26. krog, Swansea vs Manchester United, 21.2.2015 ob 16:00

Dogajanje na angleških zelenicah 2014/15

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: 26. krog, Swansea vs Manchester United, 21.2.2015 ob 16:

OdgovorNapisal/-a braul dne 23. februar 2015, 8:07:52

Edino kar je za pohvalit s te tekme so navijači. Moram pa reči, da sem tudi sam imel v drugem polčasu vsaj malo občutek, da smo nasprotnika popolnoma umrtvili in da imamo popolni nadzor in vse je bilo pripravljeno, da dokončno napademo zmago. Potem pa gol in nato smo videli spet popolno nemoč, saj bi vsak pričakoval, da bomo še bolj konkretno napadli, pa nas je domačin držal v šahu in tako rekoč nismo morali nič, še do žoge smo prihajali težko, kaj šele do priložnosti.

V bistvu niti ne vem več koga bi kritiziral, ker igra nima ne repa ne glave in kot bi vsak igral zase. Za kar pa je lahko kriva predvsem taktika (menjave sistema, menjave igralcev), navodila igralcem, premalo določne pozicije igralcev ipd. Skratka, ni prave kemije, to opažamo že tako daljše obdobje, a vsak od nas je mislil, da se bo to iz tekme v tekmo uredilo, pa gledamo vedno isti shit. Napredka, ki bi ga človek pri vseh treningih in takšnih trenerskih in iglraskih mojstrih pričakoval, pa NI in NI.
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: 26. krog, Swansea vs Manchester United, 21.2.2015 ob 16:

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 23. februar 2015, 13:44:17

Rojo na svojih prvih tekmah ni bil nagnjen k napakam, ampak na zadnjih tekmah je imel nekaj spodrsljajev. Za to trditvijo trdno stojim. Ne vem, zakaj ste tako skočili v zrak glede moje opazke, saj nisem napisal, da je Rojo slab branilec, da ga mečem iz prve postave in da nas je stal zmage (čeprav je obramba v soboto plavala tudi po njegovi zaslugi). Že na eni izmed zadnjih tekem sem izpostavil povečano prisotnost napak Roja, predvsem zato, ker bi bila Jones in Evans zaradi takšnih napak takoj pribita na križ. Če ne vidite njegovega padca v zanesljivosti, potem kot kaže spremljamo drugačne tekme. Ali pa vaša pozornost bazira predvsem na opazovanju enih in istih branilcev, ki so iz tako ali drugačnih razlogov deležni posebnih sodb. Ja, to bo.

Shaw ima še naprej očitne težave s pokrivanjem nasprotnika. Potrebno ga je pohvaliti za dobro vključevanje v napad pri zadetku Herrere, kar pa bi moral večkrat storiti. McNair je bil slab pri pokrivanju Gomisa. Dvakrat je izpadel tudi v obrambi, a kar me preseneča je to, da ima jajca pri vključevanju v napad, čeprav se s tem verjetno kdo ne bo strinjal.

Gol je bil plod hitrih in kratkih podaj. Dobra plat tekme je tudi Herrera, ki se je izkazal kot dodana vrednost na sredini igrišča. Po dolgem času smo videli tudi konstanten pritisk na nasprotnika, ki je bil dolgo časa nemočen. Priložnosti smo si ustvarjali, a ne končnih strelov. To je treba popraviti in igra bo stekla. Tudi v porazih je moč opaziti dobre stvari. Samo širše je treba gledati in ne samo grajati.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: 26. krog, Swansea vs Manchester United, 21.2.2015 ob 16:

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 23. februar 2015, 14:06:48

Napadli so te, ker je večina tle alergična le na otoške branilce :) Da je Rojo zaletav, sem sam napisal že po nekaj tekmah. Vsako tekmo naredi kakšno kapitalno napako, a jih na srečo zaenkrat nasprotniki niso kaznovali. Kar pa ne pomeni, da je zanič in da nimamo slabših branilcev. Sam sem sicer mnenja, da je Smalling trenutno naš naj branilec, Rojo pa za njim. Vse ostalo je žalost. LVG sicer pred Chrisom vidi druge.

