FA cup 1/4 Finale, Manchester United:Arsenal, 9.3.15, 20:45

Dogajanje na angleških zelenicah 2014/15

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: FA cup 1/4 Finale, Manchester United:Arsenal, 9.3.15, 20

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 9. marec 2015, 23:11:37

Shaw se vrača(če je to dobro ne vem ob njegovih poškodbah)


In spet ob polčasu on ven.. Kako zanimivo..

Spet dvojne menjave ob polčasu in to se je letos zgodilo že ne vem kolikokrat. Amaterizem res.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: FA cup 1/4 Finale, Manchester United:Arsenal, 9.3.15, 20

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 9. marec 2015, 23:14:01

Anderson#8 je napisal:Odlična igra Uniteda. Resnično nesrečni danes, sodnik nas je uničil(to je ta oseba ki proti Newcastlu ni popolnoma nič vplivala na tekmo) in Ščesni je naredil ene par takih parad, da sem šokiran kako ga nismo dali(Čak al je bil De Gea? Nisem prepričan)..

Smo pa danes popravili naše dolge žoge na Fellainija. Res spodbudno, vse je pobral v zraku, pa čeprav je skoraj crknil v zadnjih 25 minutah, ko smo ga bombardirali iz vseh strani.. :lol:



Hvala, da si me nasmejal. O sami tekmi pa le to, da sem od veselja po hitrem izenačenju, v drugem polčasu pričakoval popoln napad, dobil pa sramoto in razočaranje. Brez besed sem ostal. Ste že vse napisali, ni kaj dodati, edino to, da sodnik res ni odločil tekme. Slabo se nam piše.
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: FA cup 1/4 Finale, Manchester United:Arsenal, 9.3.15, 20

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 9. marec 2015, 23:20:11

Arsenal nas je premagal, tile kurci z raznimi Monreali, Bellerini, Coqukurci in našimi odpadki.. Na 1/4 finalni tekmi v gosteh, 10 dni potem ko jih je jebeni Monaco prefukal sredi Emiratov..

Šele zdaj me je udarilo :roll: :roll:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: FA cup 1/4 Finale, Manchester United:Arsenal, 9.3.15, 20

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 9. marec 2015, 23:26:41

Sej to, ker nas v bistvu Arsenal ni premagal, temveč smo se sami.

More from van Gaal: "We lost the game because of ourselves, not because of the opponent, and that's the biggest disappointment."


Van Gaal suggests in post-match press conference that Antonio Valencia was United's best player tonight.


Van Gaal: "With 10 men against 11 it's very difficult to win, but we fought until the end and the fans were supporting us


Van Gaal says he has no regrets selling Welbeck to #afc, praised Falcao's "4 goals/3 assists" & adds Valencia #mufc's “best player tonight”


+ Za vse AntiVanGaaliste :muppet
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: FA cup 1/4 Finale, Manchester United:Arsenal, 9.3.15, 20

OdgovorNapisal/-a Chicharito dne 9. marec 2015, 23:40:33

Zommbie je napisal:Realno gledano, ob 70 podajah na tekmo nazaj proti golmanu se enkrat mora zgodit taka napaka.


This. To je treba popravit, prvo kot prvo. Naša igra je preveč preveeeč na ziher. Še Carrick ni več tisto kar je bil včasih s podajami naprej.
Chicharito
Ginger Prince
 
Prispevkov: 478
Pridružen: 4. december 2010, 14:12:21

Re: FA cup 1/4 Finale, Manchester United:Arsenal, 9.3.15, 20

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 9. marec 2015, 23:53:04

Carrick in podaje naprej ni ze dve leti. Preberi si njegov lanski Q&A mislim da na twiterju.
To da je Valencia po LVG MOM je pokazatelj igre Uniteda. V resnic je itak bil David MOM. Se en pokazatelj vec :)
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: FA cup 1/4 Finale, Manchester United:Arsenal, 9.3.15, 20

OdgovorNapisal/-a braul dne 10. marec 2015, 7:58:10

Kaj reči, občutki so mešani. Če bi vsaj remizirali bi lahko vse skupaj ocenil kot kar solidno, sploh če gledamo zadnje tekme. Sem mogoče pričakoval še slabše. Tudi DiMaria je odigral malo bolje od zadnjih tekem, na trenutke smo celo kazali agresivnost in željo po golu. Vse to pa lahko kar hitro zanemarimo zaradi naivnih napak obrambe, neumnosti DiMarie, ki je samo še dodatno pripomogel, da nismo mogli na popolni juriš. Menjave polčas, hja, kdo bi jih razumel, sploh Herrere. Shaw pa roko na srce ni pokazal čisto nič. Trenutno se tudi on kaže kot en precenjen nakup z obilo poškodbami, prodori in predložki pa so mu precej tuji. MoM brez dvoma DDG, saj bi brez njegovih obramb lahko fasali še kakšen komad več.

Tako nam po tem izpadu ostane samo še borba za TOP4, izjemno težko bo.
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: FA cup 1/4 Finale, Manchester United:Arsenal, 9.3.15, 20

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 10. marec 2015, 8:13:34

Shaw res ni pokazal nič pametnega, ampak vseeno pa ni bil tolk zanič, da ga je bilo treba menjat in zapravit menjavo. Če je menjal zaradi sistema, je zajebal taktiko že na začetku. Če ga je menjal, ker še ni pripravljen za 90. minut ... Da sploh ne začnem, kako neumno je to, da greš igralca vpeljevat nazaj v sistem na takšni tekmi.

Valencia sicer ni bil slab, je pa imel tri fatalne napake, dve sta rezultirali z žogo v naši mreži. Pri prvem golu je stekel za Alexisom kot da mu je ukradel torbico in se ni več vrnil na svoj položaj. Res je, Di Maria bi moral prevzet njegovo mesto, ampak pričakovati gre, da takšen zvezdnik tega ne bo storil. 10 minut kasneje je storil popolnoma enako. Ok, mogoče je imel nalogo, da pokriva Alexisa čisto tesno in vsepovsod. V prvem polčasu nasploh je letal kot kura brez glave. Tretja napaka je pa slaba podaja De Gei.

Also: Carrick > Blind. Anytime, anywhere.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: FA cup 1/4 Finale, Manchester United:Arsenal, 9.3.15, 20

OdgovorNapisal/-a gregx dne 10. marec 2015, 9:13:04

Blind je v klubu kot je United lahko samo squad player. Carrick je že v letih. Torej potrebujemo defenzivnega vezista + enega box to box.
Pa Van Gaal naj že pokaže tista slavna jajca in pusti Herreri igrat kot zna.
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: FA cup 1/4 Finale, Manchester United:Arsenal, 9.3.15, 20

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 10. marec 2015, 9:16:35

Mah, da greš ob polčasu na full reatrd mode in takoj spušiš dve menjavi, to meni ne opraviči noben izgovor, razen poškodba. Ma saj si trener, valjda veš s kom igraš in taktiko pa vse postaviš že teden dni pred tekmo, ne pa ob polčasu. Pa niti nismo igrali slabo prvi polčas.


Luke Shaw, še eno preplačano angleško ime. Sem že napisal in bom še enkrat, lahko gre pucat kopačke Evraju, ker mu ne seže do gležnjev. Boli me koliko smo zanj dali, na igrišču ni pokazal niti 15% svoje vrednosti.

Falcao spet na klopi, v igro Janzaj? Za koji kurac? Ta mali mi gre iz tekme v tekmo bolj na živce. Dobi žogo in kot en teliček se zapodi po avt liniji, carini žogo, mogoče mu uspe dribling, samo jo potem že ob naslednjem kontaktu izgubi in podari nasprotnikom kontro. Če hoče postati Ronaldo, bo potrebno še jesti žgance, saj se odbija od branilcev da je joj. Včerajšnji doprinos k igri = 0.

Šolske napake so pokopale Van gaala in ga je Wonžo pošolal, kot da je največji veleum nogometa. In to s postavo, ki bi jo zlahka morali nabiti, samo v časih vemo koga, smo tele šolarčke lepo popeljali po Old Traffordu in jim pokazali, kako se igra nogomet, no včeraj so pa naši dobili lekcijo od njih. Toliko borbe in želje od Arsenala nisem videl že lep čas. Naši bi se pa samo pretepali pa penale iskali, fuj.

ADM? Še ena bajna okrepitev, ki se očitno ne znajde na otoku. Okej, mu rata sem in tja en predložek, samo to rata tudi Youngu, pa ni toliko opevan. Strelov na gol ni več, driblingi so le še bled spomin. Ravno tako kot Januzaj je prešvoh v duelih z angleško obrambo na nasprotni strani. Potem pa jok in stok, ko sudija ne piska. Poba se naj zamisli, pa naj se vzame v roke. Kvalitete je v njem dovolj, da lahko gre čez tole in pokaže, da ni za v smeti.

Samo na konec koncev pridemo do trenerja. Bil sem dolgo tiho in držal pesti, da bo šlo. Samo počasi sodu iz tekme v tekmo Luis izbija dno. Point je ta, da že celo sezono išče popolno enajsterico, samo tega ni, pač se moraš znajti s tistim kar imaš. Od takega mojstra bi to pričakoval. Potem čudne menjave ob polčasih, ki so jasne samo njemu. Nerazumljivi nakupi, od katerih nihče, razen Blinda ni pokazal še nič vrednega denarja, ki smo ga zanj zapravili. Še vedno voz Uniteda vlečejo "stari" igralci, od Runsterja, Davida v golu, Younga, Valencie, RVP..... Kaj je temu vzrok, sam rečem da nesposobnost trenerja. Da ti pripelješ v klub taka imena kot so Falcao, Di Maria, Shaw ...., pa potem ne veš kaj bi z njimi, sedijo na klopi, jih tlačiš v čudne pozicije, ja to je tvoje maslo Luis in ga kar lepo pojej, če si ga že namazal. Izgovorov počasi ne bo več. Zdaj nam ostane samo še top 4, kar milo rečeno izgleda misija nemogoče ob igri, ki jo kažemo.

Ne bom obupal nad Luisom, žellim mu da ostane še vsaj eno sezono, šredvsem zato ,da bo lahko v miru opravil prenovo ekipe in začel resno graditi na svojih temeljih. Če ne pridemo v top 4, zna biti boleče in verjetno ga bodo raztrgali po medijih in dvomim, da se bo obdržal. Samo jaz še vedno upam, da bo človek stopil v čevlje Fergija in nas popeljal na pota stare slave.
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: FA cup 1/4 Finale, Manchester United:Arsenal, 9.3.15, 20

OdgovorNapisal/-a Best dne 10. marec 2015, 11:10:09

zimi je napisal:
Best je napisal:Precej slab sodnik nam je zaradi blesavega dokazovanje ega izključil igralca, dva napada prej pa ni imel jajc da bi izključil branilca Arsenala.


Razumem rdečega Di Marie, ampak zakaj se je ob isti situaciji minuto prej usral in ni dal rdečega. Milo rečeno nam danes ni bil naklonjen. Ampak če v 90minutah ne premagaš (danes povprečnega) Arsenala, nam tud sodnik ne sme biti v izgovor.

Ma sej nočem rečt da je sodnik kriv za to da smo izgubili sodnika. Je pa dejstvo, da je imel popolnoma različna merila na tej tekmi, da ne govorim o tej situaciji z Di Mario ali pa na kakšni drugi tekmi s kakšnim drugim igralcem.
Še vedno pa sem mnenja da sta bila včeraj Di Maria in Valencia kljub parim napakam, me boljšimi posamezniki naše ekipe...
If Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro kept his mouth shut and stayed on his feet, he would have been No 3. As things stand, on this list he's No 50.
Uporabniški avatar
Best
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 874
Pridružen: 24. avgust 2007, 8:40:57

Re: FA cup 1/4 Finale, Manchester United:Arsenal, 9.3.15, 20

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 10. marec 2015, 12:38:39

Prvi polčas se je meni zdel zelo gledljiv in zdelo se mi je, da bomo v drugem polčasu še malo dodali in uspešno pripeljali tekmo do konca. Potem pa je sceno stopil naš filozof in z menjavami ubil tekmo. Menjavo Shawa še razumem, ker ga je Chamberlain obračal kot kakšnega kadeta. Zakaj pa je bilo potrebno zamenjat Herrero za Carricka mi pa ni jasno. Blind je bil včeraj slab in on bi moral biti tisti, ki bi moral iz igre. Ampak ne ob polčasu. Ne vem čemu taka sila. Počakaš 15 minut in vidiš kakšno je stanje. Tako smo pa v drugem polčasu gradili napade s 6 igralci na naši polovici, sledila je 35-40 metrska luknja in potem Fellaini in ostali trije ofenzivci. Brezveze.

Sodnika danes vsi hvalijo, ampak meni se je zdel slab, čeprav seveda ni on glavni krivec za poraz. Bellerin bi moral biti izključen, Sanchezu se je piskalo vse, Di Maria pa je ob isti situaciji dobil karton za dive itd... Naši so počasi začeli izgubljati živce, ko je Bellerin ostal na igrišču, kasneje je vse postalo samo še slabše. Kriterij za obe ekipi sigurno ni bil enak.

Če gremo še malo k posameznikom. Vidim, da se je na polno skurcalo Valencio. Ok, pri drugem golu ni kaj dosti filozofirat, ampak pri prvem se pa jaz ne strinjam. Valencia je že na začetku akcije zamenjal pozicijo s Smallingom, ki je ostal desno. Zakaj je Smalling potem pokrival zrak? Zakaj je Di Maria stal in gledal Monreala kako vteka v kazenski prostor? Meni se je Valencia smilil. Že tako je pokrival Sancheza, ki lahko uniči vsakega fullbacka na svetu, za nameček pa je bil velikokrat sam proti dvema. Jaz mu razen sfaljenega backpassa nimam kaj dosti za očitat.

Di Maria... :roll: V ofenzivi je bil v prvem polčasu veliko boljši kot v zadnjem obdobju. Ampak jaz ne prenašam tega jebiveterskega odnosa, ko se je treba vrnit nazaj. Proti neki levi ekipi to še gre, ampak vsi vemo da se Arsenalovi fullbacki radi vključujejo v napad in pričakovati od Valencie da bo razčistil vse 1 na 2 situacije je nemogoče. Monreal in Sanchez sta imela preveč prostora in za moje pojme mora winger bolj pomagati svojemu fullbacku, če vidi da nasprotnikov fullback rad vteka naprej. Pa naj bo Di Maria taka zvezda kot želi, ampak če se ne misli vračat nazaj in če se boji iti na polno v 50/50 duel potem lahko kar pakira v Pariz. Ob tej priliki sem se spomnil, ko sem šel prvič v živo na tekmo v Manchester proti Chleseaju in gledal Nanija, ki smo ga skozi leta vsi radi kurcali, da je primadona in da je len. Takrat je bil naš zasilni desni bek Smalling, ki je moral pokrivati Mato (takrat je bil tip res strašen), iz drugega plana pa je vtekal Ashley Cole. Nani je bil odličen v ofenzivi, ampak najbolj me je presenetilo, kako disciplinirano se je vračal nazaj in skrbel, da Chelsea ni ustvaril 2 na 1 situacije. Od Di Marie tega pri nas še nisem videl. Tisti rumeni karton je bil glede na kriterij na drugi strani zelo strog, ampak ne smeš si pa potem privoščiti take neumnosti kot si jo je on. Namesto, da bi delal razliko nam povzroča probleme...

Veliko razočaranje je tole. Van Gaal počasi izgublja podporo, ker tole ni bilo v prvo da je z menjavami ubil pozitiven moment ekipe. Namesto, da bi z zmago šli v boj za CL, bomo zdaj šli sklonjenih glav igrat izredno zahtevne tekme. Jebeno bo.
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: FA cup 1/4 Finale, Manchester United:Arsenal, 9.3.15, 20

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 10. marec 2015, 13:31:16

To je zame veliko razočaranje. Ostal sem brez tistega vznemirjenja in neučakanosti ob misli na Wembley in preostanek sezone je z moje strani izgubil smisel. V bitki za top4 se enostavno ne da uživati, ker deluje preveč luzersko. Poleg tega stopamo po tankem ledu glede četrtega mesta in če bi bili v igri za pokal, bi bilo vsem lažje. Obenem pa tako ali tako ne drhtim po ligi prvakov, saj se mi zdi že nekaj časa precenjena in dolgočasna.

dandzo je napisal:Tako smo pa v drugem polčasu gradili napade s 6 igralci na naši polovici, sledila je 35-40 metrska luknja in potem Fellaini in ostali trije ofenzivci. Brezveze.


Tako je. Louis je z menjavama udaril mimo. Vem, kako gre tista o generalih po bitki, a manjko Herrere je bil v drugem polčasu očiten. Prav on je bil s prisotnostjo in podajo ob pravem času na pravem mestu pri začetku akcije za Rooneyjev gol. Carrick in Blind (ta bi moral obsedeti) igrata preveč podobno in s tem smo izgubili enega vezista. Menjava Shawa je tudi vprašljiva, saj bi menjavo lahko porabili drugače. Ne da igra slabo, a tudi blesti ne. In prav zato kljub napaki zagovarjam Valencio, ker dejansko igra tvegano, gre naprej, si upa, je agresiven, ''živalski''..., medtem ko na drugi strani veletalentirani in veledragi Shaw igra alibi igro. To ni to.

Kaj reči glede Di Marie? Mešani občutki. Podelil je super asistenco in še nekaj obetavnih podaj, a je prav tolikokrat Arsenalu (in ostalim nasprotnikom na prejšnjih tekmah) pripravil kontre. Pogrešam prevzem odgovornosti z njegove strani in dribling. To, kar je počel v Realu. Rooney je še vedno edini z jajci. Naša igra ni tako všečna in dominantna (čeprav je bil prvi polčas soliden) tudi zaradi tega, ker nimamo posameznikov, ki bi s potezo stopili na sceno. Pred leti je bilo to s Tevezom, Ronaldom, Berbatovom, Giggsom in Scholesom lažje in zaradi njih je igra dobila drugo dimenzijo. To nabijanje na Fellainija ne more vsakič odobriti sadov, čeprav je dostikrat učinkovito in prav fascinantno je, kako si ustavlja žogo na prsih in jo oddaja, a to enostavno ni Manchester United.

Sodnik je imel težko delo, kajti derbi je po dolgem času spominjal na tiste izpred desetih let. V večini ni slabo odpiskal, a storil je hudo napako, ko ni izključil Bellerina. Prav tako je zamočil pri Monrealu, ko ni kaznoval namernega igranja z roko.

Sicer pa...

Slika
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: FA cup 1/4 Finale, Manchester United:Arsenal, 9.3.15, 20

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 10. marec 2015, 17:50:22

Best je napisal:Še vedno pa sem mnenja da sta bila včeraj Di Maria in Valencia kljub parim napakam, me boljšimi posamezniki naše ekipe...

In to pove ogromno o kvaliteti ekipe.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: FA cup 1/4 Finale, Manchester United:Arsenal, 9.3.15, 20

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 12. marec 2015, 14:33:22

gregx je napisal:Blind je v klubu kot je United lahko samo squad player.


Če je to res, kaj za vraga naj rečemo za ostalih 8 igralcev, ki začnejo vsako tekmo (razen Rooneya in DDG)?!?! Nevem kaj eni gledate in razmišljate, ampak realnost je, da je 80% igralcev ki začne vsako tekmo zgolj povprečnih kvalitet. Kdo od naših starterjev, razen prej omenjenih, bi sploh igral v prvi enajsterici drugih top klubov?!? Noben..eni še celo na klop nebi prišli!

SAF je pač imel to znanje/moč/karizmo/pristop, da je znal iz povprečnih igralcev iztržiti njihov maksimum in da so delovali kot neki vrhunski nogometaši. Zgleda pa, da ne Moyes in ne LvG tega ne znata oz. tega ne zmoreta. Konec koncev je bil SAF prvovrsten psiholog in tudi to se v zadnjih 2 sezonah še kako pozna. Samozavest pri naših igralcih je že dolgo vprašljiva, prav tako pa tudi motivacija. Nekateri zagledajo prestrašeni že skozi celotno sezono, igrajo alibi nogomet, poleg tega pa na čase zgleda, kot da je za United uspeh že remi. Prej tega ni bilo!

In prav nič me ne čudi, da naša "zvezdnika" AdM in Mata igrata tako kot igrata. Eno je igrat v klubu ko imaš ob sebi kvaliteto igralcev, ki jo premoreta Real in Chelsea, drugo pa, ko prideš v klub ki je v tranziciji in naenkrat na tebe pade breme cele ekipe.

Res je, da smo trenutno še daleč od ekipe, ki bi posegala po kakšnih odmevnejših rezultatih, ampak če se bo nadaljeval trend vsakoletnega odpuščanja trenerjev in s tem posledično vsakoletnega spreminjanja taktičnih in kadrovskih zamisli, se nam ne obeta nič dobrega in kar hitro se zna zgoditi, da postanemo novi Liverpool.
Če se bo LvG obdržal na stolčku, naj se mu da proste roke pri izbiri igralcev za sestavljanje ekipe, ne glede na ceno in potrošene milijone..ker če se na naši trenerski klopi nebo pojavil nov SAF, mislim da trenutno ni trenerja, ki bi brez dodatnih konkretnih posegov v trenutno ekipo bil zmožen vsega, kar od njega pričakujemo navijači.
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2486
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2014/15

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost