Liga prvakov 2013/14

Liga prvakov 2013/14

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Koga si želite v četrtfinalu lige prvakov?

Atlethico Madrid
7
20%
Barcelona
3
9%
Bayern
5
14%
Borussia
14
40%
Chelsea
2
6%
PSG
2
6%
Real Madrid
2
6%
 
Skupaj glasovi : 35

Re: Liga prvakov 2013/14

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 29. april 2014, 21:41:19

Real Madrid v finalu po 12ih letih in to na kakšen način! 0:4 v Minknu ni kar tako. Je pa res, da je Bayern odkar je zmagal prvenstvo z glavo ne vem kje.

Zakaj je torej Madridu vendarle uspelo? Ancelotti? :)
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3019
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: Liga prvakov 2013/14

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 29. april 2014, 21:48:06

Dober prestopni rok in vrhunska forma Modrica.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: Liga prvakov 2013/14

OdgovorNapisal/-a Chicharito dne 29. april 2014, 22:05:14

Absolutno posilstvo in nezanimiva tekma od 30. min dalje. Pa jaz bi se ubil, če bi bil navijač Bayerna. Gledat to drkanje žoge vsak vikend. Ta njihov nogomet je negledljiv.

Real pa vrhunsko, daleč od kakršnegakoli bunkerja. Noben ne bi obsojal Chelseaja če bi npr. igral takole, ampak oni sploh želje po golu niso pokazali, to je tisto kar me prime da jih sovražim. Real pa jih nakuca 4..
Uglaunem, z lahkoto, kaj naj rečem. Upam, da tam pride Chelsea naprej in jih Real zruka na polno, ker si to zaslužijo. Kako oni prihajajo čez izločilne boje vsa ta leta je enostavno smešno. Pametno, ampak smešno.

Sem pa vesel za Ronalda. Človek je bil proti Borussii več v trenerskem prostoru kot Ancelotti in definitivno bolj živčen kot vsi drugi. Že 3x je izpadel v polfinalu in končno mu je uspelo, vsako leto tako močno gara in res mu privoščim tale naslov letos. Pa svaka mu čast za 16 golov. Mašina je res. Takrat je bilo 80mil. ogromno. Ko pa pogledaš kaj bi imeli mi z njim danes, pa takrat 200mil. ne bi bilo dovolj zanj.
Chicharito
Ginger Prince
 
Prispevkov: 478
Pridružen: 4. december 2010, 14:12:21

Re: Liga prvakov 2013/14

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 29. april 2014, 22:24:07

Kot sem ze povedal po tekmi Bayern-Dortmund, je Bayern zelo zelo slab. In takrat poudaril, da ni bil United toliko dober, kot je bil Bayern slab.
In sem spet bil en nergac ki pizdaka po forumu. Vsa ostala srenja pa seveda pametna da na pomembnih tekmah bodo ze pokazali svoj pravi obraz.
Sreca da sem sel v kino, da mi ni bilo potrebno gledat pravega Bayerna ...

Vedno bolj se sprasujem, kaj vse bi United letos lahko osvojil, ce se Alex ne bi odlocil oditi v penzijo.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Liga prvakov 2013/14

OdgovorNapisal/-a Matija dne 29. april 2014, 22:48:32

Groza od nogometa danes. Že dolgo nisem na kavču zaspal ob 10h, tokrat sem res. Bilo je zanimivo do 3-0, potem pa konec. Real je prišel 3 na 3 vsakič ko so dobili žogo. Bayern pa v 25. minuti prvi strel proti golu, velika žalost.

Bi bilo pa zanimivo slišat mnenje Bayernovih navijačev kaj si mislijo o Pepu, ne zaradi izpada. Nekaj jih poznam in so razočarani nad taktiko.

Sicer je pa nasploh letošnja CL velika žalost vse skupaj. Polfinale je bil zanimiv 30 minut, tudi na prejšnjih tekmah pa ni bilo pretirane lepote v igri.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6280
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: Liga prvakov 2013/14

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 29. april 2014, 23:21:27

GoUp je napisal:Kot sem ze povedal po tekmi Bayern-Dortmund, je Bayern zelo zelo slab. In takrat poudaril, da ni bil United toliko dober, kot je bil Bayern slab.
In sem spet bil en nergac ki pizdaka po forumu. Vsa ostala srenja pa seveda pametna da na pomembnih tekmah bodo ze pokazali svoj pravi obraz.
Sreca da sem sel v kino, da mi ni bilo potrebno gledat pravega Bayerna ...

Evo se ti opravičujem. :) Nikakor nisem pričakoval tako prepričljivega Reala v gosteh. Ubistvu me je tale tekma danes malo spomnila na tisto med Barcelono in Bayernom lani. Na podoben način so lani oni razbili Barco. Tak način igre kot ga goji Pep pa ne vem koliko je glih primeren za Bayern. Lani sta Robben in Ribery ubijala vseh v kontrah in imeli so izjemno varovalko pred obrambo v Martinezu, ki je letos popolnoma izgubljen v tem sistemu. Tale igra je v Barceloni šla skozi, ker imaš igralce ko so bili Messi, Iniesta in Xavi, ki lahko z eno izjemno potezo odločijo srečanje. Bayern ima odlično ekipo, ampak tako izvenserijskih posameznikov kot so zgornji trije pač nimajo. Tudi United jih je kasiral šele, ko je Bayern preklopil na hitrejši in direktnejši način igre in ne s tiki-tako.
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: Liga prvakov 2013/14

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 30. april 2014, 9:09:25

Zgleda bodo nekateri igralci Bayerna dvakrat premislili, ce bodo dobili na mizo kaksno dobro ponudbo v poletnem prestopnem roku.

Nevem ce je glih po godu nemskim igralcem taksen stil igre, kot jo od njih pricakuje Pep.

Aia, pa upam da ko se t.i. trenerski vizionar odloci za kak nov klub (oz ga napodijo), ne bo to kaksen klub iz angleske lige. Najboljsa liga na svetu si pac ne zasluzi takega zdolgocasenega nogometa, kjer je "dovolj" da igralec zna tocno podajat in se pizdit na sodnika ob vsaki priliki.
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2503
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: Liga prvakov 2013/14

OdgovorNapisal/-a wpfaan dne 30. april 2014, 9:29:38

Tole s Pepom in njegovo taktiko je res smesno. Zdi se mi da ima tip samo eno taktiko igre v glavi neglede na to proti kom igra njegova ekipa. Kapo dol za vse lovorike katere je osvojil ampak bodimo realni, lanska barca je bila še dejansko Pepova barca in Bayern jo je taktično razbil, ker barca ni znala igrati drugace kot igra vedno, res da je Pep vcasih z barco igral sistem s tremi branilci ampak tiste tekme je običajno izgubil. No letos v Bayernu igra vedno isto, ni tekme ko bi nekaj spremenil, vceraj pa mislim da je malokdo pričakoval, da je Real prišel v Munchen igrat tak nogomet kot ga je, napadalno, vsi so vedeli kaj hočejo in jih razbili kot že dolgo ne nihče. Sam si želim madridski finale čeprav bo težko, pac teh modrih bunkerjev brez zelje po igri imam že dovolj, ce tudi jim to prinaša rezultate...

Sent from my Nokia Lumia 1520 using Tapatalk
wpfaan
Chief of Execution
 
Prispevkov: 204
Pridružen: 22. april 2014, 8:33:16

Re: Liga prvakov 2013/14

OdgovorNapisal/-a zimi dne 30. april 2014, 9:53:11

wpfaan je napisal:pac teh modrih bunkerjev brez zelje po igri imam že dovolj, ce tudi jim to prinaša rezultate...

Sent from my Nokia Lumia 1520 using Tapatalk


Haha, od kod vam take trditve? :) Preberi Schürrleja od včeraj, da so igralci veseli s tako igro, ker prinaša rezultate.

Jaz nikakor ne prenesem Chelseaja in bi upal na finale in zmago Atletica, ampak Mourinhu je treba priznati mojsterstvo. Včeraj sem premišljeval, da če jih Mou pripelje do naslova (kar bi mu bil proti Realu še dodaten motiv), bo Chelsea že pri 2 naslovih. United ima 3. A pri kateremu piše, s kakšno igro je bil osvojen?

Jaz bi letos raje imel dolgočasno tiki taka igro in vsaj en naslov, kot pa super igro in 2. mesto. Na koncu dneva/leta štejejo samo lovorike in za to se igra nogomet.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5780
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: Liga prvakov 2013/14

OdgovorNapisal/-a braul dne 30. april 2014, 10:12:32

Še ena v vrsti posilstev. Verjetno si nihče ni predstavljal, da bo tudi Ancelotti šel v tekmo s tako ofenzivno postavitvijo. In vse skupaj je prineslo fenomenalen rezultat. Lahko bi bilo samo še več kot 0:4. Tudi Neuer je plaval kot že dolgo ne. Sej vredu, da golman sledi in bere igro, sam pretiravat in igrat libera pa tut ni treba no :) Skratka, Bayernu se je zgodilo to, kar se je lani Barci, suveren izpad brez danega gola.
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: Liga prvakov 2013/14

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 30. april 2014, 11:44:21

Meni je smešno, da so zdaj po tem porazu Bayerna vsi hudo pametni in kritizirajo Guardiolo, ki je s svojo filozofijo nogometne igre osvojil veliko lovorik v zelo kratkem času. V Barceloni je s tem načinom igre praktično pokoril ves nogometni svet. Nekaj let zapored jim nihče ni mogel do živega, kljub temu, da v nogometu obstaja največja konkurenca med vsemi športi na svetu. Zdaj so pa vsi hudi strokovnjaki, ko je pušnil eno tekmo..
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: Liga prvakov 2013/14

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 30. april 2014, 12:08:08

Pušnil eno tekmo? Odkar so osvojili naslov je konec z njimi. In s takšno ekipo se pač pričakuje naslov prvaka, jebiga. In še 1x, da je namesto nas igral CFC četrtfinale z njimi, bi že tam obstali. Mi smo bili še tako low, pa smo jih 2x vodili in imeli šanse za kak gol več.

Fora Pepa je, da ima samo in izključno plan A. Tiki-taka. In ta ekipa Bayerna tega ne more na tak način proti močnim ekipam. Kot prvo ker so predvidljivi as hell, nimajo pravih igralcev(odkar se je Thiago poškodoval, so dobili 15 golov), Robben-Ribery je edina nevarnost, Mandžukiču če ne nastaviš balona na glavo ali v prazen gol je useless. Potem je problem, ker spizdita bočna branilca naprej, da odigravata in vsaka izgubljena žoga pomeni veliko nevarnost. Lani pod Juppom so igrali drugače, padale so dolge žoge, streli od daleč in niso igrali tako napadalno ves čas, ker ni bilo potrebe. Imeli so cutting edge in so se prilagajali nasprotniku. Guardiola se ne bo in se nikoli ni. On se pase s tem, da ima posest in kvazi kontrolo nad igro. Tako na OT in na Bernabeu je odigral slabo, na OT izvlekel lucky remi in na Bernabeu celo izgubil, pa je rekel da so odigrali odlično in imel posest. Naredili pa fuck all z njo. Od 4 tekem v CL, jih nisem videl da so naredili 4-5 čistih šans, da so se znašli sami pred golom ali kaj podobnega.

In Guardiola je kljub izjemnem začetku, močno pokvaril vtis. Smrt Vilanove ga je prizadela to se mu vidi, ampak zakaj hoče nemški stroj totalno spremeniti v neko kopijo Barcelone.. Lewandowski ne bo tega spremenil, ker je podoben tip kot Mandžukič. Tam je imel Xavija-Iniesto-Busquetsa in bolanega Messija. Niso izgubljali žog, penetrirali po sredini in z kratkimi podajami.. Eden največjih talentov na svetu, ki je koštal 37M, Mario Gotze njemu sedi na klopi v polfinalu CL. To je bedarija. Noter pa Muller, ki je totalno anti za ta sistem.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Liga prvakov 2013/14

OdgovorNapisal/-a Best dne 30. april 2014, 12:10:26

Še bolj smešno pa je to, da se po taki sezoni za Bayern na koncu igro in taktiko primerja po treh tekmah...Tipi majo rekordno sezono za sabo, za ponovitev lanske jim je zmanjkala ena tekma in pol vsi pametni kako je Pep zašuštral Baxern in tako dalje. Dejstvo je, da Bayern od osvojitve nemškega naslova naprej ni več ista ekipa, zakaj in kako je težko povedat. je pa res, da so bili včeraj precej slabi in da jim praktično nič ni uspelo kar so probali. Plus tega je bilo pa že v principu treba napadat, dve prekinitvi za Real in je bilo konec zadeve...Real pač zasluženo.
If Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro kept his mouth shut and stayed on his feet, he would have been No 3. As things stand, on this list he's No 50.
Uporabniški avatar
Best
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 874
Pridružen: 24. avgust 2007, 8:40:57

Re: Liga prvakov 2013/14

OdgovorNapisal/-a Best dne 30. april 2014, 12:12:51

Anderson#8 je napisal: Lewandowski ne bo tega spremenil, ker je podoben tip kot Mandžukič

Resno tole?
If Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro kept his mouth shut and stayed on his feet, he would have been No 3. As things stand, on this list he's No 50.
Uporabniški avatar
Best
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 874
Pridružen: 24. avgust 2007, 8:40:57

Re: Liga prvakov 2013/14

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 30. april 2014, 12:14:39

Saj pa smo vsi vedeli in videli, kaj hoče Pep narediti s tem Bayernom. Spremeniti jih v tiki taka bullshit ekipo. To je njegov namen od prvega dne, ko je začel triangle učit na vezi. Saj ti pretvorba Lahma iz TOP RB-ja v DM-ja vse pove.

