EPL 14.krog, Leicester City:Man United, 28.11.15 ob 18:30

Dogajanje na angleških tleh v sezoni 2015/16

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: EPL 14.krog, Leicester City:Man United, 28.11.15 ob 18:3

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 29. november 2015, 20:52:05

Zelo si nerazumljiv. Sam začneš o nujnih zmagah. Potem twist in pišeš da so slednje v aprilu, zdaj spet prej. Težko sledim takšnim obratom.
Mene je zanimalo samo včerajšnja tekma in vajino pojmovanje le te. Ali je pika katastrofa ali sprejemljiv rezultat? Je WHU že samoumevno dobljena tekma?

Itak je pa brezveze kaj upat. Scouserji so na pohodu...

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 14.krog, Leicester City:Man United, 28.11.15 ob 18:3

OdgovorNapisal/-a zimi dne 29. november 2015, 22:41:58

Preberi večkrat in boš razumel.
Če PSV premaga CSKA, potem mora United za napredovanje premagati Wolsfburg (must win).
Kot drugo pa navedem tekme (Bournemouth away), kjer je vse druga kot zmaga za (klub veličine) United neuspeh. Sploh, če se razmišlja o naslovu (kar bi se v klubu kot je United in ob njegovih vložkih moralo).
Včerajšnje tekme nisem okarakteriziral. Na trolanje z WHU ne bom odgovoril. Če te pa še kaj zanima pa piši na privat, al pa se oglasi na kavi, saj veš kje sem doma :)
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 14.krog, Leicester City:Man United, 28.11.15 ob 18:3

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 30. november 2015, 6:27:29

Lepo da se strinjaš da je tole trolanje brez primere in da si slabo prebral.
Matic direktno napiše da so naslednje tekme v PL lahko dobljive. Ti se strinjaš v naslednjem postu.
In če je WHU easy peasy za vaju, sem prepričan da je remi proti enem Leicestru katastrofa.

Za ostale tekme jaz nisem nič pisal.

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 14.krog, Leicester City:Man United, 28.11.15 ob 18:3

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 30. november 2015, 8:34:31

West Ham kot 8 ekipa lige, doma, brez daleč najboljšega igralca je easy ja. A bi piškot zdaj?

Če pa ti misliš da smo nivo mid table ekipe, kjer to hudo težka tekma pa povej a ne. Te že čakam dalj časa da eksplodiraš ob tem sranju ki ga proizvaja United week and week out :)
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 14.krog, Leicester City:Man United, 28.11.15 ob 18:3

OdgovorNapisal/-a zimi dne 30. november 2015, 9:08:41

Grega kje sem že napisal, da so lahko dobljive tekme ali pa se s tem strinjal? Res te EMŠO tepe.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 14.krog, Leicester City:Man United, 28.11.15 ob 18:3

OdgovorNapisal/-a JoKeR dne 30. november 2015, 11:28:59

Domače tekme so vse must win. FFS saj smo Man United ne pa neka midtable ekipa. Sploh pa zdaj, ko je Arsenal ostal brez Sancheza in jim je forma padla. Poraz in remi na zadnjih 2 tekmah v ligi, Liecester čaka težak razpored, City pa tudi ne blesti ravno. Da naredimo malo prednosti pred rivali za LP. Kante tako ali tako ne pričakujem, ker iskreno s tako igro kot jo kažemo nimamo kaj praskati pri naslovu. Pričakujem pa saj neposredno uvrstitev v LP. In tudi glede na "uspehe" angleških klubov v Evropi bo PL kmalu imela le še 3 predstavnike v LP
Uporabniški avatar
JoKeR
Simply the Best
 
Prispevkov: 985
Pridružen: 20. april 2011, 15:47:20
Kraj: Domžale

Re: EPL 14.krog, Leicester City:Man United, 28.11.15 ob 18:3

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 30. november 2015, 22:00:47

Matic napiše tole:
Anderson#8 je napisal:Pred nami so 4 izredno pomembne tekme, West Ham H, Wolfsburg A, Bournemouth A in Norwich H. V Nemčiji mora zmagati, v PL pa bi morali v easy dobiti te tekme.


Miha ti pa odgovoriš tole:
zimi je napisal:Matic, končno se bova strinjala. Razen Wolfsburga away, so ostale tekme must win za klub tipa United. Če ne bo zmage lahko mirno to označimo za velik neuspeh.


Res da sem star, ampak zdj ne vem a si prevč na kuhančku v Celju al ti politika škodi :)


Matic. Midtable ekipa ki je vrgla v gosteh dol Arsenal, Scouserje, City. Doma Chelsea. Res so zanič. Kot sem rekel easy peasy. Zdj smo pike zgubil proti enem levem Leicestru, bognedaj da bi jih še proti WHU ker so drugorazredni klub.
Ja ne manjka več dovolj, pa da eksplodiram. Nate. Pismo dj bod realen. Imamo rezultate? Mesto na lestvici? No do takrat se umiri.
Smo že miljontaužntkrat rekli. Tudi Alex ni imel igre odkar je šel Ronaldo. Pa ga zato nismo gonili iz kluba. Ti si pa takrat gonil pol ekipe in senilnega starca. Ampak takrat si bil mlad in naiven. Zdj bi te že lahko srečala pamet (no čeprav mene še ni pr 2krat tolk letih :D ).

Ker tole kar zdaj lahko beremo naokrog je za kozlat. Kao naši fani si želijo izpada iz LP, neuvrstitve med top4. Zmage Leicestra samo da City ne bo prvi. Izenačenje ni ok, ker to ni nič. In podobno sranje. S svojimi izpadi nisi daleč od njih.

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 14.krog, Leicester City:Man United, 28.11.15 ob 18:3

OdgovorNapisal/-a zimi dne 30. november 2015, 22:52:00

Grega, daj resno preberi kaj sem jaz napisal in s čim sem se strinjal, preden nadaljuješ šov in me sprašuješ (na kar si sicer dobil odgovore in pojasnila mojih besed - predvsem must win, na kar si se obesil) in trdiš, da govorim o lahkih tekmah.

Še enkrat razložim, s čim se z Maticem strinjam, in za čem še vedno stojim:
klub tipa United MORA zmagovat na tekmah A proti Bournemouthu ali H proti WHU. Pa naj bo trener SAF, Moyes ali LVG. In ne, te tekme niso nikakor easy (iz leta v leto je težje), ampak ob vložkih in velikosti kluba, se to pričakuje.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 14.krog, Leicester City:Man United, 28.11.15 ob 18:3

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 1. december 2015, 6:17:53

Miha moj šov, ali tvoje obračanje besed? Če napišeš da se strinjaš z njim kjer navaja lahke tekme? Sem videl kaj si pisal naprej, nisi pa zanikal lahkih tekem. Zato sem se obregnil na to. In na dogodke izpred dveh sezon.

Glede WHU in njihove forme proti top4 klubom sem pa naprej pisal.
Karte v EPL so močno premešane in nikakor ni to stanje kot 5-10 let nazaj. Top4 klubi so padli, midtable klubi pa so šli gor. In razlika med njimi ni več tako velika, da bi lahko preprosto govorili o lahkih tekmah. Ali pa must win. Kar je Matic pisal v oporo Moyesu, vehementno pozablja pri Louisu. Denarja imajo klubi dovolj. Ni jim treba prodajat in imajo dovolj močne ekipe da delajo zdraho proti vsim. Pa itak ne moremo več govoriti o top4 ampak vsaj top6 klubih. City in Spursi so na visokem nivoju. Matic a imamo pod Louisom rezultate? Pod Moyesom smo imeli igro? Ali je lani Chelsea imel igro? Arsenal ima igro zadnjih 10 let in kaj so osvojili? Ne vem no. Dokler smo tako blizu, res ne moremo napadat Van Gaala.

In ja Matic. Glede na rezultate, bi bil remi doma proti WHU sprejemljiv in napredek napram dosežkom Arsenala, Citya in Poola. Kot je bil en remi proti Leicestru tudi sprejemljiv rezultat. Če pa gledaš zdj 10 let nazaj, se pa strinjam da bi jih morali razsuti s petardo v mreži.

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 14.krog, Leicester City:Man United, 28.11.15 ob 18:3

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 1. december 2015, 8:51:08

Pizda govoriš kako se je vse spremenilo in da so midtable klubi jaki in bla bla, a na vrhu ni nobenih sprememb oz. so isti suspecti as always razen Leicesterja ki pa itak ima horror spored naslednjih 5-6 tekem. Lahko midtable ekipe vlagajo kolikor hočejo, veliki klubi še vedno gredo 1x ali 2x več, razen retardiranega Wengerja. In dvigne me ta bedarija, kako je liga ne vem kako močna in so vsi nevarni. To je kurac. United je za drek, ker ne more takšnih ekip pospravit. Saj nam nič ne delajo, imamo 65% posesti, pa z njo ne naredimo absolutno nič. Če ne znaš igrati nogometa, konstantno pritiskati, držati tempo in vsaj skušaš streljati na gol, potem res ne moreš nikogar premagati.

In če en United ne premaga West Ham doma, se to smatra kot neuspeh in se zasluženo kritizira. Vedno se bo vedlo kdo je boss, ko pride WHU na Old Trafford. Tako pač je v ekosistemu fuzbala. Vsako gostovanje je težko, ker vsak posamezni klub da svoj maksimum pred navijači in pred množico gledalcev, če so v prime time terminu. Pa kljub vsemu tudi tam je en United favorit, ker vloži veliko več, ima boljše igralce, staff, izkušnje itd..

Naslednje tekme so MUST WIN, pa če ti obračaš to gor ali dol. Wolfsburg je itak brez debate must win, ker sem že itak napovedal da mi lahko samo popuši Van Gaal če iz najslabše skupine v zadnjih letih ne pride ven. To bi bila sramota in največja blamaža ki sem jih videl. Bournemouthu fali pol ekipe, zadaj jim je prvi CB en 37 letni Distin tako da.. West Ham imamo doma in čeprav so na začetku sezone imeli rezultate, so spet prešli v svoj ritem mešanih rezultatov in niti pol niso tako strašni brez Payeta, ki je pripravljal šanse cel čas. Norwich? Doma smo, oni pa se bodo borili za obstanek. Must win. Če se takšnih tekem ne bo zmagovalo, sploh ne vem kaj je point? Holandec veselo zapravlja pa nabija po medijih kako rabi hitre in spretne wingerje, mi pa se bomo bali takšnih nasprotnikov.

Praviš da ne dajem podpore Van Gaalu. Seveda mu jo dajem, vedno pripišem zraven da mu nihče ne more nič, ker nekako ima rezultate pa čeprav nihče nima pojma kako jih dosega. Z igranjem nogometa ali z znanjem sigurno ne. Ampak pritisk je vse večji, igramo najbolj beden in dolgočasen nogomet v Evropi. Nič se ne dogaja na naših tekmah, počasi bom moral žret Red Bulle da bom ostal buden med tekmo. Saj bi človek rekel, če bi imeli ekipo ki se stara oz. da bi komaj začeli z nekim procesom, ampak po 18 mesecih in po zapravljenega kvartal milijarde, pa se zahteva in pričakuje malček več kot 2 pofukana strela na gol iz prekinitve.

Pa še tole. Prej bo skužil, da mora Fellaini nazaj v prvo za bolj direktno in aktivno igro, tem bolje. Tako pač je. Tak sistem in njegova philosophyja ne delujeta, zato je treba uporabiti Fellyja. Capnit na AM oz. za napadalca, pa igrati tako da navleče folk nase, da se potem naredi prostor. Zraven Herrero, ko se vrne, Schweinsteigerja itd.. Saj ste lahko včeraj videli tekmo rezerv, o tem govorim, če začne od začetka. Ko ekipe padejo v rutino da morajo njega kriti pri predložkih, se ustvarja veliko več prostora. Vsak papak ve držati bunker zadnjih 20 minut in nabijati ven, prvi gol oz. prvi polčas pa je nekaj čisto drugega..
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 14.krog, Leicester City:Man United, 28.11.15 ob 18:3

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 1. december 2015, 12:10:15

Generalno gledano se vsi strinjate, le izraz "must-win" razlagate vsak po svoje.

Just saying.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2015/16

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 4 gostov

cron