24. krog, West Ham vs Manchester United, 8.2.2015 ob 17:15

Dogajanje na angleških zelenicah 2014/15

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: 24. krog, West Ham vs Manchester United, 8.2.2015 ob 17:

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 8. februar 2015, 19:22:32

Ne enega, posest bi blo treba vse nase zvezdnike. Kaj ti pomaga veza ce mas v napadu tako "klaso" in killer instinct igralce. :lol:
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2486
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: 24. krog, West Ham vs Manchester United, 8.2.2015 ob 17:

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 8. februar 2015, 19:27:16

Allardyce: "I suppose at the end we couldn't cope with long ball United."


Ko ti to on reče, pol veš da je kriza. Vstop Fellainija pa to potrdi..
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: 24. krog, West Ham vs Manchester United, 8.2.2015 ob 17:

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 8. februar 2015, 19:28:18

Pismo, vsak gumpec vidi, da ne moremo igrati s toliko ofenzivci nametanimi vsepovsod po igrišču, samo naš filozof na klopi tega očitno ne (noče?) vidi. Rooney je spet smrdel na vezi in ekipa od njega tam nima nobene koristi. Sem pa prepričan, da bo naslednji vikend spet začel tam. Di Maria mi je deloval totalno nezainteresirano in namesto world class igralca je danes igral kot da je Bebe ne pa kot en gamechanger. O Flopcau in RvP-ju pa je škoda besed. Danes niti en od njiju ne bi "zadel" niti v bordelu, mi pa smo držali oba v igri in pustili da nas ubijajo na vezi. :bedak:

Točka na Upton Parku je sama po sebi solidna, ampak tole me niti malo ne prepriča v to da bomo sezono končali na mestih, ki vodijo v CL.
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: 24. krog, West Ham vs Manchester United, 8.2.2015 ob 17:

OdgovorNapisal/-a gregx dne 8. februar 2015, 19:37:45

Počasi izgubljam potrpljenje nad Van Gaalom. Upam, da Rooney čim prej naredi pizdarijo, ker mora igrati na sredini.
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: 24. krog, West Ham vs Manchester United, 8.2.2015 ob 17:

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 8. februar 2015, 19:56:37

Točka je še v redu, glede na potek dogajanja. Krog pa je absolutno neuspešen, ker smo padli na četrto mesto, nismo ubežali konkurentom in se približali Cityju.

To ni najboljša in najmočnejša postava. Nikakor! Že nekaj časa ima LVG na voljo večino igralcev in vselej je izbral enajsterico, ki nikakor ni delovala dovolj močno, kot bi lahko s kakšnimi drugimi igralci. Razumem postave po sili razmer za časa poškodb, ne pa zdaj.

Falcao je smešen. Nekaj žog je še zadržal in odigral, po večini pa jih je zapravil. Ne morem verjeti, da je tako drag in zvezdniški igralec tako zelo neroden. Da o zgrešeni šansi ne govorim. Bizarno. RVP nič boljši, ampak vseeno imamo od njega več. Rooneyja na sredini, kjer dela napake in zapravlja svojo kakovost, me je groza gledati. Žalostno. Di Maria v podobnem stilu.

De Gea je vrhunski. Zadovoljen sem še z Valencio in delno Shawom. Jones se je v drugem delu popravil. Ne vem, kaj bi si mislil o Roju. Ne igra slabo, a nemalokrat naredi napake v stilu Evansa, le da tega nihče ne izpostavlja. Čudno...
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: 24. krog, West Ham vs Manchester United, 8.2.2015 ob 17:

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 8. februar 2015, 19:58:40

Today De Gea had more touches of the ball than either RVP or Falcao.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: 24. krog, West Ham vs Manchester United, 8.2.2015 ob 17:

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 8. februar 2015, 20:00:05

gregx je napisal:Upam, da Rooney čim prej naredi pizdarijo, ker mora igrati na sredini.


..al pa ze na treningu Kolumbijcu pokaze kaksen svoj znamenit prekrsek :twisted:
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2486
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: 24. krog, West Ham vs Manchester United, 8.2.2015 ob 17:

OdgovorNapisal/-a infinity dne 8. februar 2015, 20:15:16

Rooney se kot prvo lahko zamisli nad svojo igro. To da igra kot CM tudi ni opravičilo, da ne spravi konkretnih podaj od sebe. In to ne samo danes. Dobre in obetavne akcije uniči s slabimi oddajami. Danes je bil eden takšen primer protinapada, ko je Angelu podal na stran premočno - posledično ni bilo nič iz tiste akcije. In že proti Cambridgu je delal iste napake. Takrat je imel vsaj dve situaciji, kjer je oddal žogo preveč na stran, ko je McNair prodiral na robu kazenskega prostora.

Vprašanje kaj se bo LVG naučil iz te tekme. Govori prave stvari, ampak prime se ga bolj malo. Ne bi se čudil, da bi se spet vrnili na 3-5-2. Ali pa začel tiščati Fellainija v napad na vsaki tekmi.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: 24. krog, West Ham vs Manchester United, 8.2.2015 ob 17:

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 8. februar 2015, 20:22:24

Pes ki laja ne grize. Zelo star pregovor. Louis prevec razpreda o taktiki in veliko premalo stori.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: 24. krog, West Ham vs Manchester United, 8.2.2015 ob 17:

OdgovorNapisal/-a gregx dne 8. februar 2015, 20:55:23

Upam, da bo imel kak novinar jajca pa ga vprašal zakaj 3. najboljši strelec v zgodovini kluba igra na sredini.
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: 24. krog, West Ham vs Manchester United, 8.2.2015 ob 17:

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 9. februar 2015, 9:27:44

Spet 5-0-5 postava :D Kolikokrat še. Govoriti o ravnotežju in potem forsirati na daleč vidno neuravnoteženost... kdo je tle budalo?

Di Maria igra kot šolarček. Poleg tega zgleda še tako, kot da se mu za vse skupaj jebe. Naj gre sedet, če se mu ne da/ ne more. Isto Falcao... pospešek ima kot kakšna stara mama s hojco. Wilson je zelen, ampak bi bil veliko bolj koristen v paru z RVP-jem, ker vsaj teče, je hiter, se bori in včasih celo koga preigra ali pa prehiti. RVP ni pravi, ampak bolj koristen od Falcaa, ker vsaj kakšno žogo uspešno zadrži v posesti.

Rooneyjev talent se zapravlja za brezveze. Čimprej ga je potrebno postavit na svoje mesto.

Mato se nekako vseskozi odriva, ampak vsakič naredi vsaj nekaj koristnega. Če mu nekdo še reče, da naj prej odda žogo od sebe, bo lahko več kot koristen. Sicer mi njegova počasnost ni všeč, ampak bolje kot mnogi, ki se uvrstijo v prvo enajsterico.

Januzaj je mlad in v slogu Ronalda in Nanija v teh letih (no pri njemu se to tudi kasneje ni popravilo) na koncu naredi napačno potezo. Trenutno ni za prvo postavo, vsaj v tej vlogi ne.

Zadnjih 5 je odigralo solidno... De Gea pa tako kot vsak krog MOM, kar je samo po sebi žalostno. Zelo žalostno za ekipo vredno n-milijonov.


Ne vem, kaj naj si mislim o menjavah in taktičnih spremembah med tekmo. Nabijat visoke žoge na Fellainija, tega si ni upal niti Moyes, tle nam pa LVG servira to kot rešitev. Zdravo ima skoraj celo moštvo, gledamo pa vsakič neke čudne postavitve, ki ne funkcionirajo in so neuravnotežene totalno. Kako tega tak trener ne vidi, meni ni jasno. Pomočniki mu samo kimajo verjetno... Za vsako novo tekmo upam, da se bo nekdo spametoval in postavil neko postavo, ki bo dejansko kaj odigrala, ampak ne... Vsakič isto, ta antinogomet je težko gledat... Malo sem že potlaču lansko sezono, ampak se mi zdi, da smo kljub ogabni igri igrali manj ogabno, kot letos. :D
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: 24. krog, West Ham vs Manchester United, 8.2.2015 ob 17:

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 9. februar 2015, 10:42:35

Ne vem, vedno bolj dobivam občutek, da Van Gaal to sezono jemlje kot en exxxtra dolg preseason in eksperikentira sto na uro. Mogoče nam škodi manjko evropskih tekem, da bi bil prisiljen v dodatno rotacijo, kar bi prvedlo v bolj optimizirani postavi. Ker pa ma manj tekem na voljo, ekspirimentira. Kaj se dela na treningih?

Igra je obupna, rezultati pa so povprečni. Dve tabelci:

Slika
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: 24. krog, West Ham vs Manchester United, 8.2.2015 ob 17:

OdgovorNapisal/-a Matej127 dne 9. februar 2015, 10:51:15

Rooney totalno neviden in kaj preveč ga krivit ne moremo,ker to ni njegova pozicija. Rooney v napadu bil bilo boljše od trenutnih Falcao in Rvp v to sem prepričan ali pa ga vsaj dat za napadalcema. V sredo ko igramo doma proti burnleyu bi lahko dal Rooneya v napad ker praktično napada nimamo. Veliko bolj mi je všeč obramba na zadnjih tekmah seveda se še pojavljalo cvetke ampak trenutno je obramba precej na višjem nivoju kot napad in veza.
Uporabniški avatar
Matej127
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 187
Pridružen: 3. februar 2012, 23:33:21

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2014/15

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost