25. krog, Manchester United vs Burnley, 11.2.2015 ob 20.45

Dogajanje na angleških zelenicah 2014/15

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: 25. krog, Manchester United vs Burnley, 11.2.2015 ob 20.

OdgovorNapisal/-a infinity dne 11. februar 2015, 22:59:04

Pozabil sem še to dodati. Vsak nasprotnik, ki pristopi do tekme malo bolj pogumno in agresivno, nam dela probleme. In to ni nek nov problem. Isto se je dogajala pod taktirko Moyesa, isto zadnja leta pri Fergusonu (vseskozi imam Norwich v mislih). Nasprotnik postavi formacijo malo višje, igralci napadajo igralce z žogo in naenkrat se United spremeni v drugo-ligaško ekipo. Nabijanje žog branilcev in napadalci, ki ne uspejo zadržati ene same žogo ali pa sploh odigrati kaj (uspešno) na prvi dotik.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: 25. krog, Manchester United vs Burnley, 11.2.2015 ob 20.

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 12. februar 2015, 0:02:41

Saj ne vem kdo je bil danes United in kdo Burnley.. Žalost res. Drugi polčas ko je Herrera igral in ko smo dejansko SISTEM igrali, pa malce bolje, pa vseeno zelo sterilno in brez nekih šans..

Zmaga je, ta week smo pridobili in smo 3. Ne vem kako, igramo horror in se nam serje, ampak kot je rekel Giggsy, glavno da uspemo v naši nameri da smo v CL.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: 25. krog, Manchester United vs Burnley, 11.2.2015 ob 20.

OdgovorNapisal/-a Scum4ever dne 12. februar 2015, 0:33:34

infinity je napisal:Kot prvo lahko omenim navijače. Sramotno je žvižganje lastnim igralcem. Sem isto napisal, ko so to naredili Naniju, isto mislim zdaj. Sramotno. Na nivoju napisov z letal. Ful se motivira igralca na takšen način. Pa ne bi rekel, da bi Falcao bil daleč najslabši. Ker ni. Vsi so slabi. Vsi. Razen Davida seveda, ampak to tak ni kaj novega.



Žvižgal so mu navijači Burnleyja, ker je butnu v glavo enga njihovih.
Uporabniški avatar
Scum4ever
Ni glasbenik, bobnar je!
 
Prispevkov: 1463
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:32:46
Kraj: Lj

Re: 25. krog, Manchester United vs Burnley, 11.2.2015 ob 20.

OdgovorNapisal/-a zimi dne 12. februar 2015, 1:10:16

Scum4ever je napisal:
infinity je napisal:Kot prvo lahko omenim navijače. Sramotno je žvižganje lastnim igralcem. Sem isto napisal, ko so to naredili Naniju, isto mislim zdaj. Sramotno. Na nivoju napisov z letal. Ful se motivira igralca na takšen način. Pa ne bi rekel, da bi Falcao bil daleč najslabši. Ker ni. Vsi so slabi. Vsi. Razen Davida seveda, ampak to tak ni kaj novega.



Žvižgal so mu navijači Burnleyja, ker je butnu v glavo enga njihovih.


What a waste of money so se tud oni drl pol? :)
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: 25. krog, Manchester United vs Burnley, 11.2.2015 ob 20.

OdgovorNapisal/-a braul dne 12. februar 2015, 7:51:11

Zbiramo točke, smo na 3. mestu, igramo pa katastrofalno. Prav težko je že gledati tekme Uniteda, ko ni ničemur podobno. Vsak, ki ima sekundo časa, pa nam že doma povzroča težave. Sreča za DDG, če ne bi se nahajali veliko nižje na lestvici. Čeprav v nedogled tole "šlepanje" tudi ne bo šlo.
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: 25. krog, Manchester United vs Burnley, 11.2.2015 ob 20.

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 12. februar 2015, 9:26:43

infinity je napisal:Ne vem kje bi začel kritizirat.

