EPL 14.krog, Leicester City:Man United, 28.11.15 ob 18:30

Dogajanje na angleških tleh v sezoni 2015/16

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: EPL 14.krog, Leicester City:Man United, 28.11.15 ob 18:3

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 28. november 2015, 20:36:40

Kaj pizdimo da nimamo krilnih igralcev, pa Luis tarna, da niso hitri pa sposobni na žogi.... A tele od Leicestra so pa takooo faking boljši, da nas zlahka vozijo, samo da žogo dobijo. Dajte no, ob koncu smo celo zaigrali par hitrih podaj naprej in takoj je Leicestrova obramba razpadla, kot Bolgarska skupščina.

Samoooo tako se očitno pri nas ne sme igrat, ker to je bil le preblisk in nato smo se hitro vrnili k svojim štoperskim sposobnostim igranja nogometa. Samo zadnji naš napad poglejte, še sodnik je obupal, ker smo se vlekli kot megle v napad in 10 s pred koncem odpiskal tekmo. Toliko carinjenja, kot ga pokažemo mi z žogo, ni cela Yugoslovanska carina med 80 in 90 letom na meji kazala. Pa lahko pride nazaj v ekipo Ronaldo, pa na drugo stran Messi, na sredino Toni Kross in Ronaldinho, mi bomo še vedno igrali kurčev slow motion fuzbal.

Pa ja, Runija je treba v formo spravit.

Aja, kdaj smo drugače sploh nazadnje odigrali kakšen protinapad in zabili gol? Resno?
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL 14.krog, Leicester City:Man United, 28.11.15 ob 18:3

OdgovorNapisal/-a JoKeR dne 28. november 2015, 20:43:04

GoUp je napisal:Ja kaj nas pa reši v januarju? En kreativen vezist, ker Ander za Louisa ni sposoben. Dva wingerja. In napadalec. In prodaja Rooneya.

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk


Glede Rooneya se čisto strinjam. Morali bi ga prodati že letošnje poletje, ker po taki sezoni, kot je letošnja bomo težko dobili 20M. 19 zaradi imena, miljonček pa za predstave.
Uporabniški avatar
JoKeR
Simply the Best
 
Prispevkov: 985
Pridružen: 20. april 2011, 15:47:20
Kraj: Domžale

Re: EPL 14.krog, Leicester City:Man United, 28.11.15 ob 18:3

OdgovorNapisal/-a gregx dne 28. november 2015, 20:44:39

Wayne Rooney's game by numbers vs. Leicester:

70% pass accuracy
0 shots on target
0 chances created
0 take-ons
0 crosses completed
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: EPL 14.krog, Leicester City:Man United, 28.11.15 ob 18:3

OdgovorNapisal/-a JoKeR dne 28. november 2015, 20:45:46

In za tole je zaslužil bogih 300k/teden. :roll:
Uporabniški avatar
JoKeR
Simply the Best
 
Prispevkov: 985
Pridružen: 20. april 2011, 15:47:20
Kraj: Domžale

Re: EPL 14.krog, Leicester City:Man United, 28.11.15 ob 18:3

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 28. november 2015, 20:47:31

No tistle 0 shots on target je larifari. Enkrat je že v peti minuti streljal na gol. Sicer kot babica, ampak strel je bil. Tk da ne gre verjeti tej statistiki

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 14.krog, Leicester City:Man United, 28.11.15 ob 18:3

OdgovorNapisal/-a gregx dne 28. november 2015, 20:59:46

En bonbonček za Matica :D

Louis van Gaal left disappointed following 1-1 draw at Leicester. "We have created the chances to beat them." #mufc
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: EPL 14.krog, Leicester City:Man United, 28.11.15 ob 18:3

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 28. november 2015, 21:02:54

Rezultat niti ni tako slab, igra pa je bila podobna slaba kot proti PSV-ju v drugem polčasu. Martial se je trudil in ponujal tako na levem kot desnem krilu in je bil edini, ki je vsaj probal preigrati svojega branilca, ampak skrbi me, ker ni dobil niti ene vsaj malo uporabne žoge, da bi lahko zaključil. Vsi ostali so bili pa precej hopeless v napadu, kjer sploh nismo pokazali neke hude želje po zmagi. Še posebej zanič je bil danes Carrick in to, da je odigral vseh 90 minut je bilo zame kriminalno. Res da je Schneiderlin v drugem polčasu proti PSV-ju odigral slabo (prvega nisem videl), ampak še vedno bi si Carrick takoj za Rooneyjem zaslužil menjavo.
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: EPL 14.krog, Leicester City:Man United, 28.11.15 ob 18:3

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 28. november 2015, 21:15:52

gregx je napisal:En bonbonček za Matica :D

Louis van Gaal left disappointed following 1-1 draw at Leicester. "We have created the chances to beat them." #mufc


Saj ima prav. Prvi strel na vrata je bil gol(podaje Rooneya Kasperju ne veljajo), drugi je bil od Schweinsteigerja v Kasperja. To je Man Utd danes, nas centralni vezist strelja kot edini na gol.

Nic novega. Enotaiste fraze, kjer laže in zavaja. Pa kako je mad, da nismo zmagali ker sansa je bila..

Smo ze 3, jutri mogoce 4, spet bo borba v avgustu za CL vidim
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 14.krog, Leicester City:Man United, 28.11.15 ob 18:3

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 28. november 2015, 21:16:25

Mislim, da nad tako izjavo LVGja ne bi smel biti razočaran samo Matic.

Dejstvo je, da si priigramo premalo priložnosti. Pika. Vse to statiranje v napadu nima za posledico le dolgčasa, ampak nas aktivno inhibira. Leicester ni imel skoraj nič od igre, pa si je priigral boljše strele. Tam do ene 88. minute jih nismo niti pošteno izzvali. Če bi imeli na krilih Robbna in Ronalda, bi taka igra še imela kakšen smisel, tako pa vsak branilec izpade kot Maldini, ker itak vidi že pet potez naprej, kje bo žoga pristala. Še zašvicat jim ni treba.

Najhuje od vsega pa je to, da je igra še slabša kot v začetku oktobra. Včasih smo bistveno lažje prihajali do kazenskega prostora. Lojze bo moral malo spremenit tale svoj proces, sicer se bomo res samo še žogali v upanju, da nasprotna obramba umre od dolgčasa.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: EPL 14.krog, Leicester City:Man United, 28.11.15 ob 18:3

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 28. november 2015, 21:42:16

Mene samo boli, ker se vsak matchday pa naj bo to torek/sreda ali sobota/nedelja, cel nahypam in pripravim, pa si rečem "Zdaj bom pa videl United igrati", moj United, da bom videl nekaj na čem lahko rečem, to pa je to, na temu gradimo. In tako kot sem v zadnjih 18 mesecih pod Van Gaalom, beden, jezen in brez volje ob tekmah, nisem bil nikoli. Res ne. Pod Moyesom je bilo težko, ampak kaki squad je imel, namesto koga je prišel in kaj vse je šlo narobe je šlo, se ni moglo proti temu primerjat.

Sploh ne čutim več jeze ali razočaranja pri golih nasprotnika. Nič. Enostavno si mislim, pričakovano je, komaj čakam da nas nekdo razbije tako kot si zaslužimo. Da dobimo po pički tako kot proti Arsenalu, ki je uporabil naše orožje, "vse kar počiš na gol je gol". Je to mogoče želja, da gre ekipi slabo, da se nekaj končno spremeni? Je to sploh možno? Kaj pa vem, ampak enostavno ne zmorem več tega sranja gledati. Pa to ni sranje, to je drkanje človeka v glavo. Kako lahko sploh razložiš laiku, ki ne gleda fuzbala, kako igra United? Kako lahko nekomu rečeš, veš to pa je ekipa ki jo vodi eden najbolj uspešnih trenerjev vseh časov, ki je bil pri velikih ekipah in repkah Evrope ter da je to v popolnosti njegova ekipa, sestavljena za 250M+?

Danes smo 2x udaril na gol in to 2x iz prekinitive aka kota/prostega strela. Pa a ima kdo v glavi, kakšna sramota je to? Kako nizkotno je to za takšno ekipo kot je United? Dolgočasno, nezanimivo, nobene hitrosti, dobesedno hodijo po igrišču, neke čudne postavitve, čudne rotacije, tako izgleda kot da nihče ne zna igrati nogometa. Samo De Gea, Smalling, Martial in morebiti Blind si zaslužijo plačo v tej ekipi. Rekel bi še Ander Herrera, ampak on je preslab za tole ekipo oz. si šupak preveč upa, ker daje podaje v prostor in obrača igralce.. :roll:

Potem pa po vsaki tekmi naš manager laže in zavaja po vsaki tekmi, kako si mi ustvarjamo priložnosti in dominiramo. Saj poglejte si posnetek današnje tekme, vsak prehod v kazenski prostor ali pol šanso si je zapisal in potem res ni čudno da se nabere, na drugi strani pa Leicester z golom Vardyja, strelom Mahreza in veliko šanso Ulloe. Pa so imeli žogo 30%, ker si mislijo mejte vi balon, itak nam nič ne boste. Pred nami so 4 izredno pomembne tekme, West Ham H, Wolfsburg A, Bournemouth A in Norwich H. V Nemčiji mora zmagati, v PL pa bi morali v easy dobiti te tekme. Ampak verjetno bom spet zdaj slišal, kako so to high quality top class klubi, pa da upajmo da ne bomo dobili po pički.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 14.krog, Leicester City:Man United, 28.11.15 ob 18:3

OdgovorNapisal/-a zimi dne 29. november 2015, 9:14:59

Matic, končno se bova strinjala. Razen Wolfsburga away, so ostale tekme must win za klub tipa United. Če ne bo zmage lahko mirno to označimo za velik neuspeh.
Strinjam se tudi z negledljivostjo. Da sta 2 strela na gol absolutno premalo in da je izjava, da smo si pripravili priložnosti, žalitev za navijače. Včeraj je vsaj Rooneya menjal, kar je nek plus. Škoda, da ni Herrere, ker bi pomoje igral. On mora igrati, ker je njegova aktivnost, agresivnost preprosto nuja v naši postavitvi.

Ne vem, zakaj se ne poskusi nikoli s postavo iz lanskega leta - Herrera + Fellaini.

Ne vem zakaj je potrebno Moyesa vpletati, ampak če želiš ... nisi gledal Fulham H, ko smo imeli 100 crossov? Tudi na ostalih tekmah smo bili daleč od dominantne igre s priložnosti. Zgodil se je Leverkusen 5:0 away, kar je bil užitek. Tudi takrat sem navijal za United in upal na top4, ne pa da končamo 7 in da Moyes gre. To mi preprosto ni razumljivo pri nekaterih.
Nadalje 250m. Res je. A tle je di Maria not, ko smo itak 50 dobili nazaj? Poleg tega je tudi Moyes dal denar za Fellainija, Mato in podaljšal Rooneyu. In prav ti 3 igralci so pomoje problem v postavi Uniteda. Za Rooneya tak vsi vemo zakaj. Felli je vse in hkrati nič. Na 10ki je najboljši, ampak tam je Rooney/Herrera. Poleg tega nabijanje žog na Fellija ne pritiče nivoju Uniteda (besede nekaterih). Mata je zame uganka. Vsako tekmo da gol ali podajo, ampak v 95% ga na igrišču ni videti. Po sili razmer igra na krilu, čeprav je kao najboljši na 10ki. Tam pa je že Rooney.
Torej tudi bogi Moyes je trgoval. Da ne povem, da je prevzel šampionsko ekipo - Rio, Vida, Evra ...

Skratka, LvG ima do konca januarja čas, da pokaže nekaj. Kmalu se bo videlo in odločalo o njegovi prihodnosti. Morebiten neuspeh v ligi prvakov gotovo ne bo neopazen pri lastnikih.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 14.krog, Leicester City:Man United, 28.11.15 ob 18:3

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 29. november 2015, 10:27:42

Mislim da sploh ni debate, če slučajno Pep postane na voljo poleti, kar izgleda da bo. Idealno bi bilo da sicer še potegne eno leto, pa potem mi z njim uredimo, ampak če ga City dobi, njihov proračun in igralce, potem se lahko obrišemo za ligo za enih par let..

Če zafukamo, da nimamo Pepa, ko mu je največja želja v lajfu da osvoji PL, potem smo res retardi.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 14.krog, Leicester City:Man United, 28.11.15 ob 18:3

OdgovorNapisal/-a zimi dne 29. november 2015, 12:02:12

Na, že drugič se bom strinjal s teboj. Pep vsekakor deluje zanimiva izbira. Najbrž najboljša na trgu, če bo res šel. Vsekakor imam pomisleke pred Giggsom in ne bi rad, da je on naslednji. Po drugi strani pa sem si želel LvG, ki nas je resda taktično nadgradil (ne več zgolj 4-4-2), ampak manjka napadalni nogomet. To mu tudi sam očitam. Najbrž je pa ta debata za drugo temo.

Da še eno stvar omenim. Darmian. Pred prihodom ga nisem poznal, po prvih 3 tekmah sem rekel, da imamo RB za 10 let, zdaj pa je kar nekako obstal. Včeraj ni mogel nobenega preigrati, podati v kazenski prostor ... Nekaj več napak zadnje čase opažam tudi pri Martialu. Prve tekme brilijanten, zdaj pa že odda kakšno v noge nasprotnika ipd. Pa ne da ju kritiziram, ampak celotno gledano razen DDG in Smallinga trenutno ni igralca, ki bi nas povlekel, sploh v napadu. Predvsem na takšnih tekmah rabiš Messija, Ronalda, da ti iz nič zabijeta in prineseta zmago.
Ps: vem, da je "na takšnih tekmah" letos pri Unitedu vsak vikend.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 14.krog, Leicester City:Man United, 28.11.15 ob 18:3

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 29. november 2015, 13:05:14

Gledal sem samo drugi polčas, ki je bil v stilu večine letošnjih predstav - veliko posesti, nič akcije. Kot govorimo že nekaj časa - napad je treba izboljšati, če ne se bo ladja začela potapljati. Še vedno smo na dobrem položaju, ampak s tako malo zadetki ne bomo več dolgo pri vrhu.

To je bil primeren preizkus za ekipo in Lojzeta, če so iz pravega testa. Žal smo zapravili možnost za prevzem vodstva in to pomeni, da tej ekipi manjka še dosti do tega, da postane moštvo za velike dosežke. Takšne tekme je namreč treba zmagati, če želiš naslov.

Darmian je popolno razočaranje v smislu doprinosa v napadu. Veliko napak tehnične narave.

Smallinga je pa užitek gledati. Večina ljudi uživa v vragolijah Neymarja, Messija, Rooneyja, Ronalda, ampak mene letos najbolj navdušuje Smalling, ki na tako fin in preprost način rešuje zadeve v obrambi.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: EPL 14.krog, Leicester City:Man United, 28.11.15 ob 18:3

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 29. november 2015, 13:07:00

A včerajšnja tekma je bila must win, Miha in Matic?

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 14.krog, Leicester City:Man United, 28.11.15 ob 18:3

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 29. november 2015, 13:58:22

SAj če pogledamo razen Smaalinga je večina ekipa padla, glede na prikazano v prejšnjih sezonah, tako pri nas, kot pri drugih klubih. Depay, Martial, Runi, Fellaini, Carrick, Darmian, Young...... To ravno ni slučaj, sam imam na sumu, da se spet nekaj kuha v ozadju, kot se je začelo pri Moyesu ......

Recimo Di Maria pri Parizu igra povsem OK. Mogoče celo več kot ok. Pri Luisu je pa po začetnih predstavah samo še tonil....
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL 14.krog, Leicester City:Man United, 28.11.15 ob 18:3

OdgovorNapisal/-a zimi dne 29. november 2015, 14:07:36

Grega, zame ni bila. Te so zame šele aprila oziroma proti koncu sezone.
1 pika od prvega mesta 6 mesecev pred koncem sezone in ti sprašuješ o must win tekmi? :)
Sicer pa definiraj must win za kaj? Naslov, top4 ...
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 14.krog, Leicester City:Man United, 28.11.15 ob 18:3

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 29. november 2015, 14:44:08

Giggsy je napisal:Recimo Di Maria pri Parizu igra povsem OK. Mogoče celo več kot ok. Pri Luisu je pa po začetnih predstavah samo še tonil....


Tudi Falcao pri Rusih doživlja drugo nogometno pomlad. :P Take teorije so meni osebno čisto mimo, kaj bi potem rekli za Hazarda?

Še vedno mislim, da so igralci, od katerih se je pričakovalo, da bojo vlekli voz, popolnoma psihično pogoreli. Rooney, Sweini in še najbolj Depay. Preprosto se vidi, da naši najboljši igralci skozi celotno sezono tega problema nimajo in zato tudi upajo več na igrišču. Zakaj pa lahko Smalling potegne naprej na nasprotnikovo polovico, al pa Jones, včeraj tudi parkrat McNair, da o Blindovem doprinosu sploh ne govorim (z njim smo končno dobili pravega izvajalca kotev). Tudi Schnederlin je proti PSV-ju imel nekaj dobri podaj v prvem polčasu, ampak še vedno premalo doprinosa v napadalni igri.

Kaj hočem reči je, da takoj ko kdo narobe poda, zablokira, se ustraši in zopet igra na ziher do konca tekme. Še dobro, da so nekateri mladiči dovolj trmasti, da poskušajo, drugače bi bilo še toliko bolj težko gledat tekme.
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2486
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: EPL 14.krog, Leicester City:Man United, 28.11.15 ob 18:3

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 29. november 2015, 16:59:59

Miha ne vem. Vidva pišeta o must win tekmah. Pa me zanima kako in kaj.

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 14.krog, Leicester City:Man United, 28.11.15 ob 18:3

OdgovorNapisal/-a zimi dne 29. november 2015, 18:35:11

No, točko v gosteh pri Bournemouthu težko štejemo za uspeh, ali? Na to se je nanašalo must win. Must win za klub tipa United. Načeloma je pa Wolfsburg away must win tekma, da si zagotovimo napredovanje (razen, če se zanašamo na poraz PSV). Preberi celoten post in nato še odgovor, pa boš videl o čem govorim.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2015/16

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 3 gostov

cron