Premier liga 2015/16

Dogajanje na angleških tleh v sezoni 2015/16

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: Premier liga 2015/16

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 13. december 2015, 21:34:26

Hahahaha kako smo zabavni. Glih tolko kot vajin LVG in United.

Moyes je prišel v 1/4 finale CL, kar je recimo enih 10x več kot pa je Van Gaal storil pri Unitedu. Aja ne lažem, letos smo dosegli napredek, saj smo šli en krog dalje v Carling Cupu. Tudi tukaj je slabši, Moyes je skoraj finale s tistimi noobi igral, če ga ne bi De Gea pustil na cedilu v 93 minuti..
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10757
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Premier liga 2015/16

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 13. december 2015, 21:50:00

Haha, res ste neverjetni :) zdaj se spet lahko odpre še 100-ič debata o Moyesu in njegovih super dosežkih :)
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: Premier liga 2015/16

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 13. december 2015, 22:19:30

Pol bos pa napisal da sem ga jaz omenil kot v prejsnji temi a ne? :roll:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10757
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Premier liga 2015/16

OdgovorNapisal/-a Matija dne 13. december 2015, 22:24:29

Anderson#8 je napisal:Hahahaha kako smo zabavni. Glih tolko kot vajin LVG in United.

Moyes je prišel v 1/4 finale CL, kar je recimo enih 10x več kot pa je Van Gaal storil pri Unitedu. Aja ne lažem, letos smo dosegli napredek, saj smo šli en krog dalje v Carling Cupu. Tudi tukaj je slabši, Moyes je skoraj finale s tistimi noobi igral, če ga ne bi De Gea pustil na cedilu v 93 minuti..

V prvi sezoni LVG celo v skupino CL ni prišel :roll: Še toliko huje ane?
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6304
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: Premier liga 2015/16

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 14. december 2015, 5:51:29

Matic poglej svoje poste še pod Moyesovim časom. Sam sebe zdj negiraš, ko pljuvaš po ligi.
In nočem primerjat, ampak govorim kako si spremenil mnenje o ligi v zadnjih dveh letih.

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9801
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Premier liga 2015/16

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 14. december 2015, 8:35:38

Obviously. Boš rekel da liga ni slabša? Sem že razlagal koliko pik je bilo potrebnih za TOP 4 pri Moyesu in koliko pri Van Gaalu ter da je slednji prišel noter, pa čeprav je zbral samo 6 pik več. Kvaliteta lige je strašno padla, ne vem kaj se dogaja z PL. Več je denarja, bolj so preplačani povprečni igralci, slabši je fuzbal. Lani je jeben Chelsea zmagal ligo u easy, ker pod a) niso imeli niti 5 resnih poškodb in pod b) ker so izgledali najmanj za kurac napram rivalom. City je imel težave z poškodbami, Pellegrini je bil na robu odpusta, Arsenal podobna zgodba, vendar samo z Sanchezom niso zmogli več kot 3.mesto. United pa proti koncu totaln kolaps, po tisti tekmi z Chelseajem je šlo vse v pm. Liverpool sploh komentiral ne bom.

Saj rezultati v Evropi so jasni. Po nekem čudežu mogoče ne bodo Italijani pred Angleži, ker se je Arsenal zguzil iz skupine, ker je City dal 2x gol v 90 min v izredno jebeni skupini in ker je Chelsea napraskal tiste zmage v CL, ko nihče ni pričakoval. Jaz si želim bolj konkurenčne in zanimive PL, ampak fuck me, tole je slabo. Saj lepo da je Leicester dober, ampak po 16 krogih, to pa je malo too much. Tako res tista totalno retardirana izjava Van Gaala drži vodo, kako imajo mali klubi veliko denarja in lahko tekmujejo z Unitedom oz. so boljši od njega.

Kar se tiče mojih postov pod Moyesom, tam sem pa storil samo eno napako in to je bila, da sem mislil, da ne bomo šli po poteh 99,9% klubov po svetu, ki odpuščajo trenerje, pa če se zliva mleko in med v klub ali pa ne. Ampak lepo je videti, da gre tudi še slabše kot je bilo pod Moyesom in vidim da veliko ljudi to zdaj vidi. Samo tu na forumu in še nekaj ostalih delusional fanov je mislilo, da bomo lahko celo sezono, naključno in popolnoma brez igre zmagovali in se guzili mimo nasprotnikov. En je napisal pred dnevi, da ko se je Shaw poškodoval, se nam je podrl sistem in od takrat nismo igrali. Mislim, wtf resno?!?! A se kdo sploh spomni s kakšno gnilo igro smo mi zmagovali Tottenham, Villo? Na 2 tekmah smo imeli 2 strela, pa še to sta bila 90% avtogola oba, kot pa streli naših igralcev. Proti Newcastlu, ki je bil zadnji takrat smo remizirali na OT, Swansea nas je ubil, isto kot PSV ko je Shaw še odigral 30 minut. Brugge je bil izključno Memphis Depay, Liverpoolu pa smo 3x udaril na gol in dali 3 gole. Prava mafija smo bili z Shawom ja.

Mene itak boli kako kdo trolla nazaj in spušča nek sarkazem, češ zdaj bom jaz scal proti tebi, tako kot si ti bil za Moyesa(smešno sicer da se Grega najbolj oglaša, ki je z mano takrat vodil voz za Moyesa, klovna Rasta razumem z svojimi arheološkimi najdbami mojih postov, ko si vzame čas in poišče). Mi je načeloma prav zabavno, ker se itak vse odvija v to smer, katero piham že od lani in od začetka letošnje sezone. Ma kurac, takoj ob podpisu sem dejal, da ta tiran ni dovolj dober za United in da živi na starih lovorikah. Sedaj pa imamo kurac od ovce, zapravljenih 250M, pa ne vemo niti kaj je naša najboljša ekipa, katero postavo igramo, kdo je zares dober in kaj je naša kvazi philozofija.. Ampak ja, glavno da bo ob prihodu Ancelottija ali Guardiole(mogoče bo kar Giggs, glede nato kako je naš board pameten) Van Gaal pobral zasluge, kako je on sestavil in rekrutiral ekipo.. :roll:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10757
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Premier liga 2015/16

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 14. december 2015, 10:42:10

Ja obrnil si ploščo. Iz zagovornika ne prehitrih odpuščanj in stalnih menjav trenerjev, bi zdaj kar naprej menjal. Ostali so gonili Moyesa in gonijo zdaj Louisa.
Obrnil so ploščo glede lige. V dveh letih liga ne more preiti iz super duper v kurac ligo. Liga je v kurcu že dlje časa. Če je to kurac, da imajo vsi ogromno denarja in so klubi bolj izenačeni, ker tudi bogati ne zmorejo več tako preplačevati. V letu ko en lolekbolek klub ala Liverpool skoraj osvoji naslov, ne moreš rečt da je močnejša liga, kot ko lolekbolek klub ala Leicester vodi na lestvici.

In ja. Ti očitno nisi zagovarjal kluba in načina dela pri Unitedu, ampak Moyesa in si prikrival svojo zmoto ko si verjel v Moyesa?

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9801
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Premier liga 2015/16

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 14. december 2015, 11:17:00

Meni je še vedno fascinantno kako lahko nekdo tako goreče zagovarja Moyesa, ko pa je bilo vsem jasno, da je totalno zafural zadevo. Neke pravljice o tem kako bi on v naslednjih sezonah obrnil celotno zadevo so naravnost smešne, sploh po vseh pričevanjih bivših igralcev in trenerjev, ki jih je Moyes odjebal po hitrem postopku, čeprav so dolga leta bili desna roka SAF-u.. Da sploh ne omenim kakšen lapsus si je privoščil v prestopnem roku, v katerem je imel na voljo funte, ampak jih ni znal porabit (zato so te primerjave s porabljenim denarjem povsem zgrešene).
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: Premier liga 2015/16

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 14. december 2015, 11:54:44

Ti smešni poskusi Andersona, da bi nekako opravičil svoja modrovanja iz časa Moyesove vladavine, so obsojena na neuspeh.

Prav tako smešni in obupani so njegovi poizkusi, da bi našel nekakšno pristranskost foruma napram Lojzetu, potem ko so praktično vsi forumaši soglasno zahtevali njegov odhod.

Edini pristranski analitik tu je Matic osebno, o čemer se lahko nemudoma prepričamo v arhivu. Noben doživljajski spis, noben spin in nobeno trmarjenje ne more spremeniti njegovih jasno in glasno izpričanih neumnostih iz sezone 2013/14.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4027
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: Premier liga 2015/16

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 14. december 2015, 12:05:46

GoUp je napisal:Ja obrnil si ploščo. Iz zagovornika ne prehitrih odpuščanj in stalnih menjav trenerjev, bi zdaj kar naprej menjal. Ostali so gonili Moyesa in gonijo zdaj Louisa.
Obrnil so ploščo glede lige. V dveh letih liga ne more preiti iz super duper v kurac ligo. Liga je v kurcu že dlje časa. Če je to kurac, da imajo vsi ogromno denarja in so klubi bolj izenačeni, ker tudi bogati ne zmorejo več tako preplačevati. V letu ko en lolekbolek klub ala Liverpool skoraj osvoji naslov, ne moreš rečt da je močnejša liga, kot ko lolekbolek klub ala Leicester vodi na lestvici.

In ja. Ti očitno nisi zagovarjal kluba in načina dela pri Unitedu, ampak Moyesa in si prikrival svojo zmoto ko si verjel v Moyesa?

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk


Ne ni res, pa ne odgovarjaj na stvari namesto mene. Zdaj smo itak že storili tisto kar delajo vsi, da smo menjali trenerja. Niti eno jebeno sezono mu nismo dali. Van Gaal več kot očitno ne gre, izpad iz pokala, izpad iz CL, konstantno padanje po lestvici PL, FA Cup še bomo videli kaj bo. Zapravil je ogromno keša, to je njegova ekipa, ampak ekipa je v totalnem kurcu in igramo najslabši nogomet Evrope. Za tako ceno kot je squad sestavljen, je to absolutna sramota in blamaža prve vrste.

Valda da lahko liga v kurac hitro. Se strinjam da liga dalj časa že pada, ampak tudi Serie A je bila nekoč sinonim za fuzbal, sedaj pa je shithouse, kjer lahko razne Birse, Iličiči, Kurtiči in ostalo sranje igra v prvih postavah in so glavni akterji moštev. Ampak pri PL je padec nerazumljiv, ker denarja je ogromno, sredstev, infrakstrukture in pogojev je dovolj, da se to ne bi smelo zgoditi. Tako to pač je, ko se forsira Angleže, zastarel sistem in se preplačuje povprečne igralce, real talent pa gre v Bundesligo za 8M oz. za 20M..(Chicharito/Douglas Costa).

Jaz sem zagovarjal Moyesa in United, ker sem pričakoval tranzicijo in dolgotrajen projekt. Narobe je šlo vse kar je lahko in popolno krivdo za tole je prevzel Moyes in njegov prehistorični način dela ter njegov poletni nakup Fellaini. Zdaj ko Holandcu ne gre, pa so krive poškodbe(ki bi jih naj njegov novobodbni način in philosophy radiral iz sistema) ter igralci, ki ne znajo odigrati in zabijati golov iz ene šanse na tekmo. "We created chances", ampak ljudje se čudijo, ker šans ni od nikoder.

@Robierto, ja daj povej koga pa je Van Gaal obdržal? Vse kar je bilo od Fergusona je odjebal iz kluba, ves "plevel" je prodal okrog za nulo in reševal kožo pri svojih flopih. Kdo pa so mu glavni igralci? De Gea, Smalling, Mata, Fellaini. Prva dva sta ostala še od Fergusona, druga 2 pa je Moyes kupil in sta mu lani guzo reševala na pomembnih tekmah, pa čeprav sta oba kao gnoja iz Moyesovega režima. Še jebeno Varelo je potegnil iz naftalina, ki tudi ni njegov nakup ampak ga je za drobiž Moyes nabavil, zdaj pa je v enem tednu postal prvi RB Manchester Uniteda. Valda da Moyes ne bi bil uspeh, ker so drugi želeli videti razna velika imena da nadomestijo Fergusona. Verjetno so imeli prav, ampak so dobili močno po pički, ker je Van Gaal tisto veliko ime, ki pa je popolnoma zatajil in United namesto da bi napredoval in bi mi videli nekaj za prihodnost, tava v temi in nimamo nobene identitete, igre ali prihodnosti za naprej. Martial je bil čudovit talent ko je prišel, sedaj je samo še senca sebe. Memphis Depay je prišel kot eden najboljših wingerjev na svetu in kot top šit talent, sedaj pa več nogometa ne zna igrati. Ander Herrera je naš motor, naša ideja, naša ideja na vezi, tip niti v prvo postavo ne more priti in to se je dogajalo že pred poškodbo. Darmian odličen RB, reprezentant Italije, zabija za njih celo, super igra v repki, v Unitedu pa žoge do kazenskega ne zna nažgat. Pol pa se hypa enega bednega Lingarda, ki je v osnovi midtable player ala razni Welbecki, Gibsoni, Cleverleyi, Evansi ampak zdaj izgleda kot neki sveži zrak ki je priletel kot late bloomer, pa čeprav na igrišču ne dela prav nič..
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10757
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Premier liga 2015/16

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 14. december 2015, 12:08:10

potem ko so praktično vsi forumaši soglasno zahtevali njegov odhod.


Nikjer ne vidim da kdo zahteva odstop. Vsi govorite v ovinkih in bi radi nekaj povedali, ampak ne upate priznati to kar jaz govorim že dalj časa. Edini ki so kaj napisali so tisti, ki niso na forumu redno. Dokaz je izjava zimija, kako on ni videl quota ki je šel čez vse možne in mogoče medije, on pa je videl tisto o Ajaxu in Europa League. Ja ok bo.

Ti si tako dober v iskanju postov, najdi mi poste kjer se vehementno zahteva njegov odstop oz. spis kjer ima nekdo poln kurac tega sranja ki ga gledamo.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10757
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Premier liga 2015/16

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 14. december 2015, 12:31:20

Anderson#8 je napisal:Ti si tako dober v iskanju postov, najdi mi poste kjer se vehementno zahteva njegov odstop oz. spis kjer ima nekdo poln kurac tega sranja ki ga gledamo.


A vidiš koga, ki bi bil zadovoljen z igro in napredkom? Ne, ni ga. Niti enega. Že sredi decembra se pogovarjamo o trenerju za naslednjo sezono. Pri Moyesu smo na to debato čakali vse do januarja, čeprav je bil položaj na lestvici slabši.

Nihče pač ne čuti potrebe, da bi se spuščal na tvoj fekalični nivo žaljivk, ker nihče tule ni čustveno zaostal. Ker se pač pričakuje neka zrela argumentacija, ne pa "polni kurci sranja".
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4027
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: Premier liga 2015/16

OdgovorNapisal/-a zimi dne 14. december 2015, 12:36:16

Anderson#8 je napisal:Jaz sem zagovarjal Moyesa in United, ker sem pričakoval tranzicijo in dolgotrajen projekt. Narobe je šlo vse kar je lahko in popolno krivdo za tole je prevzel Moyes in njegov prehistorični način dela ter njegov poletni nakup Fellaini. Zdaj ko Holandcu ne gre, pa so krive poškodbe(ki bi jih naj njegov novobodbni način in philosophy radiral iz sistema) ter igralci, ki ne znajo odigrati in zabijati golov iz ene šanse na tekmo. "We created chances", ampak ljudje se čudijo, ker šans ni od nikoder.


Matic to preprosto ni res. Poglej moje komentarje pod Moyesom in LvG. Pri obeh sem pisal, da so poškodbe dodatna smola za oba. In oba sta se vedno lahko opirala na to, da zaradi poškodb ne moreta igrati.
Poleg tega si zmišluješ, da mi nekaj govorimo, kar SPLOH ni res.
1. Glede poškodb smo rekli, da se je LvG sam odločil za mali kader (kar smo se spraševali ob znanih vsakoletnih poškodbah Smallinga in Jonesa)
2. Cel forum poudarja, da priložnosti ni in da tako ne gre več naprej. Noben več ne verjame filozofiji. Pokaži mi en post, kjer še branimo LvG.

Anderson#8 je napisal:Kdo pa so mu glavni igralci? De Gea, Smalling, Mata, Fellaini. Prva dva sta ostala še od Fergusona, druga 2 pa je Moyes kupil in sta mu lani guzo reševala na pomembnih tekmah,

Kaj je tle sploh fora? A Guardiola ne sme uporabljati Müllerja, Neuerja, Lahma, ker jih ni on kupil?
Saj tudi Moyes je dobil postavo prvakov, pa mu nismo očitali, da ne sme igrati z njimi. Res ne razumem poante, zakaj LvG ne bi smel igrati z DDG oz. da mu najboljši golman na svetu rešuje rit. Ekipa. Ekipa igra, ne posamezniki.

Anderson#8 je napisal:Verjetno so imeli prav, ampak so dobili močno po pički, ker je Van Gaal tisto veliko ime, ki pa je popolnoma zatajil in United namesto da bi napredoval in bi mi videli nekaj za prihodnost, tava v temi in nimamo nobene identitete, igre ali prihodnosti za naprej.

Jaz nisem osebno nič pridobil ali izgubil. Težko mi je gledati tak United, zato se strinjam, da so spremembe potrebne. Tukaj se strinjava/strinjamo, da klub tava v temi in da igra ni napredovala, ko smo pričakovali. Zato pa smo v temi "Kako naprej po LVG".


Anderson#8 je napisal:Ti si tako dober v iskanju postov, najdi mi poste kjer se vehementno zahteva njegov odstop oz. spis kjer ima nekdo poln kurac tega sranja ki ga gledamo.

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne To dec 08, 2015 11:40 pm
Sem se bal, da bo tale tema ozivela po tekmi. :( Izgovorov ni vec, to je to.

Napisal/-a gregx dne To dec 08, 2015 11:42 pm
Preveč je preveč.
Čas je za odstop.

Napisal/-a Matija dne To dec 08, 2015 11:46 pm
Sack..

Samo nekateri. Ne, Matic, nihče ni upal javno povedati svojega mnenja. Vsi smo še vedno za LvG.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5796
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: Premier liga 2015/16

OdgovorNapisal/-a zimi dne 14. december 2015, 12:41:36

Ra100 je napisal:A vidiš koga, ki bi bil zadovoljen z igro in napredkom? Ne, ni ga. Niti enega. Že sredi decembra se pogovarjamo o trenerju za naslednjo sezono. Pri Moyesu smo na to debato čakali vse do januarja, čeprav je bil položaj na lestvici slabši.


22. januarja 2014 po porazu proti Sunderlandu v Carling cupu sem prvič omenil možnost, da gre Moyes ven.
Ampak ja, takrat ga je DDG zafrknil. Ker za gol iz kota na zadnji tekmi je pa veter kriv :)
Sledilo je še par slabih rezulatov in konec februarja je zavrelo.
LVG smo dali leto, kot je prosil. Osvojil je top4, kar je bil cilj in nazaj LP. Sedaj, ko ne izpolnjuje naslednjih obljub (čeprav 3 pike za 1. mestom v PL celo temu težko ugovarjamo) in ni napredka, nobene igre, smo skočili v luft in zahtevamo spremembe.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5796
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: Premier liga 2015/16

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 14. december 2015, 13:09:51

Ok ste me prepričali. Vsi smo za sack. Končno enotni! :)
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10757
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Premier liga 2015/16

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 14. december 2015, 13:21:37

Anderson#8 je napisal:@Robierto, ja daj povej koga pa je Van Gaal obdržal? Vse kar je bilo od Fergusona je odjebal iz kluba, ves "plevel" je prodal okrog za nulo in reševal kožo pri svojih flopih. Kdo pa so mu glavni igralci? De Gea, Smalling, Mata, Fellaini. Prva dva sta ostala še od Fergusona, druga 2 pa je Moyes kupil in sta mu lani guzo reševala na pomembnih tekmah, pa čeprav sta oba kao gnoja iz Moyesovega režima. Še jebeno Varelo je potegnil iz naftalina, ki tudi ni njegov nakup ampak ga je za drobiž Moyes nabavil, zdaj pa je v enem tednu postal prvi RB Manchester Uniteda. Valda da Moyes ne bi bil uspeh, ker so drugi želeli videti razna velika imena da nadomestijo Fergusona. Verjetno so imeli prav, ampak so dobili močno po pički, ker je Van Gaal tisto veliko ime, ki pa je popolnoma zatajil in United namesto da bi napredoval in bi mi videli nekaj za prihodnost, tava v temi in nimamo nobene identitete, igre ali prihodnosti za naprej. Martial je bil čudovit talent ko je prišel, sedaj je samo še senca sebe. Memphis Depay je prišel kot eden najboljših wingerjev na svetu in kot top šit talent, sedaj pa več nogometa ne zna igrati. Ander Herrera je naš motor, naša ideja, naša ideja na vezi, tip niti v prvo postavo ne more priti in to se je dogajalo že pred poškodbo. Darmian odličen RB, reprezentant Italije, zabija za njih celo, super igra v repki, v Unitedu pa žoge do kazenskega ne zna nažgat. Pol pa se hypa enega bednega Lingarda, ki je v osnovi midtable player ala razni Welbecki, Gibsoni, Cleverleyi, Evansi ampak zdaj izgleda kot neki sveži zrak ki je priletel kot late bloomer, pa čeprav na igrišču ne dela prav nič..


Človek pa kaj za vraga tebi ni jasno? Ti se bojuješ z mlini na veter. Že 100-ič ti govorim, da niti približno ne podpiram LVG-ja, ker je totalno zavozil.

Iščeš neke teorije zarote, ki jih ni, ker večina foruma že lep čas kritizira Van Gaala. S tem pisanjem si prikazal kot da jaz fanatično podpiram Van Gaala (kot si ti Moyesa in ga še očitno zdaj). Dejansko sploh ne prebereš kaj pišemo in glumiš eno in isto povsem izven konteksta. Si kot nek strašen verski fanatik.
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: Premier liga 2015/16

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 14. december 2015, 13:32:13

Saj tvoje mnenje poznam, ampak si me včeraj dvignil ko si šel v prejšnji temi pisat, kako sem jaz Moyesa omenil, ampak ga je par folka pred mano, pa sem spet izpadel jaz tisti ki omenjam Moyesa. Takda ne vem kdo pol ne prebere postov.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10757
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Premier liga 2015/16

OdgovorNapisal/-a Matija dne 14. december 2015, 18:13:09

Niti eno jebeno sezono mu nismo dali. Van Gaal več kot očitno ne gre, izpad iz pokala, izpad iz CL, konstantno padanje po lestvici PL, FA Cup še bomo videli kaj bo. Zapravil je ogromno keša, to je njegova ekipa, ampak ekipa je v totalnem kurcu in igramo najslabši nogomet Evrope. Za tako ceno kot je squad sestavljen, je to absolutna sramota in blamaža prve vrste.


Moyes je dobil 35 tekem v PL. Torej praktično celo sezono, tako da ne bluzi. Van Gaal pa je lani osnovni cilj (top4) uresničil in zaenkrat je dokaj blizu (presenetljivo) celo prvemu mestu. Jasno, da cilj Uniteda ne sme biti pod nobenim pogojem top4. Želim ti samo povedati, da je bil Moyes 7. (sedmi) in je imel vso tvojo podporo, van Gaalu pa očitaš, ker je bil samo 4.

Druga stvar, igra. Ne, igra ni najslabša. Pri Moyesu je bila še slabša. Do tekme z Wolfsburgom je imela igra Uniteda nek rep in glavo. Igralo se je na veliko posesti in posledično na malo prejetih golov. Koliko je bilo to atraktivno ne bi sedaj, ampak koncept je bil jasen in ekipa se ga je striktno držala. Kaj se je zgodilo v Nemčiji in zakaj popolnoma drug način igre mi ni jasno. Zakaj iz posesti, na kateri so gradili eno leto, na direkten način igre mi ni jasno. In enako sedaj za vikend. Jasno, da je izpad iz CL katastrofa za klub kot je United, ampak za mene je precej večji razlog za van Gaalov odhod nejasen način igre. Zakaj v roku treh dni zavržeš nek način igre na katerem gradiš celo leto. Tu je pri meni izgubil še zadnje točke. Kritiziranje Moyesa iz moje strani se je začelo zaradi nejasne vizije. Vsako tekmo nekaj drugega, popolna zmeda in poseldično so sledili slabi rezultati. Če bi se videl napredek bi ga podpiral kljub 7. mestom (kar pa se ob nekem napredku ekipe ne bi zgodilo).

In ta tvoj jeben denar. Moyes je zapravil 76mio € neto v svoji eni sezoni. Van Gaal pa 184mio € neto v dveh letih oz. 92mio € na sezono. Torej razlika le ni tako velika kot tako rad razlagaš. S tem, da bi Moyes verjetno zapravil še precej več, če bi kateri izmed vezistov želel igrati za njega. Thiago, Cesc, Herrera in Moyesovi agentje, posoja Coentraa... Vsi prvi trije so ga zavrnili. Ker mu ni ostalo na koncu nič drugega pa je šel in za Fellainija plačal več kot je bila njegova klavzula. Po drugi strani je pa van Gaal pripeljal di Mario in Falcao, ki si ju smatral za božanstvi. Letos pa je pripeljal top3 (sedaj nevem kakšne so bile točne tvoje besede) igralca / talenta na svetu, Depaya. In pa Martiala, ki sta precejšnja naložba v prihodnost.

In verjemi, če bo van Gaal končal sezono kot 7., bo njegov konec povsem enak kot je bil konec njegovega predhodnika. Upam si reči, da bo tudi ob morebitnem petem mestu enako.

Jaz sem zagovarjal Moyesa in United, ker sem pričakoval tranzicijo in dolgotrajen projekt. Narobe je šlo vse kar je lahko in popolno krivdo za tole je prevzel Moyes in njegov prehistorični način dela ter njegov poletni nakup Fellaini. Zdaj ko Holandcu ne gre, pa so krive poškodbe(ki bi jih naj njegov novobo


Daj preberi malo svoje izjave pred dvema letoma. Ene tekme ni bil nasprotnik boljši. Vedno so bili YOLO goli, odbitki, veter, sodnik, da ne omenjam življenskih predstav nasprotnikovih vratarjev, ker so branili vse 3 strele na tekmi. Ni Moyes kriv, če RVP ne zna preigrati dveh in potem še zadeti. Letos je vse kriv van Gaal. Enkrat niso bili krivi sodniki. Oziroma so bili, tisti offside Mate za prvi zadetek na eni izmed tekem. Edina tekma na kateri je bil omenjen sodnik. Sreča za van Gaala proti Watfordu po strelu Schweinija, niti besede o neumni 11-m Roja. Sreča, ker je Depay zadel vratnico in ne gola na eni izmed tekem itd... Je LVG kriv, če De Gea dobi gol iz kota?

Martial je bil čudovit talent ko je prišel, sedaj je samo še senca sebe. Memphis Depay je prišel kot eden najboljših wingerjev na svetu in kot top šit talent, sedaj pa več nogometa ne zna igrati. Ander Herrera je naš motor, naša ideja, naša ideja na vezi, tip niti v prvo postavo ne more priti in to se je dogajalo že pred poškodbo. Darmian odličen RB, reprezentant Italije, zabija za njih celo, super igra v repki, v Unitedu pa žoge do kazenskega ne zna nažgat. Pol pa se hypa enega bednega Lingarda, ki je v osnovi midtable player ala razni Welbecki, Gibsoni, Cleverleyi, Evansi ampak zdaj izgleda kot neki sveži zrak ki je priletel kot late bloomer, pa čeprav na igrišču ne dela prav nič..


Ni van Gaal kriv, če Memphis ne zna preigrati stožca in Darmian iz tekme v tekmo presega Bebeja pri crossih. A odhod zadnjih štirih šteješ van Gaalu v plus ali minus?
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6304
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: Premier liga 2015/16

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 14. december 2015, 22:17:20

Na kateri tocki se bo Chelsea zacelo tretirati kot kandidate za izpad v Championship?
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: Premier liga 2015/16

OdgovorNapisal/-a infinity dne 14. december 2015, 22:33:23

Na kateri točki se bo Leicester začelo tretirat kot resne kandidate za top 4? :)

Trenutno je Chelsea na dobri poti, da bo samo še točko nad mesti za izpad. Neverjetno. Podrle so se vse tiste domneve, ko s(m)o trdili, da z Mourinhom na klopi dobiš vsaj zagotovilo, da se ne ponovi totalni razpad v stilu Moyesa.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9361
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2015/16

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 3 gostov

cron