28.krog, Newcastle:Manchester United, 4.3.15 ob 20:45

Dogajanje na angleških zelenicah 2014/15

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: 28.krog, Newcastle:Manchester United, 4.3.15 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a zimi dne 5. marec 2015, 12:10:52

Včeraj smo, za razliko od nekaterih drugih tekem, imeli vsaj ene 3 smrtne šanse (Rooney, Fellaini, Young). Tak da se glede včeraj res ne smemo preveč pritoževati.

“People are always going to question the biggest club in the world, but we just concentrate on ourselves. We don’t listen to anyone else, we just listen to the manager and the staff at the club.“ Bravo Young, lepo povedano!
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5780
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: 28.krog, Newcastle:Manchester United, 4.3.15 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a MAjster951 dne 5. marec 2015, 14:07:50

ManRed je napisal:kaj je pa bilo s proslavljanjem Van Gaala in Giggsa ... sem zamudil.


https://vine.co/v/O0FupLgbZ22
"Nani... ROONEY! It defies description. How about sensational? How about superb?" - Wayne Rooney's Overhead Kick vs Man City.
Uporabniški avatar
MAjster951
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 189
Pridružen: 26. marec 2012, 14:58:45

Re: 28.krog, Newcastle:Manchester United, 4.3.15 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 5. marec 2015, 14:56:34

@Anderson#8

Enostavno ne morem sprejeti tvojega odziva po tako pomembnih treh točkah in dobri tekmi (sploh v primerjavi s prejšnjimi gostovanji, tega se je potrebno zavedati!). Namesto pohvale in veselja ti izpostaviš De Geo, Newcastlove zicerje, penal in srečo. Nič o Krulovih obrambah. Nič o naših zicerjih. Nič o dejstvu, da je sreča, ki je tesno povezana z zadetki v zadnjih minutah, DNK Manchester Uniteda. Nič o igri do konca. Nič o sumljivem Rooneyjevem ofsajdu. Skratka, vselej se gleda negativno. Oh, kako tipično slovenceljsko...

Če sem se česa naučil iz svoje stroke in nogometnega udejstvovanja je to, da najprej pohvali, nato grajaj. Če si bil kdaj vpet v kakšen športni kolektiv boš vedel, da je to prava formula za ustvarjanje dobrega ozračja, uspehov in učenja. Ok, že res, da si Manchester United ne sme privoščiti ujčkanja svojih milijonarjev, to je za mlajše selekcije. Ampak vseeno je na situacijo potrebno gledati s širšega zornega kota. Jaz sem se že zdavnaj sprijaznil, da bo še lep čas trajalo, da bomo prišli do tiste točke, ko bo United spet suveren. Kdor zahteva zmage s 5:0 in lovorike tukaj in zdaj, naj gre igrat FIFO, kjer lahko po porazu prekineš tekmo in zopet začneš od začetka.

Anderson#8, nočem se pričkati in obtoževati, ampak kako zaslepljen si pričajo tvoji različni pogledi na Moyesove in Van Gaalove tekme. Lani bi včerajšnjo tekmo označil za svetovno predstavo, super točke, YOLO Krulove obrambe... Tako je in tega ne moreš zanikati. Morda se motim, ampak pri nekaterih dobim občutek, da dejasnko prežite na poraze in spodrsljaje v želji po blatenju Van Gaala ter nekaterih igralcev.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5053
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: 28.krog, Newcastle:Manchester United, 4.3.15 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 5. marec 2015, 15:06:38

Moti me ta negativnost. Za Nobbyja Stilesa vemo, da je bil eden najbolj grobih nogometašev vseh časov. Igral je za Manchester United in polomil ogromno nog. Te "frajerje", ki skriti za anonimnostjo pljuvajo vse po vrsti, pozivam, naj najdejo v njegovi zgodbi kaj pozitivnega. To je izziv.


Evo, še to. To je dr. Stare povedal za Nogomanio. Drži kot pribito, da smo navijači do svoje ekipe najbolj kritični in neizprosni. Še posebej do reprezentanc - zazrimo se kar v sebe, kajti slovenski navijači smo v tem pravi asi. Torej, v vsaki stvari se lahko najde nekaj pozitivnega. Jaz sem videl svetle stvari tudi v Moyesu in ga podpiral kolikor se je dalo.

Če človek v Stilesu vidi zgolj grobijana in ne tudi vezista, ki je s podajami hranil Besta, Charltona in Lawa, potem je to enoumen in ozkogleden nogometni poznavalec. Enako velja za včerajšnjo tekmo.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5053
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: 28.krog, Newcastle:Manchester United, 4.3.15 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a zimi dne 5. marec 2015, 17:46:11

King_Cantona_7 je napisal:@Anderson#8

Enostavno ne morem sprejeti tvojega odziva po tako pomembnih treh točkah in dobri tekmi (sploh v primerjavi s prejšnjimi gostovanji, tega se je potrebno zavedati!). Namesto pohvale in veselja ti izpostaviš De Geo, Newcastlove zicerje, penal in srečo. Nič o Krulovih obrambah. Nič o naših zicerjih. Nič o dejstvu, da je sreča, ki je tesno povezana z zadetki v zadnjih minutah, DNK Manchester Uniteda. Nič o igri do konca. Nič o sumljivem Rooneyjevem ofsajdu. Skratka, vselej se gleda negativno. Oh, kako tipično slovenceljsko...


goodpost

Sploh, ker se LvG nikoli po tekmah ne vleče ven, ampak poudari, da bi lahko tudi izgubili. Se mi zdi, da kar realno pove stanje na igrišču (morda včasih res drugače vidi dominanco/šanse Uniteda nad nasprotnikom, ki jih mi ne vidimo :) )

Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5780
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: 28.krog, Newcastle:Manchester United, 4.3.15 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 5. marec 2015, 20:42:08

Ne bom spet pisal na dolgo in široko, ker se mi ne ljubi. Sploh pa se ne mislim ukvarjat z fani ki mislijo da je to bila včeraj dobra predstava. Ker to je tak kapitalen bullshit, da mi slabo rata. Res. Samo hvala kurcu, da je bilo še ostalih tekem toliko, ker bi imeli spet polne cajtunge kako ima United sodniško organizacijo čez in kako nihče nima pojma kako smo mi med TOP 4.

Pridejo tekme, kjer bomo videli koliko je vreden Van Gaal in kdo je imel na koncu prav. Skantal je 150M, spucal olupke in je čudovit trener z izjemnim CVjem. Superca, komaj čakam da to dokaže. TOP 4 je nujen in to je cilj sezone. S tem se je več kot očitno sprijaznil že pred začetkom sezone in fantastično bo videti naš preljubi United kako bo odigral v naslednjih tednih.. ;)
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: 28.krog, Newcastle:Manchester United, 4.3.15 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 5. marec 2015, 21:20:42

Glede na preostale tekme v tej sezoni oz. v zadnjem obdobju, je bilo to dejansko dobra predstava. Če primerjamo igro z našimi standardi izpred sezon, je bilo pa še vedno precej bogo.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: 28.krog, Newcastle:Manchester United, 4.3.15 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 5. marec 2015, 23:17:24

Ja, delno tudi zato ker smo vedno imeli enega gamechangerja, ki je lahko z genialnimi potezami rešil 9 igralcev, ki so igrali povprečno. Prvo je to bil CR, potem pa RVP. Letos bi to glede na ceno in ability moral biti di Maria, ampak kaj ko v letu 2015 zrihta več konter nasprotniku kot pa šans našim ofenzivcem... Z enim nadpovprečnim igralcev (po prikazanem in ne po imenu) bi tako tekmo komot dobili 0:2 ali 0:3.

Pridejo tekme, pridejo tekme... A ne to poslušamo tle gor že od novembra? Še malo jih pride in bomo na koncu sezone, eni bi pa vsak vikend lepili fixture list in odkrivali toplo vodo. Da greš 10 minut po tekmi, ki smo jo dobili v zadnji minuti, skurcat vse od a do ž se mi zdi smešno. Jaz sem se drl v računalnik in udaril po mizi od veselja, ko ga je Young zabil, eni pa ste verjetno imeli spisan post že v 80. minuti tekme. Razumem, da smo po tekmi proti Sotonu ali pa Burnleyju bili vsi ogorčeni, ker smo bili zanič. Včeraj pa je bilo daleč od tega, ampak še vedno je bil kao De Gea igralec tekme, tudi če razen šanse Riviera iz par metrov ni imel ravno težkega dela. In preden kdo skoči v zrak, tisto obrambo v zadnji minuti se pričakuje od vsakega boljšega EPL vratarja, ampak nekako je tudi to že postalo world class...


Ando, tako kot si bil dosaden lani z branjenjem Ginger Genarala, si letos dosaden s tem negativizmom. Če ti ne paše tole pa glej Bayern al pa Marseille, tam boš zihr vsako tekmo vsaj ene 4 gole pa free flowing football. Ali pa ti lahko pošljem link do lanske tekme United:Fulham, ki ti je bila blazno všeč:
Danes smo prikazali TOTALNO(beri slika spodaj) dominacijo(81% posesti, I mean lol), odigrali nešteto akcij, passov in krosirali 81 predložkov. 10 kotov, 31 poizkusov.. Ne moreš nič, če ne gre ne gre.
Jebiga, je pa danes bilo fajn spremljati United. To je tisto zaradi česa navijaš za ta klub, totalen napad in dominacija in da ti gredo kocine pokonci, ker ne veš kaj se bo zgodilo
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: 28.krog, Newcastle:Manchester United, 4.3.15 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Scum4ever dne 6. marec 2015, 0:45:38

Ne, ne dandzo ti ne razumeš. Fulham je imel YOLO srečo, da je zvlekel remi proti fantastični predstavi Uniteda. Konc koncev ne moreš nič, če ne gre, ne gre. Igralcem Newcastla pa še danes ni jasn kako niso premagal tega ubogega uniteda.

Drgač je pa, tako kot je nekdo že omenil, resnica glih nekje na sredini. United ni igral ne odlično, ne katastrofalno.



Anderson, me pa neki zanima. A če na koncu ne bomo med top4, a to pomen, da se je 99% navijačev motil, ko so podil Moyesa vn iz kluba? Bo to dokaz, da bi mu mogl dat čas še kako sezono? Drgač mi je čist jasno, da si želiš boljših predstav in boljših rezultatov (tako kot mi vsi) ampak fucking šit, ne mi rečt, da letošnja sezona ni boljša napram lanski... (ja, ja 150M, bla, bla, bla...)
Uporabniški avatar
Scum4ever
Ni glasbenik, bobnar je!
 
Prispevkov: 1463
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:32:46
Kraj: Lj

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2014/15

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost

cron