrsti v Ligo Evropa ali leti, pripeljala do tega da igralci igrajo tako da Moyes leti?

Kdo pa je kriv za to? A so pri Fergieju tudi popivali med sezono? Ne, ker so se bali kaj jim bo naredil, ko to izve. Tako da to je tudi krivda trenerja.

Upam da je druga stvar resnična.

@Anderson8: Haha, bravo. Včeraj tekma Uniteda, igra obupna, tvoj post pa: A vidite kaj se dogaja letos? Neverjetno no... Glavna tema dneva je itak to, kar je napisal nek novinar v nedeljo na jebenem twitterju. Jasno niti besede o še eni sramotni predstavi, ki pa smo jih letos že precej navajeni

Je pa res, da z igralci ala Mata & co. ne moreš zmagat tekme, komaj prideš do ene priložnosti, če ti nasproti stojijo igralci kot so Naismith (ki je odigral kot Messi v najboljših časih) in je branilski par Distin-Stones :oops:
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6280
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL 34.krog, Everton:Manchester Utd, 20.4.14 / 17:10

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 21. april 2014, 10:19:16

Predstava in rezultat me nista ravno presenetila, Moyesove izjave po tekmi pa so šokantne celo za njegove standarde.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4019
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: EPL 34.krog, Everton:Manchester Utd, 20.4.14 / 17:10

OdgovorNapisal/-a braul dne 22. april 2014, 9:45:45

Še ena v vrsti bednih tekem, brez pravih šans in želje po pozitivnem rezultatu. Wazza pa večjo kot ima tedensko plačo, bolj ga biksa. Tekma pa je končno izbila dno še tako trdnemu sodu, kot je BIL Moyes. Srečno!
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EPL 34.krog, Everton:Manchester Utd, 20.4.14 / 17:10

OdgovorNapisal/-a zimi dne 22. april 2014, 12:23:00

zimi je napisal:RVP z van Gaalom kuje načrte (za SP in po njemu ;) ). Baje sta bla na eni tekmi skupaj, Vitesse:Ajax, če sem si prav zapomnil..



Gregx, sem mel kar prav:
http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... -boss.html

:)
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5780
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2013/14

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 2 gostov