FA cup, 3.krog, Manchester United:Sheffield U, 9.1.16, 18:30

Dogajanje na angleških tleh v sezoni 2015/16

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: FA cup, 3.krog, Manchester United:Sheffield U, 9.1.16, 1

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 12. januar 2016, 6:20:43

In ta ogabno grozljiv nogomet se vama je dogajal seveda samo pod Van Gaalom :)
In seveda Matic. Na tekmah Uniteda ne čutiš nič več. Golov in zmag se ne veseliš. Kljub temu da se nahypaš ... kako gre to skupaj?!

In kje piše da ti standard pade, če se veseliš zmage? Če se veseliš da damo gol? Iz Scousov si norce delate, pa klub podpirajo v njihovi "bedni" igri in rezultatih že 25 let. Pri Unitedu tega ne bo po petih letih več očitno, saj se skoraj navija da United izgublja, samo da manager odleti.
V eri Fergusona smo veljali za odlične navijače, ki podpirajo klub v dobrem in slabem. V prvih sezonah so ga gonili ven. Ko dve leti ni osvojil nič, je bil že čas za njegovo penzijo ... Moyesu so boojal, najemal avione s transparentom ... pod Van Gaalom se ne veselimo zmag. Jaka podpora :D

Zimi ne scrkljani samo od Barce, Bayerna ... Tudi megalomanskih uspehov Fergija. Navijač Uniteda je navajen kant. Zato tudi po moje tak odziv. Kot sem že prej napisal. Ko je Fergi menjal generacijo in v tistem času ni osvajal kant, se je govorilo da je že prestar in da je čas za njegovo penzijo. Po njegovem odhodu smo morali vedeti da uspehov ne bo nekaj časa. Moyes je razsul United do temeljev. Van Gaalu moramo priznati da vsaj dela nekaj na prihodnosti in kupuje mlade nadarjene nogometaše. Postavlja temelje na novo. Sem prepričan da bo njegov naslednik ponovno osvajal naslove z Unitedom.


Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: FA cup, 3.krog, Manchester United:Sheffield U, 9.1.16, 1

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 12. januar 2016, 15:40:23

Anderson#8 je napisal:Ta standard pri meni ni nikoli padel. Zato pa tudi dajem v posmeh stavke "kako imajo zdaj Norwichi keš" da lahko United obračajo in so močni nasprotnik.


Vsled vnebovpijoče dvoličnosti je vendarle treba opozoriti, da gre za očitno laž. :lol:
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4019
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2015/16

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 2 gostov