Kot prvo lahko omenim navijače. Sramotno je žvižganje lastnim igralcem. Sem isto napisal, ko so to naredili Naniju, isto mislim zdaj. Sramotno. Na nivoju napisov z letal. Ful se motivira igralca na takšen način. Pa ne bi rekel, da bi Falcao bil daleč najslabši. Ker ni. Vsi so slabi. Vsi. Razen Davida seveda, ampak to tak ni kaj novega.

Obramba. Kaj hudiča je bilo to danes? Čudež, da ne dobivamo več golov. Čudež. Začel je komedijo zmešnjav Jones. Prvo podaril kot. Nato pustil mlademu Keanu da je prišel neovirano do strela. Seveda se je ob tem svojem "ne posredovanju" uspel še poškodovati. Tipično. Evans sramotno slab. Obupna izbijanja, slabe podaje. V prvem polčasu je imel 3 situacije, ko je plaval na sredini, medtem ko je nasprotnik že bil z žogo ob kazenskem prostoru Uniteda. Smalling še najboljši, pa ne zaradi doseženih golov. Vsaj skok ima in je sposoben rešiti kakšno situacijo ob predložkih. Seveda pa kup napak ob podajah, da tiste komedije, ko je zgrešil žogo niti ne omenjam. Ima srečo, da so ostali toliko slabši, da je lahko njegova predstava ovrednotena kot solidna.

Kdaj hudiča bo Van Gaal dojel, da ne more igrati brez sredine. Rooney je krepko limitiran na tem položaju. Če ne vsaj drugega bi mu lahko povedali, da ni naloga vezista samo tolči (neuspešne) diagonale levo in desno. Pa še to so podaje, ki ne dvigajo ritma igre. Scholes je bil mojster teh podaj in vse njegove podaje so dvigale ritem in so predvsem šle v prostor - v smer gibanja igralcev. Ne vem če je že kdo drug opazil, ampak kar večina Rooneyevih podaj gre v igralca oziroma celo za hrbetu igralcu. Očiten primer je bil danes ob enem protinapadu, kjer je Di Maria že prešprintal svojega branilca ampak je nato podaja šla njemu za hrbet. In ni to solo primer. Sem že pod prejšnjo tekmo opisal par situacijah, kjer je Rooney delal iste kikse.

Obupen tudi0 Januzaj. Kaj obupen, še Nani ni znal tako dvigovati pritiska. Predvidevam da igra predvsem zaradi svoje hitrosti in prodornosti. Kar mu kar dobro uspeva. Ampak konec dneva ni enega trenutka, kjer bi lahko rekel, da je dobro odigral kakšno akcija. Igra samo zase. Prodira in se zaletava v branilce, podaja zgolj ko mu nič drugega več ne preostane. Pa še to ne zmeraj. Rojo mu je pogosto uletaval za hrbet, pa ne vem če je dobil ene žoge. Di Maria je daleč od vrhunske forme, ampak vsaj spravi na tekmo 5 konkretnih predložkov v kazenski prostor. Če že igramo z ofenzivnim igralcem na sredini, potem naj vsaj pokaže.

Napadalca pa smešni figuri tekme. Prav neverjetno kako niti eden izmed njiju ne najde vsaj približno stare forme s katero sta si naredila sloves.



Dobro napisno, še posebej se strinjam z vsem kar se Runota tiče.
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: 25. krog, Manchester United vs Burnley, 11.2.2015 ob 20.

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 12. februar 2015, 10:00:28

zimi je napisal:
Scum4ever je napisal:Žvižgal so mu navijači Burnleyja, ker je butnu v glavo enga njihovih.


What a waste of money so se tud oni drl pol? :)

Ja. Pa niso dosti zgresili. :)

Van Gaal je vceraj po tekmi pohvalil Herrero in Smallinga. Grem stavit, da bo Evans se vedno v prednosti in da sredine Blind-Herrera se dolgo ne bomo videli. V 4-4-2 formaciji sta potem tudi Adnan in Di Maria prisla bolj do izraza in oni nas niso vec prebijali po bokih, kjer je McNair potem imel pomoc in odigral je precej boljsi drugi polcas. Kaksno presenecenje. Res upam, da se bodo eksperimenti enkrat koncali, ker gre z vsakim samo na slabse. Pa zakaj ne glede na eksperiment vedno zacenjata 2 napadalca? Jaz sem dobil obcutek, da je to zgolj breme za celotno ekipo. Da bi pa imeli 2 prava vezista vedno v ekipi, to pa ne...
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: 25. krog, Manchester United vs Burnley, 11.2.2015 ob 20.

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 12. februar 2015, 10:45:14

dandzo je napisal:Da bi pa imeli 2 prava vezista vedno v ekipi, to pa ne...


In to sta? 8-) Ce smo pikolovski, je nas edini pravi vezist poskodovan :P

Bi pa tudi sam rad videl kdaj formacijo 4-5-1..posebaj na tezjih tekmah. Aia pa kot je ze bilo x-krat receno, ce bomo hteli igrat s krili, se bomo morali pac nekaterim igralcem (tudi zvezdnikom) v ekipi odrect oziroma pripeljat primernejse igralce za ta sistem.
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2486
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: 25. krog, Manchester United vs Burnley, 11.2.2015 ob 20.

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 12. februar 2015, 11:02:53

2 izmed Herrera, Carrick, Fellaini, Blind morata vedno igrati. To so pravi vezisti. Delno tudi ADM.
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: 25. krog, Manchester United vs Burnley, 11.2.2015 ob 20.

OdgovorNapisal/-a Chicharito dne 12. februar 2015, 11:10:07

Falcao itak ni na nivoju. On poleti spoka. Van Persie pa nikoli neveš. Pomoje bi znal še podaljšat za eno leto, al pa po naslednji sezoni zastonj gre. Poleti ziher še nikamor ne bo šel. Oba skupaj pa letno naneseta dobrih €30m v plačah (!!!!). Ta dnar naj gre raje za CM, CB, RB.. Vsekakor rabmo šeenega konkretnega vezista. Upam, da bo Blind nared za pokalno tekmo..
Chicharito
Ginger Prince
 
Prispevkov: 478
Pridružen: 4. december 2010, 14:12:21

Re: 25. krog, Manchester United vs Burnley, 11.2.2015 ob 20.

OdgovorNapisal/-a Matej127 dne 12. februar 2015, 11:46:44

Velika sreča in pomembne 3 točke v boju za LP. Morala bi igrati 2 klasična sredinca in bolj zgostiti prostor na sredini torej 4:5:1 ampak to vemo se ne bo zgodilo.Enostavno je 1 napadalec viška sem prepričan,da bi tako Rvp kot Falcao če bi igral samo en v napadu bi bilo veliko boljše 1 več na sredini bi že veliko pomenilo. Prepričan sem tudi,da bi tako Rooney,Mata in Januzaj veliko bolje igrali na 10ki kot pa na sedanjih položajih. Formacijo moraš prilagajati igralcem in ne svoji filozofiji oz ok lahko po svojem načinu ampak enostavno ko vidiš,da po pol leta ne učinkuje zadeva enostavno zamenjaš.
Uporabniški avatar
Matej127
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 187
Pridružen: 3. februar 2012, 23:33:21

Re: 25. krog, Manchester United vs Burnley, 11.2.2015 ob 20.

OdgovorNapisal/-a zimi dne 12. februar 2015, 11:51:46

Falcao naj gre na klop, poleg RvP (ki je slab, ampak proti Falcau izgleda klasa - zna sprejet žogo, jo zadržat in koga preigrat) pa naj bo v napadu še Rooney. V sredini Herrera. Sam bi si trenutno želel tole:

De Gea:
McNair-Smalling-Rojo-Shaw
di Maria-Herrera-Blind-Januzaj
Rooney-Rvp

Namesto Januzaja lahko tudi Young ali Valencia. V napadu pa 4-4-2 ali 4-4-1-1. Karkoli. Upam, da se van Gaal res drži izjave, da more žoga hitreje krožit. Pogrešam protinapade, s katerimi smo dotolkli nasprotnika. Pa Herrero prosim na sredino in Rooneya v napad. Me čudi, da Rooney ali Giggs nič ne rečeta o tem..
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: 25. krog, Manchester United vs Burnley, 11.2.2015 ob 20.

OdgovorNapisal/-a AaBoy dne 12. februar 2015, 11:53:59

rioferdy5 on Scholes

If any1 tried to take a pee in the bushes during training Scholesy would be trying to hit u with a ball smashed from 40yds!!
Uporabniški avatar
AaBoy
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 764
Pridružen: 16. avgust 2007, 21:23:31

Re: 25. krog, Manchester United vs Burnley, 11.2.2015 ob 20.

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 12. februar 2015, 13:26:56

Temu se rece: zavaravanje protivnika:-)
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: 25. krog, Manchester United vs Burnley, 11.2.2015 ob 20.

OdgovorNapisal/-a Matija dne 12. februar 2015, 14:57:25

zimi je napisal:Falcao naj gre na klop, poleg RvP (ki je slab, ampak proti Falcau izgleda klasa - zna sprejet žogo, jo zadržat in koga preigrat) pa naj bo v napadu še Rooney. V sredini Herrera. Sam bi si trenutno želel tole:

De Gea:
McNair-Smalling-Rojo-Shaw
di Maria-Herrera-Blind-Januzaj
Rooney-Rvp

Resno? Kaj je fora McNaira? Že prejšnjo tekmo ste ga vsi hvalili, pa se meni ni zdel čisto nič posebnega. Je kak strokovnjak ala Obrez malo nabijal na twitterju, pa ste vsi kupili njegovo foro? Včeraj sem bil precej pozoren nanj, pa ni naredil ene stvari v fazi napada. Saj nima nič kar naredil razliko med CBjem in RBjem.

Grem stavit, da bo Evans se vedno v prednosti in da sredine Blind-Herrera se dolgo ne bomo videli.

Saj Evans že dolgo časa ne igra več. Če je Rojo na voljo za pozicijo LCB, potem Evans obsedi zagotovo. V teh pol leta pa smo že videli, da LVG vztraja pri tem, da je en CB levičar in drugi desničar. In če bo desni CB Jones, Smalling dlje kot do klopi ne more priti, če se igra s 4 zadaj.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: 25. krog, Manchester United vs Burnley, 11.2.2015 ob 20.

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 12. februar 2015, 15:14:37

Jones si je baje poškodoval koleno in sodeč po njegovi zgodovino ga pomoje kar nekaj časa ne bomo videli na igrišču. Ne spomnem se več, ali je Evans letos kdaj igral tudi desnega CB-ja, ker njegova močnejša noga je kljub vsemu desna, ampak nekaj zna tudi z levo in zato ponavadi menja Roja. Bizarno je bilo že to, da je kar na celem Smalling izgubil mesto v prvi postavi na račun Jonesa, ki je en navaden štor in iz sezone v sezono stagnira/nazaduje.
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: 25. krog, Manchester United vs Burnley, 11.2.2015 ob 20.

OdgovorNapisal/-a zimi dne 12. februar 2015, 15:42:42

Matija je napisal:
zimi je napisal:Falcao naj gre na klop, poleg RvP (ki je slab, ampak proti Falcau izgleda klasa - zna sprejet žogo, jo zadržat in koga preigrat) pa naj bo v napadu še Rooney. V sredini Herrera. Sam bi si trenutno želel tole:

De Gea:
McNair-Smalling-Rojo-Shaw
di Maria-Herrera-Blind-Januzaj
Rooney-Rvp

Resno? Kaj je fora McNaira? Že prejšnjo tekmo ste ga vsi hvalili, pa se meni ni zdel čisto nič posebnega. Je kak strokovnjak ala Obrez malo nabijal na twitterju, pa ste vsi kupili njegovo foro? Včeraj sem bil precej pozoren nanj, pa ni naredil ene stvari v fazi napada. Saj nima nič kar naredil razliko med CBjem in RBjem.


