Liga prvakov 2015/16

Vse o polomu na evropskih tleh v sezoni 2015/16

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Koga si želite iz prvega bobna

Barcelona (Španija)
2
10%
Bayern München (Nemčija)
2
10%
Juventus (Italija)
5
24%
Benfica (Portugalska)
1
5%
PSG (Francija)
1
5%
Zenit (Rusija)
0
Brez glasov
PSV Eindhoven (Nizozemska)
10
48%
 
Skupaj glasovi : 21

Re: Liga prvakov 2015/16

OdgovorNapisal/-a infinity dne 10. december 2015, 15:15:45

Kaj mislite o Ligi Europa? Bi morali tekmovanje vzeti zares? Ali dati priložnost mladim?

Na polno brez pardona. Nobeni lovoriki se ne gleda v zobe in nasploh nam ne sme biti top 4 v ligi dovolj. Ker za klub kova Manchester United to ni dovolj. Tako se je pljuvalo po Wengerju vsa ta leta, ko je ciljal na top 4, češ kakšne ambicije so te to. Pa je v LP prilezel dlje kot mi letos.

Lani smo se še lahko zadovoljili z res minimalnimi cilji, ampak letos se mora ciljat više. Više v smislu boja za lovorike, ne pa Van Gaalovo razlago, češ šli smo en krog višje v ligaškem pokalu. Če so zajebali LP, pa se naj vsaj dokažejo v drugorazrednem tekmovanju. Ne bi pa rekel, da je to najlažji cilj za lovoriko, ker glede na kvaliteto igre v PL bi moral biti FA pokal še najlažja prepreka.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9262
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: Liga prvakov 2015/16

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 10. december 2015, 15:42:58

Kaj boš na polno igral.. Fašemo kak BVB, pa nas 5-0 nabijejo kot magarce.. :D
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Liga prvakov 2015/16

OdgovorNapisal/-a infinity dne 10. december 2015, 16:00:15

Pač nas nabijejo. Vsaj vidimo pri čem smo.

Res ne vem čemu bi se šparali zaradi ideje o top 4 v ligi. Konec koncev kaj nam top 4 sploh pomaga, če nato v LP niti iz skupinskega dela ne pridemo.

Čeprav igralo se bo itak z U21 selekcijo, ker sej druge izbire nogometašev niti ne bo.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9262
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: Liga prvakov 2015/16

OdgovorNapisal/-a zimi dne 10. december 2015, 17:49:17

Itak da če dobimo Velencio, BVB itd. se bo igralo z najboljšo postavo. Ko nas bodo nabrisal 3:0 se bo pa ugibalo, če smo vzeli resno ali ne.
Jaz že zdaj vidim, kje smo. Ne med 16 najboljšimi ekipami Evrope.

Kaj nam top4 pomaga? Ene par milijončkov pa liga prvakov prinese. Da ne omenjam lažjo odločitev za novega trenerja, igralce ...
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5780
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: Liga prvakov 2015/16

OdgovorNapisal/-a infinity dne 10. december 2015, 19:39:05

Ne me narobe razumet, ne ciljam na to, da se ne bi na top 4 v ligi več ciljalo. Zgolj pravim, da je za takšen klub kot je United povsem neprimerno, da se osredotoči zgolj na neko uvrstitev v LP za naslednjo sezono. Preprosto to ne more biti več dovolj. Naj se raje oddolžijo za tale izpad z dobrimi nastopi v ligi Europa ter izkoristijo dodatne tekme za neko vzpostavitev normalnega sistema, ki bi vrnil navijačem upanje v to ekipo.

Sej lahko filozofiramo tu kolikor želimo, ko na koncu bomo itak sestavili pač enajsterico, ki bo v tistem trenutku na voljo. Že zdaj smo med tednom imeli takšen kader, ko sta bila dva poškodovana (vsaj predvidevam da Young ni pripravljen za igro) še na klopi.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9262
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: Liga prvakov 2015/16

OdgovorNapisal/-a zimi dne 10. december 2015, 20:00:35

infinity je napisal:Zgolj pravim, da je za takšen klub kot je United povsem neprimerno, da se osredotoči zgolj na neko uvrstitev v LP za naslednjo sezono.


To pa itak. Neprimerno je bilo tudi 3. mesto v skupini. Čeprav se nam je to tud pod Fergijem zgodilo, še nedolgo nazaj, če smo iskreni :)
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5780
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: Liga prvakov 2015/16

OdgovorNapisal/-a zimi dne 14. december 2015, 12:50:38

GENT - WOLFSBURG

AS ROMA - REAL MADRID

PARIS SAINT GERMAIN - CHELSEA

ARSENAL - BARCELONA

JUVENTUS - BAYERN MUNCHEN

PSV EINDHOVEN - ATLETICO MADRID

BENFICA - ZENIT

DINAMO KIJEV - MANCHESTER CITY


Zanimivo!
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5780
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: Liga prvakov 2015/16

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 14. december 2015, 12:56:21

Enotaisto sranje vsako leto. Benfica-Zenit sta lani igrala skupino, Wolfsburg pa jasno Gent faše, mi ga tudi IMO, ker tu imamo res srečo z žrebom oz. dobimo neatraktivne nasprotnike :D
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Liga prvakov 2015/16

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 14. december 2015, 19:13:03

Ma ja, to je res že brezveze, kar ponavljam že nekaj sezon. Mogoče se mi samo zdi (ne da se mi preverjat), ampak dejansko res vsako leto ene in iste tekme. Chelsea - PSG in Arsenal - Barca?! A ni to vsako leto? Lepo za videti, vau, derbi, ampak me prav nič ne gane. Liga prvakov mi ni več zanimiva. So tudi dobre tekme, ki ostanejo v spominu, ampak meni so vznemirljive tekme samo od polfinala naprej. Ne vem, kot da je ta CL izgubil nek čar. Pa tudi preveč fuzbala je na TV in sem se ga kar malo nasitil. Nekoč je bilo moč gledati zgolj CL in smo tiste torke in srede čakali kot Miklavža.

Zato bistveno rajši pogledam premierleague in slovensko ligo. Nazadnje sem zares užival v ligi prvakov, ko je igral Maribor in sem dejansko z nestrpnostjo čakal tekme in si ogledal cel studio. No, že studio v zadnjih sezonah ni več zanimiv, kar neke bedarije na tem planet tv in kanalu a, več neumnosti kot nogometa. Edina zanimiva reč je letos ta voditeljica. Studio je bil nazadnje na nivoju na nacionalki. Z Jerkovičem in njegovim kvizom.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5053
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: Liga prvakov 2015/16

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 15. december 2015, 8:10:14

King_Cantona_7 je napisal:Ma ja, to je res že brezveze, kar ponavljam že nekaj sezon. Mogoče se mi samo zdi (ne da se mi preverjat), ampak dejansko res vsako leto ene in iste tekme. Chelsea - PSG in Arsenal - Barca?! A ni to vsako leto? Lepo za videti, vau, derbi, ampak me prav nič ne gane. Liga prvakov mi ni več zanimiva. So tudi dobre tekme, ki ostanejo v spominu, ampak meni so vznemirljive tekme samo od polfinala naprej. Ne vem, kot da je ta CL izgubil nek čar. Pa tudi preveč fuzbala je na TV in sem se ga kar malo nasitil. Nekoč je bilo moč gledati zgolj CL in smo tiste torke in srede čakali kot Miklavža.

Zato bistveno rajši pogledam premierleague in slovensko ligo. Nazadnje sem zares užival v ligi prvakov, ko je igral Maribor in sem dejansko z nestrpnostjo čakal tekme in si ogledal cel studio. No, že studio v zadnjih sezonah ni več zanimiv, kar neke bedarije na tem planet tv in kanalu a, več neumnosti kot nogometa. Edina zanimiva reč je letos ta voditeljica. Studio je bil nazadnje na nivoju na nacionalki. Z Jerkovičem in njegovim kvizom.


Dober post, podpiram in se pridružujem.
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: Liga prvakov 2015/16

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 16. februar 2016, 21:21:55

No po prvem polčasu, lahko samo rečem da smo se še pravi čas znebili Angela.
Verrati pa je pravi motor na sredini.

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Liga prvakov 2015/16

OdgovorNapisal/-a zimi dne 16. februar 2016, 22:30:54

King_Cantona_7 je napisal:Ma ja, to je res že brezveze, kar ponavljam že nekaj sezon. Mogoče se mi samo zdi (ne da se mi preverjat), ampak dejansko res vsako leto ene in iste tekme. Chelsea - PSG in Arsenal - Barca?! A ni to vsako leto? Lepo za videti, vau, derbi, ampak me prav nič ne gane. Liga prvakov mi ni več zanimiva. So tudi dobre tekme, ki ostanejo v spominu, ampak meni so vznemirljive tekme samo od polfinala naprej. Ne vem, kot da je ta CL izgubil nek čar. Pa tudi preveč fuzbala je na TV in sem se ga kar malo nasitil. Nekoč je bilo moč gledati zgolj CL in smo tiste torke in srede čakali kot Miklavža.

Zato bistveno rajši pogledam premierleague in slovensko ligo. Nazadnje sem zares užival v ligi prvakov, ko je igral Maribor in sem dejansko z nestrpnostjo čakal tekme in si ogledal cel studio. No, že studio v zadnjih sezonah ni več zanimiv, kar neke bedarije na tem planet tv in kanalu a, več neumnosti kot nogometa. Edina zanimiva reč je letos ta voditeljica. Studio je bil nazadnje na nivoju na nacionalki. Z Jerkovičem in njegovim kvizom.


To smo že večkrat ugotavljal, da ni zanimivo in da ni več tistega filinga, kot je bil s Saškotom in njegovimi kvizi.
Dejansko tudi jaz zamudim večino tekem in razen večjih derbijev (kar PSG-Chelsea zame še ni), ne gledam tekem.

Arse-Barca je res vsako leto, ampak kako bi to odpravil? Če je žreb preprosto ne moreš nič naredit ...
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5780
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: Liga prvakov 2015/16

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 16. februar 2016, 22:38:24

GoUp je napisal:No po prvem polčasu, lahko samo rečem da smo se še pravi čas znebili Angela.
Verrati pa je pravi motor na sredini.

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk


Cavani ga je rešil. Drugače bi ga lahko gladko označili za najslabšega pri Parižanih. Z nepravilnimi podajam še vedno ostaja rak rana ekip v katerih igra.

Drugače pa lepa in gledljiva tekma.
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2503
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: Liga prvakov 2015/16

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 16. marec 2016, 9:34:05

Pri Cityju sta se poškodovala oba centralna branilca?

Manchester City: Hart, Zabaleta, Kompany ( 7./Mangala), Otamendi ( 24./Demichelis), Clichy, Fernando, Fernandinho, Jesus Navas, Y. Toure, Silva ( 79./Sterling), Agüero
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: Liga prvakov 2015/16

OdgovorNapisal/-a zimi dne 16. marec 2016, 10:57:06

Sem jaz tudi to zasledil. Predvsem Kompany bi bilo fajn, da počiva v nedeljo proti Unitedu :)

Aja, pa ko smo govorili o naši slabi skupini. Wolfsburg je naprej, PSV pa po loteriji izpadel proti ohinsploh Atleticu. Ja, to ni nikakršno opravičilo in še vedno mislim, da bi United moral vedno napredovati v taki skupini. Ampak vseeno se kaže, da tako slabe pa tudi niso bile te ekipe.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5780
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: Liga prvakov 2015/16

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 16. marec 2016, 22:15:49

Juventus pa v Muenchnu razbil Bayern. Vsekakor zame presenecenje, je pa zanimivo videti Guardiolo kako faila. Upam, da to prenese v City.
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: Liga prvakov 2015/16

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 16. marec 2016, 22:35:30

Moj post je pa se vecji fail. :D
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: Liga prvakov 2015/16

OdgovorNapisal/-a zimi dne 16. marec 2016, 23:00:38

Haha, sej dejansko si prav napisal in so se res izvlekl pri Bayernu. Škoda za Evraja, res nespametno je tam zapravil žogo. Bi pa sam bolj privoščil Juvetu iz očitnih razlogov :)
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5780
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: Liga prvakov 2015/16

OdgovorNapisal/-a infinity dne 16. marec 2016, 23:11:53

A se rumeni kartoni brišejo za naslednji krog LP? Če ne, potem je Thiago totalni idiot za svojo slačenje dresa, ki ga lahko mimogrede stane kakšnega dvoboja v naslednjih krogih. V bistvu sploh ne vem čemu ta fuzbalerska navdušenost nad slačenjem dresa ob proslavljanju gola. Samo da lahko pokaže svojo spodnjo majico?
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9262
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: Liga prvakov 2015/16

OdgovorNapisal/-a Matija dne 16. marec 2016, 23:19:45

Ne, se ne brišejo.

Najboljša tekma v Ligi prvakov zadnjih nekaj sezon. Tekma, ki se je bomo še dolgo spominjali, in to zaradi nogometa in ne sodnikov.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6280
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2015/16

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost

cron