EPL 37. krog, Manchester United:Sunderland, 3.5.14, 16:00

Vse tekme Premier lige, FA in Ligaškega pokala

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: EPL 37. krog, Manchester United:Sunderland, 3.5.14, 16:0

OdgovorNapisal/-a zimi dne 3. maj 2014, 17:03:06

GoUp je napisal:Moyes še naprej uspešno potaplja United. Sicer iz Floride :D
Fun fact #1: v EPL doma še nismo izgubili proti Sunderlandu
Fun fact #2: na zadnje smo proti Unitedu doma izgubili pred 46imi leti. Tisto leto je postal prvak City :!:

Drgač pa res zanič predstava. Igralci brez želje po golu, samo da oddelajo sezono do konca in gredo na "zaslužen" dopust. No mogoče so tole tudi zanalašč izgubili, da se ja ne uvrstijo v Evropo.
Daleč najslabši igralec na igrišču pa Carrick. Kaj kmalu za njim pa wingerji in beki s svojimi bednimi krosi.


Fact #1: v vsakem postu omeniš Moyesa. Smo razumeli :)
Fun fact#2: tak si hitel, da si drugi Fun fact napačno napisal :)

Sicer pa se z ostalim strinjam, čeprav sem ujel samo zadnjih 15 minut tekme. Igra zanič, Carrick slab, vse slabo..
Je pa vsaka stvar za nekaj dobra: zdaj se bo nehalo forsirat še Giggsa in upam, da LvG ali kakšen drug trener pride in spremeni celoten sistem - od igralcev, do štaba.. mormo se premaknit naprej.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5780
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 37. krog, Manchester United:Sunderland, 3.5.14, 16:0

OdgovorNapisal/-a zimi dne 3. maj 2014, 17:06:00

Anderson#8 je napisal:Ne razumem. Kako?! Kako je to mogoče? Gledam na klop, pa ni več nesposobnih debilov, ki so OUT OF DEPTH in ki imajo koledarje za set-piece.. Davida Moyesa VEČ NI. Ampak mi smo vseeno podrli nov rekord, po letu 1968 smo skadili doma proti Sunderlandu. To je nemogoče. Pa rešili smo se golazni in tvorca neuspehov Uniteda v letošnji sezoni. Sem v totalnem šoku. Bil sem v dobri veri, da bodo igralci po odhodu gnoja in out of deptha managerja dobesedno leteli na igrišču in scali kri, da obdržijo mesto v klubu.


OMG, kolk let bomo še zdej tole bral?

Ja, za en drek so (bli), simple as that. Ampak tvoji posti ne spremenijo dejstva, da so tud pod Moyesom bli za en drek.
Slabi so, katastrofalno slabi. Že celo leto, pod Moyesom in danes pod Giggsom. Decembra se naslednjič čujemo, ko bomo vmesne analize (novega) trenerja delal, kul? :)
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5780
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 37. krog, Manchester United:Sunderland, 3.5.14, 16:0

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 3. maj 2014, 17:07:28

zimi je napisal:Fun fact#2: tak si hitel, da si drugi Fun fact napačno napisal :)

Angleški komentator je povedal ta fun fact. 1968. Maš ti kakšen drug podatek?
zimi je napisal:Decembra se naslednjič čujemo, ko bomo vmesne analize (novega) trenerja delal, kul? :)

Zakaj decembra, če je pa Moyes imel čas samo do prve prijateljske tekme? :D
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 37. krog, Manchester United:Sunderland, 3.5.14, 16:0

OdgovorNapisal/-a Matija dne 3. maj 2014, 17:09:49

Anderson#8 je napisal:Ne razumem. Kako?! Kako je to mogoče? Gledam na klop, pa ni več nesposobnih debilov, ki so OUT OF DEPTH in ki imajo koledarje za set-piece.. Davida Moyesa VEČ NI. Ampak mi smo vseeno podrli nov rekord, po letu 1968 smo skadili doma proti Sunderlandu. To je nemogoče. Pa rešili smo se golazni in tvorca neuspehov Uniteda v letošnji sezoni. Sem v totalnem šoku. Bil sem v dobri veri, da bodo igralci po odhodu gnoja in out of deptha managerja dobesedno leteli na igrišču in scali kri, da obdržijo mesto v klubu.

In vedno bolj mi je jasno, da je velika večja krivda na igralcih kot pa na trenerju. Mi nismo danes odigrali slabo. A ne. Nas ni bilo na igrišču. Sunderland bi moral 0-3 zmagat, ne pa 0-1. Brez šans, Mata strel v 44min je bil eden redkih resnih na target. Pa nažigal smo crosse, držali Younge in gnilo vezo do konca v igri.. Igralcem pa se jebe, noben nič.

Giggs bo v 10 dneh popolnoma prerodil ekipo, zamenjal taktiko, prebudil igralce.. Daj ne trolaj.

Očitno res rabimo osebo, da prejebe cel klub od kleti do podstrešja. Pa ne klub kot klub, staff ipd.. Prejebat celo ekipo in odfukat 10-15 igralcev in naredit totalno prenovo. Nekaterim se res več ne da, niso pri stvari in nimajo kvalitete za Manchester United. Eno fajno FM sezono zategnit, 200M skantat na igralce in začet znova. Ker tile igralci ne spoštujejo 26 let dela in gradnje Manchester Uniteda.

Prvi na listi mora biti Chicharito. Danes je dokazal ponovno, da je njegova realnost Guadalajara in mehiška liga.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6280
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL 37. krog, Manchester United : Sunderland, 3.5.14, 16

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 3. maj 2014, 17:11:07

To je bilo grozno. Čeprav sem običajno proti takšnemu početju, bi danes navijači morali izžvižgati igralce. Tako bi jim jasno dali vedeti, kaj si mislijo o takšni sramotni predstavi. Nič več ujčkanja. Igralci se morajo zamisliti. Moyesa, glavnega krivca, ki ga igralci očitno niso želeli, ni več, zato izgovorov ne sme biti in današnja katastrofalna igra kaže na gnilost v igralski zasedbi, ki ima kot kaže pomanjkanje kvalitete, motivacije in želje.

Komaj čakam, da se sezona zaključi, a se prihodnje v bistvu ne veselim preveč, ker sem precej skeptičen. S Fergijevo upokojitvijo so kot kaže igralsko zaključili tudi nekateri igralci in jih ne more več dvigniti noben trener, razen stari dobri nori Škot, ki je bil mojster v tem.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5053
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: EPL 37. krog, Manchester United:Sunderland, 3.5.14, 16:0

OdgovorNapisal/-a Matija dne 3. maj 2014, 17:11:58

GoUp je napisal:Zakaj decembra, če je pa Moyes imel čas samo do prve prijateljske tekme? :D

Kdo je dal Moyesu čas do prve prijateljske tekme? Daj napiše ime, če ne pa nabijaj nekaj v tri krasne.
Fun fact #2: na zadnje smo proti Unitedu doma izgubili pred 46imi leti. Tisto leto je postal prvak City :!:

Dvomim da je to povedal komentator :roll:
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6280
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL 37. krog, Manchester United:Sunderland, 3.5.14, 16:0

OdgovorNapisal/-a zimi dne 3. maj 2014, 17:12:23

Proti Unitedu si napisal ;)

Na drugo pa upam, da se hecaš, če še mislimo met resno debato. Večina gneva se je začela sred januarja nabirat, eksplodirala pa konec januarja, začetek februarja (takrat vsaj pri meni).
Prvih 10 tekem je mel čisti mir, še Arsenal home, ko smo zmagali, smo vsi upali, da je to odskočna desna za naprej.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5780
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 37. krog, Manchester United:Sunderland, 3.5.14, 16:0

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 3. maj 2014, 17:13:11

Bruh :bedak: Šele zdj videl kaj sm napisal :peace
zimi je napisal:Na drugo pa upam, da se hecaš, če še mislimo met resno debato.

Vidiš smajlija na konc stavka, kajne ;)
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 37. krog, Manchester United:Sunderland, 3.5.14, 16:0

OdgovorNapisal/-a zimi dne 3. maj 2014, 17:16:35

Anderson#8 je napisal:Očitno res rabimo osebo, da prejebe cel klub od kleti do podstrešja. Pa ne klub kot klub, staff ipd.. Prejebat celo ekipo in odfukat 10-15 igralcev in naredit totalno prenovo. Nekaterim se res več ne da, niso pri stvari in nimajo kvalitete za Manchester United. Eno fajno FM sezono zategnit, 200M skantat na igralce in začet znova. Ker tile igralci ne spoštujejo 26 let dela in gradnje Manchester Uniteda.


Matic tu pa se strinjam. Sam sem upal na smooth prehod, s škotom (Moyesom) kot trenerjem in malo zapravljanja. Očitno sem se motil in rabi klub resne spremembe, da se prepuca in se jim razloži, kaj je Manchester United, in da se tako slabih predstav ne tolerira. Pa nikakor nisem nek (povprečni galaktični navijač), ki vsako leto pričakuje 100m in top class igralce. Želim samo igralce, ki se bodo borili in imeli željo.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5780
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 37. krog, Manchester United:Sunderland, 3.5.14, 16:0

OdgovorNapisal/-a zimi dne 3. maj 2014, 17:18:28

GoUp je napisal:Vidiš smajlija na konc stavka, kajne ;)


OK, vidim :) Dej raj v temo footy odpište, kdaj se dobimo. Da v avtu eno debato ruknemo :D
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5780
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 37. krog, Manchester United:Sunderland, 3.5.14, 16:0

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 3. maj 2014, 17:33:17

Matija je napisal:
Anderson#8 je napisal:
Očitno res rabimo osebo, da prejebe cel klub od kleti do podstrešja. Pa ne klub kot klub, staff ipd.. Prejebat celo ekipo in odfukat 10-15 igralcev in naredit totalno prenovo. Nekaterim se res več ne da, niso pri stvari in nimajo kvalitete za Manchester United. Eno fajno FM sezono zategnit, 200M skantat na igralce in začet znova. Ker tile igralci ne spoštujejo 26 let dela in gradnje Manchester Uniteda.

Prvi na listi mora biti Chicharito. Danes je dokazal ponovno, da je njegova realnost Guadalajara in mehiška liga.


Sem te pikno v žilo ha? Si dobil reality check ha? Verjamem da si bil prepričan, da se bo po odhodu Moyesa cedilo mleko in med.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 37. krog, Manchester United:Sunderland, 3.5.14, 16:0

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 3. maj 2014, 17:39:53

Matija je napisal:
GoUp je napisal:Zakaj decembra, če je pa Moyes imel čas samo do prve prijateljske tekme? :D

Kdo je dal Moyesu čas do prve prijateljske tekme? Daj napiše ime, če ne pa nabijaj nekaj v tri krasne.
Fun fact #2: na zadnje smo proti Unitedu doma izgubili pred 46imi leti. Tisto leto je postal prvak City :!:

Dvomim da je to povedal komentator :roll:

Kaj pa ti pizdakaš :lol: A te boli da so še pod drugimi trenerji tud fun fact in podiranje 46let starih rekordov, ali da sem te prehitel :D
Upam da vsaj drži da bo City prvak.

Sem pa na tvojo pobudo šel prebrat season pretour 2013. Dobro branje. Že na tistih tekmah smo ugotovili glavne hibe Uniteda letos: Evra, obramba, centralni vezisti.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 37. krog, Manchester United:Sunderland, 3.5.14, 16:0

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 3. maj 2014, 18:11:10

Crafton:
In their last 6 defeats, #mufc have had total of 12 shots on target. The average of two again today. Against Sunderland at home. Shocking

Mitten:
Manchester United have now lost 7 home league games this season, the worst since '73-74. When United were relegated.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 37. krog, Manchester United:Sunderland, 3.5.14, 16:0

OdgovorNapisal/-a braul dne 5. maj 2014, 14:02:50

Tekme nisem gledal, ker je pač tako, da več kot ima človek Sportklubov, manj je prenosov. To, da bomo pa pušili pa itak. Kaj ste pa mislili. Sunderland je resno vzel končnico prvenstva in boj za obstanek, saj je v gosteh odnesel točko Shittyju, vse tri Rusom, mi pa smo letos daleč za obema, ki se borita za naslov in čisto logično je bilo, da daš 100€ na X2, pa maš za en tedn pira :lol:

No zdej pa malo zares. Kolikor vidim po napisanem, se ni kaj prida spremenilo in čas je, da se ta klavrna sezona čim prej konča in se nekaterim igralcem zahvali za sodelovanje (ni jih malo) in naj iščejojo svojo navdahnjenost kje drugje.
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EPL 37. krog, Manchester United:Sunderland, 3.5.14, 16:0

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 5. maj 2014, 20:16:12

braul je napisal:in čisto logično je bilo, da daš 100€ na X2, pa maš za en tedn pira :lol:

No jst mam za 100€ pira za en mesec. Torej mi ni treba nc stavt :)
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 37. krog, Manchester United:Sunderland, 3.5.14, 16:0

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 5. maj 2014, 20:19:32

3,3 pira na dan, GoesUp ... ti pa nisi kar tako :)

Ali povabiš še koga, da ti pomaga? Dvomim, če si Savinjčan :)
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 37. krog, Manchester United:Sunderland, 3.5.14, 16:0

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 5. maj 2014, 20:29:46

Hehe ti pejt Koroscu pomagat. Trije piri so ravn za dan za prezivet ;)
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 37. krog, Manchester United:Sunderland, 3.5.14, 16:0

OdgovorNapisal/-a braul dne 6. maj 2014, 7:10:40

GoUp je napisal:Hehe ti pejt Koroscu pomagat. Trije piri so ravn za dan za prezivet ;)

Poletje bo dolgo, je fajn met zalogo. Pa tako slabo mi še ne gre, da pijem sam, pol pa gre veliko bolj hitro po piru sj veš. :D
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EPL 37. krog, Manchester United:Sunderland, 3.5.14, 16:0

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 6. maj 2014, 8:21:23

Jst raj sam pijem, kot da mam pivce kova Luka ali Nejc zraven :)
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 37. krog, Manchester United:Sunderland, 3.5.14, 16:0

OdgovorNapisal/-a braul dne 6. maj 2014, 11:09:30

GoUp je napisal:Jst raj sam pijem, kot da mam pivce kova Luka ali Nejc zraven :)

:lol: Ja js mam tut rajš tebe, ko ne spiješ veliko ;)
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2013/14

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost

cron