LP, 1/4 finale, Man United vs. Bayern; 1.4.2014 ob 20:45

Liga prvakov 2013/14

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: LP, 1/4 finale, Man United vs. Bayern; 1.4.2014 ob 20:4

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 2. april 2014, 11:38:52

RAzveljavljen gol Welbsa je bil zaradi igre z roko. ME pa zanima vaše mnenje ob samo rumenem kartonu MArtineza nad Čičijem ob koncu tekme, ko bi bil drugače 1 na 1 z golmanom? Se ponavlja REal MAdrid....

Visoko dvignjeno nogo mu je piskal. V EPL bi verjetno tak gol obveljal, tukaj je pa sodil Španec, ki verjetno nima pojma o Welbeckovih tehnikah štopanja žoge in mu je zato piskal prekršek. Sem pogledal še parkrat doma tole situacijo in se mi je zdelo kar malo strogo vse skupaj. Tisti faul nad Chicharitom pa je verjetno vseeno. Martineza tako ali tako ne bo na povratni tekmi, v sodnikovem podaljšku pa se verjetno ne bi odprli za vsako ceno kljub izključitvi (Švajni je bil kasneje izključen, tako da bi še vedno imeli 10 na 11 in ne 9 na 11).
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: LP, 1/4 finale, Man United vs. Bayern; 1.4.2014 ob 20:4

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 2. april 2014, 12:13:48

Martinezov favl je rumeni karton, predn Bi Čičo začel teči naravnost proti golu bi ga že dva druga ujela.

Švajnetov drugi je bil strogo dosojen.

Dvoboj Valencie in Boatenga je bil 50:50 in tako je videl tudi sodnik.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: LP, 1/4 finale, Man United vs. Bayern; 1.4.2014 ob 20:4

OdgovorNapisal/-a Best dne 2. april 2014, 12:56:40

Martinezov je rumeni, itak smo pa meli srečo z tem da Valencia ni dobil za tisti faul rumenega kartona in posledično rdečega...

https://www.facebook.com/photo.php?v=10 ... =2&theater
Moram prilimat tale link, ko berem o super navijanju naših navijačev...res je da sem gledal samo drugi polčas, ampak slišal sem več ali manj samo Bayernove...
If Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro kept his mouth shut and stayed on his feet, he would have been No 3. As things stand, on this list he's No 50.
Uporabniški avatar
Best
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 874
Pridružen: 24. avgust 2007, 8:40:57

Re: LP, 1/4 finale, Man United vs. Bayern; 1.4.2014 ob 20:4

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 2. april 2014, 13:42:10

dandzo je napisal:
RAzveljavljen gol Welbsa je bil zaradi igre z roko. ME pa zanima vaše mnenje ob samo rumenem kartonu MArtineza nad Čičijem ob koncu tekme, ko bi bil drugače 1 na 1 z golmanom? Se ponavlja REal MAdrid....

Visoko dvignjeno nogo mu je piskal. V EPL bi verjetno tak gol obveljal, tukaj je pa sodil Španec, ki verjetno nima pojma o Welbeckovih tehnikah štopanja žoge in mu je zato piskal prekršek. Sem pogledal še parkrat doma tole situacijo in se mi je zdelo kar malo strogo vse skupaj. Tisti faul nad Chicharitom pa je verjetno vseeno. Martineza tako ali tako ne bo na povratni tekmi, v sodnikovem podaljšku pa se verjetno ne bi odprli za vsako ceno kljub izključitvi (Švajni je bil kasneje izključen, tako da bi še vedno imeli 10 na 11 in ne 9 na 11).


To je že drugič v 2 letih da smo tako izgubili igralca in včeraj celo gol. Jaz ne vem kaj ima Welbeck veze, če si želi štopati žogo? A je on kriv da se Martinez fukne z glavo noter? Podobno kot Arbeloa. To so smešne situacije, nastaviš glavo in lahko rešiš gol, kontre, rdeče kartone. Unfair in bedno.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: LP, 1/4 finale, Man United vs. Bayern; 1.4.2014 ob 20:4

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 2. april 2014, 13:42:48

Pa še največja šansa poleg gola za Bayern. :D

Slika
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: LP, 1/4 finale, Man United vs. Bayern; 1.4.2014 ob 20:4

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 2. april 2014, 16:51:52

Rezultat je aktiven. Po pričakovanjih smo pustili pobudo Bayernu, ki je držal žogo v nedogled, a z njo naredil ničesar. Vseeno bi pri nas rad videl več posesti žoge, kar bo na povratni tekmi še težje doseči. S prihodom Kagawe smo nato prevzeli pobudo na začetku drugega polčasa. V celoti gledano smo odigrali disciplinirano in učinkovito. Rio in Vidić sta bila fenomenalna. Odgovarjala jima je globoko postavljena obramba, s katero jima je bilo omogočeno posredovanje na malem prostoru. Precej sta naredila z odličnim branjem igre, skratka odigrala sta izjemno. Vidić je dodal še piko na i z mojstrskim strelom z glavo.

Ne vem, kaj je razmišljal Welbeck. Tisto je bila zlata šansa. Drugače je odigral dobro in spet dokazal, da je igralec za velike tekme, a takšne šanse je treba izkoristiti.

Sodnik je bil odličen. Rdeč karton sicer pretiran, tista situacija z Valencio in Alabo pa je ena boljših sodniških odločitev, kar sem jih videl v zadnem času.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Prejšnji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2013/14

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost