LP, 1/4 finale, 2. tekma Bayern vs Man United ; 9.4.2014

Liga prvakov 2013/14

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: LP, 1/4 finale, 2. tekma Bayern vs Man United ; 9.4.2014

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 10. april 2014, 18:56:36

Bayern je dominantna ekipa. Človek lahko samo zaploska ob takšnem presingu in tiki-taki. Ampak takšnega nogometa ne bi mogel gledati iz tedna v teden, ker je to preprosto dolgočasno. To je pač Pepov Bayern. Vsa čast, da je svojo filozofijo prenesel v tako šampionsko ekipo, ki je marsikdo ne bi spreminjal, ampak meni osebno je bilo lepše in razburljivejše gledati Heynckesov Bayern. Tam je bilo več direktnosti. Bi se pa strinjal, da je Bayern igral v nižji prestavi.

Evra je dosegel evragol. V obrambi pa (spet) popušil. Na vsej črti. Še posebej sem se jezil pri drugem golu, ko je gledal Robbna in mu dovolil prihod v kazenski prostor in asistenco. Drugače pa precejšnja nemoč na sredini. Pričakovano, a Carrick je tudi ob neoviranih položajih grešil. Kagawa je edini reagiral trezno in haldnokrvno. Welbz in Valencia sta bila kar konkretna na bokih. Smalling pa dokazuje, da je letos verjetno naš najboljši branilec, zato bi ga v naslednji sezoni rad videlv navezi z Evansom.

Eno leto brez Lige prvakov. Pogrešal bom večerne dvoboje, Handelov glasbeni balzam za ušesa in tekme kot je bila včerajšnja. Liga prvakov za moje pojme sicer postaja malo dolgočasna, saj se dvoboji ponavljajo in tekmovanje je izgubilo nekaj čara. Ne vem, verjetno sem postal malce naveličan tega fuzbala. Vseeno, United se mora nemudoma vrniti v LP.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: LP, 1/4 finale, 2. tekma Bayern vs Man United ; 9.4.2014

OdgovorNapisal/-a Matix dne 10. april 2014, 19:38:41

Od naslednjega leta dalje se prvak LE uvrsti v ligo prvakov za naslednjo sezono. Bomo pa to ligo zmagali za začetek Moyesove ere

Uporabniški avatar
Matix
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 533
Pridružen: 9. maj 2010, 10:58:08

Re: LP, 1/4 finale, 2. tekma Bayern vs Man United ; 9.4.2014

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 10. april 2014, 20:43:01

Grega, ne strinjam se s tvojo oceno Kagawe, ampak ne bom zdaj še enkrat pisal zakaj ker mi je jasno, da ima vsak svoj pogled in da bova vsak na svojem bregu. :D

S temi himnami Lige Evropa (moramo prvo priti na 6. mesto) in prepričevanjem, da je angleški superpokal resna lovorika pa lahko greste na kak Liverpoolov forum (no, letos še ta opcija odpade...). Očitno ste se nekateri nalezli mentalitete našega managerja. Prvo se tolče po prsih, kako so mu nekateri igralci že rekli, da pridejo igrat za United in potem v naslednjem stavku pokaže svoj pravi obraz in pove, da bomo poskušali vse, da se prebijemo med TOP4 in da bomo hopefully samo 1 leto ven iz CL. Potem pa imaš Carricka, ki je zame daleč od nekega zelo avtoritativnega igralca in leaderja garderobe, ampak še on je včeraj po tekmi povedal, da moramo drugo leto spet napadati vrh EPL in da klub kot je United enostavno mora biti v CL. Res je, da izjave niso vse in da tudi ostali managerji velikokrat streljajo neumnosti, samo pri Moyesu se mi zdi, da izjave samo še dodatno pokažejo to, da je stopil v prevelike čevlje. Skušali bomo otežiti delo Newcastlu na OT (in res, samo 0-1 so zmagali), Liverpool je favorit na OT (gladka zmaga Liverpoola) itd...
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: LP, 1/4 finale, 2. tekma Bayern vs Man United ; 9.4.2014

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 10. april 2014, 23:08:54

http://www.rtvslo.si/sport/nogomet/angl ... rja/334261

Če ga bojo še mediji nehali šparati, bo po koncu sezona vseeno možna menjava (drugače bodo žal verjetno vztrajali z Moyesom)
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2304
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: LP, 1/4 finale, 2. tekma Bayern vs Man United ; 9.4.2014

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 12. april 2014, 19:53:56

Pa le ni bil United tolk mocn, kot je bil Bayern zanic :)
Sreca da nismo kacga Dortmunda fasal, ker bi si bruko nardil :)
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: LP, 1/4 finale, 2. tekma Bayern vs Man United ; 9.4.2014

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 12. april 2014, 20:32:23

A dej no... Ne moreš primerjati Bayerna, ki je že osvojil ligo in tam nima več prave motivacije in pa Dortmunda, kateremu trenutno manjka pol ekipe, ampak so izkoristili podcenjevanje Reala in pa nemotiviranost Bayerna. Proti njim bi imeli največ šans za polfinale.
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: LP, 1/4 finale, 2. tekma Bayern vs Man United ; 9.4.2014

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 13. april 2014, 6:17:41

A dj no!?
Pep ne zna zmotivirat ekipe?
Carlo ne zna preprecit podcenjevanja?
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: LP, 1/4 finale, 2. tekma Bayern vs Man United ; 9.4.2014

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 13. april 2014, 9:13:27

Zmotiviraj ti ekipo, ki je osvojila naslov že marca. Poglej kako smo mi igrali lani od tekme z Aston Villo naprej, ko je bilo jasno, da smo prvaki. ;)
Carlotove ekipe pa so že večkrat v zgodovini zapravile visoko prednost iz prvih tekem oziroma za las napredovale. Pojdi v Milano pa jim omeni ime Deportivo La Coruna. :) Pomoje jih še danes stisne pri srcu, ko slišijo to ime. :)
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: LP, 1/4 finale, 2. tekma Bayern vs Man United ; 9.4.2014

OdgovorNapisal/-a Best dne 14. april 2014, 17:16:36

GoUp je napisal:A dj no!?
Pep ne zna zmotivirat ekipe?
Carlo ne zna preprecit podcenjevanja?

Dej no sej nisi resen, poglej njihovo sezono v Bundesligi, pa pol govori o temu kdo ma probleme. Še prednost in vse rekorde mogoče..
En mesec se jim že ne gre za nič in čakajo še tiste tri tekme, da končajo sezono kot lani.
In če misliš tega dva primerjat z Moyesom se je pa tudi za zamislit, s katerega planeta si.
If Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro kept his mouth shut and stayed on his feet, he would have been No 3. As things stand, on this list he's No 50.
Uporabniški avatar
Best
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 874
Pridružen: 24. avgust 2007, 8:40:57

Re: LP, 1/4 finale, 2. tekma Bayern vs Man United ; 9.4.2014

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 14. april 2014, 18:07:30

Daj zdaj pa povej kakšno ekipo ima jebeni Pep v Bundesligi in kakšno Carlo v La Ligi. Prosim pokotali še par buč na forum, da vidim kaj je tu izgovor na Moyesa. Poleg tega pa je v poletnem prestopnem roku Carlo porabil 150M za nakupe, Moyes pa 27M.

Pep je komaj prišel čez United, Carlo pa itak še zdaj ne ve kako so čez invalidni Dortmund skočili. V Ligi jih pa mestni tekmec z 500M manj proračuna gazi..
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: LP, 1/4 finale, 2. tekma Bayern vs Man United ; 9.4.2014

OdgovorNapisal/-a Matija dne 14. april 2014, 18:28:37

Anderson#8 je napisal:Pep je komaj prišel čez United

Daj mi mail prosim, da ti pošlem torrenta obeh tekem, ki jih nisi gledal. V katerem trenutku se je Bayern sploh zbal za svoje napredovanje? To, da je je Bayern komaj premagal United pa samo potrjuje tvoje klobasanje zadnje pol leta.

Zanimivo, da nisi omenil YOLOLOLOLOLOLo gola Evraja, ker za ostale tako pogosto pišeš, da sem mislil, da imaš že v svojem podpisu.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: LP, 1/4 finale, 2. tekma Bayern vs Man United ; 9.4.2014

OdgovorNapisal/-a zimi dne 14. april 2014, 18:34:52

:lol: :lol:

Matija :) :lol:

Ando, tle majo prav, United je bilnslab, to nas boli in nismo nič manj navijači Uniteda za to.
Za Pool si govoril že decembra, da bo YOLO momenta konc, pa si se zmotil (pri Arsenalu si mel prav, le kak mesec kasneje se je zgodilo). Ni vse samo YOLO. Če pa je, in mamo mi samo letos negativni YOLO, se bom naslednje leto, ko bo vse spet po starem in OK, v vsakem postu posipal s pepelom :)
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: LP, 1/4 finale, 2. tekma Bayern vs Man United ; 9.4.2014

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 14. april 2014, 19:05:01

Matija je napisal:
Anderson#8 je napisal:Pep je komaj prišel čez United

Daj mi mail prosim, da ti pošlem torrenta obeh tekem, ki jih nisi gledal. V katerem trenutku se je Bayern sploh zbal za svoje napredovanje? To, da je je Bayern komaj premagal United pa samo potrjuje tvoje klobasanje zadnje pol leta.

Zanimivo, da nisi omenil YOLOLOLOLOLOLo gola Evraja, ker za ostale tako pogosto pišeš, da sem mislil, da imaš že v svojem podpisu.


Am ne vem kaj si ti gledal.. Veš kdaj so se zbali? Ko je bila v 58 minuti cela Allianz Arena utišana in pod šokom. Takrat so failali igralci, ker so se preveč veselili in pustili gol. Mi smo jih 2x vodili, tako v Manchester kot v Munchenu. Ta kurčev, slab, gnili, brez igre United jih je 2x vodil. Imeli smo več konkretnih šans(edino če vi samostojne prodore Robbna, ko egoisti štejete za resno nevarnost..).

S tabo se je težko o teh stvareh, ker misliš da je vsak naš tekmec vrhunski in so odlični igralci noter, mi pa smo kurac, ker je Moyes kapitan barke. Tako pač vedno.

@zimi, valda da nisem pričakoval jebeni 60+ golov od Suareza, Sturridga, Gerrarda. A si ti slučajno? Sem vam dal statse, Suarez je bil udeležen pri 50 golih na 29 tekmah. To še v jebenem FM-ju težko uresničiš. Glej gol Coutinha proti Cityju. Come on no, ko pada pada. Naslednje leto pa bodo vsi pod šokom stoletja, če bodo praskali za TOP 4. Vsi pravijo kako odlično igrajo, potem pa vidiš njihove rezultate pa si misliš, wtf se dogaja na njihovih tekmah. Kot sem dejal, so enoletni fluke ala Wolfsburg, Stuttgart, Montpellier itd.. Živijo od napadalcev, ki igrajo izvenserijsko. Suarez je super, ampak je letos kandidat za jebeno Ballon DOr, tako pa ni dober. Več kot 30 golov iz prekinitev(kar ni čudno, glede nato kako lepo znata dajvat Sturridge in Suarez), Škrtel 7 golov(ja pravilno ste ugotovili, prej skupaj v 6 sezonah toliko :roll: :lol: ) itd.. Če letos ne osvojijo prvenstva, ne bodo nikoli. Sploh pa ko vidiš Gerrarda, tip je usmeril vse možne moči v to da osvoji PL, na SP hodit ne bo mogel, tako bo izčrpan..
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: LP, 1/4 finale, 2. tekma Bayern vs Man United ; 9.4.2014

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 14. april 2014, 19:14:17

Best se potemtakem strinjas da je Bayern slab zadnje stiri tekme in cisto brez motivacije zaenkrat?
Moja poanta je bila da ni bil United dober, ampak Bayern slab ;)

In ja, pokazal sem slabe lastnosti obeh trenerjev. Z nikomur ju nisem primerjal, to si ocitno storil ti sam.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: LP, 1/4 finale, 2. tekma Bayern vs Man United ; 9.4.2014

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 14. april 2014, 20:37:32

GoUp je napisal:In ja, pokazal sem slabe lastnosti obeh trenerjev. Z nikomur ju nisem primerjal, to si ocitno storil ti sam.


Ko smo že pri malo bolj konstruktivnih rubrikah, ki ne vključujejo Moyes-paranoje, na ZonalMarkingu je zanimiva recenzija tega našega povratnega četrtfinala.

Če malo strnem, ker se folku itak ne bo dalo brat - Guardiola je začel z dokaj ekstremnim sistemom, kjer sta Alaba in Lahm overlapala v sredino namesto na krila. To se je spremenilo takoj po Evrajevem golu, ko so šli nazaj na stari Heynckesov sistem in sta beka podprla Riberyja in Robbena, čemur je nemudoma sledila dominacija Bayerna. Sploh Robbnu se je odprlo, ker z overlapom beka dobi več prostora za svoje ulete proti sredini.
Z drugimi besedami, Pep je s prehudim kompliciranjem in eksperimentiranjem spravil Bayern v zadrego, kar se mu je dogajalo že pri Barci (in kar ga je tam na koncu tudi pokopalo). Opomba, ki si jo velja zapomniti za naprej.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: LP, 1/4 finale, 2. tekma Bayern vs Man United ; 9.4.2014

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 14. april 2014, 20:41:28

Saj pa to je jasno. Heyncksov Bayern bi nas posilil lani, ker so imeli vse. Zabijali so se noter, igrali agresivno in nabili tudi kakšno dolgo žogo. Proti Pepu se komot postaviš, ker vedo da si bodo podajali. Saj pa so vse konkretne šanse zadeli, jaz se na 2 tekmah ne spomnim da bi moral De Gea kje krucialno posredovati(ajde Robbnov strel iz 25m na OT)
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: LP, 1/4 finale, 2. tekma Bayern vs Man United ; 9.4.2014

OdgovorNapisal/-a Best dne 16. april 2014, 14:13:58

Anderson#8 je napisal:Daj zdaj pa povej kakšno ekipo ima jebeni Pep v Bundesligi in kakšno Carlo v La Ligi. Prosim pokotali še par buč na forum, da vidim kaj je tu izgovor na Moyesa. Poleg tega pa je v poletnem prestopnem roku Carlo porabil 150M za nakupe, Moyes pa 27M.

Pep je komaj prišel čez United, Carlo pa itak še zdaj ne ve kako so čez invalidni Dortmund skočili. V Ligi jih pa mestni tekmec z 500M manj proračuna gazi..


Pa kaj se ti repenčiš, kdo ti je kaj naredil? :D Kar se tiče Moyesa, sem ga vse skupaj vključil samo zaradi tega, ker sem predvideval, da GoUp zanalašč sprašuje vprašanja v stilu, da bo opravičeval Moyesa, oziroma da hoče primerjat tri trenerje. Sploh pa tudi Moyes je imel dva prestopna roka in miljone na razpolago, pa smo videli kam jih je vložil...seštej oba njegova nakupa pa boš ugotovil, da je skoraj na pol tistih 150M zapravil tudi on.
Me pa neznansko nasmeji odebeljeni tisk :D res ti moram priznat, da je tvoj svet neznansko zabaven. Bi rad tudi jaz živel tam..Realnost je pač drugačna Anderson!

GoUp je napisal:Best se potemtakem strinjas da je Bayern slab zadnje stiri tekme in cisto brez motivacije zaenkrat?
Moja poanta je bila da ni bil United dober, ampak Bayern slab ;)

In ja, pokazal sem slabe lastnosti obeh trenerjev. Z nikomur ju nisem primerjal, to si ocitno storil ti sam.

Preberi moj post takoj po tekmi pa boš videl kaj sem napisal. Igrali so toliko, kot je bilo treba. Ko je prišel naš gol, so samo dvignili eno prestavo višje in je bilo dovolj. Pa tudi to sem pokomentiral, da je zasral s tem, da mu je Lahm igral na boku in ni začel z Rafinho, smo videli po njegovem vstopu drugačen Bayern. Se opravičujem, sem mislil da namerno hočeš primerjati trenerje. Drugače pa ja Bayern že precej časa ni motiviran, sem pa prepričan, da sedaj ko bo treba ne bo problemov igrati bolj zavzeto.
Anderson#8 je napisal:Saj pa to je jasno. Heyncksov Bayern bi nas posilil lani, ker so imeli vse. Zabijali so se noter, igrali agresivno in nabili tudi kakšno dolgo žogo. Proti Pepu se komot postaviš, ker vedo da si bodo podajali. Saj pa so vse konkretne šanse zadeli, jaz se na 2 tekmah ne spomnim da bi moral De Gea kje krucialno posredovati(ajde Robbnov strel iz 25m na OT)

Vidim ja, da smo se KOMOT postavili ;) Na prvi tekmi, smo imeli dva protinapada in zadetek iz kota, plus tega da so oni imel 70% posest...5krat več strelov od nas in da si lahko na vseh forumih bral, kako v življenju še niso igrali proti bolj zaprti ekipi kot proti nam. Da na Alianz Areni Braunschweig igra bolj odprto, na drugi tekmi smo igrali še bolj razsuto, nam je uspel lep gol ampak smo potem dobili protiudar, kjer nismo mogli dihat.
Kot je Zimi že nekje zapisal, mogoče celo v tej temi, smešno je kako smo spustili naša merila. Sedaj je super tekma in komaj gre naš nasprotnik čez nas, če imamo na vsaki tekmi po dve šansi, enkrat zadenemo a junaško izgubimo. In lahko rečemo, so KOMAJ šli čez nas. Niti v enem momentu Bayern na obeh tekmah ni zgledal zgubljen ali kakorkoli nadigran. In kljub dvem zaostankom je vedno imel odgovor na dogodke na igrišču...in zato zaslužen izpad.
If Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro kept his mouth shut and stayed on his feet, he would have been No 3. As things stand, on this list he's No 50.
Uporabniški avatar
Best
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 874
Pridružen: 24. avgust 2007, 8:40:57

Re: LP, 1/4 finale, 2. tekma Bayern vs Man United ; 9.4.2014

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 16. april 2014, 15:03:28

Nekateri ste letos tako smešni, z temi izjavami, kot da spremljate kriket, ne pa nogomet. Velja samo quality, skill in moč. Vse drugo je popolnoma nepomembno, kakšna sreča, poškodbe, odboji, sodniki in ostalo sranje.

Sploh pa tudi Moyes je imel dva prestopna roka in miljone na razpolago, pa smo videli kam jih je vložil...seštej oba njegova nakupa pa boš ugotovil, da je skoraj na pol tistih 150M zapravil tudi on.


27+37 je 64M. Od kdaj je to polovica, majketi da slišim? Pa tudi če je, veš kaj lahko dobiš za 86M? 5-6 novih igralcev ali pa še več. Mogoče niso WC, ampak lahko najdeš kvaliteto ala Chicharito ipd..

Kdaj sem rekel, da Bayern ni boljša ekipa od nas? Imajo neverjetno ekipo v primu, so tako kot mi 07 in Barca na vrhuncu svojega cikla. Imajo vse, na vsaki poziciji so pokriti da glava boli, pa ne z enim WC igralcem ampak celo dvema ali tremi + še kakšni top repkaši. Težko jih je premagati of course, sploh z ageing ekipo in poškodbami, kot jih imamo mi. Ampak znova sprašujem, kaj je moral De Gea pobranit proti njim, da so nas tako zgazili kot ti praviš. Neke višje prestave in bla bla. Are you serious? Usralo se jim je bolj kot naš gol, da so izpeljali akcijo takoj po golu in zadeli. Da niso, to bi bili garant podaljški. Pol bi žrli bunker in bi postali živčni. Saj so ljudje in delajo napake, nobena ekipa ni popolna. Naštej mi obrambe De Gee, s katerimi nam je rešil rit, ker so nas tako zgazili. Mene streli iz 30 metrov, ko gredo v 15 vrsto ne zanimajo. To lahko zategne tudi Rooney iz polovice. Kaj ima veze 70% posesti, če ne znajo nič narediti z njo? Če bi bili mi Chelsea FC, bi jih gladko sprašili, mark my words. Ker oni imajo poleg bunkeraških sposobnosti še 10 ton sreče v nahrbtniku. Dokaz je njihova zmaga 2012 in položitev Bayerna na Allianz Areni. Oni so pa bili posiljeni ja, ko so žrli 40 strelov na gol, 3 štange, faljen penal in še jebeni Cech je na PK streljanju šel 5x v pravo stran. To je posilstvo. Če en jebeni Bayern, ki je tako oh in sploh(vidim da gojiš simpatije do njih v Nemčiji), ne more čez Buttnerja, Jonesa, Fellainija(ki je najslabši igralec planeta), dva nemotivirana dedeka na CB, pol jim ne more nihče pomagat.

In še to. Tako Real in tako Bayern smo 4x vodili na 4 tekmah. Eno je bila Fergusonova ekipa, eno pa Moyesova(zanimivo tudi pod SAF-om smo gnilili očitno..). Mi smo vedno povedli in smo potem zajebali. Pa je Real bil na Bernabeu bolj nevaren kot Bayarn v 180 minutah, ko je De Gea mel res za branit pizdarije. Ampak spet smo mi krivi. RvP je falil zicerje, na OT smo vodili in smo zajebali(no nas je Čakir malce brcnil v guzo) ampak smo vseeno nastreljali Lopeza. Vseeno smo 2x izpadli. So nam standardi padli zaradi tega? Ja, ker smo Manchester United, pričakuješ napredovanja proti takšnim nasprotnikom. Ampak vedno ne gre skozi. CL ni tekmovanje, ker odloča skill in kvaliteta, ampak rabiš še nešteto drugih faktorjev(KI SEVEDA OD LETOS NAPREJ NE OBSTAJAJO VEČ ALA SREČA, POŠKODBE IN SODNIKI).

Še za konec. Ne mi z nekimi mojimi svetovi, ker sem že večkrat dokazal, da moje besede še kako držijo. Če jaz govorim o nečem, potem za tem stojim in vem o čem govorim. Jaz ne rabim statsov in številk, ker vse vidim na tekmi. Vas je par slabih tekem letos prepričalo v to, da smo klubu v padanju, na robu propada, brez CL in da se nam obeta črna prihodnost. Oziroma vse kar je gradil SAF je bilo na podlagi tega, da ko on gre, vse propade in gre United od največjega kluba na svetu na nivo Burnleya. Ok. Jaz vam ne morem pomagati, če tako mislite in lahko imate takšno mnenje. Jaz tako ne mislim in se smejim temu in se čudim. Čudim se kako ne vidite, za kakšen klub navijate. In tu me letos zapeče, ko vidim zdaj to golazen, ki se prikazuje iz bogve kje(iz pičke mile materne oz. gloryhunterskih jam), kako so VSI VESELI KER JE LIVERPOOL SPET DOBER IN BO PRVAK. Ko vidim da United fani "privoščijo" enemu Liverpoolu naslov. Da si ga cunt od cuntov Gerrard zasluži. Tu mi da nekaj za razmislit, kaj vam kurac je. Kako lahko to izjaviš, kot United fan.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: LP, 1/4 finale, 2. tekma Bayern vs Man United ; 9.4.2014

OdgovorNapisal/-a Matija dne 16. april 2014, 15:18:10

Anderson#8 je napisal:Nekateri ste letos tako smešni, z temi izjavami, kot da spremljate kriket, ne pa nogomet. Velja samo quality, skill in moč. Vse drugo je popolnoma nepomembno, kakšna sreča, poškodbe, odboji, sodniki in ostalo sranje.

Sploh pa tudi Moyes je imel dva prestopna roka in miljone na razpolago, pa smo videli kam jih je vložil...seštej oba njegova nakupa pa boš ugotovil, da je skoraj na pol tistih 150M zapravil tudi on.


27+37 je 64M. Od kdaj je to polovica, majketi da slišim? Pa tudi če je, veš kaj lahko dobiš za 86M? 5-6 novih igralcev ali pa še več. Mogoče niso WC, ampak lahko najdeš kvaliteto ala Chicharito ipd..

Samo v to se bom zapel, ker ostalo je itak brezveze in te ne bom prepričal, še za to dvomim. Se strinjam, da je hobotnica Neuer imel tekmo življenja in branil vse kar je bilo mogoče in ne mogoče, razen YOLO strela Evraja. Charlija Adama poslušam že 3 mesece v vsakem tretjem tvojem postu, za Evraja še nisem slišal. Bayern pa je po sreči zadel kar 3 gole, čeprav je bil De Gea skoraj brez dela s svojimi 11 obrambami..

Mata 39.4
Fellaini 28.5
Varela 1.5
= 69.4

Od kje to je 64, majketi?

Real je zapravil slabih 144 mio. A ni 69.4 skoraj polovica od 144? In 144 - 69.4 = 86? 75 pa res. Veš kaj dobiš za to razliko 11 mio? Chicharita in pol, majketi!
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: LP, 1/4 finale, 2. tekma Bayern vs Man United ; 9.4.2014

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 16. april 2014, 15:35:11

Haha Matija. Ti pa tvoje pretvorbe, se mi res ne da. Mata je bil 37.1, Everton je rekel da je bil Fellaini 27. To je to. Lepo da si še našel Varelo zraven, čisto spremeni zadeve!
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2013/14

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost

cron