Trenutno, glede na to, da Rafkota ni, ker je tak vedno poškodovan. Prejšnjo tekmo je dobro odigral, tudi včeraj je sprožil strel na gol (sledil je kot in gol za nas), kot ga že dolgo nismo videli od kateregakoli igralca Uniteda. Ne dela nekih kardinalnih napak, na tekmo mu pa uspe tudi par podaj pred gol, zato mi je OK (kar dosti pove o trenutni kvaliteti (ostalih) igralcev Uniteda).
V smislu napada je prvo tekmo proti Cambridgeu (kar ni merilo) dobro igral, ampak vseeno mi je pri njemu pomembnejša obramba. Razliko v napadu morajo drugi delati, ne on.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: 25. krog, Manchester United vs Burnley, 11.2.2015 ob 20.

OdgovorNapisal/-a gregx dne 12. februar 2015, 15:46:55

Matija je napisal:
zimi je napisal:Falcao naj gre na klop, poleg RvP (ki je slab, ampak proti Falcau izgleda klasa - zna sprejet žogo, jo zadržat in koga preigrat) pa naj bo v napadu še Rooney. V sredini Herrera. Sam bi si trenutno želel tole:

De Gea:
McNair-Smalling-Rojo-Shaw
di Maria-Herrera-Blind-Januzaj
Rooney-Rvp

Resno? Kaj je fora McNaira? Že prejšnjo tekmo ste ga vsi hvalili, pa se meni ni zdel čisto nič posebnega. Je kak strokovnjak ala Obrez malo nabijal na twitterju, pa ste vsi kupili njegovo foro? Včeraj sem bil precej pozoren nanj, pa ni naredil ene stvari v fazi napada. Saj nima nič kar naredil razliko med CBjem in RBjem.


Tisto vtekanje in podaja Di Marii ob koncu tekme sta bila kar solidna, tega od Valencie ponavadi ne vidiš.
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: 25. krog, Manchester United vs Burnley, 11.2.2015 ob 20.

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 12. februar 2015, 20:05:03

Tudi meni je McNair deloval solidno v napadu. Sploh se je izkazal pri prodoru in podaji v zadnjih minutah, ko sta imela Di Maria in Januzaj priložnost. Bolj je visel v obrambi, kjer je nekajkrat izpadel iz igre. Seveda bo moral še veliko žgancev pojesti za uveljavitev na položaju desnega beka, ampak za zdaj smo lahko z njim zadovoljni. Se mi pa ne zdi pošteno, da se graja Valencio. Letos ni slab. Ima kar pet asistenc.

Drugi polčas je bil boljši. Seveda mora ekipa pokazati bistveno več in pri Louisu mi je všeč to, da po tekmah ne ovinkari in pove resnico - prvi polčas je bil obupen. Zdaj je na njem, da izboljša igro in ji ustvari neko prepoznavnost in identiteto. Nedolgo tega sem rekel, da rezultati niso tako slabi. Zaostajamo zgolj pet točk za Cityjem, kar se sliši hecno. Seveda nimamo veliko prednosti pred zasledovalci in morda nas bo ta čudna igra v kratekm stala več točk in top4. Zato se je potrebno sestaviti skupaj, kajti vsakič se ne bomo zmogli izvleči s slabimi oz. povprečnimi predstavami.

Rooney se mi je zdel v drugem polčasu na položaju zadnjega veznega bolj prepričljiv, kot na položaju, ki ga je igral pred tem - se pravi vezist, ki je bolj pomaknjen naprej. V bistvu v tem nenehnem spreminjanju formacij sploh ne vem, natančno kakšen položaj vezista igra Wayne. Levo, desno...
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: 25. krog, Manchester United vs Burnley, 11.2.2015 ob 20.

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 12. februar 2015, 20:37:11

Pa kak McNair no.. Če ne kupimo nekega kontkretnega RB-ja poleti ne vem kaj bo.. Če Rafael ne igra pod Van Gaalom, pol ne vem v čem je problem.

McNair na RB pa je isti kurac kot Smalling ali Jones na RB. Zero hitrosti, nobenih prodorov in crossov.. :roll:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2014/15

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost

cron