EPL 3.krog, Manchester United:Newcastle, 22.8.15 ob 13:45

Dogajanje na angleških tleh v sezoni 2015/16

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: EPL 3.krog, Manchester United:Newcastle, 22.8.15 ob 13:4

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 22. avgust 2015, 18:16:08

Sem uspel pogledat samo prvih 15. minut (jebene poroke), pa sem si mislil, da bomo gladko vsaj tri gole nasul. Potem pa pogledam in 0:0. Noro.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 3.krog, Manchester United:Newcastle, 22.8.15 ob 13:4

OdgovorNapisal/-a JoKeR dne 22. avgust 2015, 18:53:23

Tema.. Igra sicer malo boljša toda učinkovitost spet nula.. Potem pa še razveljavljen gol Rooneya.. Je pa danes Wazza 2-3× imel lepo šanso in saj strel na gol.. Škoda, da na takih tekmah ko bi morali dobiti rutinirano 3 pike zgubljamo le te.. Upam, da bosta Arsenal in Pool remizirala.. City bo odpihnil Everton..
Uporabniški avatar
JoKeR
Simply the Best
 
Prispevkov: 985
Pridružen: 20. april 2011, 15:47:20
Kraj: Domžale

Re: EPL 3.krog, Manchester United:Newcastle, 22.8.15 ob 13:4

OdgovorNapisal/-a zimi dne 22. avgust 2015, 19:09:11

Zapomnite si to tekmo, ko bo nasprotnik mel vec strelov, zadel štango itd.
Danes pač ni šlo, naslednjič bomo pa s slabo igro zmagali. Na koncu leta se pa vse izravna..
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5780
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 3.krog, Manchester United:Newcastle, 22.8.15 ob 13:4

OdgovorNapisal/-a infinity dne 22. avgust 2015, 19:11:02

Škoda, ker ravno takšne tekme je potrebno zmagovati. Doma in proti nasprotniku, ki se bo boril za obstanek v ligi.

Razlika od tekme med tednom je bila predvsem v tem, da je tokrat manjkal posameznik, ki bi naredil razliko. Sej igra se lepo izboljšuje, ampak še vedno ni prave konkretnosti in na koncu pogrešaš Fellainija, ker z njim bi vsaj vedeli kako doseči goli, pa naj se sliši še tako čudno.

Ne vem, če nam je ravno Herrera danes manjkal, ker problem je bil le kje drugje, kot pri osrednjih vezistih, ampak ok. Tudi jaz se kot mnogi čudim, da ga ne vržejo na CM. Ne vem zakaj ga Van Gaal, kot ljubitelj transformacij, ne postavi na to pozicijo. Sploh proti kakšnem Newcastlu, kjer vsi razen Romera stojijo na isti polovici. Pa niti ne bi šlo za kakšno nenormalno transformacijo, ker Herrera je itak v osnovi vezist. Naj ga naučijo, kar menijo da mu manjka za to pozicijo. Naj bo to pozicioniranje, disciplina, ne vem kaj. Fant si zasluži konkretno priložnost, sploh ker, kot bi se marsikdo strinjal, je lani Van Gaalu kar lepo rešil sezono.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9262
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: EPL 3.krog, Manchester United:Newcastle, 22.8.15 ob 13:4

OdgovorNapisal/-a pek dne 22. avgust 2015, 21:10:40

Meni se je zdel Carrick odličen. Res pa ne vidim prispevka Schinderlina. Upam da Depay ne izgori v svoji želji, da ugodi gledalcem, trenerju, ekipi in sebi.

Kot sem rekel po prejšnji tekmi. Na trenutke je igra fantastična in spominja na eno drugo obdobje. Ampak treba je bit potrpežljiv in gradit mozaik naprej.

United!
"At the end of this game, the European Cup will be only six feet away from you and you'll not even able to touch it if we lose. And for many of you that will be the closest you will ever get. Don't you dare come back in here without giving your all".
ALEX FERGUSON
Uporabniški avatar
pek
The real Keano
 
Prispevkov: 618
Pridružen: 3. februar 2008, 8:41:01

Re: EPL 3.krog, Manchester United:Newcastle, 22.8.15 ob 13:4

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 22. avgust 2015, 21:19:54



Groba resnica o tem, da je konec z izgovori in da se takšne ekipe mora zmagovati. Tudi jaz sem pričakoval po 20 minutah, da bo padalo danes(vidim da Fluid in co tudi).. Potem pa je "iskrica" ugasnila in vrnili smo Newcastle v igro. Nikoli ne bi smeli remizirati s takšno ekipo in imeli smo jih na pladnju, brez njihovega najboljšega RB-ja in brez glavnega vezista. Malo več smo streljali za boljši overall filing, realno pa smo imeli 2 veliki šansi Chicharito 1v1 in Smalling štanga. Mbemba-Coloccini-Taylor-Haidara in spredaj en 160cm Anita, pa nismo skozi mogli.

Veliko več sem pričakoval iz tega začetka sezone. Ampak vidim enotaiste fore arogantnega Nizozemca in letos ne bo tako easy prošal kot je lani. Nekateri tu lahko držite ročno proti njemu, jaz jo ne mislim. Ta squad je vreden več kot 200M, pa špilamo z rezervnim golmanom, emergency CBjem, vezo ki smo jo izboljšali smo v bistvu poslabšali, ker če bi mi kdo povedal da bo zaradi prihoda Morgana in Bastiana, Ander obsedel bi mu rekel, da lahko oba obdržijo. To brez zajebancije govorim. Ne gre mi v glavo kako ne more nekdo ki 40 let gleda fuzbal, ne uvidi, da nas Ander Herrera izboljša za 20%? To mi ni jasno in kot sem zapisal, skušal bom biti tiho glede ekipe, če on ne bo igral. Prostor za njega v ekipi je, Carrick/Bastian in co se lahko buildajo na jebenem treningu, Carlingu ali v rezervah. Napad je itak smešen, pegavi belec spredaj je tako porazen, da sem zadnjič bruhal ko ste ga nekateri branili tu gor. Ja pa dela to in ono, laufa levo in desno, se bori, dela prostor za druge :lol: :lol: :lol: Vse dela, samo žoge se nikoli v kazenskem ne pipne, ne strelja na gol, ne podaja pravih podaj in ne zabija golov. Torej popolnoma anti napadalec. Vedel sem da bo problem in da na dolgi rok ne moremo z njim. Ampak kaj pa boš, tip je lepo kapetan, garantirano prva postava in 300k na teden. Po medijih pa trobi kako je eno slabo tekmo odigral.. A brez gola po 4 tekmah ali podaje, kot "the main man" in "the 20 goal striker"..

Pa vem da bodo zdaj spet, "kaj pa je s teboj", 4 tekme, 3 zmage in 1 remi, saj to je fantastično. Se strinjam. Tako kot sem se lani. AMPAK FUCK KNOWS HOW. Res. Proti Spursom brez strela na gol, proti Villi smo dali neki wonder gol, pa še to je Januzaj mel več zosa kot pa skilla, ko je fulo žogo, zadel Clarka, žoga pa se je odkotalila od štange noter. Tu pride beseda "sreča" zraven, ker danes Smallingu recimo ni padlo. Proti Bruggu pa smo itak zaostajali, potem pa sta nas neverjetna briljinca Memphisa in moč Fellainija rešili pred izredno neugodnim gostovanjem. Kot sem napisal v prejšnjem postu, če se ne bo okrepilo ekipe spredaj(kar je itak vedno bolj očitno), ne vidim te ekipe brez Fellainija. Samo z njim lahko nekaj naredimo, ker nam toliko olajša delo, da je smešno. Pač izkoristimo njegovo world class kvaliteto v zraku in gradimo okrog njega. Meni sploh ni problem, ker mi je takšna igra veliko bolj všeč, kot pa neko drkanje jebene žoge in podajanje v njihovem kazenskem prostoru, ker hočemo žogo not peljat kot Barca. Fuzbal je precej enostavna zadeva, če igraš igro v kateri si močen.

Pa čeprav sem dejal, da sem zadovoljen z prestopnim rokom pa vedno bolj mislim, da temu ni tako. Pričakoval sem da se bodo zadeve zaradi boljših igralcev insta izboljšale in ne bo težav z povprečnimi ekipami kot je bilo lani, pa izgleda da sezona spet en velik struggle in drkanje na polno. Čez cesto pa City s takšno ekipo, da mi proti njim izgledamo kot West Bromwich.. :roll:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 3.krog, Manchester United:Newcastle, 22.8.15 ob 13:4

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 23. avgust 2015, 17:03:47

Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 3.krog, Manchester United:Newcastle, 22.8.15 ob 13:4

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 23. avgust 2015, 17:18:48

Nop.. Bi precej bolj kritiziral LVGja.. :D
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 3.krog, Manchester United:Newcastle, 22.8.15 ob 13:4

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 23. avgust 2015, 17:36:24

Sj mislim da hujse kritike, kot je enacenje z Moyesom, preprosto ni :)
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 3.krog, Manchester United:Newcastle, 22.8.15 ob 13:4

OdgovorNapisal/-a Matija dne 23. avgust 2015, 17:43:29

Dosadni ste s kritiziranjem van Gaala u p*** m*****

Kaj bi radi? Naslov s 114 točkami z gol razliko 130-0 in brez prejetega strela v okvir?

Prve tri tekme zmaga in kritiziranje, zdaj pa izbruhi ob remiju, dobri igri in smoli pred golom. Kdor ne vidi napredka od zadnjih sezon Fergusona ali bog ne daj od Moyesa, je slep ali neumen.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6280
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL 3.krog, Manchester United:Newcastle, 22.8.15 ob 13:4

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 23. avgust 2015, 17:53:35

Nisem nic kritiziral. Le Anda da mi je omogocil ogled tekme :D
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 3.krog, Manchester United:Newcastle, 22.8.15 ob 13:4

OdgovorNapisal/-a braul dne 24. avgust 2015, 7:25:44

No, tako hudo pa spet ni bilo. Kot sem že v prvem postu po tekmi napisal kako je nogomet pač čuden. Tokrat smo sploh drugi polčas igrali dobro in konstantno napadali, ampak žoga enostavno ni želela v gol. Taka tekma pride vsako sezono. Upam samo, da jih ne bo (pre)več. Kaj pa je bilo prve dve tekmi pa vsi vemo, ampak 6 pik in več od tega se ne da. Zato se je pa vedelo, da tako naprej pač ne more iti v nedogled.

Eni pač štejete samo pike, drugi damo tudi kaj na to, da vidimo igro in da vidimo United, kot nekoč. Vem, pike so pomembne, ampak lepše je sedeti pred tvjem in uživati ob lepi igri in zmagah hkrati in mislim, da smo vseeno na dobri poti. Kar trenutno zares skrbi, pa je napad ja. Kako in s kom to rešiti pa je velik vprašaj...
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EPL 3.krog, Manchester United:Newcastle, 22.8.15 ob 13:4

OdgovorNapisal/-a infinity dne 24. avgust 2015, 8:46:40

Mislim da je kar vsak vesel boljše, lepše igre in da večina vidi napredek. Razumljivo pa vsak obžaluje dve neumno izgubljeni točki. Ker tako "lahkih" tekem bo bolj malo. Away jih že tako ali tako ni, doma pa tudi ni več ekip v stilu Fulhama, Wigana, ki so prišle na OT že z napol spuščenimi hlačami.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9262
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: EPL 3.krog, Manchester United:Newcastle, 22.8.15 ob 13:4

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 24. avgust 2015, 12:31:48

Dejan dj clanek preber, preden napises dva odstavka ki nimata veze s tem.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 3.krog, Manchester United:Newcastle, 22.8.15 ob 13:4

OdgovorNapisal/-a braul dne 24. avgust 2015, 14:18:15

GoUp je napisal:Dejan dj clanek preber, preden napises dva odstavka ki nimata veze s tem.

Kaj ima tu članek veze...samo pokomentiral sem vsesplošno jamranje ob remiju. ;)
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EPL 3.krog, Manchester United:Newcastle, 22.8.15 ob 13:4

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 24. avgust 2015, 15:18:27

Pa kako vsesplosno jamranje :)
Tolk kot je zdj blo pohval na igro, ze nisem zasledil zadnjih tri leta (tud zadnjo Alexovo sezone ne) :)
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2015/16

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 3 gostov

cron