Sezona pa je jasno fail, ker je liga automatic ob njihovih resourcih. Vse kar pa ni zmaga za aktualne prvake ob tej ekipi, pa je neuspeh. Bomo videli kako bo v finalu pokala, Dortmund komaj čaka.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Liga prvakov 2013/14

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 30. april 2014, 12:41:47

Meni ta Guardiolov način enostavno ni všeč. Z Barcelono je pokoril nogometni svet z navdušujočo igro, to mu je potrebno priznati. To pri Bayernu me pa ne gane preveč. Juppov Bayern mi je bil neštetokrat bolj gledljiv in všečen.

Ampak če si je Pep zastavil cilj, da iz te ekipe napravi nekaj novega, torej ji vcepi svoj slog, potem bi ga morali Bavarci podpreti. Saj je vendarle uspešen pri tem! Ligo so gladko zmagali, podrli vse možne rekorde, čaka jih še pokal, Ligo prvakov pa so pač zafrknili. Forma je padla, včeraj ni bilo še dnevne forme in Real je odigral vrhunsko. Ampak Bavarci bi morali biti s Pepom zadovoljni. Pa so? Niso! Vsi mogoči direktorji, predsedniki, sekretarji, bivši igralci..., napadajo Pepa glede igre in taktike. Vselej so mi šli ti Bayernovi veljaki na kurac, ker delajo dramo, cirkus in se neprestano mešajo v trenerski posel ter tako zgolj potrjujejo klubski vzdevek - FC Hoollywood. Pep bi jih moral poslati v kurac ter spakirati kovčke.

Carlo je pravi trenerski mag. Real igra odlično, to je pravi fuzbal - organizirano, eksplozivno, drzno, učinkovito. Sem pa neizmerno razočaran zaradi Alonsa, ker ne bo mogel igrati v finalu. To je res kruto.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5053
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: Liga prvakov 2013/14

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 30. april 2014, 12:51:38

Predvsem je treba opozoriti, da je bila Pepova Barcelona zelo uspešna v presingu. Pepov Bayern (še?) ni.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4019
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: Liga prvakov 2013/14

OdgovorNapisal/-a zimi dne 30. april 2014, 13:38:21

Ra100 je napisal:Predvsem je treba opozoriti, da je bila Pepova Barcelona zelo uspešna v presingu. Pepov Bayern (še?) ni.



Tako je. Pepa se bo ocenjevalo čez leto, dve. Če mu uspe postaviti svojo igro in doseči rezultate, bo zmagovalec v vseh pogledih. Če mu ne bo uspelo in se ne bo uspel prilagoditi, bo pa tako kmalu letel.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5780
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: Liga prvakov 2013/14

OdgovorNapisal/-a wpfaan dne 30. april 2014, 15:16:31

Tudi lani je Bayern bil prvak že aprila pa je vseeno nažgal Barco, ni popuščal vse do konca z kadrom v katerem ni bilo Gotzea in Alcantare. Lewandowski prihaja ker je pač na voljo in ker s tem konkurentu vzamejo prvega strelca, dvomim, da si ga je Pep zelel... Domnevam pa, da bo Lewndovski obzaloval ta prestop vsaj dokler bo Pep vodil bavarce, ker ne bo skoz igral in ker se bojim, da ne paše v ta sistem. Vedet je pa potrebno, da letos tudi Ribery ni pravi, ali je pac samo padel v formi ali pa mu dejansko ta sistem ne odgovarja. Nemci svoje filozofije ne bojo pustili spreminjat in Pep bo kljub morebitnim super uspehom v naslednji sezoni, moral spakirat, ce bo spreminjal tisto kar nemci imajo in kar nemci so.v Bundesligi se nacrtno igra atraktiven, napadalen, odprt nogomet, kar bayern sicer igra, no vse skupaj je nekoliko dolgocasno s temi stevilnimi kratkimi podajami in tega ne bojo gledali tudi za ceno lovorik...

Dortmund se pa letos napali za velike tekme kljub ogromno poskodbam in se jim bo šlo, da nekaj osvojijo letos.

Sent from my Nokia Lumia 1520 using Tapatalk
wpfaan
Chief of Execution
 
Prispevkov: 204
Pridružen: 22. april 2014, 8:33:16

Re: Liga prvakov 2013/14

OdgovorNapisal/-a zani dne 30. april 2014, 19:31:58

Mourinho s 6imi branilci.... Nagnusno!
Uporabniški avatar
zani
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 858
Pridružen: 20. januar 2012, 1:57:45

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2013/14

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 2 gostov