Hkrati me čudi, da še nikol ni bilo Rojo is a red :mrgreen:
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: 26. krog, Swansea vs Manchester United, 21.2.2015 ob 16:

OdgovorNapisal/-a zimi dne 23. februar 2015, 16:08:17

King_Cantona_7 je napisal:Če ne vidite njegovega padca v zanesljivosti, potem kot kaže spremljamo drugačne tekme.


De gustibus non est disputandum oziroma o okusih se ne razpravlja.

Vsi spremljamo 1 tekmo, ampak vsak s svojimi očmi.
Osebno nimam nič proti nobenemu igralcu Uniteda - da bi npr. Nanija kritiziral zgolj zaradi tega, ker je latino. V vsakem sistemu tudi skušam najti kaj dobrega. Se pa ljudje nikoli ne bomo strinjali: ne v najboljši prvi 11 Uniteda, ne v sistemu igre, ne v ... Sem že pred časom povedal, da niti vsi na forumih nočejo Herrere v prvi 11, pa je bila to želja 3/4 sveta. Skratka, različne želje glede igre in sistema imamo. Kjer ti želiš, da bi npr. pokril Rojo in zato njegovo napako, morda ostali vidimo/vidijo, da bi moral Jones in obratno.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: 26. krog, Swansea vs Manchester United, 21.2.2015 ob 16:

OdgovorNapisal/-a Matija dne 23. februar 2015, 19:05:13

King_Cantona_7 je napisal:Rojo na svojih prvih tekmah ni bil nagnjen k napakam, ampak na zadnjih tekmah je imel nekaj spodrsljajev. Za to trditvijo trdno stojim. Ne vem, zakaj ste tako skočili v zrak glede moje opazke, saj nisem napisal, da je Rojo slab branilec, da ga mečem iz prve postave in da nas je stal zmage (čeprav je obramba v soboto plavala tudi po njegovi zaslugi). Že na eni izmed zadnjih tekem sem izpostavil povečano prisotnost napak Roja, predvsem zato, ker bi bila Jones in Evans zaradi takšnih napak takoj pribita na križ. Če ne vidite njegovega padca v zanesljivosti, potem kot kaže spremljamo drugačne tekme. Ali pa vaša pozornost bazira predvsem na opazovanju enih in istih branilcev, ki so iz tako ali drugačnih razlogov deležni posebnih sodb. Ja, to bo.

Shaw ima še naprej očitne težave s pokrivanjem nasprotnika. Potrebno ga je pohvaliti za dobro vključevanje v napad pri zadetku Herrere, kar pa bi moral večkrat storiti. McNair je bil slab pri pokrivanju Gomisa. Dvakrat je izpadel tudi v obrambi, a kar me preseneča je to, da ima jajca pri vključevanju v napad, čeprav se s tem verjetno kdo ne bo strinjal.


Katere napake pa je naredil Rojo? Povej konkretne primere. Če ne drugega, da se ga bomo spomnili tudi ostali. Zakaj pa ne bi smeli kritizirati Jonesa pri prvem golu? Da se sprehaja in le opazuje je vseeno, če ga ni na terenu.

Naj se sliši čudno, ampak take igre nismo prikazali že nekaj časa. Tudi toliko priložnosti si nismo priigrali že dolgo. Je pa jasno razlika ali zmagaš ali izgubiš. To na koncu šteje.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: 26. krog, Swansea vs Manchester United, 21.2.2015 ob 16:

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 23. februar 2015, 19:44:17

Matija je napisal:Tudi toliko priložnosti si nismo priigrali že dolgo. Je pa jasno razlika ali zmagaš ali izgubiš. To na koncu šteje.


Uh to pa me res zanima, katere šanse točno? To je kao Van Gaal govoril, kako smo ne vem kaj delali in si pripravljali bla bla. Povejte mi eno resno obrambo Fabianskega? Rooney je prvič ustrelil na vrata v 2015, ker se je obrnil in je žogo prikotalil do gola..

Swansea je imel več šans, De Gea je branil Kiju, Herrera je reševal na črti, Gomis je falil zicer in še bi lahko kaj rekel..
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: 26. krog, Swansea vs Manchester United, 21.2.2015 ob 16:

OdgovorNapisal/-a Matija dne 24. februar 2015, 0:10:29

Napačno besedo sem uporabil. Veliko strelov, ne priložnosti. 18 strelov je ogromno za letošnji United. Precej je bilo trenutkov, ko bi morali bolje zaključiti in so bili igralci v lepem položaju. Rooney s svojim prvim strelom v 2015, RVP z leve strani v zunanjo stran mreže, Blind iz bližine.. To so situacije samo na hitro, ki bi se morale izkoristiti. Iz takih položajev boš v prihodnje zadel in na tem je potrebno graditi. Ne moreš graditi na strelu Shelveya ali Nanija. To sem želel poudariti.

Swansea (A) - 18/3
Preston (A) - 11/5
Burnley (H) - 11/7
West Ham (A) - 13/6
Cambridge (H) - 24/9
Leicester (H) - 12/5
Cambridge (A) - ?
QPR (A) - 13/7
Southampton (H) - 10/0

Zadnjih 9 tekem po podatkih flashscora. Torej samo proti Cambridgu doma več strelov. Sicer pa pet več kot na najboljši preostali tekmi. Tako na hitro pa bi dejal, da je 18 strelov največ away v letošnji sezoni.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: 26. krog, Swansea vs Manchester United, 21.2.2015 ob 16:

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 24. februar 2015, 0:15:01

Te številke so mi zdijo dokaj napihnjene, ker glede nato, kar vidim z očmi, je bolj vsako tekmo max 5 strelov.. :D

Sicer pa lahko le upamo, da bodo naši ob poplavi izredno težkih tekem tudi sami dvignili nivo igre.. Ampak dvomim :) Že 6 mesecev pravimo, da bomo začeli igrati pravi nogomet, pa vedno slabše.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: 26. krog, Swansea vs Manchester United, 21.2.2015 ob 16:

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 24. februar 2015, 10:11:26

18 strelov ok. Samo to je spet en tak statističen podatek, ki pove bore malo. Lahko ti naklepaš 20 strelov iz 30. metrov, ki gredo čez stadion. 20 strelov, lepo lepo, na tem je treba gradit. Resnih strelov oz priložnosti je bilo za preštet na prste roke. Se pa strinjam, da je bolje streljat iz 30. metrov, kot pa komplicirati v nedogled in ne-streljati na koncu.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: 26. krog, Swansea vs Manchester United, 21.2.2015 ob 16:

OdgovorNapisal/-a Matija dne 24. februar 2015, 11:13:52

Odvisno. Kar se tiče tekme, ki se igra v tistem trenutku raje vidim, da streljajo tudi od daleč. Kar se pa tiče napredka in nadaljevanja sezone je pa bolje, da se žoga pripelje v kazenski prostor. Swansea na tem golu Shelveya/Gomisa ne more nič gradit. Tega ne bodo več zadeli. Medtem, ko bo podaja/strel Rooneya slej ko prej končala v mreži. Če slučajno ne njegov strel, pa bo ena podaja več/manj privedla do priložnosti.

Ne trdim, da je bila igra izjemna, sploh ne. Ampak, zelo dolgo časa se že ni zgodilo, da bi United streljal 18-krat na nasprotnikov gol. Jasno, da je to lahko varljivo, ampak nekaj pa vendarle to pokaže.

@ando: Ti številkam ne verjameš, pa so edina stvar, ki jih je možno natančno določiti (pustimo sedaj kaj povedo). Mi pa naj verjamemo tebi in tvojim (subjektivnim) ocenam o trenerju? Pa naj bo to LVG ali pa Moyes.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: 26. krog, Swansea vs Manchester United, 21.2.2015 ob 16:

OdgovorNapisal/-a zimi dne 24. februar 2015, 12:48:20

Matija je napisal:Ne trdim, da je bila igra izjemna, sploh ne. Ampak, zelo dolgo časa se že ni zgodilo, da bi United streljal 18-krat na nasprotnikov gol. Jasno, da je to lahko varljivo, ampak nekaj pa vendarle to pokaže.


Tole.
Dejstvo je, da smo prvič (?) letos nasprotnika držali na njegovi polovici 15 minut. Swansea ni prišel niti čez sredino (dobesedno) cca 15 minut v drugem polčasu. Gol je visel v zraku, nato pa gol Shelveya.


A ni Robin v prvem polčasu zadel vratnico tam? Tak btw, ko je United bil brez priložnosti, mi pa smo Gomisu iz črte odbili.
Druga stvar pa so koti. Kakšna je razlika med izvajanjem Rooneya in Jonesa? Če bi meni zameglili obraza obeh, bi težko ločil, kdo je poslal predložek iz kota. Ali vi letos res opazite boljšo kvaliteto Rooneya od Jonesa? Seveda bi na papirju vsak dan izbral Rooneya, RvP, di Mario, Mato itd. pred Jonesom za izvajanje kota, ampak dejstvo je, da letos po kotih nismo nevarni. Kdaj smo sploh zabili? Iz glave se ne spomnim ...
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: 26. krog, Swansea vs Manchester United, 21.2.2015 ob 16:

OdgovorNapisal/-a Chicharito dne 24. februar 2015, 13:00:06

Iz kota? Stoke away. Falcao, po podaljšu Carricka. Nek pocarski gol. To mam edino v glavi.

EDIT: Pardon ja, prvi proti Burnleyu isto nek pocarski iz kota, drugi pa ne direktno, ampak po kombinaciji Wazze in ADM.
Zadnjič spremenil Chicharito, dne 24. februar 2015, 14:10:06, skupaj popravljeno 1 krat.
Chicharito
Ginger Prince
 
Prispevkov: 478
Pridružen: 4. december 2010, 14:12:21

Re: 26. krog, Swansea vs Manchester United, 21.2.2015 ob 16:

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 24. februar 2015, 13:02:08

Potem pa imaš izredno slab spomin.. Tekma z Burnleyom je bil 10 dni nazaj.. Ali pa površno spremljaš tekme in jih vidiš kot Van Gaal, ki misli da "creatamo šanse" :lol: :lol:

To kako mi držali nasprotnika 15 minut na svoji polovici, pomeni samo kako kurčevo slabi smo. Da bi držali koga res močnega, ne pa jebeni Swansea, ki je izgubil najboljšega strelca. In še enkrat, Swansea je imel veliko lepše in bolj konkretne šanse. Navsezadnje so tudi 6x ustrelili na gol in dali gol več od nas. In nas ta poraz boli 100x bolj, ko pa njim pomeni ta zmaga. Imajo pa zagotovilo, da so v tej sezoni boljši od nas, tako v igri kot v medsebojnih rezultatih.

Dejansko neverjetno, lani smo jih 2x v ligi ubil z veliko slabšo ekipo, letos pa točke nimamo proti njim.. :shock:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: 26. krog, Swansea vs Manchester United, 21.2.2015 ob 16:

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 24. februar 2015, 13:52:39

Matija je napisal:Katere napake pa je naredil Rojo? Povej konkretne primere.


Trenutno mi na misel prideta dva konkretna primera: na zadnji tekmi je s polovičarsko podajo Di Marii ustvaril nasprotniku polpriložnost, ki jo je v nadaljevanju sicer sam zaustavil z izbijanjem v kot. Proti West Hamu pa je s slabo kontrolo žoge in štopanjem nasprotniku omogočil prodor po desnem boku, ki ga je v nadaljevanju moral zaustavil z dvema prekrškoma za rumen karton. To sta dva konkretna primera, ki se ju zdaj spomnim.

Generalno gledano je v njegovi igri v zadnjem obdobju moč opaziti padec v zanesljivosti, ki se kaže v obliki slabših oddanih žog in izbivanj. Ampak s tem seveda niti približno nočem ustvarjati drame okrog njegovih predstav, ki so še vedno zadovoljive. Pač sem izpostavil svoje opaženje, ker vem, da bi v primeru takšnih napak, kakšen drug branilec že bil na tnalu. Ker zgolj eni in isti posamezniki ne morejo biti vedno krivi za spodrsljaje v obrambi. To sploh ni debata o okusih glede branilcev, ker jih ne primerjam med seboj. Izpostavil sem videno o Roju in za tem trdno stojim. Napake so pa itak sestavni del branilske igre, letos je v tem prednjačil Evans (prevečkrat!), ampak igralca se mora najprej oceniti po njegovih dobrih stvareh in to tudi kdaj izpostaviti, ne pa iz prve bentiti o napakah. Tudi McNair je imel dobre trenutke proti Swanseaju.

Matija je napisal:Zakaj pa ne bi smeli kritizirati Jonesa pri prvem golu? Da se sprehaja in le opazuje je vseeno, če ga ni na terenu.


A sem rekel, da ga ne smeš? :) Postavitev vseh branilcev pri prvem golu je bila obupna. Jones ni pokrival ne prostora, ne igralca. McNair je zamudil pri izvajanju avta, Shawu je Ki zbežal in s tem postal glavni krivec, Rojo pa je pri izvrševanju svoje naloge (pokrivanje Gomisa), pozabil na osnovno branilsko pravilo - pokrivanje partnerjevega (v tem primeru Jonesovega) hrbta. Ampak škoda je bila storjena že prej in predvsem s strani Shawa.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: 26. krog, Swansea vs Manchester United, 21.2.2015 ob 16:

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 24. februar 2015, 14:51:21

Anderson#8 je napisal:Dejansko neverjetno, lani smo jih 2x v ligi ubil z veliko slabšo ekipo, letos pa točke nimamo proti njim.. :shock:

!
Prvic so nas 2x zgazili.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: 26. krog, Swansea vs Manchester United, 21.2.2015 ob 16:

OdgovorNapisal/-a Matija dne 24. februar 2015, 15:53:48

Anderson#8 je napisal:To kako mi držali nasprotnika 15 minut na svoji polovici, pomeni samo kako kurčevo slabi smo. Da bi držali koga res močnega, ne pa jebeni Swansea, ki je izgubil najboljšega strelca. In še enkrat, Swansea je imel veliko lepše in bolj konkretne šanse. Navsezadnje so tudi 6x ustrelili na gol in dali gol več od nas. In nas ta poraz boli 100x bolj, ko pa njim pomeni ta zmaga. Imajo pa zagotovilo, da so v tej sezoni boljši od nas, tako v igri kot v medsebojnih rezultatih.

Dejansko neverjetno, lani smo jih 2x v ligi ubil z veliko slabšo ekipo, letos pa točke nimamo proti njim.. :shock:

In jaz verjamem tvojemu komentarju bolj kot mojim številkam? Dejstvo, da nasprotnik 15 minut ne more priti čez sredino je znak popolne nemoči? Ja, ekipe, ki se brani, ne pa ekipe, ki napada. LOL

Na hitro, vsaj trije od njihovih strelov so prišli po prekinitvah oz. odbojih (za preostale tri sedaj nevem). To pa je vrhunskost...

@King:

Točno sem vedel, da bo omenjena podaja Di Marii :) Je bila napaka, se strinjam. Ampak tudi Di Maria bi lahko šel na žogo, ne pa čakal in stal kot lipov bog. Ampak takih napak je bilo letos že ogromno.

Igra branilca itak bazira na igri s čimmanj napakami. Branilec, ki naredi najmanj napak je ponavadi najboljši branilec. Bolj se štejejo napake v minus kot dobre stvari v plus. Ampak, da si za to tekmo našel samo to napako je dokaj visok prag kritiziranja, se ti ne zdi? Pri Evansu se o takih napakah sploh ne pogovarjamo, ker se dogajajo še hujše stvari. Saj smo videli kaj se zgodi če pride Evans kdaj 1 na 1 z napadalcem, z 80% gotovostjo je to gol (Benteke recimo, tam sem že ko je bila žoga v zraku čutil slabost v trebuhu, ko sem videl da se pripravlja Benteke vs Evans, 1 na 1). Če pri Roju opaziš tako napako in mu to očitaš, to le pomeni da veliko pričakuješ od njega (ali pa ga ne maraš 8-) ). Zaradi takih napak ni bil kritiziran še nihče letos. Ta napačna podaja Roja pa res ni nekaj iz katerega bi bilo potrebno delati nevem kakšno dramo. Jasno, precej bolje bi bilo, če tega ne bi bilo, ni pa to nič tragičnega (na njegovo srečo, je bilo za žogo še kar nekaj soigralcev). Če bi pa podal prestreženo podajo sosednjemu branilcu, bi bil pa večji problem (kar se je letos že zgodilo preostalim trem CBjem).

Kako je lahko spet Rojo omenjen pri golu? Itak, da bi lahko posredoval bolje (ni situacije, ki je izpeljana 100%), ampak za take stvari obstaja razlog, da so zadaj 4 branilci in ne le eden. Če bi Rojo šel na Jonesovega branilca (ker je slednji pač odsoten), bi bil pa njegov igralec sam. Tako, da res tu karkoli očitat Roju je brezveze. Če bi vsak vsaj malce izpolnil svojo nalogo, do zadetka ne bi prišlo.

Še glede Paddya.. Imel je dobre trenutke, saj jih ima vsak. Ampak za igralca, ki igra za United ni dovolj nekaj dobrih trenutkov. Lahko bi imel izjemno tekmo, ampak če bi Gomis obakrat kaznoval njegovo napako ter posredovanje ob prvem golu, je tu brez dvoma ocena jasna. Katastrofalno. Upam, da mu uspe, ampak za United, ki ga vsi želimo na vrhu, je potrebno kazati konstantno odlične predstave, ne pa solidne s par prebliski in takimi napakami v obrambi. Me pa niti malo ni prepričal, zakaj bi si zaslužil mesto RB tudi v prihodnje.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: 26. krog, Swansea vs Manchester United, 21.2.2015 ob 16:

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 24. februar 2015, 17:06:25

King potemtakem je Danny slab, oziroma mocno pada v formi. Zadnjic je bil zadnji v liniji in storil kapitalno napako ko se je spodbil na dezevniku. Poleg tega pa ima ze tudi vrsto podobnih podaj kot Rojo, katero mu zdaj ocitas.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: 26. krog, Swansea vs Manchester United, 21.2.2015 ob 16:

OdgovorNapisal/-a zimi dne 24. februar 2015, 17:38:28

GoUp je napisal:
Anderson#8 je napisal:Dejansko neverjetno, lani smo jih 2x v ligi ubil z veliko slabšo ekipo, letos pa točke nimamo proti njim.. :shock:

!
Prvic so nas 2x zgazili.


Veliko slabšo ekipo?
Saj pa smo imeli Andersona, Nanija in Chicharita?! Da ostalih sploh ne naštevam. Še trener je bil tapravi, manjkala je samo sreča :)

A nas ni lani tudi Pool 2× premagal? Pa Everton? Pa ...
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: 26. krog, Swansea vs Manchester United, 21.2.2015 ob 16:

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 24. februar 2015, 18:07:59

Lani nas je tolk vec ekip 2x premagal, da nimam pojma zakaj letos nismo vsaj 20 pik nad lanskim rezultatom. Sploh ob dejstvu da imamo najboljso ekipo v EPL, kar trdi nas manager.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: 26. krog, Swansea vs Manchester United, 21.2.2015 ob 16:

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 24. februar 2015, 18:27:27

GoUp je napisal:King potemtakem je Danny slab, oziroma mocno pada v formi. Zadnjic je bil zadnji v liniji in storil kapitalno napako ko se je spodbil na dezevniku. Poleg tega pa ima ze tudi vrsto podobnih podaj kot Rojo, katero mu zdaj ocitas.


Kdo je Danny?
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2014/15

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost