26. krog, Swansea vs Manchester United, 21.2.2015 ob 16:00

Dogajanje na angleških zelenicah 2014/15

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: 26. krog, Swansea vs Manchester United, 21.2.2015 ob 16:

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 21. februar 2015, 19:54:13

Danes nismo izgubil zarad napak branilcev.
Izgubili smo zarad neaktivne igre v napadu in senilnosti napadalcev.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: 26. krog, Swansea vs Manchester United, 21.2.2015 ob 16:

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 21. februar 2015, 20:05:15

GoUp je napisal:Danes nismo izgubil zarad napak branilcev.
Izgubili smo zarad neaktivne igre v napadu in senilnosti napadalcev.


Tole!
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: 26. krog, Swansea vs Manchester United, 21.2.2015 ob 16:

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 21. februar 2015, 20:59:25

Pocas se bom moral opravicit Rastu za njegovo vizijo glede Chicha in Welbecka. Mal bom se pocakal, ce se kdo od treh tezkih kalibrov sname z verige ...
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: 26. krog, Swansea vs Manchester United, 21.2.2015 ob 16:

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 21. februar 2015, 21:04:30

Pa se nekaj fun factov:
- Wayne Rooney fired in his first shot on target in 2015 in the Premier League; it took him 560 minutes to do so.

- Swansea City put two league goals past the Red Devils at home for the first time since January 1982.

- The South Wales club have ‘done the double’ over Manchester United for the first time in their history.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: 26. krog, Swansea vs Manchester United, 21.2.2015 ob 16:

OdgovorNapisal/-a zimi dne 21. februar 2015, 21:34:26

King_Cantona_7 je napisal:Ob večini letošnjih neuspehih nisem bil pretirano jezen, ker smo izgubili/remizirali zaradi slabe ali medle igre. Danes pa sem bil zelo nejevoljen in razdražen. Poraza si enostavno nismo zaslužili. Bili smo boljša ekipa, usodni gol smo prejeli v obdobju naše največje premoči in nato povratek ni bil več možen, ker nam je vse padlo dol. Zadetek Gomisa, ki ni dal gola celo večnost, po odbitku jebenega Shelveyja, je pa sploh pika na i.


Tole.

Anderson#8 je napisal:Sicer pa spet longball United.


V 2. polčasu je bilo obdobje 15 minut, ko Swansea preko polovice ni mogel. Se ne spomnim, da bi letos tako močno pritisnili nasprotnika. Potem je padel gol iz kontre, kar nas je ubilo. To seveda ni izgovor, ker bi že prej morali tekmo odločiti v svojo korist.

Lani si ob istih tekmah govoril, da je to nesreča, smola, da je pač nasprotnik postavil bunker. Letos/danes temu praviš, da je nasprotni trener taktično pojebal van Gaala? Sej dejansko res ne verjameš v to, da je Swansea bil danes taktično boljši in si s tem zaslužil zmago?

Danes postava povsem po željah navijačev: Herrera, Fellaini, Rooney v napadu. Torej, ostane samo en razlog: van Gaal. Njega se znebimo, pa bo (spet) vse sanjsko.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: 26. krog, Swansea vs Manchester United, 21.2.2015 ob 16:

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 21. februar 2015, 21:41:28

Sanjsko bi bilo, ko bi lahko imeli dva managerja. Van Gaal za doma in Moyesa za away tekme :)
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: 26. krog, Swansea vs Manchester United, 21.2.2015 ob 16:

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 21. februar 2015, 21:45:09

Slika

Ko bi ti imel lani toliko izgovorov pripravljenih za njega.

2x ga je premagal Gary Monk. Prvič smo razumeli, današnjega poraza pa ne razume vsak.

Pa ne mi o neki navidezni dominaciji. Dali smo gol iz prvega strela in niti enkrat nismo potem resno ogrozili Fabianskega. Brez Fellainija spredaj, ko smo ga nabijali pa ne bi niti ene žoge spustili na tla in odigral, ker se je lepo Swansea pripravil in zaprl vezo s 3 DM-ji, ki vedo kaj delajo. Dejstva da te pa po desni napada CB McNair in premalo direktni Shaw, pa se nihče ne boji..

In ja navidez mogoče še danes ni bilo slabo, ampak to je tako premalo, da glava peče. Mene bolj kot poraz moti, da mora vsako tekmo menjati postavo in igralce. Pa da faila tako. Da menjaš 2 fullbacka do 58 minute.. Pa kdo to dela no? Za brezveze in potem smo morali igrati 10 minut brez Van Persieja, ki se je poškodoval, Mata pa je prišel nekega CM-ja igrat za par minutk..
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: 26. krog, Swansea vs Manchester United, 21.2.2015 ob 16:

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 21. februar 2015, 22:09:19

Ma ni veliko za filozofirat. Swansea nas je prebral, kot ze tri cetrt ostalih klubov iz drugega doma, ki vedo da proti Unitedu ne morajo igrati na odprte karte. Pac zaprejo sredino in v obrambi stojijo trdo. Jebali so nas vsi v FA pokalu in jebejo nas v ligi. To vidi vsak, ostali klubi, ki pa igrajo proti nam, pa ponavadi nasankajo, oziroma boljsi nas pojebejo. To je letosnja realnost. Koliko je temu kriv Luis in njegova taktika okrepitev in dajanje sans vsem v pred sezoni ve vsak sam. Sam mislim, da clovek MORA osvojiti FA pokal in priti v top 4, pa bo ostal v Unitedu, ter imel potem poleti cas, da v miru sestavi zeljeno ekipo. V nasprotnem primeru pa se zna tudi on posloviti.

Moti me recimo nezinteresiranost igralcev, ni zagona, elana, zelje, tistega kar je krasilo United v vemo katerih casih. Ko je stari vstal s klopi, pogledal na uro in nasprotnik se je vscal v hlace, mi pa smo ogromno tekem odlicili ob koncu. Zakaj tak odnos preplacanih igralcev, spet vedo le v klubu. Da ti danasnji napad cukne na teden pol milijona, ob tem pa en povprecno zabije gol na 180 minut, drugi pa na 240 je milo receno kretensko.
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: 26. krog, Swansea vs Manchester United, 21.2.2015 ob 16:

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 21. februar 2015, 22:45:19

Najbolj zgovornih je zadnjih 15 minut, ko smo "lovili" zaostanek. V bistvu je izgledalo, kot da ga nismo. Niti ene šanse, ma kaj šanse, niti polpriložnosti si nismo pripravli. Enostavno ni ideje, ni rdeče niti v naši igri. Še najbolj dodelana je taktika je visoka žoga na Fellainija, kar je za ekipo vredno žnj milijonov res tragično, tragikomično.

Tam do ene 15. kroga sem si vsakič rekel, da bo naslednjo tekmo ziher bolje. Potem pa ne več, ker je bilo enostavno vedno isto. Jaz ne vem, kaj je narobe, ampak nekaj je. Imeli smo niz "lahkih" tekem in si nismo naredili nič zaloge. Sedaj bo kmalu prišel težak del. Kako bomo med 4 na koncu, mi ni čisto jasno. Upat na čudež, takšno je nekako naše upanje za top 4 v tem trenutku.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: 26. krog, Swansea vs Manchester United, 21.2.2015 ob 16:

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 22. februar 2015, 0:08:39

Po današnji tekmi res močno dvomim v TOP4. Chelsea, City in Arse so pomoje fix med tremi, za preostalo vozovnico za CL se bomo pa borili še s tremi ekipami. Glede na prikazano in spored imamo v primeru, če se kaj korenito ne spremeni, zelo malo možnosti.

Večino stvari ste že povedali, je pa neverjetno kako ekipa s takimi imeni igra vedno pod svojimi zmožnostmi. Je res da je ekipa nova, da se nekako še uigravajo, a nek napredek bi moral biti opazen. Pa ni.
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: 26. krog, Swansea vs Manchester United, 21.2.2015 ob 16:

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 22. februar 2015, 12:51:00

Hm. Na srečo nisem uspel gledat tekme, ker očitno nisem nič zamudil. Me pa je, podobno kot ene, rezultat ne samo razočaral, temveč tudi razjezil. Swansea nas je 2x stresel, dvakrat! Mogoče me je prvič presunil dvom o Top4 letos. Razpored pred nami je glede na trenutno formo ubitačen. Od prihajajočih 9ih tekem do konca aprila, za koliko jih lahko rečete, da jih lahko dobimo?

Sej vem ... Tekmo po tekmo. Sam, a je od mogočih 24 točk za pričakovati tam okoli 20, kar bi bilo dejansko potrebno? Dvomim.
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: 26. krog, Swansea vs Manchester United, 21.2.2015 ob 16:

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 22. februar 2015, 13:40:01

Borba za top4 med: Arsenal, Southampton, Tottenham, Liverpool in United.
Glede na prikazane igre, je United v dalec najslabsi formi. Dvom v "uspeh" je po moje vec kot upravicen. Tudi razpored imamo zelo tezak.

Zimi en citat, glede na tvojo zadovoljstvo prikazane igre vceraj:
If that's a good performance, we may as well accept mid-table mediocrity now. Because today's performance stank of mid-table mediocrity.
In se kar strinjam s tem. Smo bili nevarni za nasprotnikov gol? Edino kar nas je vceraj krasilo, je bila posest zoge. Poskusamo nek Barca style, da skrijemo zogo, ob tem pa pozabimo da moramo zabit.
Ko smo prejeli drug gol, pa se posesti nismo vec imeli. Totaln razpad sistema.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: 26. krog, Swansea vs Manchester United, 21.2.2015 ob 16:

OdgovorNapisal/-a Scum4ever dne 22. februar 2015, 14:18:51

Manjšo prednost mamo v tem, da za Arsenal, Lpool in Spurse prhajajo zdej tud dodatne tekme med tednom.
Uporabniški avatar
Scum4ever
Ni glasbenik, bobnar je!
 
Prispevkov: 1463
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:32:46
Kraj: Lj

Re: 26. krog, Swansea vs Manchester United, 21.2.2015 ob 16:

OdgovorNapisal/-a Matija dne 22. februar 2015, 14:40:09

Anderson#8 je napisal:Van Gaal se drugic takticno pojeban iz strani Gary Monka, ki vodi midtable klub in ima v zadnjem casu slabe rezultate.. Away forma je horror, mi pa moramo se na Bridge, Anfield, Goodison ter na razne Hulle in Newcastle..


Matic iz lanske sezone bi dejal: Kako je lahko Moyes kriv, če pa nenevaren strel iz 25 metrov zaradi deflecta konča v mreži. Verjetno so na treningih trenirali tako akcijo. #YOLO

@King_Cantona_7: Zakaj Rojo? Meni se ni zdel slab. Seveda ob porazu ne moremo reči, da je odigral dobro, ampak ni se mi zdelo da je delal hude napake. Tudi za kritike na prejšnjih tekmah se ne bi mogel strinjati s tabo. Je Jones precej bolj taval tam kjer ne bi bilo potrebno.

Sicer pa Shaw slab, McNair pa obup. Že po tisti "briljanti" predstavi mi ni bilo jasno s čim vas je prepričal, danes je pa pokazal, da ne razume povsem kaj je delo RBja.

Počasi se tudi jaz bojim, da bo kriza za četrto mesto.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: 26. krog, Swansea vs Manchester United, 21.2.2015 ob 16:

OdgovorNapisal/-a infinity dne 22. februar 2015, 15:31:57

To da bo težek boj za 4 mesto je bilo jasno že dober mesec nazaj, ko so nas direktni tekmeci točkovno dohiteli. Hkrati pa se vsi že lep čas zavedamo, da so trenutno tekmeci po igri na precej boljšem nivoju.

Največji hec včerajšnje tekme je v tem, da smo letos že odigrali precej slabših away tekem z boljšim rezultatom. V bistvu je zanimivo, kako drugačna slika je bila od nekaterih drugih tekem. Tekmec nas tokrat ni tolkel kot za šalo, David nas ni reševal iz minute v minuto, na sredini so si dejansko znali podajati žogo. Ni pa bilo rezultata, kot tudi ne silovitega napada v zadnjih minutah - nekaj kar je Unitedu že uspevalo v tej sezoni. Škoda. Ni vedno logike v nogometu.

Opažam pa da zdaj že marsikoga moti, da preveč eksperimentiramo. Kar je čudno, ker po preostalih tekmah se je zahtevalo, da naj postavi na klop tega in tega, igra pa naj ta in ta. Mene osebno trenutno to še ne moti. Vsaj ne trmoglavi s svojimi "rešitvami", ki niso kazale kakšne svetle prihodnosti. Začasno smo zavrgli 3-5-2, zdaj se je končno še Falcao preselil na klop in lahko Rooney igra v napadu ter Herrera na sredini. Pa bomo videli kako daleč bomo prišli s tem. Se pa strinjam s tem, da McNair ne more biti prvokategornik na RB. Ampak resnici na ljubo tudi Valencia ni kaj prida. Na prejšnji tekmi sem napisal, da sem ga po dolgem času spet videl, kako je v polnem gasu drvel v napad. No, včeraj je spet igral z blokado, brez kakšne hitrosti. In ko mu vzameš hitrost, nimaš več igralca z dovolj kakovosti, da bi lahko igral za United.

Nekaj pa je potrebno priznati Van Gaalu. Očitno je dobro vedel na začetku sezone, da je Robin zanič in Rooney nevreden zaupanja v napadu, ter se je odločil vzeti novega super zvezdnika. Škoda da smo dejansko dobili samo veliko ime in ogromno plačo. Pa nič več. Še kako bi prav prišel kakšen napadalec, ki bi znal vleči voz naprej.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: 26. krog, Swansea vs Manchester United, 21.2.2015 ob 16:

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 22. februar 2015, 16:20:54

http://videa.hu/videok/sport/swamo-BHIL32VPq32DAwgM

MOTD analiza. In to od večnega debila Savagea. Ampak ima tako prav, da mi je bilo grozno gledat. Poglejte si kaj delata McNair in Jones pri prvem golu, ko je King tako dissal Rojota.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: 26. krog, Swansea vs Manchester United, 21.2.2015 ob 16:

OdgovorNapisal/-a infinity dne 22. februar 2015, 16:37:28

V bistvu se glede obrambe popolnoma strinjam s Kingom. Rojo se je že čisto navlekel številnih napak. Ni še tako daleč kot Evans, ki je na svoji zadnji tekmi pokazal, kako ti lahko gre vse popolnoma narobe. Bi pa zagotovo trenutno raje videl Smallinga namesto Jonesa. Še zdaleč nisem navdušen nad Smallingom, ampak vsaj dobi kak skok v svojem kazenskem prostoru. Brez njega nimamo enega branilca, ki bi bil sposoben "kraljevati" ob prekinitvah in visokih žogah. Rojo je v tej prvini kvečjemu povprečen. Že to veliko pove, da je na eni tekmi bil postavljen v kazenski zid, ko je tekmec iz prostega stela poslal predložek. Važno da se je Rooney tam ravsal z dve glavi višjimi branilci. Res da je bilo to v času genialnih potez, kot to da je Jones izvajal predložke iz kotov, ampak pokaže le določeno sliko.

Pozabil sem tudi omeniti, da je Shelvey na podoben uničil tudi Southampton. Če mi kaj ni jasno je to, kako so mu pustili morje prostora, če se ve, da pogosto (uspešno) poizkuša s streli iz razdalje.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: 26. krog, Swansea vs Manchester United, 21.2.2015 ob 16:

OdgovorNapisal/-a Matija dne 22. februar 2015, 16:55:22

Od kje vam kritiziranje Roja? Resno. Kaj pa je storil narobe včeraj?

Rešuje riti vsem ostalim branilcev večino časa. Včeraj pri prvem golu je Jones stal tam na robu kazenskega kot da ne ve zakaj se gre. Res je, da je bil prvi prvem golu blizu žogi, ampak ne more on igrati še namesto ostalih treh branilcev, ki le gledajo kaj se dogaja. (McNair izgubljen, Jones itak razred zase, Shaw pa pusti svojega igralca samega). McNair je failal na polno celo tekmo, na srečo samo prvi polčas. V prvih 10 minutah dovolj napak, da bi ga LVG lahko že menjal. Popolnoma sam Gomis, ko je Herrera izbijal iz črte. Bil je pet metrov proč od njega. Nekaj minut pozneje podobna situacija, Gomis na robu peterca popolnoma sam, McNair le opazuje. Potem, dvakrat je nek vezist podal (kratko) žogo na desno krilo, da bo McNair stekel naprej, on pa kampira zadaj. Napak v desetih minutah ogromno. Jones je pa še enkrat več pokazal, da je popoln idiot. Nabijanje žoge po pisku, ko je bilo to popolnoma nepotrebno. :roll: Jaz sem samo gledal in se čudil. Zakaj? A to človek namenoma dela, se človek zajebava? Kdor ima vsaj malce pameti v glavi tega ne počne, še posebej ob predpostavki, da si CB in da lahko kaj kmalu pride do situacije, ko boš moral narediti prekršek za rumen karton ter da je do konca tekme še cel polčas.

Sploh pa izjava, da se Rojo počasi približuje Evansu. Fak no, to me še bolj razpizdi od včerajšnega poraza. Ni imel toliko hudih napak v celi sezoni kot Evans na svoji najslabši tekmi letos. Je daleč najbolj zanesljiv branilec letos, naredil je najmanj napak in edini branilec, KI ZNA PODAJAT. Koliko golov pa smo dobili letos zaradi njegovih napak? Potem pa še poglejmo igralni čas vseh branilcev pa bomo hitro našli odgovor.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: 26. krog, Swansea vs Manchester United, 21.2.2015 ob 16:

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 22. februar 2015, 17:05:17

Poglejte si stevilo skokov ki jih je Rojo vceraj dobil in koliko jih je Jones. Strasljiva razlika.. ;)
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: 26. krog, Swansea vs Manchester United, 21.2.2015 ob 16:

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 22. februar 2015, 17:39:06

No napad na Roja je debilizem brez primere. King ki je do sedaj vedno dobro znal oceniti igro branilca (verjetno si sam branilec), si ga tu pihnil popolnoma mimo. Me res zanima tvoja ocena, v čem je on enak Chrisu, Jonesu in Evansu (in predvsem statistiko ki to potrjuje)

Sem pa tudi že rekel včeraj in bom ponovil. Napake branilcev nas včeraj niso stale točk. Igra v vezi in napadu je bila milo rečeno katastrofalna. Popolnoma brezidejno s strani Di Marie. Brezciljno s strani Rooneya, kjer ni sam vedel a naj špila zadaj, al na vezi al v napadu. S Fellainijem spredaj smo preveč predvidljivi in vsi nabijajo žoge naprej, brez da bi kdorkol od naših pogledal, če je pa le slučajno kak vezist prost in da bi kaj odigral. Robin pa čisto izgubljen.
Če bi znali poleg skrivanja žoge še kaj odigrat, bi bili mi še danes tretji. Savage je kar lepo ocenil Angela, oziroma še premilo.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2014/15

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost