EPL 32.krog, Tottenham vs. Manchester United 10.4.16 ob 17h

Dogajanje na angleških tleh v sezoni 2015/16

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: EPL 32.krog, Tottenham vs. Manchester United 10.4.16 ob

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 11. april 2016, 6:51:51

Ko sem prebral, da Tottenham ni zmagal proti Unitedu od leta 2001, sem prav vedu, da bomo pušnili. Da je sistem razpadel, ko se je poškodoval 18-letni obrambni igralec, me sploh ne čudi več. Eno je, da bi to rekel pri Leicestru, kjer igra 14 igralcev, ne pa pri Unitedu, kjer jih je letos nastopilo čez 30.

Not good enough, od medical stuffa, preko igralcev do Van Gaala. Morda sezona še ni efektivno zaključena, bo pa v roku tedna dni.

Next.
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: EPL 32.krog, Tottenham vs. Manchester United 10.4.16 ob

OdgovorNapisal/-a zimi dne 11. april 2016, 9:12:21

GoUp je napisal:
zimi je napisal: Ampak tudi pri 0:0 nismo imel šans za gol in zmago, kar naj bi bil cilj Uniteda. Vsako tekmo.


Ne vem zakaj bi nekdo pisal da United ni imel strela na šanse za gol? Edino da tekme nisi gledal?


No, če bomo dlakocepili potem sem napisal šans (množina), ti pa omenjaš šanso (ednina) :D

Priznam, v navalu jeze, ko so nas pojahal v 6. minutah sem pozabil na tole šanso. Ampak obešati se na tole, ko je De Gea že pred tem že 3x podobno posredoval, je tudi brezveze. Ta šansa je bila v cca 60. minuti, pred tem pa nismo sestavili nič v napadu. In to je moj point: katastrofalno v napadu, brez priložnosti, nevarnosti, strelov. Ajde, da bi kot pri Muriju vedel, da gre na 0:0 in bo točko vzel. Tako pa pri LvG pojma nimam, kaj se sploh skuša doseči med tekmo.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 32.krog, Tottenham vs. Manchester United 10.4.16 ob

OdgovorNapisal/-a Matija dne 11. april 2016, 14:55:47

GoUp je napisal:Čaki mal. Zato ker je preigral dva igralca, pa mu je odpuščeno ker je zajebal edino šanso na tekmi? Zakaj potem pljuvaš Rooneya? Zaradi njega smo osvojili prvenstvo leta 2011. Ma kredita potemtakem za 10 let.

Normalno da bom pokritiziral njegovo slabo odločitev v kazenskem.

Poanta pa je, da smrtno šanso smo imeli, Miha pa piše da smo bili brez šanse za gol.

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk

Ja dajmo ga skurcat. Edini, ki naredi kaj pametnega v napadu, edini, ki zna preigrat nasprotnega branilca, zdaj se mu pa očita tole "napako". Ne dobi ene uporabne žoge par zaporednih tekem, sedaj pa še streljat ne sme.

Sem šel še enkrat gledat posnetek. Štartal je povsem na sredini igrišča, preigral 3 branilce, prišel v lepo priložnost za strel in ustrelil. Young pa NI bil v boljšem položaju kot on (poglej si posnetek še enkrat, bil je tudi na meji offsida). In če prideš na tak način v kazenski prostor bo vsak napadalec streljal. Poleg tega pa tudi ob morebitni podaji Youngu ni rečeno, da bi ta zadel. In če ne bi, bi bilo pa spet narobe ker ni sam zaključil.

Ampak, mi se zdaj prepiramo ali bi Martial moral podati ali ne za edini strel v okvir na celi tekmi :oops: Res nizek nivo za ekipo kot je United.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2015/16

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 3 gostov

cron