LP 1.krog, Manchester Utd:Bayer Leverkusen, 17.9.13, 20:45

Liga prvakov 2013/14

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: LP 1.krog, Manchester Utd:Bayer Leverkusen, 17.9.13, 20:

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 17. september 2013, 21:21:59

To sem jaz tudi takoj pomislil. Takšnega protinapada nismo že dolgo videli :)

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: LP 1.krog, Manchester Utd:Bayer Leverkusen, 17.9.13, 20:

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 17. september 2013, 21:41:29

Več kot zaslužena zmaga. Drugi polčas je bil še boljši in prepričljivejši od prvega. Tudi igra je bila na trenutke všečna in dopadljiva. Uspeli smo držati žogo v svoji posesti in si ustvarjati prilike za gol, še več je bilo polpriložnosti. Najboljša tekma Uniteda letos.

Rooney je dosegel 200. gol za United :appl:
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: LP 1.krog, Manchester Utd:Bayer Leverkusen, 17.9.13, 20:

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 17. september 2013, 21:42:15

Lep začetek Lige prvakov, štirje goli + dve nemogoče zgrešeni šansi.

Škoda za obrambne felerja, pri drugem golu sploh ne bi bilo treba kota, če bi se Rio in De gea dovolj zgodaj sporazumela.


Gledam studio in vidim, da so NIKE znak umaknili iz tribun?
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: LP 1.krog, Manchester Utd:Bayer Leverkusen, 17.9.13, 20:

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 17. september 2013, 21:44:13

Drugi polčas Valencie je bil njegov najboljši po dooolgem času.

Dobra igra nasploh.
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2304
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: LP 1.krog, Manchester Utd:Bayer Leverkusen, 17.9.13, 20:

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 17. september 2013, 21:47:21

Nisem pričakoval, da bomo danes zabili 4 gole, čeprav bi jih komot lahko 6. Igra je bila dobra, v celi tekmi me je zmotila le tista sebična poteza Rooneya. Ne glede na to kakšen je rezultat si takšne poteze ne bi smel privoščiti.
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: LP 1.krog, Manchester Utd:Bayer Leverkusen, 17.9.13, 20:

OdgovorNapisal/-a infinity dne 17. september 2013, 22:05:53

Gledam studio in vidim, da so NIKE znak umaknili iz tribun?

Če se prav spomnem, se od 1.9. lahko United pogaja tudi z ostalimi opremljevalci glede nove pogodbe. Tako da zna bit kaj na tem, da se Nike poslavlja.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: LP 1.krog, Manchester Utd:Bayer Leverkusen, 17.9.13, 20:

OdgovorNapisal/-a Scum4ever dne 17. september 2013, 22:07:36

Kaj se je pa z Valencio zgodil v drugem polčasu? Wau :) Zdej pa sam upat, da je sposoben to še kdaj ponovit
Uporabniški avatar
Scum4ever
Ni glasbenik, bobnar je!
 
Prispevkov: 1463
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:32:46
Kraj: Lj

Re: LP 1.krog, Manchester Utd:Bayer Leverkusen, 17.9.13, 20:

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 17. september 2013, 22:29:53

infinity je napisal:
Gledam studio in vidim, da so NIKE znak umaknili iz tribun?

Če se prav spomnem, se od 1.9. lahko United pogaja tudi z ostalimi opremljevalci glede nove pogodbe. Tako da zna bit kaj na tem, da se Nike poslavlja.


Nike bo kar ostal, 1 milijarda v 13 letih. Čaka se še uradna potrditev. Če bo kaj drugega bo skrajno čudno, ne vem kaj bi lahko drugo imeli.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: LP 1.krog, Manchester Utd:Bayer Leverkusen, 17.9.13, 20:

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 17. september 2013, 22:37:57



Nisem glih happy, debeli ni nič povedal :)
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: LP 1.krog, Manchester Utd:Bayer Leverkusen, 17.9.13, 20:

OdgovorNapisal/-a don G dne 18. september 2013, 8:54:29

Ne vem kako lahko Wayne misli, da bo po takšnem razburkanem poletju za vse navijače kluba šlo vse skupaj na hitro v pozabo zgolj in samo z goli. Brez kakršnekoli razlage ali javnega obvestila. Tako pa niti na vprašanja noče odgovorit direktno. Potem mu bodo pa ponudil 300k na teden pa bo zopet najsrečnejši človek v največjem klubu na svetu. Trot.
Since Liverpool last won the league, David de Gea has been born, grown up, signed for Manchester United and won the league himself.

Baby, I'm like a Rubiks cube. The more you play with me the harder I get
Uporabniški avatar
don G
No.1 Dong Fangzhou fan
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: 15. avgust 2007, 13:48:17

Re: LP 1.krog, Manchester Utd:Bayer Leverkusen, 17.9.13, 20:

OdgovorNapisal/-a warioth dne 18. september 2013, 9:27:36

Ja tako to je. Eni so že pozabili, drugi pa ne bodo nikoli. Je pa dejstvo da smo z njim precej boljši. Teško bi našli kakšnega podobnega igralca kot je on na trgu.... tisti, ki pa so pa jih ne moremo zvabit v naš klub. Jaz bi mu dal čimprej pod nos pogodbno, pa da je potem mir za en čas.
Uporabniški avatar
warioth
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 880
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:29:08

Re: LP 1.krog, Manchester Utd:Bayer Leverkusen, 17.9.13, 20:

OdgovorNapisal/-a don G dne 18. september 2013, 9:49:59

Se strinjam. Ampak tokrat zadnjo! Naj bo kle še 3-4 sezone, ko bo na vrhuncu, potem pa naj odpika po denar v Katar ali pa kamorkoli hoče
Since Liverpool last won the league, David de Gea has been born, grown up, signed for Manchester United and won the league himself.

Baby, I'm like a Rubiks cube. The more you play with me the harder I get
Uporabniški avatar
don G
No.1 Dong Fangzhou fan
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: 15. avgust 2007, 13:48:17

Re: LP 1.krog, Manchester Utd:Bayer Leverkusen, 17.9.13, 20:

OdgovorNapisal/-a zimi dne 18. september 2013, 10:39:17

[quote="warioth"Jaz bi mu dal čimprej pod nos pogodbno, pa da je potem mir za en čas.[/quote]

Jaz tudi, čimprej! Ta stvar se more nekot rešit.

Ker sicer res igra vrhunsko zadnje tekme in je najbrž naš najboljši igralec na igrišču, ampak vsa ta saga, živčnost pred vsako tekmo, ali je z mislimi pri stvari, ali ne, mi dejansko preseda. Za Ronalda se je točno vedlo: ostane še eno sezono, potem pa gre v Real. Pri Rooney-u pa ne veš ali bo zadovoljen, ali se bo veselil gola, kaj sploh hoče..
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: LP 1.krog, Manchester Utd:Bayer Leverkusen, 17.9.13, 20:

OdgovorNapisal/-a Matej127 dne 18. september 2013, 10:52:21

Rooney spet MOM res fantastična igra mogoče črna pika ko ni podal RVP,da bi povedli že 2:0 ampak se je potem odolžil s podajo in zadetkom. Mislim,da je prav lepo odgovoril novinarju,da dela trdo,da je v dobri pripravljenost mislim,da je to trenutno najbolj pomembno za klub in prepričan sem,da bo kmalu podaljšal pogodbo. Sicer so pa vsi igrali solidno Valencia je bli v 2 polčasu fantastičen,Smalling je solidno opravljal nalogo.Kagawi se še vidi,da potrebuje več tekem kar se tiče Fellaini opravljal je odlično delo v defenzivi pogrešal sem ga pa v napadu sploh v kazenskem prostoru tam lahko naredi veliko dela s skoki in fizično je močan.Rvp je bil tudi soliden zadel je zopet kar je pomembno zelo dobro sodelujeta z Rooneyu.
Uporabniški avatar
Matej127
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 187
Pridružen: 3. februar 2012, 23:33:21

Re: LP 1.krog, Manchester Utd:Bayer Leverkusen, 17.9.13, 20:

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 18. september 2013, 11:54:29

Včeraj smo sicer prejeli dva zadetka, a obramba za zdaj deluje zelo zanesljivo. V uvodih zadnjih sezon je bila obramba dokaj majava, trenutno izgleda pa precej uigrana. Pri prvem golu smo se v bistvu dobro branili, le Carrick je bil premalo agresiven ob strelu Rolfesa, do katerega se je žoga srečno odbila. Pri drugem golu je Rio panično izbil žogo v kot, to je bil še največji kiks, a treba se je zavedati, da obramba težko odigra 90 minut brez ene samcate napake. Bi pa Rio po mojem počasi moral dobiti počitek, enako velja tudi za Vidića.

Zabili bi lahko še kakšen gol več. Robin in Wazza sta zgrešila nemogoče, Rooney bi tam moral podati. Fellaini je odigral korektno. Priboril je ogromno žog, kar zna biti velik plus za našo igro. Se mi zdi, da se je z njegovim prihodom Carrick pomaknil bolj naprej, to sem opazil že na prejšnji tekmi.

Je pa dobro, da Moyes počasi ponuja priložnost vsem. Včeraj sta prvič zaigrala Kagawa in Smalling.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: LP 1.krog, Manchester Utd:Bayer Leverkusen, 17.9.13, 20:

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 18. september 2013, 14:09:42

Dobro je bilo tole včeraj. Zame verjetno najboljša tekma do sedaj v tej sezoni. Obramba je bila tokrat sicer malo shaky, ampak včeraj je bil na srečo napad tako dober da se to ni poznalo. Sredina in napad sta delovala zelo dobro. Fellaini daje neko novo dimenzijo in deluje kot varovalka tako da lahko spredaj Kagawa, Rooney in RvP menjajo položaje in kombinirajo. Sicer tako od Fellainija kot od Kagawe pričakujem še več, ampak včeraj sta oba pokazala kar solidno tekmo. Valencia je v drugem polčasu po kakšnem letu spet zgledal kot nogometaš in ne kot nekdo, ki se je po pomoti znašel na igrišču. RvP je spet dosegel fantastičen gol, škoda ker ga ni zabil še v prazno mrežo.
Tu je potem še Rooney. Po dolgem času je spet videti v dobri fizični pripravljenosti, njegov first touch je končno spet soliden, bori se, dosega gole in podaje mu tudi uspevajo. Ampak kljub vsem temu je imel srečo, da nas ni njegov brain fart, ko ni podal osamljenemu RvP-ju, stal 3 pik. Tak Rooney kot ga gledamo na začetku te sezone pomeni ogromno za ekipo in upam da bo to formo obdržal. Še vedno pa nisem prepričan, da je je sam navdušen, ker je ostal pri nas. Mi je pa jasno zakaj ne komentira vsega skupaj. Če bi priznal da je vložil transfer request bi spet nastal kažin in vsi bi se ukvarjali z vsem drugim, le z njegovimi igrami ne. Če bi pa povedal da transfer requesta ni bilo, potem bi pa postal Sir Alexa na laž, kar pa tudi ne bi šlo pri nobenemu dobro skozi, ne pri vodstvu kluba, še manj pa pri navijačih. Je v precej nehvaležni poziciji, za katero si je sicer kriv sam, ampak v tem trenutku sedaj njegov molk kr štekam. Z vsem skupaj se je meni zelo zameril, ker mi nikakor ni jasno kaj bi lahko pridobil s prestopom v Chelsea. Če bi ga želela Barcelona oz. Madrid bi še nekako razumel, ampak da hočeš zapustiti prvaka Anglije in iti k rent boysom, ki vsake pol leta menjajo trenerja mi pa ni jasno. Denar sigurno ni kriv, ker ima že pri nas astronomsko plačo. Saj bomo videli v prihodnjih mesecih ali so se res začeli meniti za novo pogodbo ali pa on še vedno hoče it. Ampak tudi če zabije 100 golov v sezoni, vem da se vsaj pri meni ne bo odkupil za vse sranje, ki ga je povzročal v zadnjih treh letih. Pa verjetno nisem edini, ki tako razmišlja. Ko je z glavo pri stvari je fantastičen nogometaš, ampak karakterno je pa twat...
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: LP 1.krog, Manchester Utd:Bayer Leverkusen, 17.9.13, 20:

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 18. september 2013, 14:57:08

warioth je napisal:Ja tako to je. Eni so že pozabili, drugi pa ne bodo nikoli. Je pa dejstvo da smo z njim precej boljši. Teško bi našli kakšnega podobnega igralca kot je on na trgu.... tisti, ki pa so pa jih ne moremo zvabit v naš klub. Jaz bi mu dal čimprej pod nos pogodbno, pa da je potem mir za en čas.


To moj point ves čas. Rajši imamo mi Rooneya, pa da ne igra(zdaj itak špila), kot pa da ga ima Chelsea. Sploh ni v optimalni formi trenutno(igra tem headbandom), pa glejte kako je dober. Da pride v formo pri enem Chelseaju z njihovo distribucijo žog, bo popolnoma brezveze.

Še vedno bomo 50% tekem dobili pred začetkom, ker se bo toliko ekip usralo, ko bodo videli naš napad. Da pri tem še dodam nevarnost Valencie/Nanija, Kagawe in Fellainija pri skokih, je to bolano. Še Chicharito skače iz klopi in bo zabijal.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Prejšnji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2013/14

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost

cron