LP, 1/4 finale, Man United vs. Bayern; 1.4.2014 ob 20:45

Liga prvakov 2013/14

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: LP, 1/4 finale, Man United vs. Bayern; 1.4.2014 ob 20:4

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 1. april 2014, 21:59:12

GoUp je napisal:Buttner dokazal, da bi s pravim LB bili verjetno med top4. Zakaj niso sli papirji skozi fax, minuto do polnoci, za Coentraa?!?! :)


Tole je sarkazem, ali dejansko tako misliš? Če ja, potem je ta izjava milo rečeno smešna..
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: LP, 1/4 finale, Man United vs. Bayern; 1.4.2014 ob 20:4

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 1. april 2014, 22:04:05

Dobra predstava, taktika se mi je zdela v redu. Z malo sreče bi imeli kar nekaj lepih šans, nekaj pa so jih tudi zapravili. Ali je tam na začetku dal Welbeck roko? Sem še iskal streame in ne vem, zakaj so gol razveljavili. Res caski gol, škoda :D
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: LP, 1/4 finale, Man United vs. Bayern; 1.4.2014 ob 20:4

OdgovorNapisal/-a aRTyMK4 dne 1. april 2014, 22:07:42

Jaz bi tudi rad videl gol Welbecka šeenkrat, če kdo najde posnetek razvelavljenega gola prosim
Uporabniški avatar
aRTyMK4
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 164
Pridružen: 2. december 2009, 20:07:31
Kraj: Radovljica

Re: LP, 1/4 finale, Man United vs. Bayern; 1.4.2014 ob 20:4

OdgovorNapisal/-a infinity dne 1. april 2014, 22:08:19

Super tekma. Atmosfera odlična.

Ferdinand in Vidič sta se končno spravila k sebi, očitno je liga prvakov še edini pravi motiv za oba. Neprimerno boljša kot v vseh letošnjih predstavah. Buttner > Evra. Gladko. Že ogromno je bilo to, da ni norel v napad in ga zato ne bi bilo nikjer v obrambi. Škoda poškodbe, dobil je verjetno priložnost kariere. V Nemčiji bo že nas Evra naprej živciral.

Lep napredek je bila že sama hitrost po krilih. Je vsaj izgledalo malo bolj podobno staremu dobremu Unitedu.

Welbeck odličen. Še tiste zgrešene akcije mu ne zamerim. Bil bi fantastičen zadetek, če nebi Neuner potegnil iz žepa ene super obrambe.

Ena velika žalost pa Fellaini. Še ne bi rekel, če bi vsaj visoke žoge pobiral kot se spodobi za takšnega "hrusta". Še tiste skoke, ki jih dobi, potem pošlje žogo Nemcem na nogo. Tudi pri prejetem zadetku bi lahko spremljal igralca do konca in bi mogoče pokril tisto žogo. Ali vsaj oviral nasprotnika.

Sem še iskal streame in ne vem, zakaj so gol razveljavili

Visoko dvignjena noga predvidevam.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9262
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: LP, 1/4 finale, Man United vs. Bayern; 1.4.2014 ob 20:4

OdgovorNapisal/-a mateya dne 1. april 2014, 22:13:48

Uporabniški avatar
mateya
Simply the Best
 
Prispevkov: 922
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:38:50
Kraj: Solkan

Re: LP, 1/4 finale, Man United vs. Bayern; 1.4.2014 ob 20:4

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 1. april 2014, 22:22:13

Zaključek Welbecka, ko je bil 1 na 1 proti Neuerju, je bil slab. Tudi če Neuer tam ne bi stegnil roke, bi žogo skoraj ziher izbil branilec Bayerna, ki se je vračal. Drugače pa zadnje tekme igra zelo dobro, le te situacije bo moral še precej natrenirati.
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: LP, 1/4 finale, Man United vs. Bayern; 1.4.2014 ob 20:4

OdgovorNapisal/-a Scum4ever dne 1. april 2014, 22:23:33

Će bi Wellbeck in Chico bla en igralc, bi bil to vrhunski napadalc.
Uporabniški avatar
Scum4ever
Ni glasbenik, bobnar je!
 
Prispevkov: 1463
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:32:46
Kraj: Lj

Re: LP, 1/4 finale, Man United vs. Bayern; 1.4.2014 ob 20:4

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 1. april 2014, 22:33:25

Treba je priznati, da je Moyes prvič letos namudril pravo taktiko. Sicer je bila ponižujoča, ampak je delovala. Nisem mislil, da bo United kdaj doma na prvi tekmi LP igral bunker, ampak jebat ga.

Vseeno je to edina stvar, ki je lahko delovala, ker je taka razlika med ekipama. Bojim se, da se znajo Bavarci doma razpištoliti, še posebej zaradi frustracij ob koncu.

Vidić je izvedel enega boljši strelov z glavo, kar sem jih videl v zadnjem času.

Se je pa danes pokazala motivacija. Mislim, da bi imel lahko tukaj Moyes velike težave, ker morala biti posebna priložnost, da so igralci fajtali na polno (razen Fellaini pri pokrivanju). Do sedaj je bila cela sezona anemična.
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2306
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: LP, 1/4 finale, Man United vs. Bayern; 1.4.2014 ob 20:4

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 1. april 2014, 22:37:51

Faljena šansa gor ali dol, Welbeck je nepogrešljiv za težke tekme.

Sicer si bom še ene trikrat pogledal tole srečanje, ampak treba je reči, da smo tokrat videli celo najbolj spodbudno predstavo Uniteda letos. Za naslednji teden si ne nameravam delati kakšnih posebnih obetov, ampak na prvi pogled je tale plan deloval. Kdo se še spomni Interja proti Barci pred leti? Tokrat smo gledali nekaj precej podobnega. Globoko branjenje, vselej nekje na robu, ampak obenem hitre kontre in brezkompromisen napad, ko je bilo to potrebno. Taktično nič kaj prefinjeno, ampak učinkovito.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4019
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: LP, 1/4 finale, Man United vs. Bayern; 1.4.2014 ob 20:4

OdgovorNapisal/-a don G dne 1. april 2014, 22:39:04

Scum4ever je napisal:Će bi Wellbeck in Chico bla en igralc, bi bil to vrhunski napadalc.



LOL. Vrhunska Jan

Mene je DM presenetil. In to zelo pozitivno. Končno je zadel taktiko na pomembni tekmi. Ko je bil Pep še pri Barci se je edino z obrambno igro dalo jo premagovat (Inter, Chelsea), podobno je bla naravnana dons tud naša ekipa. Še bolj se mi je dopadl, ko so v 2. polčasu začel pritiskat na njihovo zadnjo linijo res visoko in so uni zamutili ogromno žog, sploh Neuer. Zato je verjetno bil v špici Welbeck/Chicha in ne Wayne, ki se ga je koristilo drugod.

Realnost je žal taka, da Bayern lahko premagamo samo z defenzivno igro. Z napadalno nimamo šans, ker nam manjka zdrave kvalitete. Pa še ta raja, ki je zdrava - ne igra OK, milo rečeno. DM dobi + od mene, Bayern si razen gola ni pripravil izdelane akcije, blo je kr nekaj strelov od daleč samo.
Since Liverpool last won the league, David de Gea has been born, grown up, signed for Manchester United and won the league himself.

Baby, I'm like a Rubiks cube. The more you play with me the harder I get
Uporabniški avatar
don G
No.1 Dong Fangzhou fan
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: 15. avgust 2007, 13:48:17

Re: LP, 1/4 finale, Man United vs. Bayern; 1.4.2014 ob 20:4

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 1. april 2014, 22:48:54

Veličastna predstava. Absolutno fenomenalna. Zdrmali smo gigantski Bayern, šli smo jih v glave, zjebali smo jim vse načrte. Vsi so nas odpisali, se delali norca iz nas, nas poniževali in nas dajali v nič. Mogoče so bili včasih Fergie Boys, ampak nekateri igralci so danes igrali za svojo čast, za čast kluba, za svojega trenerja in za navijače. Obramba je bila neverjetna. Jones na RB ali LB, Ribery ni mogel prdnit proti njemu. Alex Buttner, iz katerega se je vsak norca, je danes pojebal Arjena Robbna. Pa še kako ga je. Enkrat niso prišli mimo njega na cross. Rio-Vida. Čeprav ju napadam, tole je bilo danes 2007/2008 shit, ko sta bila najboljši CB par na svetu. Carrick, Fellaini, Giggs, Kagawa, Valencia, Rooney fenomenalno. Laufali, skakali, se gurali. Welbeck je bil nočna mora Martineza in Boatenga. Jebem mater tem "visokim nogam", ki so nam že drugo leto zapored zajebali stvari. Zakaj je tako zaključil ne vem, to je njegova ekstramna hiba. Ne glede na vse, če igraš za United, moreš znat zaključit 1 na 1, če si napadalec.

David Moyes? Taktično useless? Yeah put that shit in your fucking face. A vam povem kaj je naredil proti Guardioli danes? Nadigral je. Oja. Bayern je moral izvesti vesoljsko akcijo, nekaj bolanega, da so nas prebili. Ta Bayern bi nas moral povozit, pa nas niso. Vse je bilo zaprto, točno so vedeli vsi kako morajo odigrati proti ekipi Guardiole. Pusti jim 700 podaj, 600 podaj je nenevarnih. Kdorkoli je gledal Bayern letos, tako še niso bli živčni, slabi v duelih in zanič v ključnih podajah. Razen strelov od daleč in YOLO akcije za gol(kak finish z levo, daj ne seri), niso nikamor mogli. Lahko rečeš da je bil bunker ja, ampak to je CL in kolikor vem, je United kurac in ne znajo igrat.

Tole je bil danes statement rezultat. Morali bi zmagati. Razveljavljen gol, neverjetna šansa Welbecka. Sploh me ne briga kaj bo na Allianz Areni. Manchester United je še 12012401420-tič zaprl gobce vsem debilom in pametnjakovičem, ki so nas dajali v nič pred tekmo. In samo zaradi tega sem še toliko bolj vesel in srečen. Ekipa je odigrala vrhunsko proti ekipi, ki je skorajda popolna, brez poškodb in so na vrhuncu svojega razvoja.

Zdaj pa BELIEVE v fante v Munchenu. Vse je možno. Kot sem dejal, to je CL. En odboj, penal, karton, situacija. Če je lahko tisti usrani in useless Chelsea 2012 prišel skozi do finala, lahko tudi ta ekipa. Pa če je to zadnje kar bodo nekateri naredili za ta klub.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: LP, 1/4 finale, Man United vs. Bayern; 1.4.2014 ob 20:4

OdgovorNapisal/-a Scum4ever dne 1. april 2014, 23:02:52

Dost smešen, da gre Buttner vn in se vsi navijači primemo za glavo :D
Tekma na Alianz areni bo nerealno težka, ampak šanse so še zmeram. Neki je jasno, srečanje se definitivno ni končalo že danes.
Uporabniški avatar
Scum4ever
Ni glasbenik, bobnar je!
 
Prispevkov: 1463
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:32:46
Kraj: Lj

Re: LP, 1/4 finale, Man United vs. Bayern; 1.4.2014 ob 20:4

OdgovorNapisal/-a zimi dne 1. april 2014, 23:07:46

Matic tebe človek preprosto mora imeti rad :)

Niti se mi ne da na vse odgovarjat, npr. da je Bayern brez poškodb, itd.

Sej tud jz danes zagovarjam rezultat s "cilj opravičuje sredstva", ampak igrali smo 1:1, pa še vseeno smo United, ne pa tretjeligaš proti Bayernu, Barci na vrhuncu :)
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5780
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: LP, 1/4 finale, Man United vs. Bayern; 1.4.2014 ob 20:4

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 1. april 2014, 23:29:21

Still proper proud of United tonight. 15 years on & Bayern stills can't defend our corners.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: LP, 1/4 finale, Man United vs. Bayern; 1.4.2014 ob 20:4

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 1. april 2014, 23:34:42

Odlicno. Pohvale igralcem in danes tudi managerju. Sam nisem verjel, da smo sposobni v obrambi odigrati tako disciplinirano 90 minut. Rio in Vida sta bila kot nekoc in taka igra, kjer sta bila lahko bolj povlecena nazaj in ni prisel do izraza manjko hitrosti jima je ustrezala. Jones je korektno oddelal na obeh bokih, posebne pohvale pa Buttnerju. Sem eden njegovih vecjih kritikov, ampak danes je imel tekmo kariere. Nimam ene pripombe na njegovo igro danes. Pri tistem golu pac nimas kaj. Vsi vemo, da je Mandzukic odlicen z glavo, Svajni je pa potem mojstrsko zabil.
V vezi je bilo v drugem polcasu precej bolse. Kagawa je precej bolj agilen kot Giggs in potem smo jih lahko bolj pritisnili in imeli so kr veliko tezav. Definitivno bi jaz poskusil z njim na AA od prve minute. Po krilih sta Welbz in Valencia dala prepotrebno hitrost in se posebej Welbeck me je navdusil. Skoda za razveljavljeni gol in faljeno sanso, ampak Rooney ali pa kdo drugi niti do zoge ne bi prisli tam. Vse ostalo je bilo odlicno. Igralec za velike tekme. Razocaral me je edino Fellaini, ki je izgubljal zracne duele, slabo oddajal zoge in brez energije trimckal nazaj in "pokrival" nasprotnika.
Cestitke tudi Moyesu, ki je koncno zadel taktiko, reagiral ob polcasu z menjavo in pripomogel k aktivnemu rezultatu za povratno tekmo.
Zelo tezko bo, nismo favoriti, ampak nekaj upanja imam. Manjkali bodo Svajni, Thiago in Martinez in nekaj sans se nam ponuja. Nisem verjel, da bomo imeli aktiven rezultat za povratno tekmo, ampak danes med tekmo sem koncno dobil tisti special CL feeling, ki ga pred tekmo ni bilo.

UNITED!
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: LP, 1/4 finale, Man United vs. Bayern; 1.4.2014 ob 20:4

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 1. april 2014, 23:43:19

Aja, pa tale tekma je pokazala, da teli igralci niso tako slabi kot so jih nekateri zeleli prikazati. S pametnimi okrepitvami in pa boljsim vodenjem kot letos (ker manager bo 200% isti) bo drugo leto zanimivo. Ne rabimo neke totalne revolucije, ampak zgolj par osvezitev kadra.
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: LP, 1/4 finale, Man United vs. Bayern; 1.4.2014 ob 20:4

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 2. april 2014, 5:43:34

Robierto je napisal:
GoUp je napisal:Buttner dokazal, da bi s pravim LB bili verjetno med top4. Zakaj niso sli papirji skozi fax, minuto do polnoci, za Coentraa?!?! :)


Tole je sarkazem, ali dejansko tako misliš? Če ja, potem je ta izjava milo rečeno smešna..

Dejansko tako mislim.
Evra je podn od LB. Z njim v ekipi je tako kot da spila 10 igralcev. Pa se wingerja ubije, ce ima slednji v glavi da mora spilat bolj obrambo kot napad ... Najveckrat pa Evrajevo slabo pokrivanje in vracanje, raztegne centralni branilski dvojec in je na sredini veliko prevec prostora. Kar vodi v lahke gole.
Sem pac smesen Robierto ;)
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: LP, 1/4 finale, Man United vs. Bayern; 1.4.2014 ob 20:4

OdgovorNapisal/-a Best dne 2. april 2014, 9:28:24

Odigrali smo verjetno najboljšo tekmo v letošnji sezoni in po pravici povedano sem zadovoljen in presenečen nad videnim. Je pa res, da so nam zelo padla merila in da prejšnjo sezono recimo nikoli ne bi bili zadovoljni z 1:1 na domačem igrišču. Vidim problem tudi v temu, da je Bayern odigral včeraj res slabo, nekako zadržan je bil, kot da bi zares prišli na tekmo bolj opazovat dogajanje in bi jim bila zmaga že podarjena. No upam da to ne pomeni, da bodo na povratni tekmi streljali z vsemi topovi.
If Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro kept his mouth shut and stayed on his feet, he would have been No 3. As things stand, on this list he's No 50.
Uporabniški avatar
Best
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 874
Pridružen: 24. avgust 2007, 8:40:57

Re: LP, 1/4 finale, Man United vs. Bayern; 1.4.2014 ob 20:4

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 2. april 2014, 11:06:00

Evo, HVALA fantom, da me niso razočarali. Verjel sem, da jim lahko uspe in jim tudi je in bo.

Obrambi kapo dol, tako igro kot so prikazali včeraj, bi sprejel kadarkoli in vsako tekmo. Butner je res do pike natančno upošteval Davidova navodila, prav tako Jones na drugi strani. Nista izletavala predaleč naprej, ker bi jih hitro dobili po pički, ampak sta mirno čakala vsak na svojega zvezdnika in ju vsakič posebej potlačila v globlji brezup :) Ob taki igri Vide in Riota mi bo še žal, da bo Vida odšel :)

Sredina je bil OK, Belgijec bi sicer lahko ob prejetm golu bolje posredoval, pa tudi tako ni ravno briljiral, samo OK, ni še vajen takih iger in ob koncu se je videlo, da je pihal na škrge, bo potrebno še kaj narediti na kondiciji Finimini :) Giggs tudi ni bil ravno najbolj posrečen izbor, samo verjamem da je DAvid stavil na izkušnje in vodenje igre na igrišču z njegove strani. Kagawa kot menjava, je pa spletel nekaj nevarnih potez, ki bi jih lahko bolje izkoristili.

Potem ostane še napad, oh my god, tole je bil spet tisti blitz kreig igra iz preteklosti. FAk, kako je žoga odletela proti Neuerju vsakič, ko smo jo prestregli, fuuuu, Welbs in Runster sta tako šibala, da švabom ni bilo jasno kaj se dogaja okli njih :)

RAzveljavljen gol Welbsa je bil zaradi igre z roko. ME pa zanima vaše mnenje ob samo rumenem kartonu MArtineza nad Čičijem ob koncu tekme, ko bi bil drugače 1 na 1 z golmanom? Se ponavlja REal MAdrid....

Škoda tudi šanse Welbsa, tam se mi je tako milo storilo, verjetno bi vsak drugi napadalec streljal na gol, poskušal z driblingom, samo naš Danny boy gre lobat najboljšega vratarja po mnenju nekaterih... Ma popizdil sem. Tudi če bi šla žoga čez, je letela mimo gola... Tole res ni bilo na ravni napadalca njegovega kova....

Kaj pričakovati v Munchnu? JAz pričakujem še eno tako predstavo s strani naših in da zapremo gobce vsem zeljarjem in ostalim pametnjakovičem, ki so tako brihtno napovedovali potop Uniteda.

DAvid se je le nekaj naučil, čeprav je prevzel Murijevo taktiko, mu ne zamerim, odigrali smo res borbeno, zbrano in bili vedno na robu gola iz kontra napadov.

Hvala še enkrat za izjemen večer.
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: LP, 1/4 finale, Man United vs. Bayern; 1.4.2014 ob 20:4

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 2. april 2014, 11:22:14

Pa upam, na čim bolj podobno postavo tudi na povratni tekmi.
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2013/14

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost