EL: Liverpool vs Manchester United, 10. 3. 2016, 21.05 uri

Vse o polomu na evropskih tleh v sezoni 2015/16

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: EL: Liverpool vs Manchester United, 10. 3. 2016, 21.05 u

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 10. marec 2016, 23:00:18

Sem mislil da sem videl že najnižjo točko pod tem gnojem holandskim, ampak danes je nadmašil samega sebe.. Sramota.

Hvala kurcu da smo dobili ta gnil Liverpool in da je De Gea najboljši golman na svetu. Dortmund nam bi jih 15 nasekal..
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EL: Liverpool vs Manchester United, 10. 3. 2016, 21.05 u

OdgovorNapisal/-a zimi dne 10. marec 2016, 23:02:34

infinity je napisal:Ne morem se spomnit točno katera tekma je bila (FA tekma?), ampak se pa še kako dobro spomnim obupne igre in številnih kritik na takraten izbor vezistov. Ampak Van Gaala se nič ne prime.


Bournemouth away. Pa celoten decemberski porazni niz smo igrali s Fellainijem na vezi. Pač, velik *** van Gaalu in vsem, ki ga podpirajo (uprava, Woody, SAF, Sir Bobby - kdorkoli od njih).
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EL: Liverpool vs Manchester United, 10. 3. 2016, 21.05 u

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 10. marec 2016, 23:10:44

Jaz samo upam, da je res zgolj LvG kriv, za porazno predstave določenih posameznikov čez celotno letošnjo sezono.

No eden od scenarijev je lahko tudi ta, da le ti niso dovolj kvalitetni za ekipo kova Manchester United (to bo pokazal čas ali mogoče kakšen bol sposoben trener).

Kar se pa tiče golov, kdo je naredil napaki, da je do njih prišlo? :? Do kdaj je še sprejemljivo pisat, ah saj fant je še mlad in se še uči? :evil:
Zadnjič spremenil knoxvill, dne 10. marec 2016, 23:17:42, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2486
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: EL: Liverpool vs Manchester United, 10. 3. 2016, 21.05 u

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 10. marec 2016, 23:16:28

Res smo neodpustljivo bedni za tako velike tekme. Do sedaj smo vsaj proti Liverpoolu še nekako odigrali na nivoju, danes pa so nas povsem povozili.

Bruh.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: EL: Liverpool vs Manchester United, 10. 3. 2016, 21.05 u

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 10. marec 2016, 23:16:42

zimi je napisal: Iz te ekipe bi moralo it ogromno igralcev. Jaz sam molim, da Mourinho pride, pripelje 4 igralce, ostalim pa dvigne samozavest.


5 pa roka. ;)
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2486
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: EL: Liverpool vs Manchester United, 10. 3. 2016, 21.05 u

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 10. marec 2016, 23:26:09

LvG: 'Fellaini was one of the best players on the pitch.'


Pa Moyes je bil duša ob izjavah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EL: Liverpool vs Manchester United, 10. 3. 2016, 21.05 u

OdgovorNapisal/-a infinity dne 10. marec 2016, 23:31:53

Anderson#8 je napisal:
LvG: 'Fellaini was one of the best players on the pitch.'

Prav norčuje se že.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: EL: Liverpool vs Manchester United, 10. 3. 2016, 21.05 u

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 10. marec 2016, 23:32:54

Dejansko je Fellaini uspel nekaj žog umirit in lepo oddat žogo naprej. Kakor zgleda zabit, je par situacij celo inteligentno razrešil. Tega večina igralcev nocoj ni bila sposobna. Vseeno pa precej slabo. Na sredini je nula. Za držanje tempa, posesti, terenske premoči on NI pravi igralec. To samo še LVG ne ve. Očitno.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EL: Liverpool vs Manchester United, 10. 3. 2016, 21.05 u

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 10. marec 2016, 23:40:24

knoxvill je napisal:Jaz samo upam, da je res zgolj LvG kriv, za porazno predstave določenih posameznikov čez celotno letošnjo sezono.

No eden od scenarijev je lahko tudi ta, da le ti niso dovolj kvalitetni za ekipo kova Manchester United (to bo pokazal čas ali mogoče kakšen bol sposoben trener).

Da to ni ekipa s katero bi lahko parirali evropskim velikanom je jasno, da to ni ekipa ki bi bila favorit za naslov prvaka v eni malo manj nori PL sezoni od letosnje je tudi verjetno res, ampak enostavno pa ne verjamem, da imamo res tako slabo ekipo, ki ima probleme z osnovami nogometa (štop žoge, podaja 10 metrov naprej itd.) in ni sposobna narediti vec kot smo naredili mi danes in v nedeljo.

Upam samo, da bo tretji post SAF trener koncno tisti pravi in da bo njegova prva poteza ta, da pokaze vrata cupavi telegrafski stangi.
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: EL: Liverpool vs Manchester United, 10. 3. 2016, 21.05 u

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 10. marec 2016, 23:55:33

Fluid je napisal:Dejansko je Fellaini uspel nekaj žog umirit in lepo oddat žogo naprej. Kakor zgleda zabit, je par situacij celo inteligentno razrešil. Tega večina igralcev nocoj ni bila sposobna. Vseeno pa precej slabo. Na sredini je nula. Za držanje tempa, posesti, terenske premoči on NI pravi igralec. To samo še LVG ne ve. Očitno.


Se popolnoma strinjam. Žal pa z njim v igri, igramo še bolj obupen nogomet kot drugače. Kar se pa tiče podaj, pa je danes res nanizal par dobrih. Predvsem to, da poda naprej in ne vstran in da ima jajca podati bolj tvegano podajo pogrešam pri ostalih naših obetajočih vezistih.

Bomo pa se morali počasi sprijazniti, da v kolikor bomo hoteli gledat boljši, hitrejši in atraktivnejši nogomet, to ne bo mogoče z nekaterimi dosedanjimi igralci.

Še vedno se v fazi napada pogreša dorpinos na krilih položajih. Tu znajo pravi igralci prinest bistvene spremembe.
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2486
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: EL: Liverpool vs Manchester United, 10. 3. 2016, 21.05 u

OdgovorNapisal/-a zimi dne 11. marec 2016, 1:03:32

Fellaini ima to smolo, da sta ga Moyes in LvG tiščala na sredino, kjer se nikakor ne znajde. Lansko leto je bil veliko bolje uporabljen in takrat je oddelal tisto, v čemer je najboljši: povlekel nase 2 igralca, zadržal žogo in jo oddal. Ali pa zabil z glavo. Ne more pa on držati veze Uniteda. Sploh ob Schneiderlinu, ki tudi ni nek poglavar na sredini. In v trenutnem sistemu deluje vse narobe: obramba, sredina in napad.
OK, tudi če ves svet in igralci že vejo, da LvG odhaja. A jih to opravičuje za te sramotne predstave? Nikakor ne in vsi bi se morali zamisliti nad svojimi predstavami. OK, razen DDG.

Iz RC komentar, ki dobro opiše vse:
Things that are grim:

1. Liverpool beating us.
2. Liverpool deserving to beat us.
3. The time we've wasted on LVG.
4. The time we'll likely still waste on LVG.
5. Our best player likely leaving in the summer.
6. Our remaining players being what our remaining players are.
7. Hillsborough chants from the dickhead section of our fanbase.
8. Another leg of this shite to come.


Ne sam, da nas je Pool nabil. Ni panike, preživim. Zapravili smo 2 sezoni z LvG, kupili igralce, ki se niso izkazali + morda po sezoni gre naš edini WC igralec. Ja, spet bo treba na novo graditi.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EL: Liverpool vs Manchester United, 10. 3. 2016, 21.05 u

OdgovorNapisal/-a dem dne 11. marec 2016, 5:24:57

Dno dna.
Uporabniški avatar
dem
Chief of Execution
 
Prispevkov: 201
Pridružen: 13. maj 2013, 8:13:59

Re: EL: Liverpool vs Manchester United, 10. 3. 2016, 21.05 u

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 11. marec 2016, 6:23:01

Ko sem videl na bekih Varelo in Roja, ter na vezi Fellainija, sem ugasnil in šel spat.
Očitno odlična ideja :)

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EL: Liverpool vs Manchester United, 10. 3. 2016, 21.05 u

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 11. marec 2016, 6:29:01

Rio
"Sometimes you look at the manager et cetera but the players out on the pitch need to put in a performance and show some fight. Today we didn't see that.

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EL: Liverpool vs Manchester United, 10. 3. 2016, 21.05 u

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 11. marec 2016, 6:34:54

Bom še sam pristavil lonček.

Recimo, da sem v štartu razumel LVG-jevo postavitev na igrišču. Prišel je z mislijo i idejo, da se branimo, da igramo na ziher 0 in če se zgodi kak brain fart zabijemo gol. Zato je "ojačal" sredino s Fellainijem. Začeli smo dobro, imeli smrtno šanso v 2 minuti, potem pa ko so se stvari na igrišču postavljale na noge fasali penal. In LVG se je vse podrlo.

Človek potem ni več vedel kje se ga glava drži in kaj narediti. Tipo 2 leti sedi na naši klopi, vleče pa take poteze, kot bi potegnili snažilko iz kluba, da se malo igra z menjavami in postavo.

Vsaj jaz sem po prvem polčasu pričakoval vstop Carricka in Anderja, da povežeta sredino in si tako pripravimo kako šanso za gol. Smrtno zanič in zrela za takojšnjo menjavo sta bila za moje pojme MAta in Šnajderlin. Prvi je bil povožen in odrezan od ekipe, Šnajdi pa še vedno igra podpovprečno in od 10 njegovih žog gre mogoče ena naprej proti napadu, vse ostalo je prelaganje bremena na druge, ali panično izbijanje v 3 pm.

No ko se je začel drugi polčas in vidim Carricka ob avt liniji sem si rekel, ok tole je tip videl, sedaj bo pokalo. In potem se v LVG glavi nekaj zamakne in porine Carricka na CB, ven rukne Rashforda in meni pade čeljust na tla? Kaj smo s tem pridobili? Nekaj trenutkov je celo dobro kazalo, ker smo še Poolove igralce zmedli do te mere, da smo celo povezali par podaj med seboj, samo nevarni za gol nismo nikoli bili. Fellaini se je trudil, tu mu ni kaj očitati, vendar podpore ni bilo od nikjer. No, ko je Klopp skapiral, da mu je LVG ustvaril avtocesto do gola, je potegnil svoje poteze in kar naenkrat je Pool izgledal kot Barca, ko je dobil žogo je bil vsepovsodi. Naši kekci pa so spet samo nemočno gledali in izbijali žoge nazaj v rdeče noge....

Potem me je LVG še drugič nokavtiral, ko se je na avt liniji pojavil Šwajni in takrat sem vedel, da je tekma pogubljena. Zdaj ne vem, ali se LVG dela norca iz vseh nas in iz kluba, pa se mu to zdi noro zabavno, ker tako tele in s tako telečjimi potezami bi si res že zaslužil odhod.

Tole pomeni izpad iz lige Evropa, za vikend pademo ven še v FA pokalu, kjer nas bo naguzil napaljeni West Ham. Liga je pa tako že adijo pamet. Krasno, ko smo že mislili, da cvetijo rožice, se je LVG na novo fejst usral in vse posvinjal. Čestitam.

P.S. Zakaj do kur.. gre sploh spreminjati zmagovalno postavo in mešati štrene? Kaj doprinese Rojo na desni strani? Kaj Martial na desnem krilu? Aja, pa MAtialu se vidi, da je pregorel, tipo igra skoraj vse tekme po 90 minut, kot da je že 10 let v klubu, bravo LVG...
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EL: Liverpool vs Manchester United, 10. 3. 2016, 21.05 u

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 11. marec 2016, 6:36:23

GoUp je napisal:Rio
"Sometimes you look at the manager et cetera but the players out on the pitch need to put in a performance and show some fight. Today we didn't see that.

