Liga Evropa 2015/2016

Vse o polomu na evropskih tleh v sezoni 2015/16

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Koga si želite v 1/16 finala?

Fenerbahçe
0
Brez glasov
Sion
1
4%
Dortmund
6
26%
Midtjylland
1
4%
Villarreal
0
Brez glasov
Marseille
0
Brez glasov
St-Étienne
0
Brez glasov
Sporting CP
0
Brez glasov
Fiorentina
6
26%
Anderlecht
2
9%
Sparta Praha
1
4%
Augsburg
1
4%
Sevilla
1
4%
Valencia
4
17%
Galatasaray
0
Brez glasov
Shakhtar Donetsk
0
Brez glasov
 
Skupaj glasovi : 23

Re: Liga Evropa 2015/2016

OdgovorNapisal/-a infinity dne 17. februar 2016, 11:32:19

St. Etienne - Basel je bolj zanimiva tekma? Zaradi tistega enega Slovenca, ki bo igro vstopil v 75 minuti.

Res sem bil presenečen ob pogledu v spored, da United ni v prenosu. Sploh ker toliko enih kanalov ima prenose lige Evropa. Še v LP so bili prenosi, čeprav tekmeci tudi niso bili kaj prida atraktivni.

Rooney's not travelled with #mufc squad to Midtjylland.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9274
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: Liga Evropa 2015/2016

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 17. februar 2016, 12:01:40

Slika

Hahah bomo mi pojagal Europa Ligo ja :D
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Liga Evropa 2015/2016

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 17. februar 2016, 12:25:07

Naj nekdo odpre temo jebovas :)

Anderson#8 je napisal:Dvomim da se komu splača prenašat dvoboj med Midtjyllandom in "MID" table klubom :lol: :twisted:



Midtyjlland vs. Midtableland

:lol:
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9312
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: Liga Evropa 2015/2016

OdgovorNapisal/-a zimi dne 17. februar 2016, 13:18:32

Anderson#8 je napisal:Slika

Hahah bomo mi pojagal Europa Ligo ja :D


Včasih bi ob pogledu na to postavu rekel, da je SAF z levo roko vzel to tekmovanje. Ampak ...
Jones, Rojo, Januzaj, Young, Shaw, Valencia, Fellaini, Varela, Schweinsteiger, Darmian so poškodovani. 10 igralcev, od katerih bi jih 8 gotovo bilo v teh 18, Janzuaj mogoče, Varela pa najbrž ne. + kje je Rooney?
Sem že enkrat napisal, da vzami kateremkoli klubu 10 igralcev, pa bomo videli. Liverpool je imel 1 mesec to obdobje, mi ga imamo že od novembra. Najbolj me je itak za Martiala strah, ki ni imel počitka odkar je prišel v United.

Sej za kratko klop lahko LvG krivimo, ampak če pogledamo beke: a je realno pričakovat, da se ti Shaw, Rojo, Darmian, Valencia in Varela vsi poškodujejo (in to dolgoročno). Tale United je po SAFu preklet kot Guttmannova Benfica :)


Aja, ps: Napoli jih je 5:0 in 4-1 nažgal, če sem prav videl. Če mešanica prve postave in u21 pri nas ne more vsaj remija dosežit, potem se lahko vprašamo o kvaliteti teh igralcev.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5780
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: Liga Evropa 2015/2016

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 17. februar 2016, 13:44:20

Kaj se pa nekateri pritožujete? Saj vsi vemo, kaj bi pomenilo če ne napredujemo...dvojno slovo ;) al tudi to nebo kaplja čez rob?
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2508
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: Liga Evropa 2015/2016

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 17. februar 2016, 15:14:01

Zakaj bi to bila kaplja čez rob? Saj potem nam še FA Cup ostane, da pridemo v Evropo.. Saj Rooneya se že špara za Shrewsbury :D
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Liga Evropa 2015/2016

OdgovorNapisal/-a Matija dne 17. februar 2016, 17:08:10

zimi je napisal:Včasih bi ob pogledu na to postavu rekel, da je SAF z levo roko vzel to tekmovanje. Ampak ...
Jones, Rojo, Januzaj, Young, Shaw, Valencia, Fellaini, Varela, Schweinsteiger, Darmian so poškodovani. 10 igralcev, od katerih bi jih 8 gotovo bilo v teh 18, Janzuaj mogoče, Varela pa najbrž ne. + kje je Rooney?
Sem že enkrat napisal, da vzami kateremkoli klubu 10 igralcev, pa bomo videli. Liverpool je imel 1 mesec to obdobje, mi ga imamo že od novembra. Najbolj me je itak za Martiala strah, ki ni imel počitka odkar je prišel v United.

A pa so res vsi poškodovani ali so spet kakšne fantazije trenerja? Vse okoli Uniteda se mi gnusi zadnje čase in se res komaj pripravim do tega, da gledam tekme. Res grozno kako nizko smo padli in vsi se strinjajo s to katastrofo, ki se dogaja.

Res, da poškodbe ne pomagajo pri trenutnem stanju v klubu, ampak glede na dogajanje okoli njega tudi Messi in Ronaldo ne bi pretirano pripomogla k boljšim uspehom. Te tri mesece bom(o) očitno še morali z hudimi mukami zgurati čez, potem pa upam na pametno potezo vodstva. Z imenovanjem Giggsa pa pričakujem, da bo šla ta agonija v še precej večje razsežnosti, CL pa lahko pozabimo za nadaljnih 5 sezon. Fino bi bilo, da kakšni penali padejo od sponzorjev, da bodo Glazerji malo udarili po mizi.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6284
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: Liga Evropa 2015/2016

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 17. februar 2016, 18:10:00

Komaj čakam kako bo v svoji novi avtobiografiji ali kakšnem intervjuju bluzil, kako mu je njegove mega uspehe v Unitedu ustavila neverjetna nesreča z poškodbami. Ker Ferguson in Moyes jih pa nista imela, slednji je 2 meseca igral brez Van Persieja in Rooneya z jebenim kriplom Welbeckom kot prvo linijo.. Pol pa zavrtinči takšno izjavo:

"It's a fantastic aim for us to win this cup because Manchester United has never won it," says van Gaal. #mufc


:roll: :roll:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Liga Evropa 2015/2016

OdgovorNapisal/-a Chicharito dne 17. februar 2016, 18:23:45

Joj, cela 2 meseca.. Spet moraš iz nič (ko te nihče ne sili) privlečt primerjavo LVG - Moyes, samo da potešiš svojo jezo proti Van Gaalu in naklonjenost Davidu.
Itak, da ne bo šel govort kako so mu poškodbe uničile uspehe pri Unitedu, tolk trmoglav pa res ni.

Ampak mu res ne moreš očitat, ko malo pojamra o poškodbah. Ja, 13 jih je. Tudi lani jih je bilo podobno v neki fazi. Človek ima bočne igralce poškodovane že celo leto. Ne rečem, da bi kaj več dosegli ampak mislim da bi Shaw precej lažje ustavljal njihove desne wingerje (Willian) kot nek Borthwick Jackson, ne?

Res imamo malo nesreče s tem in vsekakor ima pravico da pojamra. Leicester letos, Chelsea lani, Spursi letos.. pa sej nimajo 5 poškodb celo sezono, ni čudno da lahko vztrajajo in vlečejo rezultate.
Chicharito
Ginger Prince
 
Prispevkov: 478
Pridružen: 4. december 2010, 14:12:21

Re: Liga Evropa 2015/2016

OdgovorNapisal/-a zimi dne 17. februar 2016, 19:11:29

Chicharito je napisal:Ne rečem, da bi kaj več dosegli ampak mislim da bi Shaw precej lažje ustavljal njihove desne wingerje (Willian) kot nek Borthwick Jackson, ne?


Tole. Jaz tudi ne verjamem, da bi s Shawem, Rojom in Valencio harali po ligi, ampak gotovo bi imeli več širine in kakovosti. CBJ je sicer še najslabši primer, saj je zame zelo solidno odigral. Ne smemo pa pozabiti, da je bil Shaw eden najboljših igralcev Uniteda na začetku sezone in je tistih par tekem dobesedno trgal v obrambi in napadu.

In potem igrajo away PL tekmo Love, CBJ, Lingard, mi pa se čudimo, kako United ne dominira.


Matija je napisal:A pa so res vsi poškodovani ali so spet kakšne fantazije trenerja? Vse okoli Uniteda se mi gnusi zadnje čase in se res komaj pripravim do tega, da gledam tekme. Res grozno kako nizko smo padli in vsi se strinjajo s to katastrofo, ki se dogaja.

Res, da poškodbe ne pomagajo pri trenutnem stanju v klubu, ampak glede na dogajanje okoli njega tudi Messi in Ronaldo ne bi pretirano pripomogla k boljšim uspehom. Te tri mesece bom(o) očitno še morali z hudimi mukami zgurati čez, potem pa upam na pametno potezo vodstva. Z imenovanjem Giggsa pa pričakujem, da bo šla ta agonija v še precej večje razsežnosti, CL pa lahko pozabimo za nadaljnih 5 sezon. Fino bi bilo, da kakšni penali padejo od sponzorjev, da bodo Glazerji malo udarili po mizi.


1. Ja, vsi so poškodovani. 10 igralcev, s tem da bi bili vsaj 3 fix prva 11 (Shaw, Darmian/Valencia, Rooney).
Žal mi nimamo toliko kvalitete in se nam en Ashley Young zelo pozna (pred poškodbo smo po 2 prodorih mislili, da Messija gledamo), kar pripelje do ...
2. Tudi jaz ne verjamem, da bi bili z vsemi zdravimi igralci 1. Preprosto ni neke kemije med igralci in LvG, tudi postavitev je že od začetka čisto napačna in (pre)večkrat spremenjena.
3. Ja, če bo Giggs bomo pomoje ostali na mestih 5-7. Preprosto nima neke avre, ki bi jo prinesel Mourinho. To je najbrž #1 razlog, da jaz podpiram prihod Mourinha.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5780
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: Liga Evropa 2015/2016

OdgovorNapisal/-a infinity dne 17. februar 2016, 19:59:39

Ampak mu res ne moreš očitat, ko malo pojamra o poškodbah.

Seveda da mu lahko. Sam je šel v sezono z logiko manjši kader za več tekem in na poškodbe ni niti odreagiral v januarskem prestopnem roku (vse kar si je domislil je bil Debuchy in še tam mu bi lahko bilo jasno da Wenger ne bo kar tako prodajal). Sej se serija poškodb ni začela šele zdaj, dejansko traja že lep čas - kar se lepo vidi iz kakšnih nogometašev je bila klop vse sestavljena v letošnji sezoni.

Kar se ofenzive tiče je dejansko imel do sedaj polno zasedbo. Nima se kaj pritoževati zdaj zaradi samo te poškodbe. Ostale pa so že dlje časa znane in za navijače ne ravno presenetljive. Številne poškodbe niso novost pri Unitedu, so bile lani, predlani in še nekaj sezon v obdobje Fergusona. Se pa je Van Gaal še letos hvalil kako je spremenil trend poškodb, ampak zdaj že govori o nesreči...

Isto govori, da ni presenečenje, da smo slabi pri branjenju iz prekinitev, češ da itak vedo da nimajo visokih nogometašev. Ja kdo mu je spet kriv za ta problem? Igra z Blindom na CB, ki razumljivo nima skoka.

Zdaj lahko toliko bolj cenimo Evraja, ki je bil pravi fenomen kar se tiče poškodb. Igral daleč največ, čeprav so ga tolkli po nogah iz tedna v teden. Neuničljiv.

Poškodba Rooneya me ne toliko gane, ker nad kakšno lovoriko in top 4 sem že obupal. Vedno smo ob krizah in nezainteresiranih/nemotiviranih predstavah nogometašev govorili, da naj vržejo te v igro mladince in se bo vsaj splača spremljati tekme. In imamo zdaj to situacijo. Bo zdaj vsaj kakšna priložnost za preostale talente s klopi (Keane, Perreira, Januzaj, Depay), da se izkažejo. Večina jih je verjetno že tako ali tako klela, ker v napadu nikoli ni bilo prostora za eksperimente, medtem ko so se v obrambi preizkusili že vsi tja do u18 selekcije. Sploh bočne branilce se bo počasi že iz u16 vleklo.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9274
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: Liga Evropa 2015/2016

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 17. februar 2016, 20:48:58

Poškodbe so dejansko rak rana Uniteda. Ne samo v času Louisa in Moyesa. Tudi v Alexovi eri, smo imeli nemao težav (Carrick in Fletcher recimo CB par) ... Ampak Alex je znal z Rafaelom in Valencio na centralni vezi pojahat nasproptnika. Pa z O'Sheo v golu, Evrajem na wingerju ... Takih situacij je imel nešteto, pa mu je uspevalo. In ne samo na eni tekmi, ampak smo imeli recimo celo branilsko vrsto out za par mesecev. Pa vezo kasneje ...
Moyes in Louis pač nista uspela. Nista uspela ko sta imela poln kader in denarja kot dreka. Nista uspela ko imata poškodbe. Rezultat bo slej kot prej sličen. Zasluženo.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9763
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Liga Evropa 2015/2016

OdgovorNapisal/-a Rooskie dne 26. februar 2016, 13:16:21

Mater je dost interesa na forumu:)

EuropaLeague Round of 16:
Liverpool : Manchester United
Zadnjič spremenil Rooskie, dne 26. februar 2016, 13:17:30, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Rooskie
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 818
Pridružen: 26. april 2008, 19:45:27

Re: Liga Evropa 2015/2016

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 26. februar 2016, 13:17:23

Liverpool smo dobili.
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: Liga Evropa 2015/2016

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 26. februar 2016, 13:31:55

z lahkoto. 8-)
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2508
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: Liga Evropa 2015/2016

OdgovorNapisal/-a don G dne 26. februar 2016, 13:52:20

Kdo je delal anketo v tej temi? Ta si poola že ni želel, saj ga sploh ni med opcijami :D
Since Liverpool last won the league, David de Gea has been born, grown up, signed for Manchester United and won the league himself.

Baby, I'm like a Rubiks cube. The more you play with me the harder I get
Uporabniški avatar
don G
No.1 Dong Fangzhou fan
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: 15. avgust 2007, 13:48:17

Re: Liga Evropa 2015/2016

OdgovorNapisal/-a infinity dne 26. februar 2016, 13:58:36

Anketa je bila za prejšnji krog, ko Liverpool sploh ni bil možna opcija.

Želel sem si kogarkoli drugega kot PL klube. Teh dvobojev že tako ali tako imamo dovolj in včasih se prileže kakšen nov nasprotnik.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9274
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: Liga Evropa 2015/2016

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 26. februar 2016, 15:51:56

Boring :)

No vsaj napredoval bomo...
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9312
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: Liga Evropa 2015/2016

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 9. marec 2016, 10:16:01

A jaz to prav vidim, da nebo nikjer po TV prenosa?!? :shock:
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2508
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: Liga Evropa 2015/2016

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 9. marec 2016, 10:21:06

Zadnječ sem na Kinu videl reklamo za tekmo, ampak sedaj gledam, pa ni nič...
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9312
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2015/16

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost

cron