22.krog, QPR vs. Manchester United, 17.1.2015 ob 16:00

Dogajanje na angleških zelenicah 2014/15

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: 22.krog, QPR vs. Manchester United, 17.1.2015 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 17. januar 2015, 18:54:29

Ja, sam Fellaini je razbijal tudi na sredini, to kar nam je manjkalo par zadnjih tekem. Pač je robocop:-)
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2463
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: 22.krog, QPR vs. Manchester United, 17.1.2015 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 17. januar 2015, 20:02:38

Zmaga je bila v tem trenutku nujno potrebna in zato pozdravljam ta rezultat. Prvega polčasa nisem gledal podrobno, a sodeč po komentarjih, igra zopet ni bila prepričljiva. No, drugi polčas se mi ni zdel tako slab. Po spremembi sistema je bilo sploh bolje.

Zavedati se moramo, da v tem trenutku United pač ne more igrati na nivoju Chelseaja in Cityja ter evropskih velikanov, ker smo v obdobju sprememb in iskanja (izgubljene) identitete. Zato ne pričakujem takojšnjega napredka niti v primeru takojšnje vrnitve na star sistem. Preveč motečih dejavnikov je, ki bi dovoljevali super nogomet, stabilnost in nekoč samoumevno nabiranje točk. Zato menim, da je potrebna potrpežljivost, ki bi lahko bila mogoče prisotna že pri Moyesu in ta potrpežljivost bo morda trajala več časa, kot si želimo. Tako pač je. Niz dvanajstih tekem neporaženosti me je najbrž malce zaslepil, kajti kažejo se luknje v sistemu. LVG bi lahko za začetek opustil 3-5-2, postavil Di Mario in Rooneyja tja kamor spadata, ampak občutek imam, da se to (še) ne bo zgodilo. Čeprav je jasno, da bi nam to odgovorjalo, kar se je potrdilo danes. Vseeno smo mogoče malce preveč krvoločno skočili v zrak po tistem porazu s Southamptonom, kajti v obdobju neporaženosti nekih pretiranih negodovanj ni bilo, poraz pa seveda naredi svoje. Tako da jaz osebno še vedno verjamem, da lahko Van Gaal dvigne United, ne pričakujem tega pa hitro. Fergijev odhod je enostavno pustil prevelike luknje. O tem mogoče napišem kaj več jutri, zdaj se mi ne da. Letos bo top4 uspeh.

Kaj reči o igralcih? Blind je neverjetno inteligenten igralec. Nizozemska šola. Škoda le, ker ni hitrejši. Fellaini se še naprej kaže kot pomembna figura ekipe, s tem pa je še bolj nejasna vloga Herrere (eden večjih problemov te ekipe). Doprinos Valencie v tej sezoni je velik. Spet asistenca. Wilson je odigral najbolje letos, tudi brez gola bi si zaslužil visoko oceno. Falcao z nekaj svetlimi trenutki, a iz treh takšnih šans, bi moral napadalec takšnega (dragega) kova, zabiti.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5055
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: 22.krog, QPR vs. Manchester United, 17.1.2015 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 17. januar 2015, 20:04:08

"I know in advance that when we play with four midfielders in a diamond that we create more chances, but then the balance of the team is also weak.

Jebal te balance of the team. Če igramo s tremi zadaj si znamo zakomplicirat življenje in podarjati šanse nasprotniku, potem pa nam na vezi igrata Rooney in Mata. Balance. :bedak: Še vedno pa sem prepričan, da je tip tako trmast, da bo naslednjo tekmo spet začel tako kot danes.

Pohvale mlademu Wilsonu. Smejal sem se, ko se je slačil, ker sem mislil, da bo LVG menjal Falcaa in pustil enako formacijo kot v prvem polčasu. Sploh pa nisem verjel, da lahko po takih prvih 50 minutah Wilson kaj spremeni na igrišču. Mali je danes prvič v sezoni izkoristil svojo hitrost, pripravil lepe šanse (kaj je bilo pa zdaj krivo da Falcao ni zadel?) in je na koncu bil precej bolj odločen pri odbiti žogi kot Onuoha, da je prišel do drugega strela. Poleg standardnega De Gee si pohvale zaslužita tudi Blind (najcenejša ampak meni najboljša letošnja okrepitev) in Rojo, ki se je zelo dobro vrnil po poškodbi.
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: 22.krog, QPR vs. Manchester United, 17.1.2015 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 17. januar 2015, 20:21:12

King_Cantona_7 je napisal:Blind je neverjetno inteligenten igralec. Nizozemska šola. Škoda le, ker ni hitrejši.


dandzo je napisal:Poleg standardnega De Gee si pohvale zaslužita tudi Blind (najcenejša ampak meni najboljša letošnja okrepitev)


Sem vesel da nisem edini, ki to opažam iz tekme v tekmo...se mi pa zdi, da bi se takšnega igralca dalo boljše uporabiti. Me prav zanima kako bi se izkazal na sredini igrišča (mogoče celo v navezi z Carrickom).
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2508
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: 22.krog, QPR vs. Manchester United, 17.1.2015 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 17. januar 2015, 20:36:38

Slika
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: 22.krog, QPR vs. Manchester United, 17.1.2015 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 17. januar 2015, 22:51:12

Namesto Evansa ni poslal na teren McNaira... na boljše gre, salut :)
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: 22.krog, QPR vs. Manchester United, 17.1.2015 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a JoKeR dne 18. januar 2015, 8:46:10

Važne so 3 pike, ki smo jih nesli nazaj v Manchester.. Igre ne bom komentiral, ker nisem gledal tekme, me pa veseli, da sta zadela Fellaini in Wilson.. Zdaj pa nas ćaka Liecester City doma, kar bi morali tudi nesti 3 pike..
Uporabniški avatar
JoKeR
Simply the Best
 
Prispevkov: 985
Pridružen: 20. april 2011, 15:47:20
Kraj: Domžale

Re: 22.krog, QPR vs. Manchester United, 17.1.2015 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 18. januar 2015, 19:01:27

Tem smo tko al tko dolzni eno petardo.
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2463
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2014/15

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost

cron