LP Qual. Manchester United:Club Brugge, 18.8.15 ob 20:45

Vse o polomu na evropskih tleh v sezoni 2015/16

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: LP Qual. Manchester United:Club Brugge, 18.8.15 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 18. avgust 2015, 20:39:54

Runi naj že gre ven, kako je človek zanič, pa dajmo no, če bi bil to kdorkoli drug tudi na klopi nebi sedel.
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: LP Qual. Manchester United:Club Brugge, 18.8.15 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a infinity dne 18. avgust 2015, 20:40:08

Schweinsteiger se baje pripravlja za vstop.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9262
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: LP Qual. Manchester United:Club Brugge, 18.8.15 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 18. avgust 2015, 20:41:04

Še v napadu igramo obrambno (pa naj se sliši to še tako noro). Kaj Carrick in Morgan, imata prepoved približevanja kazenskemu nasprotnika?

Upam, da se sprostijo še drugi napadalci. Fajn bi blo, da ga Rooney speče, če ne si lahko spet obeta novo gonjo.

Čimprej Schweinija in Herreo noter namesto Carricka in Adnana, da damo še vsaj en gol.

P.s.: drugače pa učinkovitost na vrhuncu. 3 gole v enem polčasu ni kar tako dat. :twisted:
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2503
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: LP Qual. Manchester United:Club Brugge, 18.8.15 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 18. avgust 2015, 20:42:18

Sem zelo zadovoljen. Avtogol je bil trenutek smole in nerodnosti, ampak generalno gledano povsem nadzorujemo tekmo. Brugge je nekajkrat zapretil iz protinapadov, kar je bilo za pričakovati, saj igramo bolj odprto in široko. Žoga potuje bolj tekoče, vezista proizvajata globinske podaje v napadalno tretjino, ne zapravljamo veliko žog in v napdadu se dejansko nekaj dogaja. Plod tega je bil tudi prvi gol - povratna podaja Rooneyja, super asistenca v globino Carricka in trenutek mojstrstva Memphisa, ki kaže kvaliteto. To je to - potrebujemo ekipno igro, s primesjo individualnih prebliskov. Škoda za nekaj zaustavljenih napadov (Mata in Januzaj), ampak to se bo izboljšalo s časom.

Zdaj je treba zabiti še enega ali dva.

Če bi Smalling imel tehniko Piqueja ali Ria, bi bil že predober branilec.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5053
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: LP Qual. Manchester United:Club Brugge, 18.8.15 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 18. avgust 2015, 20:56:21

Če bi še v napadu imeli normalnega igralca namesto Rooneya bi blo super vse skupaj..

Fak, kaj jim Smalling dela.. Samo padajo okrog njega..
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: LP Qual. Manchester United:Club Brugge, 18.8.15 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 18. avgust 2015, 21:06:37

Mi prov rabmo gresnega kozla, da se kj napise na forum :)
Po moje Rooney danes niti ni tolk slab, kot se tu pise. Dosti pri zogi, sodeluje in se ponuja za igro. Hudirja, celo strelja proti golu :)
Tudi to da Carrick ali Morgan igrata samo obrambo-kdo pa je podal za prvi gol? Kdo je bil najveckrat med prvimi v kontri-Morgan...

Dokaj dobro kontroliramo igro, ampak v drugem polcasu smo si privoscili dve rizicni napaki: slaba podaja Morgana do Svajnija in sedaj zaspano posredovanje Romera. Malo bolj bodo morali gledati soigralce.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: LP Qual. Manchester United:Club Brugge, 18.8.15 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a infinity dne 18. avgust 2015, 21:09:21

Malo kavbojski drugi polčas. Kup napačnih podaj, Romero sanja v vratih. V napadu pa ne izkoriščamo priložnosti in prostora, čeprav ga je precej na voljo.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9262
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: LP Qual. Manchester United:Club Brugge, 18.8.15 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 18. avgust 2015, 21:16:29

Kdo to žvižga Romeru, menda niso naši tako spaljeni?
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: LP Qual. Manchester United:Club Brugge, 18.8.15 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a gregx dne 18. avgust 2015, 21:41:40

Toiletbrush po izteku podaljška.

Dobro, 3:1 je precej boljši rezultat.
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: LP Qual. Manchester United:Club Brugge, 18.8.15 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 18. avgust 2015, 21:42:19

Memphis :appl:

Fellaini dal več golov kot Runi :roll:

Resno, nadigrali smo jih, +2 mora biti lagana pot v Belgijo, sicer težje kot so nekateri pričakovali, pa vendarle smo bili poplačani za 90 minut presinga. Nekaj napak je še, samo ob taki igri se to pričakuje. Obramba je spet odigrala vrhunsko. Lepo da se je Depay danes razstreljal, rabil je tako tekmo. Škoda, da se Runi ni, mogoče se na povratni. Lepo je bilo videti Čičija nazaj in pa Fellainija.

Celokupno gledano dam eno 8 za predstavo.
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: LP Qual. Manchester United:Club Brugge, 18.8.15 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 18. avgust 2015, 21:42:33

GoUp je napisal:Mi prov rabmo gresnega kozla, da se kj napise na forum :)


Zdaj ko LvG dela vse kot je treba, se moremo na igralce spravit! :lol:

Sem že mislil, da nas bo tisti zgrešen zicer Depaya še tepel po glavi..no potem pa kdo drug, kot Fellyboy.

Zmaga je, prostora za napredek pa še več! GGMU! :twisted:

P.s.: Schnederlin je bil danes slab! :lol:
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2503
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: LP Qual. Manchester United:Club Brugge, 18.8.15 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a braul dne 18. avgust 2015, 21:43:48

3-1.No to je pa že malo boljse izhodišče kot je kazalo.
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: LP Qual. Manchester United:Club Brugge, 18.8.15 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a pek dne 18. avgust 2015, 21:44:53

Kaksen polcas... Pogresal sem ta hiter, iskriv nogomet. Ze nekaj sezon manjka taka igra... Ampak na zalost v igri mnogo napak. Ekipo caka se veliko dela, ampak potencial vec kot ocitno je!

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
"At the end of this game, the European Cup will be only six feet away from you and you'll not even able to touch it if we lose. And for many of you that will be the closest you will ever get. Don't you dare come back in here without giving your all".
ALEX FERGUSON
Uporabniški avatar
pek
The real Keano
 
Prispevkov: 618
Pridružen: 3. februar 2008, 8:41:01

Re: LP Qual. Manchester United:Club Brugge, 18.8.15 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a infinity dne 18. avgust 2015, 21:47:16

V faking zadnji sekundi! Gol, ki spremeni končno sliko tekme in zagotavlja mirnejši odhod na gostovanje.

Drugače sem že mislil napisati, da smo krepko premalo izvlekli iz te tekme. Vprašanje kdaj bomo spet imeli toliko priložnosti in predvsem toliko prostora za ustvarjanje akcij.

Depay odličen, ampak se vidi še koliko rezerve ima v svoji igri in pri svojih odločitvah. Dve idealni priložnosti je zapravil, ampak zadel iz dveh svojih čarovnij na robu kazenskega prostora.

Odličen Smalling. Res vav. Samo gledaš lahko kako potisne vse stran od žoge. Samo da nadaljuje v tem stilu. Odličen tudi Shaw - upam da planiramo več akcij, kjer bi lahko izkoristili njegovo hitrost. Žoge v prostor zanj in bodo bočni branilci imeli kup dela.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9262
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: LP Qual. Manchester United:Club Brugge, 18.8.15 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a koka-kola dne 18. avgust 2015, 21:49:26

Lepa prednost, katera bi lahk bila še viša a vseeno lepa popotnica za pot v Belgijo. Drugi polčas je bil eksploziven in odličen.
Uporabniški avatar
koka-kola
On šteje
 
Prispevkov: 547
Pridružen: 31. avgust 2007, 0:36:26
Kraj: Koper

Re: LP Qual. Manchester United:Club Brugge, 18.8.15 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a infinity dne 18. avgust 2015, 21:56:29

Aja, preden se kdo spusti v to, drug polčas boljši od Rooneya. Še vedno daleč od impresivnega, ampak par potez je že bilo na nivoju. Vseeno pa še vedno precej nenevaren za gol nasprotnika.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9262
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: LP Qual. Manchester United:Club Brugge, 18.8.15 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 18. avgust 2015, 22:06:22

Kaj je fucking bremza crknila? Ste pozabili namazat Van Gaal in društvo? KONČNO fucking Manchester United, malce živahnosti, direktnosti in napetosti ko gledam moj klub. Pizda saj ni bilo treba odkriti zdravilo proti raku, da veš da je Memphis eden največjih talentov na LWju in da bo superstar. To je najboljši igralec Eredivisie, najboljši strelec in nekdo na katerem lahko gradimo našo prihodnost. Dejal sem že pred leti, on hoče postati najboljši igralec na svetu in se ne bo podrejal nikomur. Mogoče bo kdaj razočaral, ampak želi si svetovno slavo in današnja predstava je dokaz, da je na pravi poti.

Obramba znova odlično, kakšna igračina je Darmian. Shaw je kot Ferrari ko se zažene, marijaaaa. Smalling v "beast modu" kot pravi Rio, Blind znova perfektno v obrambi. Schneiderlin-Carrick znova ni delovalo, mogoče celo vidimo kakšno spremembo proti Newcastlu, ker te 45min ali 60min menjave z Bastianom so že malček nerodne za Carricka. Mata zelo dobro, Januzaj fajn mimo igralcev ampak pass je premalo. Rooney znova povprečen, en trenutek magije, to pa je bilo to od njega.

Ampak kdo mi je veselje prinesel, pa je Chicharito. Little boy is back. On je IMO idealen za našo igro in sistem, ker je hiter, zna se odpreti in danes ste že parkrat videli, da je izredno izboljšal first touch napram Rooneyu, ki je vedno slabši v tej prvini. Tudi navijači ga ljubijo, konkreten roar je dobil. Potem pa še Felly. Tip je zonal zadnjih 10 minut, prav odbijali in skrivali so se pred njim. Zadnji gol pa je itak dokaz tega. Štopal z prsmi, oddal in potem se je samo postavil v kazenskega in lepo cukno na super cross Memphisa. Počasi a vztrajno bomo težko brez njega igrali, ker je takšno orožje, ki se ga mora izkoristit.

Zdaj pa oslabljen Newacstle, upajmo da ne bo kakšnega "mačka" po težki CL tekmi :D
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: LP Qual. Manchester United:Club Brugge, 18.8.15 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a zimi dne 18. avgust 2015, 22:17:33

Anderson#8 je napisal:KONČNO fucking Manchester United, malce živahnosti, direktnosti in napetosti ko gledam moj klub.


To sem si tudi jaz mislil! Po dolgem času konstantno napadanje, dovolj priložnosti. Upam, da se to nadaljuje!

Anderson#8 je napisal:Ampak kdo mi je veselje prinesel, pa je Chicharito. Little boy is back. On je IMO idealen za našo igro in sistem,

Anderson#8 je napisal:Potem pa še Felly.


Ja, oba sta se danes izkazala. Kako lahko ena tekma da številne odgovore (da ne rabimo okrepitev, če vsi tako igrajo). Ampak sam bom previden in počakal še nekaj časa ter težje nasprotnike (itak bo pa takrat že september :) ).
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5780
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: LP Qual. Manchester United:Club Brugge, 18.8.15 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 18. avgust 2015, 22:37:52

Anderson#8 je napisal:Ampak kdo mi je veselje prinesel, pa je Chicharito. Little boy is back. On je IMO idealen za našo igro in sistem, ker je hiter, zna se odpreti in danes ste že parkrat videli, da je izredno izboljšal first touch napram Rooneyu, ki je vedno slabši v tej prvini.

To se je tudi meni zdelo danes. V zadnji sezoni pri nas so se žoge celo leto od njega odbijale podobno kot so se od Rooneyja v petek, danes pa me je prav presenetil. Sam sem ga pred sezono glede na lanske LVG-jeve komentarje in na način kako je zapustil United že odpisoval, ampak očitno ima veliko željo, da se spet dokaže tam, kjer je nekoč že blestel. Če jih poči 10 do konca sezone v vseh tekmovanjih se bom z veseljem posipal s pepelom. :)

Danes mi je bilo res lepo gledati tekmo in pravici je bilo zadoščeno, ko ga je Felli piknil v zadnjem napadu. Brugge si res ne bi zaslužil, da bi šli na povratno tekmo z 2:1.
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: LP Qual. Manchester United:Club Brugge, 18.8.15 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a braul dne 19. avgust 2015, 8:17:08

Končno ena lepa dopadljiva igra in to kar ste že pisali, da je lepo spet videti napadalni United, takšnega kot se spomnimo izpred nekaj sezon. Težko je sicer soditi, ker mislim, da je pa mogoče za vse to "kriv" tekmec, ki je bil slab (v kar smo ga tudi prislili in jim onemogočali organizirano igro), vendar mi smo enostavno potrebovali eno tekmo, da se vsi malo razletijo po igrišču.

Depay je dokazal, da je pravi material in bo vsekakor tista dodatna vrednost ekipe, ki bo s podobnimi vragolijami kot včeraj, odločal tekme in to rabimo. Včeraj z drugačnimi menjavami kot na prvih tekmah lige pa smo lahko videli, da imamo kvalitetno širino. Bo pač očitno moral tudi Fellaini odigrati kdaj v napadu :D . Vse navijače pa nas je razveselil tudi vstop Chicharita.

Obramba spet super. V sredini pa je bilo opaziti še preveč napačnih in premalo močnih podaj, ki bi jih lahko boljši nasprotnik zlahka kaznoval.

Kot že rečeno, in kar se je zgodilo na začetku tekme, smo si glede na igro in priložnosti takšno izhodišče pred povratno tekmo tudi zaslužili. Če pa tega zadnjega gola ne bi bilo, pa bi bilo vse veliko bolj napeto. Hitro se ti zgodi kakšna brezvezna stvar (avtogol), v napadu ne gre ali ima golman nasprotnika svoj dan, pa si pečen. Tako pa mislim, da smo jasno pokazali, da smo veliko, veliko boljši in vem, da bomo to potrdili tudi na drugi tekmi.
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2015/16

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost

cron