26. krog, Swansea vs Manchester United, 21.2.2015 ob 16:00

Dogajanje na angleških zelenicah 2014/15

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: 26. krog, Swansea vs Manchester United, 21.2.2015 ob 16:

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 24. februar 2015, 18:34:26

:) Daley
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: 26. krog, Swansea vs Manchester United, 21.2.2015 ob 16:

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 24. februar 2015, 19:44:10

Haha, a si malo zataval v svoje stare čase, pa Daleyja zamenjal z njegovim fotrom ;)

Ja no, tisti padec je bila nerodnost in nima veze s formo (čeprav Blind že lep čas ni prikazal poštene partije, kot jih je že v tej sezoni).

Nisem ''napadel'' Roja zgolj zaradi tiste slabe podaje Di Marii. Kot sem že dejal, na zadnjih tekmah sem z njegove strani zaznal nekaj nakopičenih napak (podaje, izbijanja, pozicioniranje), ki jih pred tem ni delal tako pogosto. Ni napaka zgolj taka, da branilec zgreši žogo ali pa jo poda napadalcu v noge. Ne, so tudi druge, bolj skrite stvari, ki pa se naberejo. Rojo v tej sezoni ne igra slabo in da sem se šele zdaj, po šestih mesecih začel ukvarjati z njegovimi predstavami, je to v bistvu kompliment zanj. To pomeni, da pred tem ni grešil pogosto, kar je pohvalno, zdaj pa sem vendarle v njegovih igrah zaznal nekaj trenutkov nesigurnosti. Tudi na redcafe je bil v zadnjem času deležen nekaj kritik. In ne, iz tega sploh ne delam drame. Ampak, če je bil po zadnji tekmi izpostavljen Jones, ki je, kar je res, zatajil pri golu in še enkrat podal v kot, to pa je tudi vse od spodrsljajev z njegove strani, če me spomin ne vara, potem sem pač začutil priložnost, da se obregnem tudi ob Roja in o tem povprašam vas.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: 26. krog, Swansea vs Manchester United, 21.2.2015 ob 16:

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 24. februar 2015, 20:28:55

Razumem, vsak ima svoje prepričanje in mnenje. Ne razumem pa tega, da eni samo čakate da en reče belo, samo da lahko potem vi rečete črno.

A vi ki hočete glavo LvG, dejansko verjamete, da bi z katerimkoli novim trenerjem kar naenkrat začeli igrati neki vrhunski nogomet? Pa ne da ga jaz zagovarjam in upravičujem vse njegove poteze, ampak dajmo bit realni pa iskat boljše in razumnejše vzroke in rešitve.

Problemi so itak že 100X našteti...nimamo kvalitetnega RB, zaletavo in mlado obrambo brez pravega leaderja, manjka nam igralec ala Scholes na sredini in hitrost ter učinkovitost v napadu.

Rešitve...najti in vztrajati z najboljšo enajsterico in menjat le po potrebi (beri poškodbe), naredit nekaj na samozavesti igralcev ter čakat na konec prvenstva in upati na top 4. Potem pa tak vemo kaj sledi ;)

Aia ena od rešitev je še, da odpustimo LvG in pregovorimo SAF-a da pride iz pokoja :lol:

P.s. upam, da boste konstruktivni in tudi sami navedli svoje rešitve :!:
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2486
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: 26. krog, Swansea vs Manchester United, 21.2.2015 ob 16:

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 25. februar 2015, 12:35:15

knoxvill je napisal:A vi ki hočete glavo LvG, dejansko verjamete, da bi z katerimkoli novim trenerjem kar naenkrat začeli igrati neki vrhunski nogomet? Pa ne da ga jaz zagovarjam in upravičujem vse njegove poteze, ampak dajmo bit realni pa iskat boljše in razumnejše vzroke in rešitve.

Problemi so itak že 100X našteti...nimamo kvalitetnega RB, zaletavo in mlado obrambo brez pravega leaderja, manjka nam igralec ala Scholes na sredini in hitrost ter učinkovitost v napadu.


In kdo je potemtakem odgovoren za navedene probleme, če ne ravno trener? Ki je mimogrede zapravil ogromne količine denarja za očitno napačne igralce, če gre soditi po tvoji analizi.

Tu pač ne more biti globljih vzrokov kot to, da je LvG kiksnil pri sestavljanju ekipe, kar je eden od najosnovnejših temeljev njegovega dela.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: 26. krog, Swansea vs Manchester United, 21.2.2015 ob 16:

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 25. februar 2015, 15:57:14

Ra100 je napisal:In kdo je potemtakem odgovoren za navedene probleme, če ne ravno trener? Ki je mimogrede zapravil ogromne količine denarja za očitno napačne igralce, če gre soditi po tvoji analizi.

Tu pač ne more biti globljih vzrokov kot to, da je LvG kiksnil pri sestavljanju ekipe, kar je eden od najosnovnejših temeljev njegovega dela.


Se popolnoma strinjam s tabo. Malo jih je takih, ki so že pred sezono vedli, da bo nakup Falca-a bolj škodoval ekipi kot pripomogel, in da z Di Mario ne bomo kaj prida pridobili na sami kvaliteti igre.

Ampak spet vprašanje..kakšna je rešitev na dolgi rok? Če odpustimo LvG zaradi zgoraj očitanega, nas drugo sezono spet čaka ista pesem...nov trener, novi milijoni, novi igralci, nova ekipa, novi izgovori :twisted:
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2486
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: 26. krog, Swansea vs Manchester United, 21.2.2015 ob 16:

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 25. februar 2015, 17:28:14

Zgodba iz lanskega leta je sila podobna, če smo iskreni.

Moyes je prišel na priporočilo Fergusona, ki je navijačem položil na srce, naj držijo s trenerjem. Van Gaal je prišel kot večje trenersko ime (izbran s strani vodstva) in njegov renome naj bi pomiril "barko". Podobno sta oba ocenjevala ekipo ter sta jo očitno slabo oz. je Davidu zmanjkalo časa, da bi si jo oblikoval po lastni presoji. Je imel Louis dovolj časa, da svojo sestavi? Se mu lahko zaupa še dodatnih 100M? Tle se lohk prepiramo, dejstvo pa je, da je svetovno prvenstvo Unitedu dost otežilo izhodiščni položaj.

Dozdeva pa se mi tudi, da je Van Gaal, podobno kot lani Moyes v istem času, na točki biti/ne biti. Moyesova olajševalna okoliščina je bila tudi Liga prvakov, v kateri smo celo dobro igrali, izvzemši Olimpyijakos v gosteh. Nasprotniki Van Gaala se množijo podobno kot so se lani nasprotniki Moyesa iz podobnih razlogov - slabe igra brez vizije, z lani zmagovalci Premier league, letos pa z n zapravljenimi milijoni.

Obstaja možnost, da v mesecu dni pristanemo na isto točko, kjer smo bili lani - 150M. Resnično nočem gledat še enkrat letal čez Old Trafford. :roll:
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2014/15

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost