EPL 12.krog, Manchester United:West Brom, 7.11.15 ob 16:00

Dogajanje na angleških tleh v sezoni 2015/16

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: EPL 12.krog, Manchester United:West Brom, 7.11.15 ob 16:

OdgovorNapisal/-a Matija dne 7. november 2015, 18:17:33

Škoda, United je zmagal, žal se ne bo mogoče naslajati ob ponovnem neuspehu van Gaala. In WBAju ni uspel niti en strel na gol v celi tekmi :evil:

Kot sem napisal med polčasom, zaradi konstantnega pritiska Uniteda bo WBA popustil in padel. In ravno to se je zgodilo. Lep zadetek Lingarda, ki je ponovno dobil priložnost in jo izkoristil. Ponovno clean sheet, 4 zapored v ligi, 5 zapored v vseh tekmovanjih in 731 minut brez prejetega zadetka iz igre. Debi mladega Jacksona in cleen sheat, dobro za njegovo nadaljno kariero.

8 clean sheets in 12 PL games is remarkable


Nekaj za kar je Moyes rabil 26 tekem #napredek
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6280
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL 12.krog, Manchester United:West Brom, 7.11.15 ob 16:

OdgovorNapisal/-a gregx dne 7. november 2015, 18:21:14

Bravo Lingard. Vedno je lepo videti nekoga iz domače akademije v prvi ekipi. Je pa Lingard še en dokaz kakšen mojster je bil SAF, ki je že pred leti napovedal da bo Jesse nogometno dozorel šele pri 22, 23 letih.
In še debi za CBJ-a. Upam, da še kdo iz akademije dobi priložnost to sezono (Tuanzebe, Fosu-Mensah, Gribbin,...).
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: EPL 12.krog, Manchester United:West Brom, 7.11.15 ob 16:

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 7. november 2015, 18:31:16

Odlicna tekma. Tolk josk se nisem videl med nobeno tekmo :)
Se vidmo na Ukrajini v Ljudskem vrtu :)
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 12.krog, Manchester United:West Brom, 7.11.15 ob 16:

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 7. november 2015, 21:18:49

GoUp je napisal:Odlicna igra
GoUp je napisal:Vsaj tle v Hootersu :)
GoUp je napisal:Noro dobro :)


https://www.facebook.com/hooterspragueII/


Vse zgleda dobro, ko si obrnjen stran od ekrana :)


Lep gol Lingaarda, vsaka čast. Ima dobro gibanje, pozicioniranje, če bo še končni produkt dodajal, bo super pridobitev.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 12.krog, Manchester United:West Brom, 7.11.15 ob 16:

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 8. november 2015, 10:32:19

A sta šla z ženo in otroki? To mora bit res lepo doživetje.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4019
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: EPL 12.krog, Manchester United:West Brom, 7.11.15 ob 16:

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 8. november 2015, 12:31:56

Zmaga kot zmaga. V stilu zadnjih tekem - malo priložnosti, ogromno posesti, le da WBA v primerjavi s Palace ni imel nič priložnosti (razen Berahino). Drugega ni bilo za pričakovati, ker na tak način igramo že vso sezono, na zadnjih tekmah pa imamo sploh težave z dosego golov, zato je bilo težko pričakovati spremembo čez noč. Vseeno upam, da se po reprezentancah nekaj ukrene glede igre, ki je prepočasna in premalo usmerjena proti golu, kar priznava tudi Louis, ki je pogrešal hitrejši pretok žoge.

Smalling je neverjeten. Rondona je spravil v žep in postavil svoj stantard iger na visok nivo. Vesel za Lingarda, ki si je zaslužil gol, ker igra dobro. Zelo lep strel. Louis presenetil z debijem Jacksona, kar je zagotovo plus. Louisu lahko priznamo veliko zaslug za vključitev Lingarda. Marsikdo si ne bi upal v ogenj poslati mladeniča pred večmilijonsko okrepitvijo.

Herrera na zadnjih tekmah spet bolj kot ne na stranskem tiru. Upam, da v prihodnje dobi več priložnosti. Za penal je prav on podal Martialu. Takšnih podaj, ki odprejo nasprotnika, potrebujemo več.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5053
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: EPL 12.krog, Manchester United:West Brom, 7.11.15 ob 16:

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 8. november 2015, 14:48:03

Ra100 je napisal:A sta šla z ženo in otroki? To mora bit res lepo doživetje.

Z zeno ja, otroc so pa doma :)
Sj ni drugacen, kot ostali lokali s hitro prehrano. Jes pa pijes, fuzbal gledas, pa lepa okolica je. Tk da ce je igra slaba, pac drugam pogledas.

Verjetno pa to ne gre skup s tvojo religiozno-politicno usmeritvijo?
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 12.krog, Manchester United:West Brom, 7.11.15 ob 16:

OdgovorNapisal/-a Matija dne 8. november 2015, 15:05:41

A folk se kar bruha in spi po vcerajsnji tekmi, ker ni nobenega komentarja? Med polcasom in ob kritiziranju je vse polno tule gor, po zmagi pa nic. Se dobro, da je Grega v Pragi da se kaj pise.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6280
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL 12.krog, Manchester United:West Brom, 7.11.15 ob 16:

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 8. november 2015, 16:48:49

GoUp je napisal:Verjetno pa to ne gre skup s tvojo religiozno-politicno usmeritvijo?


Ne, po mojem bi moral pripeljati še otroke. :) V bistvu pa sem ti samo fovš, ker po dveh obiskih Prage še nisem naletel na to izkušnjo.

Drgač pa je res mrtvilo, skrajni čas da začnemo resno rezultatsko gnojit, sicer bo Maticu zmanjkalo municije za trolanje.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4019
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: EPL 12.krog, Manchester United:West Brom, 7.11.15 ob 16:

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 9. november 2015, 9:56:58

Matija je napisal:A folk se kar bruha in spi po vcerajsnji tekmi, ker ni nobenega komentarja? Med polcasom in ob kritiziranju je vse polno tule gor, po zmagi pa nic. Se dobro, da je Grega v Pragi da se kaj pise.



Sej to je stalnica, ni to samo sedaj, ko je LVG na čelu. Če se puši, se pljuva. Sej so zmagal, to je vse kar je pomembno. Job done. Kakšne hvalnice pa težko pišeš no. Omembe vreden je samo Linfgaardov prvenec in to, da je spet nekdo, ki je že bil v klubu odvzel mesto zvezdi (Lani Di Maria in Young, letos Lingaard in Depay). Jaz sem po tekmah tako utrujen, da se mi niti ne da pisat. Pa sem gledal samo zadnje pol ure, pa je blo isto :)
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 12.krog, Manchester United:West Brom, 7.11.15 ob 16:

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 9. november 2015, 10:30:00

Se strinjam s predhodnim postom. Ne vem kaj se zdaj točno pričakuje, da se bo pisalo, ker je Unitedu ratalo premagat en faking WBA. Igra je bila spet za popizdit, mučenje žoge skozi celo tekmo, brez neke spremembe ritma.

Mene moti predvsem to, da 90 minut igramo identičen sistem po Van Gaalovih reglcih, tudi če rezultat ni ugoden za nas. Razumem, da se igra tak nogomet npr. 60 minut, ampak če ti do takrat ne uspe izkoristiti tisto napako nasprotnika in zabiti zadetek pa bi pričakoval, da se zamenja taktika in se poizkusi z malce bolj tvegano igro pritisniti na nasprotnika.

Če se spomnimo, veliko tekem pod SAF-om je bilo tudi negledljivih, ampak ko se je tekma bližala koncu in rezultat ni bil ugoden, je United z veliko mero tveganja pritisnil na nasprotnika in prav čutil si, da gol visi v zraku. Medtem ko Van Gaalov United igra celo tekmo tisto neko varno igro, pa če tudi je rezultat 0:0 v 80. minuti. Proti WBA-ju se je dobro izšlo, proti Palacu se pač ni..

Na ta način verjetno res ne bomo nanizali veliko porazov, znamo pa vknjižiti precej remijev, kar nas lahko oddalji od boja za prvaka. Lahko pa da se tudi motim :)
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: EPL 12.krog, Manchester United:West Brom, 7.11.15 ob 16:

OdgovorNapisal/-a zimi dne 9. november 2015, 11:30:20

Fluid je napisal:Sej so zmagal, to je vse kar je pomembno. Job done. Kakšne hvalnice pa težko pišeš no. Omembe vreden je samo Linfgaardov prvenec in to, da je spet nekdo, ki je že bil v klubu odvzel mesto zvezdi (Lani Di Maria in Young, letos Lingaard in Depay). Jaz sem po tekmah tako utrujen, da se mi niti ne da pisat. Pa sem gledal samo zadnje pol ure, pa je blo isto :)


1. Lingard (ker sem videl, da kostantno mešaš z LindegAArd) :D
2. Za pohvalit je tudi mladiča na LB, ki smo ga ruknal not.

Se pa strinjam, job done, brezveze izgubljat čas. Večina ljudi se zmdruje nad posti sredi tekme: LvG out, bruhat grem itd. Jaz ne pričakujem hvalnic (ker si predstave to niti ne zaslužijo), ampak nek dostojneši nivo.

Robierto je napisal:Mene moti predvsem to, da 90 minut igramo identičen sistem po Van Gaalovih reglcih, tudi če rezultat ni ugoden za nas. Razumem, da se igra tak nogomet npr. 60 minut, ampak če ti do takrat ne uspe izkoristiti tisto napako nasprotnika in zabiti zadetek pa bi pričakoval, da se zamenja taktika in se poizkusi z malce bolj tvegano igro pritisniti na nasprotnika.


To je najbrž taktika LvG. Kao v 60 minutah jih tolk utrudimo, da 30+ minut zadošča za vsaj eno napako nasprotnika, po kateri bomo zadel. Vprašanje pa je, koliko smo uspešni. Zadnje čase veliko golov damo od 46-55 minute, torej takoj na začetku 2. polčasa.
Bi si pa tudi sam želel več napadanja in več priložnosti. Zadnjo tekmo smo imeli prvo priložnost v 16. ali 18. minuti, in potem sem fotru rekel: pazi naslednjo, v 30. Ni bila 30., ampak krepko preko.

+ kaj smo sploh imeli na klopi? Fellaini, Memphis, Herrera.
Young je igral na RB, tako da ga nismo mogli dat na krilo. Fellainija ne maramo pri 0:0, ker to pomeni dolge žoge nanj. Memphis je (žal) tako izven forme, da je bolje, da ne igra. Herrera poživi igro, ni pa winger, da bo preigral in podal. Skratka pridemo do citata od LvG, ki je v drugi temi: rabimo hitre wingerje, ki preigrajo koga. Ampak imeli smo di Mario, imamo Depaya. Torej tukaj gre na dušo LvG, zakaj ne uspe potegnat več iz njih.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5780
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 12.krog, Manchester United:West Brom, 7.11.15 ob 16:

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 9. november 2015, 15:02:01

zimi je napisal:
Fluid je napisal:Linfgaardov


1. Lingard (ker sem videl, da kostantno mešaš z LindegAArd) :D



Ja jebe me :) Kar avtomatsko napišem dva a-ja. Včasih pa še f zraven. Bom treniral. Lingard, Lingard, Lingaard :)


Mene samo zanima, ali je LVG povsod imel tak sistem igre, tak dolgočasen, baziran na posesti in previdnosti? K mam v spominu, da je z Nizozemsko igral dosti drugače, tudi z Bayernom?
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 12.krog, Manchester United:West Brom, 7.11.15 ob 16:

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 9. november 2015, 15:30:50

Da. Zato pa je imel tako pri Bayernu kot pri Barci podobne probleme z fani. Ampak pred leti je tak stil igre bil možen, sedaj pa se ekipe razvijajo v tej smeri, da pač postavijo bunker in branijo podaje po sredini. Nizozemce je itak 5-3-2 šopal in igral na individualno kvaliteto Robbna, Van Persieja, Sneijderja + igral obrambo. Tako pa pač prideš daleč na velikih tekmovanjih..
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 12.krog, Manchester United:West Brom, 7.11.15 ob 16:

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 9. november 2015, 17:34:40

Barca, Real, Bayern, PSG, pa imajo povprečne igralce in jih rešuje ekipna igra in garanje. ;)

Po tem takem, imajo pri nas jasna navodila, da Martial, Lingard in Young (ko igra spredaj) lahko grejo v dribling in preigrajo nasprotnika, ostalim pa je to prepovedano? Potema kaj še mamo...Smalling lahko potegne po sredini, do roba kazenskega in poda, Carricku, Shweiniju in Schnederlinu je to prepovedano. Njim je tudi seveda prepovedan strel na gol izven kazenskega in pa seveda, lahko podajajo samo na stran, pa še za to si morajo vzet najmajn 1 minuto časa. Da za Rooneya sploh ne govorimo, kakšen prepovedi vse ima!

Saj ne govorim da je LvG neki oh in sploh trener, ki je nenadomestljiv, ampak vsega pa tudi ni on kriv. Nevem če bi on po tekmah dajal takšne izjave (vidi in pove 90% kar vidimo tudi mi navijači) in potem delal obratno. Zaenkrat je njegov edini minus Rooney, ampak on je zgodba zase.

No in ko smo glih začeli z idividualno kvaliteto. Prav to nam po mojem mnenju še manjka, da bi bil še tisti nezadovoljen del navijačev boljše volje ob spremljanju iger. En kvaliteten, prodoren in hiter winger in kakšna mlada kri z idejo več na sredini, pa smo kompletni. ;)
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2503
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: EPL 12.krog, Manchester United:West Brom, 7.11.15 ob 16:

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 9. november 2015, 19:38:06

Fluid je napisal:Mene samo zanima, ali je LVG povsod imel tak sistem igre, tak dolgočasen, baziran na posesti in previdnosti? K mam v spominu, da je z Nizozemsko igral dosti drugače, tudi z Bayernom?


“In some matches, we ended up with 80% possession, but there was no real rhythm or pace,” said Bayern Munich legend Paul Breitner in 2012. “After half an hour, everyone in the Allianz Arena would be yawning at this display of constant passing. Our game was well executed but very, very predictable.”
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5053
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2015/16

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 4 gostov

cron