LP 2.krog, Manchester United:Wolfsburg, 30.9.2015, 20:45

Vse o polomu na evropskih tleh v sezoni 2015/16

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: LP 2.krog, Manchester United:Wolfsburg, 30.9.2015, 20:45

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 30. september 2015, 21:27:34

Pa kaj dela Morgan.. Izgubi žogo pol pa faul pred kazenskim in sreča da ni dobil še rdečega
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: LP 2.krog, Manchester United:Wolfsburg, 30.9.2015, 20:45

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 30. september 2015, 21:40:09

Z lahkoto. :P

3 pike so, drugo ni vazno! GGMU! :twisted:
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2486
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: LP 2.krog, Manchester United:Wolfsburg, 30.9.2015, 20:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 30. september 2015, 21:41:08

GoUp je napisal:Igrajo odlicno, pa izgubljajo. Standard. Upam da drug polcajt zacnejo slabo igrat :)

Evo. Posran drug polcajt in zmaga je tu :)
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: LP 2.krog, Manchester United:Wolfsburg, 30.9.2015, 20:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 30. september 2015, 21:42:51

Lepa zmaga, čeprav zadnjih 20 minut je bilo groznih. Rooney spet obupen in ne morem verjeti, da je ostal celo tekmo gor na igrišču. Dobesedno za Wolfsburg je igral danes. Smalling spet fantastičen, Mata tudi danes povsod(no vsaj do 65 minute).

CSKA je zmagal, tako da imamo zdaj vsi 3 pike v tej skupini :D
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: LP 2.krog, Manchester United:Wolfsburg, 30.9.2015, 20:45

OdgovorNapisal/-a infinity dne 30. september 2015, 21:45:14

Dobra tekma. Sicer precej čudnih zadnjih 20 minut, ampak ok. Zadnji menjavi sta se mi sicer zdeli malo nespametni, sploh to da se je šlo v razbijanje osrednjega branilskega para. Tudi Pereira je bil vržen v tekmo, ko se je prenehalo igrati v smer napada. Vedno sem za to, da se da priložnost mladeničem, sploh takšnim, ki pridejo iz akademije. Ampak zagotovo bi se takšne minute lahko delilo pred dnevi v ligi, ne pa da je takrat vstopal Fellaini.

Drugače pa sem vsekakor zadovoljen tako z igro kot rezultatom. Tekmec je le bil eden boljših v letošnji sezoni, ne glede na tisto blamažo z Lewandowskim.

Mata vrhunski. Več kot očitno mu ustreza malo hitrejši ritem igre in je še enkrat več znova dodajal svoji statistiki. Mimogrede, več preteče od njega zgolj Schneiderlin. Že proti PSV je imel toliko km za sabo, da se ga bo počasi lahko primerjalo s Parkom.

Še ena opazka. Martial dobi številne skoke in odloži kar nekaj žog soigralcem. Nekaj kar smo redko videli v lanski sezoni, ko so se takšne visoke žoge končale kot lahek ulov za nasprotnike.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: LP 2.krog, Manchester United:Wolfsburg, 30.9.2015, 20:45

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 30. september 2015, 21:46:56

Mislim, da se nimamo kaj pritoževati nad današnjo tekmo. Sploh prvi polčas je bil odličen. Zadnjih 25 minut smo se umirili in potegnili nazaj. To bi lahko označili celo za bunker. Ampak dober bunker! Kaj je imel Wolfsburg, razen nekaj nevarnejših situacij in petminutnega pritiska? Nič. De Gea brez dela. Mi pa smo pred tem igrali agresivno z rednim pritiskanjem in ustvarjanjem šans. Predvsem v prvem polčasu, ko si nikakor nismo zaslužili zaostajanja. Napaka se je zgodila že ob avt liniji, ko je Nemec ob treh naših oddal žogo naprej. Tam moraš nasprotnika odnesti v reklamne panoje z žoge vred. Valencia pa je itak izpadel iz ofsajd liniji. Slab moment.

Nato pa je začelo pokati. Jaz sem užival in bil povsem miren, saj ob takšni igri enostavno mora pasti gol. Mata pa je vodil šov. Užitek ga je bilo gledati. Asistenca je bila sploh izjemna! Že v prvem polčasu bi morali doseči kakšen gol več. Nekaj šans je bilo kar obetavnih. Škoda za tisti Rooneyjev zicer, ker si je Martial zaslužil asistenco. Kako zlahka je preigral nasprotnika! Neverjetno. Rooney pa dela vse manj napak v primerjavi z začetkom sezone in postaja igralec, na katerega se lahko zaneseš. Tudi Depay z več dobrimi odločitvami kakor na zadnji tekmi.

Sploh pa si posebno omembo zasluži en igralec - Smalling. Zelo sem vesel za njegov gol, ker je bil letos že nekajkrat blizu zadetka. V obrambi pa je bil sploh ponovno suveren. Izjemen je.
Zadnjič spremenil King_Cantona_7, dne 30. september 2015, 21:48:51, skupaj popravljeno 1 krat.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: LP 2.krog, Manchester United:Wolfsburg, 30.9.2015, 20:45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 30. september 2015, 21:48:31

Lepo so izvlekli zmago, sploh ker so bili že v 4. minuti v težkem položaju in je bila pred tekmo zmaga nujna. Takrat smo videli lep napadalen nogomet, ki pa je bil hkrati tvegan, saj ima Wolfsburg dobre igralce in bi nam lahko iz kakšnega protinapada dal gol.

Od 60. minute naprej nekje smo se pa na vse pretege trudili pomagati gostom do izenačenja. Sem presenečen, da ga nismo dobili. Perreira je vse prevečkrat puščal Darmiana popolnoma odprtega in od tam so potem prihajale nevarnosti. Ne razumem Van Gaala, zakaj ni zamenjal Darmiana in Younga in sta oba igrala na slabši strani.

Smalling je letos šef, upam, da mu tisti neroden pristanek na iztegnjeno nogo ne bo pusti kakšnih posledic.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: LP 2.krog, Manchester United:Wolfsburg, 30.9.2015, 20:45

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 30. september 2015, 22:00:35

Menjava Schweinija je razkrila kar težko pomanjkljivost v trenutnem kadru. Do sedaj je Van Gaal skrbno odmerjal minute njemu in Carricku (do cca. 70 minut), ko pa eden od njiju faše poškodbo, je pravzaprav težko najti neko primerljivo menjavo, ki bi razbremenila drugega. Fellaini, Blind in Herrera enostavno nimajo te vsestranske igre, ki jo moštvo na takem položaju potrebuje.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: LP 2.krog, Manchester United:Wolfsburg, 30.9.2015, 20:45

OdgovorNapisal/-a JoKeR dne 30. september 2015, 22:28:53

Super tekma, velik šans in lepih akcij na obeh straneh in kar je najpomembnejše, 3 točke ostajajo v Manchestru.. Navdušil me je pa spet Martial, škoda, da ni kakega poknil danes.. No bo pa Arsenalu v soboto zabil kakega.. Čestitke fantom za zmago, bi pa izpostavil eno stvar, ki me precej moti.. Ko smo povedli 2:1 smo se povlekli nazaj in pustili pobudo gostom.. Ne vem zakaj takoj, ko zadanemo za vodstvo nehamo igrat.. Potem pa živčnost zadnjih 20 min.. Pogrešam tiste čase ko smo povedli in takoj iskali povišanje vodstva.. Razumem, da greš malce bolj previdno, da ne kasiraš gol iz kontre toda mi smo preprosto nehali napadati..
Uporabniški avatar
JoKeR
Simply the Best
 
Prispevkov: 985
Pridružen: 20. april 2011, 15:47:20
Kraj: Domžale

Re: LP 2.krog, Manchester United:Wolfsburg, 30.9.2015, 20:45

OdgovorNapisal/-a Matija dne 1. oktober 2015, 5:30:54

Odličnih prvih 60 minut, akcije so se vrstile, precej je bilo lepih priložnosti po kreaciji Mate in Martiala, ki pa sta jih Memphis in Rooney zapravila. Zame oba daleč največje razočaranje sezone. Memphis ne more narediti nič. Ne pride mimo igralca, podaje gredo v nogo branilcu, ki ga krije, driblingi so frustrajoči, zaenkrat identična kopija Nanija v najslabših časih. Še najslabše pa je to, da je preveč sebičen. Ni mi jasno kako ni uspel zadeti po dveh izjemnih podajah Mate. Za Rooneya pa škoda besed, katastrofa. Počasen, streljati očitno ne zna več, gola pa itak ne da. Martial mu mora žogo očitno poslati v kolena (proti Sunderlandu), ker z nogo ne zna več zadeti. Za nekega world-class napadalca, za kar se sam ima, sploh ni debate da bi moral včeraj zadeti prazen gol. Kar mi gre pa še najbolj na živce je pa njegova vloga na igrišču. Jaz sploh ne vem kaj on igra oz. kaj bi on rad igral. Kot bi igral "be a pro" na Fifi. Je v ekipi, nekaj se sprehaja gor in dol, kot da ima skill 56, teči ne more veliko, hitrosti nima veliko, če pride v priložnost ok, sicer pa tudi prav. Poleti sem navijal za prihod nekega dobrega napadalca, da ogrozi njegovo mesto v napadu, in čeprav je prišel "le Martial" je Rooney daleč za njim (precej bolj kot sem pričakoval). Če ima van Gaal res jajca, tako kot (se) govori, potem takih predstav ne bi smel gledati v nedogled.

Sicer pa včeraj izjemni Mata, zelo dobra tudi Schweini in Martial. Smalling še enkrat več pokazal, da je big boss v obrambi in res izjemen napredek od tistega rdečega kartona proti Cityu. Upam, da je njegovo koleno ok.

Naslednja postaja Arsenal, ki je ranjen po blamaži proti Olympiacosu, nato pa reprezentančni premor. Po premoru pa bo potrebno malce rotirati postavo, čeprav prihajajo težke tekme.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: LP 2.krog, Manchester United:Wolfsburg, 30.9.2015, 20:45

OdgovorNapisal/-a braul dne 1. oktober 2015, 6:52:08

Tri točke in to je v tem momentu najbolj pomembno, saj bodo predvsem vse tekme v gosteh težke. Kot ste že v večini povedali, eni blestijo, nakar so drugi pod svojim nivojem. Tu bi predvsem izpostavil Rooneya, pa tudi Depay že ne ve več kaj storiti z žogo in se vse preveč zapleta. Top so pa bili itak Mata, Smalling in Martial.
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: LP 2.krog, Manchester United:Wolfsburg, 30.9.2015, 20:45

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 1. oktober 2015, 8:24:49

Matija je napisal:Odličnih prvih 60 minut, akcije so se vrstile, precej je bilo lepih priložnosti po kreaciji Mate in Martiala, ki pa sta jih Memphis in Rooney zapravila. Zame oba daleč največje razočaranje sezone. Memphis ne more narediti nič. Ne pride mimo igralca, podaje gredo v nogo branilcu, ki ga krije, driblingi so frustrajoči, zaenkrat identična kopija Nanija v najslabših časih. Še najslabše pa je to, da je preveč sebičen. Ni mi jasno kako ni uspel zadeti po dveh izjemnih podajah Mate. Za Rooneya pa škoda besed, katastrofa. Počasen, streljati očitno ne zna več, gola pa itak ne da. Martial mu mora žogo očitno poslati v kolena (proti Sunderlandu), ker z nogo ne zna več zadeti. Za nekega world-class napadalca, za kar se sam ima, sploh ni debate da bi moral včeraj zadeti prazen gol. Kar mi gre pa še najbolj na živce je pa njegova vloga na igrišču. Jaz sploh ne vem kaj on igra oz. kaj bi on rad igral. Kot bi igral "be a pro" na Fifi. Je v ekipi, nekaj se sprehaja gor in dol, kot da ima skill 56, teči ne more veliko, hitrosti nima veliko, če pride v priložnost ok, sicer pa tudi prav. Poleti sem navijal za prihod nekega dobrega napadalca, da ogrozi njegovo mesto v napadu, in čeprav je prišel "le Martial" je Rooney daleč za njim (precej bolj kot sem pričakoval). Če ima van Gaal res jajca, tako kot (se) govori, potem takih predstav ne bi smel gledati v nedogled.

Sicer pa včeraj izjemni Mata, zelo dobra tudi Schweini in Martial. Smalling še enkrat več pokazal, da je big boss v obrambi in res izjemen napredek od tistega rdečega kartona proti Cityu. Upam, da je njegovo koleno ok.

Naslednja postaja Arsenal, ki je ranjen po blamaži proti Olympiacosu, nato pa reprezentančni premor. Po premoru pa bo potrebno malce rotirati postavo, čeprav prihajajo težke tekme.


Dobro napisano.

Mi je pa jasno, da je verjetno tudi Luis v dvomih kaj z Runijem. Še vseeno naj bi bil top class, pa lahko v trenutku potegne celo ekipo iz dreka, sam vleče vagon. Samo včeraj je bil proti koncu tekme že res smešno neuporaben. Prav delal je zmedo tam na sredini in omogočil Wolfskburgu nekaj nevarnih napadov. Da o njegovem dodatku v napadu ne govorim. Hvala bogu, da smo našli MArtiala, ker brez njega nebi videli 16m nasprotnikov. Pob je mana z neba, močan na žogi, močan v skok igri, žogo ima nalimano na noge in takoj ko dobi žogo v noge, čutiš kako je nasprotnika stisnilo v jajcih in že trepetajo kaj jim bo načaral. Nekako kot v zlatih časih Ronalda, ko si vedel da nekaj bo, ko je on dobil žogo. Carsko. Na drugi strani imamo Depaya, ki vedno bolj tone. Včeraj je bilo spet kup napačnih odločitev. Ob možnih podajah je cincal ali streljal, ko pa bi jo lahko vžgal po golu je podajal tja za hrbet ostalim, ali nabijal v obrambne igralce Wolkov. Slabo, glede nato, kaj je izjavljal pred sezono in njegovo preteklost. Spet pa nimamo nekega adekvatnega igralca, ki ga lahko zamenja, dokler bo Young prisiljen igrati v obrambi. In tu se mi zdi, da smo pri glavnem problemu. Poškodba Shawa nam je verjetno odnesla boljšo uvrstitev v Evropi, saj se s tem kombiniranjem verjetno ne bo dalo igrati v nedogled.

Drugače pa jasno pohvale Smallingu, car, kaj car, nad car našega obrambnega prostora, pa še jajca ima, da potegne žogo v napad in je postal res prava žival.

Pa MOM včeraj, Mata. Ha, kako lepo so mu Nemci puščali prostor, da je čaral in kombiniral, fuuuu, če bi ob tem imeli še pravega Runsterja, bi včeraj verjetno poknila petarda v golu Wolfa. Vseeno nadserijska predstava, bravo Mata.

All in all, pomembne 3 pike so ostale doma.
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Prejšnji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2015/16

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost

cron