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk


MA kaj bojo pokazali, če jih pa nameče v postavo, kot branjevka radič in solato. Brez neke kemije in uigranosti si lahko še tako želiš, pa ne bo nič iz tega. :lol:
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EL: Liverpool vs Manchester United, 10. 3. 2016, 21.05 u

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 11. marec 2016, 6:39:46

To so večinoma igralci prve ekipe. Dve leti ali več že skupaj.
Ko je dejansko nametal noter igralce mladinskih pogonov, smo pa igrali nogomet.
Jaz še vedno vztrajam da imajo igralci prav tako veliko masla na glavi. Ko bon imel čas, se bom enkrat obregnil ob tiste izjave RedIssue al kaj so že bili. O treh strujah v Unitedu. Tele predstave zadnjih treh sezon kar močno potrjujejo velike razkole v klubu.

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EL: Liverpool vs Manchester United, 10. 3. 2016, 21.05 u

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 11. marec 2016, 7:08:18

GoUp je napisal:To so večinoma igralci prve ekipe. Dve leti ali več že skupaj.
Ko je dejansko nametal noter igralce mladinskih pogonov, smo pa igrali nogomet.
Jaz še vedno vztrajam da imajo igralci prav tako veliko masla na glavi. Ko bon imel čas, se bom enkrat obregnil ob tiste izjave RedIssue al kaj so že bili. O treh strujah v Unitedu. Tele predstave zadnjih treh sezon kar močno potrjujejo velike razkole v klubu.

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk


Mogoče sem se narobe izrazil, to se dogaja že ves čas, da fukne v ekipo neke igralce, ki večinoma ne igrajo na svojih mestih, ali pa je postava vsako tekmo drugačna. To, da prihaja do razkolov, bi še najbolj potrdila prav igra mladcev, ki so bili neobremenjeni in še pod nikogaršnjim vplivom.
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EL: Liverpool vs Manchester United, 10. 3. 2016, 21.05 u

OdgovorNapisal/-a braul dne 11. marec 2016, 7:54:15

Kako je bilo pa to mučno gledat :roll: . Razen DDG nič omembe vrednega. Če ne bi bilo njega bi fasali najmanj petardo .
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EL: Liverpool vs Manchester United, 10. 3. 2016, 21.05 u

OdgovorNapisal/-a zimi dne 11. marec 2016, 9:33:26

GoUp je napisal:To so večinoma igralci prve ekipe. Dve leti ali več že skupaj.
Ko je dejansko nametal noter igralce mladinskih pogonov, smo pa igrali nogomet.
Jaz še vedno vztrajam da imajo igralci prav tako veliko masla na glavi. Ko bon imel čas, se bom enkrat obregnil ob tiste izjave RedIssue al kaj so že bili. O treh strujah v Unitedu. Tele predstave zadnjih treh sezon kar močno potrjujejo velike razkole v klubu.

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk


Ja, tole!
Pa kako lahko govorimo, da jih LvG nameče? Rojo je prvi LB finalista zadnjega svetovnega prvenstva, Darmian je prvi RB Italije, Smalling je CB. Blind? OK, ne vem. Schneiderlin igra isto pozicijo, kjer je pri Southamptonu trgal. Fellaini igra na sredini za belgijsko reprezentanco (a drug sistem), Martial je igral LW v Monacu, Matina kao najboljša pozicija je #10, Memphis je LW ...
Večinoma igralci igrajo na svojih primarnih pozicijah. LvG lahko veliko očitamo, ampak tudi igralci so podpovprečni. Od podaj, do preigravanj. Nič ne pokažejo.

O razklanosti v klubu pa ... če se ne spametujejo hitro si bodo nakopali veliko sovraštva. Sem že pred mesecom napisal, da z vsakim dnem LvG na klopi Uniteda, SAF in Bobby (če res onadva čakata samo Giggsa) izgubljata kredit in mažeta naziv legende.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2015/16

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost