EPL 17.krog, Man United:Norwich City, 19.12.2015 ob 16:00

Dogajanje na angleških tleh v sezoni 2015/16

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: EPL 17.krog, Man United:Norwich City, 19.12.2015 ob 16:0

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 19. december 2015, 20:18:36

Matija je napisal:
Anderson#8 je napisal:najbolj gnil United v zgodovini.

Se strinjam da mora iti, ampak v določenih stvareh pa močno pretiravaš. Kot da ne bi spremljal Uniteda vsaj dve leti. Kje je 100 crossov na tekmo in podobno sranje..


Oprosti to ni res. Ker takrat po tisti sezoni, smo vsi vedeli, da bo ekstremno težko nadomestiti vse po Fergusonu in da tisti squad ni bil na nivoju. Še vedno pa so bile tekme zanimive in napete, čakali in upali smo da se obrnejo zadeve v našo prid. Pa tako boring in bedni nismo bili. Kljub vsemu sranju, pa smo skoraj prišli v finale COC(kjer nas je na cedilu pustil najboljši golman na svetu) in smo bili v četrtfinalu CL do 70 min enakopravni Bayernu in tisti gol Evraja je pri vseh fanih verjetno dal najboljši občutek v zadnjih letih.

To kar pa letos gledamo oz. vlečemo še v delcih od lani pa je šokantno. Pa to je ekipa Van Gaala, njegova izbira, igralci v njegovem sistemu, pod njegovim delom, več kot leto in pol. In on je uspel ekipo popolnoma umrtvičit in nas naredil kot najbolj negledljivo ekipo v Evropi. Na OT je padlo najmanj golov v PL, mislim to je grozljivo sploh pomislit. Folk nateguje po tekmah, kako pripravljamo številne šanse, kako kontroliramo tekme in dominiramo. Zaradi vsega tega se je ustvaril mit, kako imamo odlično in stabilno obrambo. Obrambo ki vsako tekmo spusti 2-3 smrtne šanse, 1 ali 2 štangi in je strašno ranljiva na kontre. Če ne bi bilo nekaterih herojskih zadev De Gee in Smallinga, bi bili točno nekje na poziciji Chelseaja in to govorim brez kančka zajebancije.

Pred tedni mu nisi mogel nič, ker je ob kurčevi igri in bednih predstavah, nekako guzil rezultate. Sedaj je izpadel v pokalu, izpadel iz CL(najlažja skupina), po lestvici PL pa vsak teden pada, pa čeprav tudi rivali failajo vsak teden :) Palace je že blizu, tudi ostali niso več daleč. Sma imela z zimijem debato kaj so težke in lahke tekme.. DLLL smo imeli na tekmah, kjer je prišel na OT oslabljen WHU, spušili smo tekmo v Nemčiji, premagal nas je mali Bournemouth brez pol ekipe z olupki ki jih noben ne pozna, za nameček pa smo še skadili proti Norwichu ki je skadil proti Mourinho Chelseaju. Enough is enough.

Norwich je zmagal prvič po letu 1989, 6 tekem brez zmage(najslabši niz v 17 letih), imamo manj golov kot Chicharito od oktobra, udaril smo 7x na gol na 4 domačih tekmah, pa še kak rekord ali 2 bi lahko naštel. Pa tudi uradno ima sedaj LVG slabšo razmerje zmag/remijev/porazov kot prejšnji trener, ki je bil za vse kriv v popolnosti v navezi z Fellainijem.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 17.krog, Man United:Norwich City, 19.12.2015 ob 16:0

OdgovorNapisal/-a Matija dne 19. december 2015, 20:31:06

Anderson#8 je napisal:
Matija je napisal:
Anderson#8 je napisal:najbolj gnil United v zgodovini.

Se strinjam da mora iti, ampak v določenih stvareh pa močno pretiravaš. Kot da ne bi spremljal Uniteda vsaj dve leti. Kje je 100 crossov na tekmo in podobno sranje..


Oprosti to ni res. Ker takrat po tisti sezoni, smo vsi vedeli, da bo ekstremno težko nadomestiti vse po Fergusonu in da tisti squad ni bil na nivoju.

A to je govora o tisti ekipi, ki je gladko osvojila ligo že aprila?

Res ne bi rad, da gremo še enkrat skozi vso to debato.

Aja, danes je Norwich dvakrat v prvi uri prišel čez sredino in obakrat zadel iz dveh strelov (prvi direkt v vratarja, drugi pa en meter mimo vratarja). Sreča? Ali ni omembe vredno?
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL 17.krog, Man United:Norwich City, 19.12.2015 ob 16:0

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 19. december 2015, 20:32:53

Še en dokaz, da nisi branil Moyesa kot navijač Uniteda in zaradi spoštovanja do kluba. Ampak izključno si ga in ga braniš zaradi svoje zaslepljenosti in prepričanja o svojem nogometnem (ne)znanju.
Če bi Moyesa branil, zaradi prej omenjenih zadev, bi sedaj tudi Louisa, s popolnoma enaki izgovori, kot si Moyesa. S popolnoma enakimi izgovori.

In še 1x. Ne vem zakaj biješ boj z mlini na veter? Vsi smo proti Louisu. Na koncu so bili vsi razen naju, proti Moyesu. Samo midva sva tista ki sva se obrnila za 180°. Zakaj zdaj napadaš ostale forumaše in jih hočeš prepričati v nekaj, v kar so že itak bili prepričani. In hkrati še sekaš nebuloze o Moyesu, kateremu bi se naj zgodila krivica. Ki je dokazano imel slabše rezultate, podobno (ne)igro in je podedoval šampionsko ekipo, katero je uspel uničiti v dveh mesecih.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 17.krog, Man United:Norwich City, 19.12.2015 ob 16:0

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 19. december 2015, 20:46:14

A to je govora o tisti ekipi, ki je gladko osvojila ligo že aprila?


Pod najboljšim trenerjem v zgodovini fuzbala.

Aja, danes je Norwich dvakrat v prvi uri prišel čez sredino in obakrat zadel iz dveh strelov (prvi direkt v vratarja, drugi pa en meter mimo vratarja). Sreča? Ali ni omembe vredno?


WTF? Obe šansi sta bile 1v1 z golmanom, ko so nas izigrali kot pizde. Kdaj smo mi imeli takšne šanse na tekmi, v množini? Vseeno so na koncu udaril 4x na gol mi pa 2x. Kaj bi rad zdaj tu povedal? Rekel sem že 10 tekem prej, da bomo kmalu začeli fasat isti kurac, ki ga mi dajemo drugim ekipam, ko iz nič zabijamo gole. Arsenal je to storil na Emiratih, Norwich in co pa danes. Ne moreš puščat folk 1v1 z golmanom, pa pričakovati da bo nesel oz. da bo igralec falil tako kot Zarate, Šurle, Moses pred tedni..

Še en dokaz, da nisi branil Moyesa kot navijač Uniteda in zaradi spoštovanja do kluba. Ampak izključno si ga in ga braniš zaradi svoje zaslepljenosti in prepričanja o svojem nogometnem (ne)znanju.
Če bi Moyesa branil, zaradi prej omenjenih zadev, bi sedaj tudi Louisa, s popolnoma enaki izgovori, kot si Moyesa. S popolnoma enakimi izgovori.


Ni res. Situacija je popolnoma drugačna. Prvo že pri tem, ker tisto ni bila ekipa, ki jo je sestavil Moyes. Van Gaal ima svojo ekipo, on je vse olupke in sranje spucal ter za 250M pripeljal tole kar sedaj gledamo. Kaj sem jaz branil in kaj nisem, pa ni treba razlagati, ker si ti tudi sam isto delal pa si bil označen za debila. Torej si ga ti tudi branil zaradi svojega prepričanja o nogometnem (ne)znanju?

Z nikomer ne bojujem noben boj, samo zapisal danes po tekmi kar je potrebno. Lahko prebereš in lahko ne. Koga prepričujem? Aja ker zdaj vidite tisto kar sem jaz pred tedni pa ste me zabijali, češ kako sem ono in tisto, zdaj pa tu vsi kot neki šokirani kekci, kako je to vse skupaj možno? Briga mene. Sem že ob prvih govoricah dejal, da LVG + United ne bo šlo, ker imata popolnoma drugačno vizijo in sta navajena na nekaj povsem drugega. Že lani sem imel point, da je tisti TOP 4 bil plod slabih ekip okrog kot nas, ko pa naše izjemnosti(saj smo dosegli le 6 točk več kot leto povprej). Pričakoval sem več, noter je prišel kot nekdo ki se je hvalil kaj vse je dosegel, kazal neko fejk karizmo in propadel v svoji nameri. Čeprav je bojda "postavil temelje" pri Bayernu in Barceloni, pa vsi ti isti fani vedo kako so takrat njihove ekipe igrale in da je bil odfukan pri obeh teh velikih klubih. Sedaj pa lahko samo čakamo če bo tudi pri Unitedu.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 17.krog, Man United:Norwich City, 19.12.2015 ob 16:0

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 19. december 2015, 22:30:23

Kaj če se dogovorimo, da Moyesa počasi izključimo iz debat, ker beremo eno isto. Kar je bilo, je bilo. Nič ne bo spremenilo zgodovine. Zdi se mi, da vsake tri dni doživim deja vu.


Sicer pa spet ena tekma, ki se jo je izplačalo izpustit, kot kaže. Nič novega glede na formo zadnjih dveh mesecev.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 17.krog, Man United:Norwich City, 19.12.2015 ob 16:0

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 20. december 2015, 1:23:24

Anderson#8 je napisal:Še vedno pa so bile tekme zanimive in napete, čakali in upali smo da se obrnejo zadeve v našo prid. Pa tako boring in bedni nismo bili. Kljub vsemu sranju, pa smo skoraj prišli v finale COC(kjer nas je na cedilu pustil najboljši golman na svetu) in smo bili v četrtfinalu CL do 70 min enakopravni Bayernu in tisti gol Evraja je pri vseh fanih verjetno dal najboljši občutek v zadnjih letih.

:lol: :lol:
Vem da imaš ti neke svoje poglede in da ti je zelo ljuba vloga forumskega klovna, ampak tole že meji na spreminjanje zgodovine. Tekme so bile isto bedne kot sedaj, občutek je bil isto gnil, ko nas je premagal vsak, ki je imel 5 minut časa. Na derbijih smo za razliko od zdajšnjega trenerja redno doživljali sramote (Liverpool, City ko smo ga dobili v 2. minuti), ligaški pokal pa je tako ali tako totalno nepomembno tekmovanje. Gol Evraja je pa itak svoja štorija. V Lepi žogi se nismo niti še usedli nazaj na svoje stole, ko je Bayern že izenačil. Najboljši občutek. :lol:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tako Moyes kot van Gaal nista prava trenerja za United, prvi je na srečo letel, drugemu so pa tudi (upam da) šteti dnevi. S tem, da se že cel mesec prepucavamo kdo je bil boljši, kako van Gaala rešujejo Moyesovi igralci, kako bogi David ni dobil tega in onega si ne delamo nobene usluge in samo pogrevamo stare zadeve. Edino kar si lahko želimo je da pride en odličen trener, ki nam bo pomagal, da se te polomije po SAF-ovi upokojitvi čimprej pozabijo.
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: EPL 17.krog, Man United:Norwich City, 19.12.2015 ob 16:0

OdgovorNapisal/-a zimi dne 20. december 2015, 10:48:02

No pa gremo
Anderson#8 je napisal:Oprosti to ni res. Ker takrat po tisti sezoni, smo vsi vedeli, da bo ekstremno težko nadomestiti vse po Fergusonu in da tisti squad ni bil na nivoju.


Ja, res niso bli. Prvaki prejšnje leto, naslednje leto 7. Z Evrajem, Riom in Vido. In Nanijem ter Chicharitom, ki ga samo LvG ne zna uporabljati. Stari nisi resen.

Anderson#8 je napisal:Še vedno pa so bile tekme zanimive in napete, čakali in upali smo da se obrnejo zadeve v našo prid. Pa tako boring in bedni nismo bili.

A sedaj pa ne upamo? Tekme so enako bedne in v gledanju Uniteda ne uživam že od zadnjih let SAFa. Ni tekoče in gledljive igre.


Anderson#8 je napisal:Obrambo ki vsako tekmo spusti 2-3 smrtne šanse, 1 ali 2 štangi in je strašno ranljiva na kontre.

A res? Proti WHU smo kasiral 2 štangi, dobro, daj jim zmago. Namesto 1 točke nam daj 0.
Proti Newcastlu smo dali mi štango, torej nam namesto 1 točke daj 3. Even better.
Vsako tekmo dobijo 1, 2 štange? Stari, resno???

Anderson#8 je napisal:Če ne bi bilo nekaterih herojskih zadev De Gee in Smallinga, bi bili točno nekje na poziciji Chelseaja in to govorim brez kančka zajebancije.

Če bi mel pa še enega Martiala bi bili pa prvi.
Če Bayern ne bi imel Neuerja in Müllerja bi tudi imel manj zmag. Če Leicester ne bi imel Vardya in Mahreza bi tudi bil nižje.
Sem te že enkrat vprašal, ODGOVORI mi končno: v čem je tu fora?? Jaz res ne vidim fore, če ne bi imeli, bi bilo ...
Smo natančno na tistem mestu, kot si zaslužimo. Tudi lani in predlani smo bili. Aja, s to razliko da so predlani vsi imeli YOLO sezone, razen mi ne.

Anderson#8 je napisal:Pred tedni mu nisi mogel nič, ker je ob kurčevi igri in bednih predstavah, nekako guzil rezultate. Sedaj je izpadel v pokalu, izpadel iz CL(najlažja skupina), po lestvici PL pa vsak teden pada, pa čeprav tudi rivali failajo vsak teden :) Enough is enough.

Ja. In VSI smo se premaknili naprej in rekli LvG out. Samo ti si ujet še vedno v letu 2013, kjer se Moyesu godi krivica.
Sprijazni se da ne LvG NE Moyes nista bila dovolj dobra za United. S tem, ko dokazuješ, da je United slab, ni Moyes nič boljši.

dandzo je napisal:Tako Moyes kot van Gaal nista prava trenerja za United, prvi je na srečo letel, drugemu so pa tudi (upam da) šteti dnevi. S tem, da se že cel mesec prepucavamo kdo je bil boljši, kako van Gaala rešujejo Moyesovi igralci, kako bogi David ni dobil tega in onega si ne delamo nobene usluge in samo pogrevamo stare zadeve. Edino kar si lahko želimo je da pride en odličen trener, ki nam bo pomagal, da se te polomije po SAF-ovi upokojitvi čimprej pozabijo.


WORD.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 17.krog, Man United:Norwich City, 19.12.2015 ob 16:0

OdgovorNapisal/-a zimi dne 20. december 2015, 10:57:20

Anderson#8 je napisal:Aja ker zdaj vidite tisto kar sem jaz pred tedni pa ste me zabijali, češ kako sem ono in tisto, zdaj pa tu vsi kot neki šokirani kekci, kako je to vse skupaj možno? Briga mene.


Zakaj ti stalno tako osebno jemlješ, da je cel svet proti tebi? Lani oktobra (oktober 2014) sem napisal, da je LvG prosil za 1 leto. V tem času top4 in borba za naslov. Če tega ne bo, napadem z vsemi topovi, sem napisal.
In danes, ko vidimo, da ni ne napredka, ne igre, ne rezultata (kar ga je do konca novembra še držalo), sem udaril. Smo udarili. Stari vsi, ki smo redno gor, smo napisali sack. Ti pa še vedno govoriš kak nas boli.
Edino kar me boli je gledati United, ko izgublja proti Bournemouthu, Norwichu ... Sunderlandu, Evertonu doma. Gladko. Dol mi maha za Moyese, LvG, Mourinhe. Oseba, ki zasluži v enem tednu več kot bom jaz v pol lajfa, se mi ne more smiliti. Navijam pa za United in ne za trenerja.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 17.krog, Man United:Norwich City, 19.12.2015 ob 16:0

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 20. december 2015, 12:09:37

Tekme sicer nisem gledal (pač tisti filing, ko že veš kaj bo), me pa zanima kako sta odigrala el capitano in samooklicani zlati deček s sedmico na hrbtu?

Glede na to, da je LvG OUT (upam da prej ko slej), bi bilo na mestu tudi vprašanje, kaj z zgoraj omenjeno dvojico? Kaj če za njuno igro vendarle ni kriv zgolj in le trener? Saj ne pravim, da je vsa krivda njuna, ampak roko na srce, če si napadalec in ne dosegaš golov... :?

Saj sem verjetno to vprašanje postavil v neki drugi temi ampak vseeno, ima kdo od trenerjev jajca na klop posaditi legendo kluba, ki se bori za nove rekorde, ob dejstvu, da si s svojimi predstavami ne zasluži začeti tekem?
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2486
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: EPL 17.krog, Man United:Norwich City, 19.12.2015 ob 16:0

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 20. december 2015, 16:42:59

Če bo šlo tako naprej bomo postali Liverpool.

Nekaj je treba spremeniti. Ampak sprememba v spremembo ne vodi nikamor, zato bo naslednjega trenerja potrebno izbrati premišljeno in z nekim planom ter idejo. Do tedaj lahko samo upamo, da Lojzetu uspe ekipo ohraniti čim bližje vrhu.

Škoda mi je igralcev - Smallinga, De Geo, Jonesa, Herrero, Mata, Rooneyja, skratka vseh. To so dobri igralci, ki so že osvajali lovorike in so tega zagotovo še sposobni. Trenutno izgleda, da niso motivirani, da ne verjamejo v trenerja ali pač nekaj tretjega. Mogoče jih bo šok terapija prebudila. Škoda, ker je šel Klopp k skavzerjem.

Ampak tudi igralci bi lahko stopili skupaj in odigrali tako kot je treba. To sem rekel tudi za Moyesovo ero. Toda vseeno je trener tisti, ki pripravi igralce do tega, da igrajo zanj in za klub.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: EPL 17.krog, Man United:Norwich City, 19.12.2015 ob 16:0

OdgovorNapisal/-a zimi dne 20. december 2015, 16:51:53

King_Cantona_7 je napisal:Škoda, ker je šel Klopp k skavzerjem.

Bomo videli čez par let, ampak trenutno to ne izgleda kot neka velika škoda. Angleška liga je pač specifična in tudi Pep ne bo tolkel rekordov. Preprosto ne moreš iti v Stoke, Watford etc. in pričakovati lahke zmage, ker ta liga nima premorov, navijači precej bolj podpirajo svojo ekipo kot v drugih ligah etc.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 17.krog, Man United:Norwich City, 19.12.2015 ob 16:0

OdgovorNapisal/-a Matija dne 20. december 2015, 17:07:32

zimi je napisal:
King_Cantona_7 je napisal:Škoda, ker je šel Klopp k skavzerjem.

Bomo videli čez par let, ampak trenutno to ne izgleda kot neka velika škoda. Angleška liga je pač specifična in tudi Pep ne bo tolkel rekordov. Preprosto ne moreš iti v Stoke, Watford etc. in pričakovati lahke zmage, ker ta liga nima premorov, navijači precej bolj podpirajo svojo ekipo kot v drugih ligah etc.

To ti mislis. V dveh letih je gostovanje pri Stoku postalo mala malica. Ne recem dve leti nazaj, takrat je bilo tezko, sedaj se pa nasprotnikovi branilci kar umikajo.

Ne recem gostovanje proti Levanteju, ampak Stoke pa res ni vec problem.

Ne razumem kako bi izpeljali prihod Pepa ob veljavni pogodbi van Gaala. Ob predpostavki da ga sackajo je precej rizicno, da Giggs oddela 60% sezone brez izkusenj in je ze bil pomocnik pri dveh propadlih projektih. In on nekega problematicnega Depaya ne bo motiviral, to si upam stavit. Do konca sezona se da narediti se precej koristnega (tudi naslov, ce smo posteni) kot tudi precej skode. Po drugi strani pa ne mores objaviti prihod Pepa ob tem, ko bo van Gaal se na klopi. Kaksen nacin pa je to? A nismo nek gentelmanski klub?
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL 17.krog, Man United:Norwich City, 19.12.2015 ob 16:0

OdgovorNapisal/-a infinity dne 20. december 2015, 17:33:41

A ni Van Gaal ravno znan po tem, da ne podpira iskanja oz. dogovarjanja z drugimi trenerji, če je trenutni še pod veljavno pogodbo. Vem da pri Moyes odpustku je bilo kar nekaj govora o tem, da je Van Gaal union man in da se bo začel pogovarjat šele, ko bo Moyes šel pa-pa.

Dvomim da bi mirno prenašal kakšne zahrbtne igre Woodwarda, seveda ob predpostavki, da ve za njih.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: EPL 17.krog, Man United:Norwich City, 19.12.2015 ob 16:0

OdgovorNapisal/-a zimi dne 20. december 2015, 18:27:11

Enkrat je odkorakal iz oddaje, ko so rekli, da naslednji teden ne bo gost :)

Sicer pa LvG je bil znan kot trener z jajci, ki bencha vse. Pri nas je pa Herrero benchal namesto Rooneya. Morda pa le ni več, kar je bil.

Matija maš prav. Glede Stokea in Pepa. Jaz vse bolj vidim Mourinha kot edino opcijo. Ampak on sredi sezone še nikogar ni prevzel, ali? Res smo v neki situaciji, kjer sred sezone ne moremo menjati, trenuten trener pa mora iti.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 17.krog, Man United:Norwich City, 19.12.2015 ob 16:0

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 20. december 2015, 20:10:03

zimi je napisal:Enkrat je odkorakal iz oddaje, ko so rekli, da naslednji teden ne bo gost :)


To je bila zajebancija, mimogrede.

Res pa so zajebancija tudi tekme Uniteda v zadnjem mesecu.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: EPL 17.krog, Man United:Norwich City, 19.12.2015 ob 16:0

OdgovorNapisal/-a zimi dne 20. december 2015, 20:39:05

Resno? Tega pa, priznam, nisem vedel :)
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 17.krog, Man United:Norwich City, 19.12.2015 ob 16:0

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 20. december 2015, 23:11:19

https://youtu.be/6Sviu9l3bew

Meni se ni zdelo fejk. :D
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: EPL 17.krog, Man United:Norwich City, 19.12.2015 ob 16:0

OdgovorNapisal/-a braul dne 21. december 2015, 9:15:23

Porazno. A še ni odletel? Nekaj je potrebno spremeniti in to takoj. Nisem naklonjen hitrim menjavam, a tu je dejstvo, da je potrebno nekaj storiti, preden bomo začeli še bolj drseti po lestvici navzdol...Da pušiš proti vsakemu, ko ima 5 minut časa, pa tudi ni več normalno.
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2015/16

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 4 gostov